Skocz do zawartości
Nakess

Szybsze wysuwanie paska zadań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy istnieje jakiś sposób na przyspieszenie wysuwania paska zadań przy włączonej opcji autoukrywania? Ewentualnie całkowite pozbycie się tej animacji? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wyłącz animację a jak nie ogarniasz windowsa na poziomie minimalnym to kup sobie konsole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaawansowane ustawienia systemu>wydajność(klikasz ustawienia)>efekty wizualne>animacje paska zadań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wyłącz animację a jak nie ogarniasz windowsa na poziomie minimalnym to kup sobie konsole.

Kolega chciał zabłysnąć, no ale niestety wyszło jak zwykle. Tak się składa Panie bohaterze, że nie mam problemów z obsługą systemu, ale niekoniecznie znam każdy klucz w rejestrze na pamięć. Do tego dodam, że odptaszkowanie w ustawieniach wydajności nic nie daje, pasek cały czas animuje się. Do tego, tak jak wspomniałem, chciałbym ją przyspieszyć i doskonale wiem, że jest to wykonalne. A i jeszcze jedna sprawa, wydaje mi się, że forum jest od tego żeby pomagać mniej doświadczonym od siebie, co prawda w tym przypadku trafiłeś na złą osobę do wyśmiewania, ale przestań siać raka na forum i jak masz tak odpowiadać to wsadź sobie te odpowiedzi wiesz gdzie. Nie rozumiem co się stało z tym forum, kiedyś naprawdę ktoś chciał tutaj pomagać, a dziś jak zada się jakieś pytanie to pojawia się super kreatywny Irek4 i zaczyna się pluć. Nie wracam tu.

Edytowane przez Nakess

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... Nie rozumiem co się stało z tym forum, kiedyś naprawdę ktoś chciał tutaj pomagać, a dziś jak zada się jakieś pytanie to pojawia się super kreatywny Irek4 i zaczyna się pluć. Nie wracam tu.

Ja też nie. Na szczęście takie zachowania, to ciągle mniejszość. Niestety duże fora przyciągają nienawistników niczym światło ćmy. Dostał bana. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi