Forum PCLab.pl: Anime Anime ! no właśnie jakie ? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Anime Anime ! no właśnie jakie ? Jak wyżej

#21 Użytkownik jest niedostępny   Treys 

• Distortion
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 06 Styczeń 2017 - 10:33

Zobacz postaleck156, o 05 Styczeń 2017 - 16:57, napisał(a):

Kill la Kill jest świetne imho, soundtrack też daje radę!

Jednak mała rotacja obejrzałem 1 odcinek i nie spodobała mi się totalnie kreska a to skreśla anime dla mnie :(

ale po 1 odcinku Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka- już mi się spodobało :lol2:

#22 Użytkownik jest niedostępny   aleck156 

• .net
  • PipPipPipPipPip

Napisany 06 Styczeń 2017 - 11:31

Kill la Kill oglądałem głównie dla memów - niektóre sytuacje są po prostu koniczne :-)

#23 Użytkownik jest niedostępny   Jaycob 

• You're breathtaking!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2017 - 22:26

Zobacz postaleck156, o 05 Styczeń 2017 - 16:57, napisał(a):

Kill la Kill jest świetne imho, soundtrack też daje radę!

ja odrzuciłem, bo kreska mi się nie podobała.

#24 Użytkownik jest niedostępny   SnakeM 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 10 Styczeń 2017 - 15:40

ale po 1 odcinku Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka- już mi się spodobało :lol2:

Oglądaj dalej, z czasem jest tylko lepiej - bardziej epicko, bardziej miłośnie, bardziej wybuchowo - wszystko jest bardziej ;)

W tym roku ma chyba wychodzić coś z uniwersum Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka, nie ma to być kontynuacja (a szkoda) a inna bajka, ale uniwersum to samo. Ja na pewno obczaje.

#25 Użytkownik jest niedostępny   Treys 

• Distortion
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2017 - 08:31

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka - skończone i stwierdzam że bardzo mi się podobało :D :thumbup:

#26 Użytkownik jest niedostępny   Treys 

• Distortion
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Styczeń 2017 - 19:18

Log Horizon po paru odcinkach stwierdzam że pobiło to moje ulubione SAO :) trafione w 100% anime dla mnie !

#27 Użytkownik jest niedostępny   aleck156 

• .net
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Styczeń 2017 - 19:54

logH jet dobre :-)

P.S.
logH = -pH :-)

#28 Użytkownik jest niedostępny   Treys 

• Distortion
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Styczeń 2017 - 21:50

Zobacz postaleck156, o 26 Styczeń 2017 - 19:54, napisał(a):

logH jet dobre :-)

P.S.
logH = -pH :-)

-ph a co to ?

btw a jest coś jeszcze podobnego do logH ;) ?

#29 Użytkownik jest niedostępny   aleck156 

• .net
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Styczeń 2017 - 07:13

Podobne do logH ...
no game no life
grimgar
accel world
gate
btoom
utawarerumono

#30 Użytkownik jest niedostępny   Treys 

• Distortion
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Styczeń 2017 - 08:56

Zobacz postaleck156, o 27 Styczeń 2017 - 07:13, napisał(a):

Podobne do logH ...
no game no life
grimgar
accel world
gate
btoom
utawarerumono

dzięki obczaje dalbys link do tego

-pH :E ?

#31 Użytkownik jest niedostępny   Jaycob 

• You're breathtaking!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Styczeń 2017 - 10:28

gate
btoom

Co tu jest podobnego? Z tego co wiem to LOGH to takie SAO - świat gier MMO czy jak to się zwie, elementy RPG. BTOM to surwiwal bez elfów i innych skrzatów. Anime bardziej +18. Dojrzalsze od tego kupska SAO. Gate IMO także nie wiele ma wspólnego. Poza tym, że jak kilka nacji.

#32 Użytkownik jest niedostępny   aleck156 

• .net
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Styczeń 2017 - 10:53

pH = - logH - chemia, stężenie jonów wodorowych.

#33 Użytkownik jest niedostępny   Treys 

• Distortion
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Styczeń 2017 - 20:24

Bardzo mi się spodobało po 1 sezonie :) jestem prawie w połowie 2 , jednak zastanawia mnie trochę co powstało na bazie anime ponieważ LogH bardzo mi przypomina Grę Tera online razem z Lineage 2 :) jakby kopia w kopie 2 gier

#34 Użytkownik jest niedostępny   Treys 

• Distortion
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2018 - 20:28

Znowu mam problem :( kończę niedługo wspaniałe anime jakim jest Hajime No Ippo bardzo mi wpadło w gust szczególnie na siłowni przy cardio ;) i teraz jestem w kropce chciałbym coś podobnego równie dobre może być sportowe ale nie konieczne

#35 Użytkownik jest niedostępny   Amphilyon 

• The continent of Legend
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Luty 2018 - 00:45

coś mnie wzięło na jakieś anime od dawna i oglądam Overlorda, bardzo fajne przypomina mi klimatami Dark Souls :)

#36 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Luty 2018 - 00:53

Yup. Overlord jest całkiem fajny.
Nawet sobie mangę swego czasu zacząłem czytać której tłumaczenie niestety nie odbiega zbytnio od wątków poruszanych w drugim sezonie.

#37 Użytkownik jest niedostępny   Bladzioch 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Luty 2018 - 01:48

Od siebie dodam subiektywną, listę lepszych anime, które polecam.

