Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ArturNOW

Call Of Duty 2 (2005) PC - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

Kosola i cg_drawFPS 1 albo FRAPS'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :]

ja ostatnio gram z anti 4x :D i nawet się nie tnie :] (dx9 oczywiście)

za niedługo dojdzie ramik to będzie jeszcze lepiej :D

Jakoś ci nie wierze że na DX9 ci sie nie tnie :D sprawdz se FRapsem , bo mi też nie tnie a na DX 9 mam tylko 20 fps ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem grać, powiedźcie czy są misje takie jak w poprzednim callu że można się poskradać czy tylko nawalanka? :)

 

Ja chyba też będę grał na DX7 reszta na max bo na DX9 dławi się mój sprzęt i często gra spada na 10 klatek więc nie bardzo grywalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem probuje zainstalowac cod2 i sie pojawia blad 16bitowego podsystemu windows co jest grane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze w tym komunikacie jest napisane takze "autoexec.nt" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie każda gra ściągnieta z dc może działac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie każda gra ściągnieta z dc może działac ;)

Skad wiesz ze z DC :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz mam pytanie pojawilay mi sie FPS tylko co to znaczy ta cyferka przed nawiasem i pozniej sa w nawiasach?? Acha i ile powinno byc zeby gra byla plynna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo majac orginał pewnie cos takiego by się nie stało? i nie oszukujmy sie 90% postow dotyczacych windowsa gier itp dotyczy piratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem kampanie brytyjską ... naprawde super zabawa ... troche to trwa bo sie delektuje sie tą super grą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce dyskutowac kto ma jaka wersje tylko czy komus wystapil taki blad i czy wie jak go rozwiazac :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skad wiesz ze z DC

na pasku ma odpalony dc, więc duża szansa że ją z tamtąd pobrał,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pasku ma odpalony dc, więc duża szansa że ją z tamtąd pobrał,

 

Ale 100% pewnosci nie ma. Może ten bląd przez brak SSE na procu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w to nie gram bo nielubie jak mam mniej niuz 200fps :kwasny: na MAXIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja w to nie gram bo nielubie jak mam mniej niuz 200fps :kwasny: na MAXIE

Dzieki za taka pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Jeszcze nie mam pełnej wersji i nie wiem kiedy będę miał, ale zastanawia mnie parę rzeczy: czemu w multi wycięto pojazdy oraz rangi i gdzie, do jasnej, się podział sprint pod altem? Przecież to zubożenie gry.

 

Aha, i jeszcze jedno Nie orientujecie się czasem czy mam efekty w demku tylko DX7 czy może DX8.1 na mojej karcie? Mam GF 4 Ti 4400. W menusach zostawiłem odznaczone wymuszanie DX 7 i dlatego się pytam. W sumie ładnie mi ta gierka chodzi (demko), ale tam nie ma wszystkich opcji, zdaje się.

 

http://img195.imageshack.us/img195/7176/cod29na.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja w to nie gram bo nielubie jak mam mniej niuz 200fps :kwasny: na MAXIE

I po co w ogóle się wypowiedziałeś, jak masz pisać takie bzdety. Po poście domyślam się że i konfig w sig-u zmyślony, czujesz się dzięki temu lepiej. A spróbuj po prostu wejść ręcznie na płytę i uruchomić setup może zadziała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu w multi wycięto pojazdy oraz rangi i gdzie, do jasnej, się podział sprint pod altem? Przecież to zubożenie gry.

 

Przeciez w CoD MP nigdy tego nie bylo, myslisz pewnie o dodatku United Offensive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I po co w ogóle się wypowiedziałeś, jak masz pisać takie bzdety. Po poście domyślam się że i konfig w sig-u zmyślony, czujesz się dzięki temu lepiej. A spróbuj po prostu wejść ręcznie na płytę i uruchomić setup może zadziała :P

Probowalem ale ten setup tez jest zwalony :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja w to nie gram bo nielubie jak mam mniej niuz 200fps :kwasny: na MAXIE

 

Domu to idiota, jego konfig jest wziety z palaca i byl juz popularny za swoje sciemnianie, kretynskie watki w dziale Szukam pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o co chodzi ja mialem podobny blad :] . tylko ze ja pobralem gierke z torenta.A wiec tak, ten plik co pobrales nie pownnes go rozpakowywac to jest poprostu obraz plytowy i musisz go otworzyc za pomoca demona lub alkochola.i po sprawie powinno pomuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeden plik ISO? Na Twoim miejscu zrobilbym plik z suma kontrolna (sfv, md5) i porownal go z kims kto ma identyczny obraz. Moze sie cos nie dociagnelo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam problem probuje zainstalowac cod2 i sie pojawia blad 16bitowego podsystemu windows co jest grane??

