Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ArturNOW

Call Of Duty 2 (2005) PC - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

a moze ma oryginalna gre tylko mu sie cos psuje pisal przeciez ze inne tez mu sie resetuja no chyba ze wszystkie ma piraty i to zle przegrany :E

 

 

wiem wiem, tak tez moze byc, ale mamy tu kilku takich narwanych anty-piratow ktorzy od razu wiedza ze jak koles ma problem to musi miec pirata, bo z oryginalami problemow nie ma... :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym gram tez wolfenstein ET (sieciowa) i tez sie wywala. nic nie jest podkrecone. mam win xp pro (pierwsza wersje, bez sp2). moze byc wina tego, ze bez sp2 albo na przyklad dx'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozatym gram tez wolfenstein ET (sieciowa) i tez sie wywala. nic nie jest podkrecone. mam win xp pro (pierwsza wersje, bez sp2). moze byc wina tego, ze bez sp2 albo na przyklad dx'a?

 

Moze to glupie ale kiedys jak mialem taki problem to chodzilo o to ze wentylator procesora sie zatrzymal, dzieki bogu nic sie nie spalilo...

Pomagalo popchniecie wentylatora palcem...

 

Nie jestem espertem dlatego tylko taka metoda mi pozostala, poza tym mialem 13lat chyba... No i to byla jakas stara 500, nie wiem czy teraz tez tak mozna, ale to zawsza jakas rada.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie raczej jakbys mial sp2 to mogloby ci nie chodzic sbruboj przinstalowac system, powyczyszczac wiatraczki wymien zasilacz...

 

wiem wiem, tak tez moze byc, ale mamy tu kilku takich narwanych anty-piratow ktorzy od razu wiedza ze jak koles ma problem to musi miec pirata, bo z oryginalami problemow nie ma... :Up_to_s:

a tamci anty-piraty tez pewnie maja same piraty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z wgraniem cod2 gdy chcę wgrać grę wyskakuje okno 1607:Unable to install Installshield scripting runtime. POmocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam problem z wgraniem cod2 gdy chcę wgrać grę wyskakuje okno 1607:Unable to install Installshield scripting runtime. POmocy!!!

Orygrnał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z odczytaniem. Porysowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał. Nie jest porsywoana a i jeszcze jedno wczesniej wgrywalem komp sie zawiesil zrrestartowalem i od tego momentu ni moge wgrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam problem z wgraniem cod2 gdy chcę wgrać grę wyskakuje okno 1607:Unable to install Installshield scripting runtime. POmocy!!!

 

hmm, idz do empiku czy gdzie kupowales, moze uda Ci sie wymienic plyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta na bank jest ok bo u kumpla chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczyśc Windowsa, jak nie pomoże to format też zdarzały mi się takie przypadki ale zwykle pomogło gruntowne wyczyszczenie Windowsa. Możesz spróbowaćusunąc także wpisy gry do rejestru, w uruchom wpisujesz regedit i usuwasz wszystko co dotyczy gry,w tą gre (szczególnie jak już masz) musisz zagrać! wię się nie poddawaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko.mam taki problem ze kupiłem se nowego kompa athlon 64 4200+ dual core gf 6800xt 1gb ramu dual zainstalowałem cod 2 wlaczylem najwuzsza rozdzialke i wszystko na fuull i gra nie chodzi plynnie.to wina sprzetu czy gry?poraddzcie cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jak chcecie pograć na directx 9 to w opcjach "texture settings(czy tam options juz nie pamietam)" ustawiacie:

 

manual

extra

low

low

 

szczerze mówiąc ja nie widze w ogóle żadnych różnic podczas gry nawet przy porównywaniu własnoręcznie robionych screenshotów. za to gra chodzi duuuużo lepiej choć u mnie nadal nie płynnie. jak wyłącze anisotropic to już lepiej. ogołem da sie grać ale tylko na tych ustawieniach co podałem extra-low-low wtedy wydajność wzrasta bardzo bardzo. jak ktoś jeszcze o tym nie wiedział to pewnie sie miło zaskoczy o ile wcześniej nie miał low-low-low(przy takich ustawieniach to już lepiej w MOHAA pograć...) :D

 

pozdro mam nadzieje że pomogłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

mam dziwny problem

jak daje w opcjach na extra (to sa najwyższe opcje grafiki) to wgrze zmienia mi kolory np sciany sa zółte albo zielony istrasznie tnie i zuca ekranem

jak am na directx7 to jest wszystko dobrze chodzi idealnie płynnie ale grafa sie rózni

jest słabsza

co to moze byc

czekam na opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej i wgraj najnowszego DirectX 9.0c (z kwietnia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie problem, gry (chyba, że to pirat to może po tej stronie jest błąd, ale wątipie), ale pewnie słabego zasilacza FEEL, i na dx 9 to chyba najzwyczajniej karta nie wyrabia na takich ustawieniach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zasilacz Feel narazie sobie radzi

wszystkie gry na full z antialiasing chodza płynnie ale dziwne jest to ze nawet na wysokich ustawieniach tnie i zuca ekranem

grafika na wysokich detalach niejest znowu az tak piękna zeby mi na tej grafie niewyrabiała bo np Nowy hitman blood money ma lepsza a chodzi mi na full

i muj kumpel tez miał podobny problem z kolorami ale na gf 2mx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej ile razy trzeba przypominac...CoD2 moze startowac na miano najbardziej zle zoptymalizowanej gry roku. Jak checsz komfortowo grac w Cod2 na FULL detalach to musisz miec przynajije 6800gt...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ojej ile razy trzeba przypominac...CoD2 moze startowac na miano najbardziej zle zoptymalizowanej gry roku. Jak checsz komfortowo grac w Cod2 na FULL detalach to musisz miec przynajije 6800gt...:(

 

nie jest tak zle u siebie na sprzecie z podspisu - gram praktycznie na full w 1024/768 chyba mam tylko AA zmniejszone na 2x - gra u mnie czesto doczytuje ale to wina ramu jeszcze jedna kosc 512 załatwiła by tą sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkrec se dobrze karte graficzna:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na x800gto2@16p, 512mb ram, pentium 4 2,8HT gram na 1280x1024, antyaliasing x2,reszta na maxa, directx9 i chodzi płynnie i komfortowo

aha, zasiłka tagan u15 easy con 430W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój problem wygląda następująco: w momencie gdy w w ustawieniach przełączam Directxa 7 na Direcxta 9... mapy ładują się jednak w momencie zakończenia ładowania wywala mi gre do windowsa....wcześniej gra chodziła normalnie.... zmieniłem grafike....może to ma coś do rzeczy,...prosze o pomosc. aha! na Directx 7 gra chodzi normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...