Db / z / gt. - Standard dzieciństwa.
Naruto - Całe. Do Paina obłędne, potem baardzoo w dół.
Bleach - Całe Anime + Manga z wojną.
Gintama - Wątek główny (około 40odcinków) majstersztyk. Odcinki komediowe (ok 250+) odpuściłem.
SnK - Dojrzałe, brutalne, bez ogródek. Ludzie to większe potwory, niż tytani stwierdzam. :D
One punch man - <3333333333
Mob psycho 100 (twórcy One punch mana) - Moje ulubione anime ze względu na świetną główną postać i jej charakter.
Fullmetal alchemist + Brotherhood - Pierwsze mnie wciągnęło powolnym wchodzeniem w historię i klimat, a drugie... za wszystko. #Pride <3
Fate zero / Fate apocrypha / Fate Ultimate blade - Mroczny klimat, dużo akcji, przepiękna graficznie, świetna prosta fabuła, która i tak wciąga.
Boku dake no inai machi (ocena 9/10, 12 odcinków) - Detektywistyczne anime o mężczyźnie, który nagle cofa się do czasów podstawówki, gdy był chłopcem, i próbuje ocalić koleżankę z klasy, która została wtedy zamordowana. Świetny OST.

Dziwne, że dotąd nikt tu nie wymienił - My hero Academia - Po Naruto obecnie świetnie zapowiadający się Shounen. Fani to nazywają tzw. Naruto bez wad. Po 2 sezonach mnie porwało. Trzeci będzie w kwietniu. Obecnie trzecie anime jakie skradło me serce. Typowa droga jak w schounenach - Od 0 do bohatera (tutaj dosłownie). Ogromny plus pokazujący, że nawet superbohaterowie są zwykłymi ludźmi, którzy borykają się z emocjami i trudnościami życiowymi. Jak ktoś ćwiczy na siłowni, albo uprawia sport, to tym bardziej się wciągnie w to anime, za piękne budowanie postawy o walczeniu o siebie.

Z Kinówek:
Sword of stranger. Kto nie widział, niech nadrabia od razu! Stonowane anime o samotnym samuraiu, chłopcu, psie i pewnym przybyszu z zachodu. Ostatnia walka z głównym OST nadal mi chodzi w pamięci.
Kimi no Wa - Najpiękniejsze graficznie i wzruszające anime jakie widziałem. Nominowane do oscara było rok temu.

Ten post był edytowany przez Bladzioch dnia: 16 Luty 2018 - 02:09

#38 Użytkownik jest niedostępny   Treys 

• Distortion
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Luty 2018 - 20:29

No powiem że obejrzałem kilka tytułów podanych wyżej, jedne lepsze inne trochę gorszę :) ale na siłowni przy Cardio wszystko da się obejrzeć :E generalnie zacząłem Code Geass byłem bardzooo ale to bardzo sceptycznie do tego nastawiony jednak jest to zajebiste anime jednak :E

#39 Użytkownik jest niedostępny   TheMr. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Luty 2018 - 20:41

Zobacz postTreys, o 07 Styczeń 2018 - 20:28, napisał(a):

Znowu mam problem :( kończę niedługo wspaniałe anime jakim jest Hajime No Ippo bardzo mi wpadło w gust szczególnie na siłowni przy cardio ;) i teraz jestem w kropce chciałbym coś podobnego równie dobre może być sportowe ale nie konieczne

Jeśli Hajime Ci się podobało, Holyland manga. Niestety anime nie dostanie z powodu realistycznego podejścia do walk, realistycznej kreski, stylów walki i ogólnej brutalności (tutaj nawet czasami przebija Hajime). Zmiana głównego bohatera przez trening jest niesamowita.

Od jakiegoś roku anime stoi w miejscu, nie ma nic nowego co by mnie porwało na dłużej, więc zostaje rewatch kilku serii...

Zobacz postTreys, o 28 Luty 2018 - 20:29, napisał(a):

No powiem że obejrzałem kilka tytułów podanych wyżej, jedne lepsze inne trochę gorszę :) ale na siłowni przy Cardio wszystko da się obejrzeć :E generalnie zacząłem Code Geass byłem bardzooo ale to bardzo sceptycznie do tego nastawiony jednak jest to zajebiste anime jednak :E

Dobry moment na Code Geass, wychodzi 3 sezon pod koniec tego roku bądź początek 2019.

Zobacz postBladzioch, o 16 Luty 2018 - 01:48, napisał(a):

Dziwne, że dotąd nikt tu nie wymienił - My hero Academia - Po Naruto obecnie świetnie zapowiadający się Shounen. Fani to nazywają tzw. Naruto bez wad. Po 2 sezonach mnie porwało. Trzeci będzie w kwietniu. Obecnie trzecie anime jakie skradło me serce. Typowa droga jak w schounenach - Od 0 do bohatera (tutaj dosłownie). Ogromny plus pokazujący, że nawet superbohaterowie są zwykłymi ludźmi, którzy borykają się z emocjami i trudnościami życiowymi. Jak ktoś ćwiczy na siłowni, albo uprawia sport, to tym bardziej się wciągnie w to anime, za piękne budowanie postawy o walczeniu o siebie.

Nikt nie wymienił bo niczym się nie różni od średniaków z każdego sezonu :E Oprócz OST, niczym nie porywa a historia od 0 do bohatera to oklep 20 lat pisania anime.

Ten post był edytowany przez TheMr. dnia: 28 Luty 2018 - 20:44

#40 Użytkownik jest niedostępny   Treys 

• Distortion
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Marzec 2018 - 19:32

Panowie nie mogę się nacieszyć tym CODE :) co odcinek coraz bardzie się chce oglądać, pewnie jak skończę obie serie to zacznę szukać znów coś podobnego bo akcja jest nie samowita majstersztyk

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4