Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

slimak132

Jaki procesor wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Chciałbym dopytać się Was, jaki procesor kupić pod względem gier... To znaczy by był przyszłościowy oraz wydajny. By procek dawał sobie radę z grami typu Wiedźmin 3 i z FPS czyli Counter-Strike Global Offensive. Oczekiwałbym żeby procesor eliminował rożnego typu przycinki i rejestrował wszystkie potrzeby komputera. Jestem na to przewrażliwony, może dlatego,że do tej pory używałem "archetypu" komputera ?. Jestem zielony w tego typu tematach ,więc zgłaszam się tutaj ☺ Mam nadzieje,że podacie wszelkie wskazówki☺

 

P.S Dodam tylko,by procesor był w miare przystępnej cenie , czyli okolo 700zl? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale do jakiej płyty, zasilacza? mamy zgadywać, jakie masz podzespoły? czy może w tej cenie ma być wszystko zawarte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale do jakiej płyty, zasilacza? mamy zgadywać, jakie masz podzespoły? czy może w tej cenie ma być wszystko zawarte?

Muszę kupić wszystkie części,także mógłbyś mi polecieć jakiś procek i inne podzespoły? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj budżet na całość i założ odpowiedni temat w dziale zestawy komputerowe od sibie mogę dodać jedynie, że wybór między i3 6100 i i5 6400, a który lepiej to zależy głównie od budżetu i gpu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj budżet

Jeśli chodzi o procesor to tak do maks 800 zł. Też mam kurcze dylemat czy Intel czy AMD i dlaczego? a jeśli chodzi o całość nowego komputera czyli części to myśle,że gdzieś 2500zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując po tym co napisałeś, kupujesz cały komputer tak? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i5-6400 + DDR4 8/16GB

AMD się nie opłaca totalnie, grzałki. A z wydajnością są w tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podpowiedź,myślałem nad intel core i5 6400,hmm?

 

Wnioskując po tym co napisałeś, kupujesz cały komputer tak? xd

Tak xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...