Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Espirite

Laptop 15,6" - 4500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Czy kupić teraz laptopa w przedziale ok 4500zł, i5 6300HQ bądź i7 6700HQ z GT 960M bądź 965M, czy poczekać na nowe Pascale GTX 1050 i GTX 1050 Ti? Jaka jest szansa że laptopy z tymi kartami wejdą do sprzedaży już w styczniu i w kwocie +/- 4500zł? Mój budżet max 5000zł, ale wolałbym poniżej 4500zł. To co na chwilę obecną znalazłem, czyli Asus GL 55, Lenovo Y700, Dell 7566 z i5 6300HQ i 960M w kwocie ok 4000zł by mnie satysfakcjonowało, niemniej jeśli w podobnej cenie bądź do tych max 5000zł miałyby być lepsze i nowsze układy to do końca stycznia poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na zabój Ci laptop nie jest potrzebny możesz poczekać, choć na początku cena będzie pewnie wysoka lecz ok 5k myślę ze kupisz.

 

Aktualnie jeżeli teraz chciał byś kupić to lepiej dorzucic do

MSI GE62VR Apache Pro i7-6700HQ/8GB/1TB GTX1060

Matryca FULL HD IPS dobrej jakości, dobra jakość dźwięku; dedykowany subwoofer, USB 3.1 Gen2, G-Sync, dobra jakośc wykonania (aluminiowa obudowa, aluminiowe wnętrze laptopa, bateria na poziomie 4h na wifi przy takim sprzęcie to dobry wynik, wygodna podświetlana klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...