Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

neonek

Przewodowa klawa do 100-200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Ostatnio wymieniłem myszkę, to pomyśłałem, że mogę swoją starą i standardową klawiaturę Logitecha też wymienić - na coś bardziej dla gracza (często w Overwatch, HotS oraz inne czasami nowe gry). Jeszcze zastanawiam się czy jest sens, jakie są plusy i minusy takiej wymiany.

Wymogi?

- Ze względu na umiejscowienie komputera, klawiatura musi być cicha - niestety w takim wypadku mechaniczne odpadają, bo chyba wszystkie są głośne;

- budżet od 100 do 200 zł. Więcej moim zdaniem nie ma sensu wydawać na klawiaturę (okolice 200 zł też wydają mi się przesadzone, ale jeszcze to przeboleję :E).

- mile widziane inne bajery jak podświetlenia itp. ale nie muszą być konieczne;

 

Nie miałem przyjemności pracować na klawiaturze z większą ilością przycisków niż to jest wymagane, ale takich też nie wykluczam. Dobrze by było, żeby jednak ta klawa nie zajmowała nie wiadomo ile miejsca. :E

 

Zauważyłem tego typu klawiaturę:

http://www.x-kom.pl/p/184912-klawiatura-przewodowa-roccat-isku-illuminated-gaming.html

 

Niby ergonomiczna i funkcjonalna. Ktoś tam narzekał na jej wielkość + głośność. No mi to jest max ile mógłbym wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja w tym tygodniu zakupiłem tą

http://www.x-kom.pl/p/334696-klawiatura-przewodowa-modecom-mc-800w-biale-podswietlenie.html

 

no i powiem że jestem niesamowicie zadowolony, dobrze wykonana, bardzo cichutkie przyciski, odstęp między przyciskami, eleganckie białe podświetlenie z 3 poziomową regulacją i to samych liter/cyfr a nie pod guzikami na milionowokolorowe.

Do tego blok numeryczny, też podświetlany, 2 lata gwarancji jak by coś było nie halo, USB, przyciski multimedialne

Dla mnie bomba, pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle nie powiem.

Ciekawe jak jest z trwałością przycisków na klawie, w sensie czy szybko będą się ścierać. U mnie po ponad 6 latach użytkowania jedynie literka s delikatnie jest starta. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo. Cóż, pożyjemy zobaczymy. Jak chcesz mogę Ci tu odpisać z niej za 6 lat :E :E :E

A tak poważnie to 89zł to nie majątek, a 2 lata gwarancji są. Więc ja jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z zakupu i kupił bym ją jeszcze raz :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, postawiłem na Steelseries Apex 100. Całkiem ok opinie miała. Zmieściłem się w przedziale cenowym także jest ok. Wygląda solidnie.

Doszedłem do wniosku, że nie potrzebuję tych pierdykanych dodatkowych przycisków - na co mi to? :E

Jedynie szkoda mi, że nie ma podpórki na nadgarstki, ale przeżyję i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...