Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PiXel2.0

Wybór oferty internetu komórkowego i modemu LTE

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak przypuszczałem aktywacja bonusów w Orange była do 28.02 więc nie wiem skąd te "60 dni na włączenie od momentu rejestracji". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w orange, ale w nju mobile (wirtualny operator orange, ten sam regulamin bonusa, tylko tańszy starter) bez problemu włączyłem dziś bonus 100GB. Oczywiście karta aktywowana w lutym, bez tego by się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywowana w jakim sensie? Przez rejestrację czy włożenie pierwszy raz do telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak przypuszczałem aktywacja bonusów w Orange była do 28.02 więc nie wiem skąd te "60 dni na włączenie od momentu rejestracji". ;)
Z regulaminu! I to prawda, włączałem ze 2-3 dni temu (bonus za dane adresowe przepadł - było na to 30? dni, ale ten za rejestrację wszedł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu! I to prawda, włączałem ze 2-3 dni temu (bonus za dane adresowe przepadł - było na to 30? dni, ale ten za rejestrację wszedł).

 

No to nie wiem, może ja jestem wykluczony z otrzymania bonusu. ;) Przepadło 25PLN na startery. Ale chociaż w Playu jest internet bez limitu (nie jakieś 100GB a potem 1Mb/s) za ~60pln/msc, chociaż jakość połączenia postawia wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych nowych starterach pisze że jest 14 dni na jego wykorzystanie. :E zobaczymy jak to będzie.

 

Miałem tak na starterze Orange Smart za 5 zł. Było 50 GB do wykorzystania przez 14 dni, ale to było na starterze, a nie jako bonus za rejestrację.

 

Tak jak przypuszczałem aktywacja bonusów w Orange była do 28.02 więc nie wiem skąd te "60 dni na włączenie od momentu rejestracji". ;)

 

Jedną kartę zarejestrowałem smsem 27.02. Czekam z aktywacją tych 100 GB jeszcze kilka dni. Ciekawe, czy się uda. Drugą kartę próbowałem zarejestrować smsem 28.02, ale miałem problemy z rejestracją i sms potwierdzający rejestracje przyszedł 1.03. Aktywować 100 GB smsem się nie udało, bo otrzymywałem odpowiedź, że promocja była do 28.02. Złożyłem reklamację i aktywowali mi te 100 GB po paru dniach ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną kartę zarejestrowałem smsem 27.02. Czekam z aktywacją tych 100 GB jeszcze kilka dni. Ciekawe, czy się uda. Drugą kartę próbowałem zarejestrować smsem 28.02, ale miałem problemy z rejestracją i sms potwierdzający rejestracje przyszedł 1.03. Aktywować 100 GB smsem się nie udało, bo otrzymywałem odpowiedź, że promocja była do 28.02. Złożyłem reklamację i aktywowali mi te 100 GB po paru dniach ręcznie.

 

Miłe zaskoczenie w Orange. :D

ffffff.jpg

Chwilę wcześniej rozmawiałem z inną konsultantką która pisała o braku wyrażonych jakichś zgód marketingowych (niby skąd miałem wiedzieć skoro pracownik w salonie o to nie pytał i nawet nie wydał potwierdzenia rejestracji). Też wspominała też o jakimś bonusie należnym od 1 marca 100GB lecz nie zrobiłem printscreenów. Finalnie nie załatwione ale co? Następna konsultantka Grażynka i voila odfajkowane. :D Mam jeszcze kilka nieaktywnych zarejestrowanych kart z których będę chciał zrobić użytek w następnych miesiącach i będę polował na Grażynkę. :D

///sorry za duże zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...