Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ArturNOW

Call Of Duty 2 (2005) PC - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa, jasne, wszystko co najlepsze w jednym... Takie rzeczy to tylko w Erze, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z frontem wschodnim nie jest tak źle, przede wszystkim zapominają o walkach na pacyfiku, kampania amerykańska przeciw Japonii, krwawe bitwy na wyspach i te sprawy. Tego mi brakuje.

 

A jak dla mnie z frontem wschodnim jest źle i podobnie jest chociażby w CoD2. No bo front wschodni to był TYLKO Stalingrad :D już lepiej wypada CoD + CoD: UO z racji tego, że był i Kursk i Stalingrad i jakiś Charków i coś tam jeszcze.

 

Odnośnie Dalekiego Wschodu - tego mi nie brakuje jakoś ... :) (nie było żadnych konkretnych czołgów :( ).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że jest dobrze, ale aż tak źle też nie jest. Wynika to zresztą z tego, że gry te tworzone są przez USA i dlatego siłą rzeczy nacisk położony jest zawsze na kampanie amerykańskie, co nie znaczy, że mi się to podoba. A co do walk z Japonią to przecież nie samymi czołgami wojnę się prowadziło i taka odmiana byłaby wg mnie bardzo na miejscu. Trochę dżungli i wyspiarskich klimatów z pewnością nie wyszłoby serii COD na złe, zwłaszcza, że była to istotna kampania w tej wojnie. Mówiąc prosto - chętnie bym sobie również do żółtków postrzelał, hehe. Albo uczestniczył jako strzelec na bombowcu (jak w UO), który zrzucił bomby nuklearne na Japonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nowy Commandos bardziej przypadł mi do gustu - może ze względu na możliwość zmiany postaci podczas misji,rzucanie nożami itp.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja troszke odkopie :]

 

chciałbym postawić serva do coda2...ale żeby mieć go 24h na dobe to musiałbym mieć go na linuxie...czy jest taka możliwość?? nie umiem nigdzie znaleźć takowego info :/ jeśli istanieje taka możliwość to proszeo info skąd wziąść pliki do tego :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi pomogłeś :/ chłopie nie wiem jak Ci się odwdzięczyć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale mi pomogłeś :/ chłopie nie wiem jak Ci się odwdzięczyć :/

A skąd ja niby mam wiedzieć jak stworzyc serwa :mad2: To jest główny wątek nie :kwasny: Gdybym chciał tobie odpowiedziec to wziołbym twój tekst w cytat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory, ze odkopuje, ale dopiero zaczalem grac w COD2 i juz na starcie mam z nia problem. Otoz zaraz po ukonczeniu tej pierwszej misji treningowej, kiedy juz rozwalam ten woz, przybiega dowodca, mowi, ze dobra robota itp. pozniej pojawia sie okienko i moge kliknac Continue Mission albo Main Menu. Jak klikne Continue Mission to mam czarny ekran, ale moge chodzic i strzelac bo slysze dzwieki :) A jak klikne Main Menu to wychodzi mi do glownego menu, i jak chce wybrac kolejna misje treningowa "devolation" czy cos takiego, klikam na wybor poziomu trudnosci i nic sie nie dzieje, wraca mi znow do wyboru misji :kwasny: w zaden sposob nie moge odpalic tej drugiej.. zmienialem sterowniki na najnowsze i nie pomoglo, ktos mial taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest głowny wątek o grze nie masz co przepraszac mozesz odkopywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak juz ktos go podał, w podforum klan Call of Duty i narazie nie opłaca sie go instalować ponieważ jest mało serwerow z tym patchem, a z wersja 1.2 podobno nie mozna sie podłaczyc z serwerem, który ma wersje 1.0 :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak juz ktos go podał, w podforum klan Call of Duty i narazie nie opłaca sie go instalować ponieważ jest mało serwerow z tym patchem, a z wersja 1.2 podobno nie mozna sie podłaczyc z serwerem, który ma wersje 1.0 :Up_to_s:

Ale na tamten subforum klany mało kto patrzy...wiec dzieki za podanie tutaj linka :P

