Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Guli17

RX 470 a stary monitor - czy da radę podłączyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Właśnie przyszedł komputer, poleciałem do komputronika po przepinkę, byłem pewny, że jest coś takiego jak

monitor VGA > biała kostka na dvi-d a tu psikus, sprzedawca mówi, że nie ma opcji by tak to podłączyć, trzeba kupić nowy monitor...

Trochę poczytałem i co sądzicie o czymś takim?

 

http://www.komputronik.pl/product/346874/gembird-vga.html

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/adapter-emmerson-v-714-hdmi-vga-wtyk-gniazdo

 

Zadziała to?

wiem, że najlepiej to kupić nowy monitor i tak zrobię tylko, że znajomy chciałby mieć komputer na święta, a nie przewidziałęm takiej opcji i jeśli znajdę jakiś fajny monitor 22" i będzie on w komputroniku, czy euro rtv, media itd z jakąś małą różnicą w cenie np. do ~100 zł to pojedziemy i kupimy, ale jeśli będą same średnie monitory i żadnego z polecanych na labie to wolę wydać ~40zł na przepinkę niż brać byle jaki monitor.

 

Często jest też tak, że w media to potrafią ceny być i o 200zł większe niz w necie więc jeśli tak będzie to też przepinka byłaby lepszym rozwiązaniem, a monitor z neta po świętach kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej będzie działać już parę tematów o tym było ale ciekawe jak z jakością takiego konwertera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj stwierdzam, że nie ma sensu się bawić, bo akurat i tak miałem kupić nowy monitor, ale może temat się komuś przyda to niech sobie będzie.

 

p.s

Jakiś dobry człowiek mógłby mi doradzić w prywatnej wiadomości jaki monitor kupić za około 600zł?

Czytam już o ipsach, va itd i zaczynam się rozglądać, ale pewnie jakieś wątpliwości będą i tak, a widzę na labie w dziale monitory to rzadko kto się wypowiada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...