Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ArturNOW

Call Of Duty 2 (2005) PC - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

no szybciutko się ten patch ukazał szkoda tylko ,że gre odinstalowałem jakieś 3 miechy temu ale może zaisntaluje ją na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie patch :P a że spytam co on daje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie patch :P a że spytam co on daje ??

Jak przeczytaszcały temat to napewno się dowiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no macie racje, PunkBuster jest bardzo ważny, ale po co komu, kiedy narazie jest bardzo mało serwerów zbudowanych na patchu 1.2. Poprostu trzeba czekać i będzie SI :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego ludzie grali w coda 2 jak wyszedł i było mało serwów ?

,ale to twoje zdanie mnie rozśmieszyło :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrki czyli jak wyczytalem zadnych zmian poprawiajacych działanie gry nie ma jedynie ten PonkuBuster plus lepsza wydajnosc dla dual procesorow tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorrki czyli jak wyczytalem zadnych zmian poprawiajacych działanie gry nie ma jedynie ten PonkuBuster plus lepsza wydajnosc dla dual procesorow tak??

- poprawki w grze multi

- 2 nowe mapy multi

- Punkbuster

- kilka poprawek technicznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos wystawic pliki rozpakowane (pewnie pliki .iwd) z tego patcha. Po prostu nie mam zainstalowanej gry (pozyczona niestety) i niefajnie. Pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, bylbym bardzo wdzieczny.

 

Ech.

To potrzebny jest wpis do rejestu :(

Ja też go potrzebuje bo płytka pęknięta i musiałem po formacie nie usuwałem coda 2 żeby mnieć go nadal .ale klucz wpisałem ponownie i moge grać w multi tylko o to chodzi ,że niewykrywa Cod-a i potrzebny jest wpis .

Więc jak by ktoś mógł to niech ktoś wżuci wpis z podstawowej wersji coda plz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

czy ktos wie dlaczego jak gram w cod2 to po 5 minutach gry komputer sie restartuje?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie przegrzewa, albo walniety RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Vennor
ja mysle ze złe przegrana płytka była

Hehe... :P

 

Co do restartow: w jaki sposob sie to dzieje? Najpierw wywala BSOD i po tym sie resetuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos sie przegrzewa, albo walniety RAM.

 

albo zasilacz nie wyrabia... albo wszystkie 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co a wam nigdy sie płytka przy nagrywaniu nie spieprzyła??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy innych grach tez mi sie resetuje. wyglada to tak jakby wcisnac reset. gram, a tu nagle restart. wkurza mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz cos podkrecone w kompie?? jak tak to odkrec i zobacz czy tez masz restarty, bo pewnie cos sie przegrzewa jak przy kazdej grze masz restart. No chyba ze windows zasyfiony :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ma racje daj godo naprawy ale oni itak tego nie napawaiom muj kumpel tez tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze przypadkowo wciskasz reset jak grasz np. noga?

 

 

Umarlem... :lol2::lol2::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdarza sie :) kiedy pogrzeb? :P

 

no tak na jutro planuje...!

btw, dziwie sie ze jeszcze nikt go nie wyzwal od piratow i pedofili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak na jutro planuje...!

btw, dziwie sie ze jeszcze nikt go nie wyzwal od piratow i pedofili.

postaram sie przyjsc :P kogo mieliby wyzywac od piratow i pedofili :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
postaram sie przyjsc :P kogo mieliby wyzywac od piratow i pedofili :hmm:

 

rzecz jasna autora tematu ze ma nie oryginalna gre...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rzecz jasna autora tematu ze ma nie oryginalna gre...!

a moze ma oryginalna gre tylko mu sie cos psuje pisal przeciez ze inne tez mu sie resetuja no chyba ze wszystkie ma piraty i to zle przegrany :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rzecz jasna autora tematu ze ma nie oryginalna gre...!

 

zaraz, zaraz. a kto powiedzial, ze mam nieORYGINALNA gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...