Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ahc

Nie mogę pobrać niektórych plików

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z pobieraniem niektórych plików na różnych przeglądarkach: IE, Firefox, Chrome. Gdy pobieranie dochodzi do 99% następuje - błąd sieci czy jakoś tak.

 

Nie mam problemów z siecią na tym laptopie, wgrany jest windows 8.1.

 

Zainstalowałem Adwcleaner oraz użyłem do tego cclenera, mbam i to co wykryło usunąłem natomiast ten błąd nadal występuje. Co może pomóc w tej sytuacji?

 

Kilka dni temu mogłem pobierać wszystko a teraz przy niektórych plikach wywala mi ten błąd. (klient do gry w .exe)

 

Na komputerze mogę pobrać to wszystko czego nie mogę na laptopie bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem na Chrome jak była zaznaczona opcja w ustawieniach (Chroń ten komputer przed złośliwym oprogramowaniem) czy coś podobnego teraz nie pamiętam dokładnie.

Po odchaczeniu plik pobierał się do końca, wcześniej stawało na 99%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam spotkałem się z podobnym problemem tyle iż w każdej przeglądarce. Dodam że komp jest zainstalowany Kaspersky nie zawiera wirusów malware przeczyszczony i z włączonym i wyłączonym Kasperskym nie pobiera plików większych niż 100MB System Windows 7 Professional 64bit macie jakieś rozwiązania. Dodam że to nie kwestia łącza internetowego bo laptop podłączony po lanie pobiera bez problemu tak samo po wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...