Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

biznesonline

SEO'wcu zapraszam do współpracy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Ostatnio myślałem, aby utworzyć jakiś serwis internetowy, bez względu na kategorie, może być film, gry, memy, coś, co może się wybić w sieci w perspektywie czasu.

Szukam wspólnika/człowieka, z którym mógłbym coś zbudować. Jestem facetem, który ma bardzo duże doświadczenie w zarabianiu przez internet. Moje główne formy zarabiania to PPA/CPA oraz Programy Partnerskie. Znam się na koordynowaniu i prowadzeniu projektów www opartych na Wordpressie. Mam sporę doświadczenie w prowadzeniu serwisów, chęć i zapał do zdobycia naprawdę dobrych pieniędzy. Moim dużym atutem jest współpraca w grupie dzięki której udało mi się zarobić w 3 miesiące ponad 5 000 $(Wszystko jestem w stanie udokumentować). Mam świetny kontakt do faceta, który sprowadza świetne zamienniki oryginalnych perfum, a więc mam trochę pomysłów ale przede wszystkim zapału. Jedyny mój problem to skuteczne pozycjonowanie i wybijanie serwisów zarówno polskich jak i zagranicznych pod odpowiednie frazy, najzwyczajniej na wszystko nie starcza mi czasu.

 

Moja propozycja jest uczciwa, osoba zainteresowana otrzymuje te same prawa, możliwości w serwisie, który będziemy budować. Wspólnie opłacamy serwer oraz różne dodatki, np graficzne i pozostałe, które wiązałyby się z finansami. Przede wszystkim oczekuję atutu w postaci pozycjonowania jak i współpracy w grupie. Pewnie każdy wie, że dobrze prosperujący serwis internetowy potrafi ładnie zarobić dla właścicieli. Nie którzy zarabiają kilka stówek, a jeszcze inni kilka, jak nie kilkanaście tysięcy złotych z reklam jak i innych sposobów. Jesteśmy w stanie to zrobić dzięki ciężkiej pracy, stąd też moja propozycja dla osób zainteresowanych.

 

Zainteresowany ? Po więcej informacji proszę pisać na adres Email: biznesonline2017@gmail.com

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...