Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Camis

Mówią, że to będzie rewolucja - Allegro zmienia system komentarzy i ocen transakcji

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dodatku allegro daje darmowe pakiety 50 wystawień więc nie ma co marudzić, że drogie wystawienia.

Chyba dawało gdzieś w lecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo wszystkie moje aukcje z 2016 były płatne. 10 bezpłatnych dali jakoś w 2014 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo wszystkie moje aukcje z 2016 były płatne. 10 bezpłatnych dali jakoś w 2014 roku.

I moje były płatne ale ta akcja miała miejsce...hmm..gdzieś chyba maj/czerwiec tak dokładniej mówiąc ale trzeba było spełniać

warunki

 

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/internet/2016/20/allegro-znosi-oplaty-za-wystawianie-dla-uzytkownikow-indywidualnych.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, od chyba pół roku alledrogo daje użytkownikom pakiety na każdy miesiąc do samodzielnego aktywowania w "centrum zniżek".

 

Wystawienie przedmiotu dla 50 ofert za darmo

Opłata za 14 dni dla 50 ofert za darmo

Opłata za zdjęcia dla 50 ofert za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, od chyba pół roku alledrogo daje użytkownikom pakiety na każdy miesiąc do samodzielnego aktywowania w "centrum zniżek".

 

Wystawienie przedmiotu dla 50 ofert za darmo

Opłata za 14 dni dla 50 ofert za darmo

Opłata za zdjęcia dla 50 ofert za darmo

Ciekawe

 

Obecnie nie posiadasz akcji promocyjnych które można aktywować.

 

Obecnie nie posiadasz trwających lub wygasłych akcji promocyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe

 

Obecnie nie posiadasz akcji promocyjnych które można aktywować.

 

Obecnie nie posiadasz trwających lub wygasłych akcji promocyjnych.

 

Dziwne, ja miałem w listopadzie, grudniu i obecnie na styczeń mam aktywne. Wcześniej też miałem, ale już ich w historii nie ma jak sprawdzić.

 

Na mailu widzę, że mam maile z info o pakietach za lipiec, sierpień, wrzesień i październik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja miałem w listopadzie, grudniu i obecnie na styczeń mam aktywne. Wcześniej też miałem, ale już ich w historii nie ma jak sprawdzić.

 

Na mailu widzę, że mam maile z info o pakietach za lipiec, sierpień, wrzesień i październik.

Ja nigdy takich maili nie miałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy takich maili nie miałem...

 

Ja to samo, jako osoba prywatna. A ptaki w powiadomieniach są wszędzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dawało gdzieś w lecie...

Miałem na wrzesień, październik, listopad i grudzień więc...

 

Edit. Sprawdziłem i na styczeń też mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobel

Chyba dawało gdzieś w lecie...

Nie dawało w lecie... tylko od pół roku daje...miesiąc w miesiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawało w lecie... tylko od pół roku daje...miesiąc w miesiąc...

Zobaczymy czy dostanę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czy dobrze rozumiem ze teraz sobie zakupy za ktore nie zaplace lub wygram licytacje to jedynie zwrot prowizji?

Zatrzymam trodukt na 2-3 tygodnie zablokuje i nikt mi ni nie zrobi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Brawo ja tak bałem się wystawić negatywa bo na 100% sprzedawca by odbił piłeczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo ja tak bałem się wystawić negatywa bo na 100% sprzedawca by odbił piłeczkę.

 

Dokładnie, teraz w końcu te oceny sprzedawców będą bardziej wiarygodne. Bardzo duża liczba osób bała się po prostu wystawiać negatywy. Przez co dużo łatwiej można było się naciąć.

