Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A moze takie coś Cię zainteresuje? Co prawda mam samą płytę z panelem, maskownicą i dwoma modułami na śledziu. Zestaw z Athlon XP2100 i pamięciami DDR1

Mój link

Edytowane przez @lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F5

 

MB Gigabyte GA-G31M-ES2 - 40zł +KW

 

Intel Core 2 Quad Q8300 + stockowe chłodzenie - 20zł + KW

 

Kingston KVR800D2N6/2G x2 - 50zł + KW za komplet

 

Kingston KVR400X64C25/512 x1 - 5zł + KW

 

ew. 110zł z wysyłką paczkomatem za komplet :)

 

Co najwyżej czarna lista za spam :mad2:

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MB Gigabyte GA-G31M-ES2 - 40zł +KW

 

Intel Core 2 Quad Q8300 + stockowe chłodzenie - 20zł + KW

 

Kingston KVR800D2N6/2G x2 - 50zł + KW za komplet

 

Kingston KVR400X64C25/512 x1 - 5zł + KW

 

ew. 110zł z wysyłką paczkomatem za komplet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Zasilacz FSP FSP220-50LD 220W, TFX, SSF 40zł [link]

- Athlon64 3000+ 2GHz, AsRock K8A780LM, 2GB DDR 400MHz, SB Live! 5.1[link]

- Pamięć RAM Samsung 1GB DDR2 800MHz - 4 sztuki [link]

 

Jeszcze będę miał kompa na C2D 6300, 2/4GB RAM, GT210 1GB i zasiłka 350W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny upośledzony typek,gościu szuka klasyków a Ty mu dajesz propozycję GT 210 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam

 

- Thermalright SI-128 SE zapinka chyba 775

- Thermalright XP-90C mod lga115x (na sruby)

- Thermalright XP-120 mod lga115x (na sruby)

 

220

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu mam jakieś ramy ddr1 większej pojemności jak jesteś zainteresowany to w piątek popatrzę co dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 kości RAM TwinMOSa DDR400 CL2.5 po 512MB każda jeśli jesteś zainteresowany. Odezwij się na pw to podeślę zdjęcia i więcej info.

 

Mam też inny stary sprzęt:

* Via Cyrix 166MHz

* AMD Athlon 1333MHz Socket A BOX z chlodzeniem

* AMD Athlon XP 1700+ JIUGB OEM

* GeForce 6600 od Gigabyte chłodzony pasywnie. Wersja AGP

* Sound Blaster LIVE! Value pod PCI

Edytowane przez Belliash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam płytę której szukasz - Abit AB9 QuadGT. z 4 gb ramu ddr2. Mogę sprzedać samą płytę.
Poszukam pudełka ale nie obiecuję, że znajdę. Ile jesteś w stanie dać za nią? jestem pewny, że się dogadamy co do ceny, bo żadnej ceny z kosmosu nie żądam za tą płytę. 
Ps. Odblokuj PW :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...