 

Nie ukrywaj ze chodzi o pirata, każdy laik się skapnie. Z oryginałem by się tak nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jako palacz jestem za. 
    • niestety ale produkty marki Herman Miller w Polsce są obarczone jakimś dziwnym januszowym skokiem ceny względem całego świata. Aeron za 5800 zł dziś kosztuje 9000 bez zniżek, rabatów, promocji - Embody to wydatek w okolicach 6800-7500 zł w zależności od sklepu i przeceny (bez przecen to koszt ok 9000 zł...) no krótko mówiąc dramat.
    • Wczoraj znalazłem czas na włączenie i porównanie obu monitorów (DW vs C3). Testowałem w Horizon Forbidden West i Alan Wake 2 w HDR, takich samych ustawieniach graficznych i natywnej rozdzielczości każdego panelu. Stwierdzam, że C3 jest jednak zauważalnie jaśniejszy i 4k robi różnicę jeśli chodzi o ostrość obrazu, tuszowanie mankamentów (w 3440x1440 przy obracaniu kamerą dookoła Aloy jest delikatne jakby smużenie/blur, którego w 4k nie widać-przy wyłączonym FG, blurze, aberacji i tym podobnych i przy włączonym DLSS Q). Wielkość ekranu, 4k i 250 więcej nitów w oknie 10% wg mnie przyczyniają się do jaśniejszego obrazu i sprawiającego lepsze wrażenie HDR. Potwierdzam to co pisał wcześniej na ten temat @MSky7  Ponadto po 3 dniach i około 18h pracy panelu banding zdecydowanie zmalał i na tyle, że na razie nie ma sensu robić pixel refresha (odpowiednik panel refresha w DW). Nie widać go w grach i filmach - jest tylko czasami widoczny na szarych/near black tłach, ale liczę, że po tych 100-200h (tyle oledy potrzebują na ostateczne 'dostrojenie się') będzie dalsza poprawa. W środkowej części ekranu mam pink tint, ale niewidoczny w grach i filmach na ciemnych/szarych tłach i tylko nieco widoczny na białych tłach stron internetowych. Będę monitorował - avs forum mówi, że tint po pierwszym pixel refreshu powinnien nieco zmaleć. Banding i tint występują w każdym woledzie (chyba, że ktoś trafi na idealny panel, ale to jak wygrać los na loterii), ale na szczęście z czasem maleją lub znikają - najważniejsze, żeby nie było ich widać w grach i filmach. W swoim 5 letnim C8 też przy okazji zrobiłem pixel refresh i zniwelowałem w dużym stopniu banding, który w tym TV miałem dość widoczny w grach i filmach te 3-4 lata temu. Przy okazji ponadto porobiłem testy (slajdy) DW i panel jest praktycznie całkowicie czysty jeśli chodzi o banding i tint (pierwsza generacja paneli qd oled szczególnie miała bardzo dobre panele pod tym względem, a sam qd oled mówi się jest lepszy pod względem bandingu czy tintu). Biorąc pod uwagę powyższe, na 95% C3 zostaje ze mną, a DW (wciąż na gwarancji Dell Polska do sierpnia 2025) idzie na sprzedaż. Po weekendzie podejmę ostateczną decyzję, ale na obecną chwilę jestem bardzo zadowolony z C3. Zastanawiam się tylko za ile wystawić takiej jakości DW. Biorąc pod uwagę
    • Też się trochę przeraziłem wymaganiami. Ale to EA w sumie.
    • Tez mi sie tak wydaje jesli chodzi o ten RTX HDR, szczegolnie, ze potrafi ubic pare% z wydajnosci. Patrze na ten reshade i troche nie wierze w to ile sie zmienilo od czasow W3 kiedy ostatni raz go uzywalem  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...