 

 

Bardzo dobra zmiana. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykopki, jesień idzie ;)

Przychodzą wam @ od allegro, że współpracując ze sprzedającym nad najwyższą jakością bla bla bla... proszą o wystawienie kommenta szczerbaty.gif To zastanawiam sie po kiego h.. usuwali historię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykopki, jesień idzie ;)

Przychodzą wam @ od allegro, że współpracując ze sprzedającym nad najwyższą jakością bla bla bla... proszą o wystawienie kommenta szczerbaty.gif To zastanawiam sie po kiego h.. usuwali historię ?

pisałem do nich wielokrotnie prosząc o wyłączenie draństwa, odpisali że się nie da, aczkolwiek może w przyszłości taka opcja będzie

dobrze, że jutro koniec świata się zaczyna bo człowieka już h*j strzela :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykopki, jesień idzie ;)

Przychodzą wam @ od allegro, że współpracując ze sprzedającym nad najwyższą jakością bla bla bla... proszą o wystawienie kommenta szczerbaty.gif To zastanawiam sie po kiego h.. usuwali historię ?

Przychodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od czasu zmian nie wystawiłem żadnego komentarza, po co skoro i tak nic w zamian nie dostane, a poklikać trzeba, sensowne pozostają tylko negatywy ale jeszcze nie miałem okazji żadnego wystawić i oby tak dalej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, *** ten system po całości - od czasu zmiany dokończyłem kilkanaście transakcji, ale śladu po nich nie ma, bo byłem kupującym. Ale allegro wie lepiej, trzeba było się przed przełożonym pokazać, że wprowadzi się zmianę, to się wprowadziło - że bez sensu, że wszyscy są przeciwni - nie ważne, nie trzeba bać się nowego itp. bzdury... Naprawdę bardzo bym chciał prawdziwej konkurencji, ale niestety wciąż jest to portal z największą bazą klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @lokiju tak weryfikowałem to co mówi zychowicz i Żebrowski , zychowicz to kłamca i mitoman
    • Właśnie o to mi chodzi. Tzn ja wiem że nie mogę oczekiwać 14-14-14 na tych goodramach tylko o tym, że nie wiem dlaczego ludzie ustawiają równe wartości a nie minimum które jest stabilne. No ale teraz podałeś przykład że żeby X miało sens na 8 to Y też musi być na 8 a nie więcej. Nie znalazłem po prostu nigdzie informacji czy każdy timing warto dać najmniej ile się da, czy są między nimi powiązania i nie ma sensu dawać najniższych, bo jak nie będą równe z innymi wartościami to nic nie zmieni.
    • Tyle teorii. A gdy idziesz miastem i neony dają 1100 nit zamiast 600-700 to różnica jest kosmiczna
    • Monitory qd oled w oknie 10% nie przekraczają 500 nitów, gdzie oledy od LG serii C w oknie 10% mają 700-800 nitów, więc sorry ale się nie zgadzam. Mam w domu DW (po 2 latach ten monitor jest wciąż w topce najbardziej ogarniętych hdr na monitorach) i C3 42 - ten drugi lepiej wypada w hdr (jasność w oknie 10% i większy ekran robią swoje). Co do  Cyberpunk to też obecnie gram w 4k i polecam te dwa mody i ustawienia (wklejam poniżej). Dzięki nim ta gry wygląda lepiej jak nigdy. I highly recommend Cyberpunk 2077 Nova LUT Mod (HDR variant under the Update section + Optional ENV File "Raster", even if you use PT in-game) + setting in-game HDR10PQ + Midpoint 3 + Max HDR Luminance 25% more than your actual display luminance in nits (e.g. 2.000 nits if you have a 1.500 nits TV) + Saturation 0. Then you can also install HD Reworked Project Mod for much better textures (Ultra Quality if you have 16GB VRAM, otherwise Balanced). Performance may take a small hit but you can recover it by just lowering both in-game Volumetric Clouds and Ambient Occlusion settings to Medium (with no noticeable differences).
    • To przy następnym wywaleniu sprawdzę. Jak nie mam internetu to w menadżerze urządzeń nie widać pozycji Intel i225 i w sumie to nic nie mogę zrobić z kartą wtedy.    win 11
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...