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sory, ze odkopuje, ale dopiero zaczalem grac w COD2 i juz na starcie mam z nia problem. Otoz zaraz po ukonczeniu tej pierwszej misji treningowej, kiedy juz rozwalam ten woz, przybiega dowodca, mowi, ze dobra robota itp. pozniej pojawia sie okienko i moge kliknac Continue Mission albo Main Menu. Jak klikne Continue Mission to mam czarny ekran, ale moge chodzic i strzelac bo slysze dzwieki :) A jak klikne Main Menu to wychodzi mi do glownego menu, i jak chce wybrac kolejna misje treningowa "devolation" czy cos takiego, klikam na wybor poziomu trudnosci i nic sie nie dzieje, wraca mi znow do wyboru misji :kwasny: w zaden sposob nie moge odpalic tej drugiej.. zmienialem sterowniki na najnowsze i nie pomoglo, ktos mial taki problem?

A próbowałes ze starszymi sterami?U mnie na przykład na starych sterach mialem na niektórych mapach ~70 fps'ow , a gdy zainstalowałem nowsze stery mam w tych miejscach ~40-50 fps'ow, co prawda grafa jest teraz lepsza niż przed tem ale za to fpsy spadają. Może karta nie wyrabia na nowych sterach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh własnie właczyłem sobie the all seeing eye, zeby sprawdzic ile serwow jest z tym patchem 1.2 i wyskoczyło mi okienko z downloadem tego patcha. To taka mała ciekawostka, bo pierwszy raz mi cos takiego wyskoczyło i sie zdziwiłem troszke, no ale juz predzej zdązyłem go ściagnac.

Edit:

Jak narazie to 8 serwerow polskich mi znalazło z tym patchem :E cieniutko :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już kilkadziesiąt serwerów v1.2. To prawda że nie da się podłączyć do "starych" serwrów po zainstalowaniu patcha. 2 nowe mapy. Jest Harbor :D Nieźle spadnie teraz skill na publicznych serwerach - nie będzie cheaterów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia... zassałem tego patcha i nie moge wbić na żaden serw bo nie ma tych nowych map! lol :kwasny:

narazie wole grać na 1.0 jak się rozkręci 1.2 to sobie zainstaluje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A próbowałes ze starszymi sterami?U mnie na przykład na starych sterach mialem na niektórych mapach ~70 fps'ow , a gdy zainstalowałem nowsze stery mam w tych miejscach ~40-50 fps'ow, co prawda grafa jest teraz lepsza niż przed tem ale za to fpsy spadają. Może karta nie wyrabia na nowych sterach?

 

tal :)

 

najpierw mialem sterowniki z pazdziernika 2005, teraz mam z marca 2006 i jest tak samo, wiec raczej to nie sa stery..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam az beda ,,prywatne...'' servery

bo na razie gac nie moge P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wystawic pliki rozpakowane (pewnie pliki .iwd) z tego patcha. Po prostu nie mam zainstalowanej gry (pozyczona niestety) i niefajnie. Pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, bylbym bardzo wdzieczny.

 

Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole to bylem 2-ga osoba ktora sciagneala z filefront :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak juz ktos go podał, w podforum klan Call of Duty i narazie nie opłaca sie go instalować ponieważ jest mało serwerow z tym patchem, a z wersja 1.2 podobno nie mozna sie podłaczyc z serwerem, który ma wersje 1.0 :Up_to_s:

Ja tam wole poczekac jeszcze troche dopóki nie wejdzie więcej serwerów załadowanych pod ten patch. Narazie na podstawowej wersji gra mi sie zaj******e :D A zreszta co też tak nowego ten patch wprowadza :kwasny: troche pierdół i po co to komu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole poczekac jeszcze troche dopóki nie wejdzie więcej serwerów załadowanych pod ten patch. Narazie na podstawowej wersji gra mi sie zaj******e :D A zreszta co też tak nowego ten patch wprowadza :kwasny: troche pierdół i po co to komu

pierdół ? LOL

wprowadzenie PB jest elementarna podstawa, w końcu znikna z dupy hedy które dostaje sie ch*j wie z kąd.

a PunkBuster to najlepszy anty cheat jaki w ogóle kiedykolwiek powstał - wiec warto było czekać :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...