Skocz do zawartości
marcinho07

Nier: Automata

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem po 2 odcinkach, wrócę jak już wyemitują całość, bo takie oglądanie na raty z jakimiś przerwami to robienie sobie jaj z ludzi, a potem się będą dziwić, że oglądalność do bani. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany. Zapis się spieprzył. Gdy jestem w głownym menu i wybieram profil do załadowania i klikam potwierdzenie to od razu do pulpitu wywala. Jest jakieś narzędzie lub coś co pomoże mi to naprawić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Po prostu musiałem od nowa zacząć grę :E

NIkt nie gra w to już? Jak zmusić grę by działał SpecialK z NAIOM?

https://www.nexusmods.com/nierautomata/mods/12

Bo jak osobno to jest ok ale jak razem to MOD NAIOM prawie działa dobrze tylko wtedy kursor jest nieaktywny po środku obrazu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tyle się sprzedało, ale wynik raczej średni?  Ta gra ma 6 lat.  Szkoda, że Yako nie planuje czegoś nowego w tym uniwersum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzeć przez pryzmat najbardziej rozreklamowanych wysokobudżetowych AAA dla mas to może i średni.

Ale Automata to nie jest gra AAA, gra nie była nawet kierowana do masowego odbiorcy, to w tym przypadku wynik jest przynajmniej dobry jak nie bardzo dobry.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

Ale Automata to nie jest gra AAA, gra nie była nawet kierowana do masowego odbiorcy, to w tym przypadku wynik jest przynajmniej dobry jak nie bardzo dobry.

Powiedziałbym więcej - wynik wręcz rewelacyjny. Ta gra nawet w snach twórców nie miała potencjału na to żeby zrobić taką sprzedaż. Replicant 1.22 z kolei, w którego włożono wiele pracy, a nawet zrobiono od nowa ścieżkę dźwiękową i nagrano od nowa dubbing, pomimo niezwykłej kampanii reklamowej zrobił "zaledwie" 1,5 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam Niera jako zaleglość z kupki wstydu, wiedziałem oczywiście jaki to wyjątkowy i wręcz kamień milowy w gamingu no i się nie zawiodłem jak do tej pory.

Obecnie jestem na ścieżce B gra się fajnie jako 9S 

Wczoraj z nienacka chyba zrobiłem zakończenie DLC i aż musialem chwile podumać bo zachęca do filozoficznych rozkmin jak wiele rzeczy w Nier 

e2ZudXM.jpg

Teraz widzę że pewne rozwiązania musiały być natchnieniem i dla Kojimy zresztą i sam ending song Niera bardzo w klimatach MGS 

Dobre ze sama 2B przypomina mi trochę Yaneczke  charakterem z Wieśka, niby taka zimna wręcz nieludzka a co do czego to wulkan emocji szczególnie dla kogoś kogo uzna istotnego.

Powiedziałbym że jak dla mnie miejscami mocno przypomina vibe z Shadow of the Collossus czy ICO (szczególnie zamek) podobna tonacja i natężenie blooma i jeżeli komuś spodoba się Nier to nie ma bata aby nie podeszly gry Fumito Uedy.

Mam nadzizeje że Sony wyda remake SotC na PC 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, frog67 napisał:

Dobre ze sama 2B przypomina mi trochę Yaneczke  charakterem z Wieśka, niby taka zimna wręcz nieludzka a co do czego to wulkan emocji szczególnie dla kogoś kogo uzna istotnego.

Także zależy od VA. Zupełne inne odczucia miałem do 2B w wersji ang niż jap. Zresztą sam sprawdź. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, frog67 napisał:

Ogrywam Niera jako zaleglość z kupki wstydu, wiedziałem oczywiście jaki to wyjątkowy i wręcz kamień milowy w gamingu no i się nie zawiodłem jak do tej pory.

Obecnie jestem na ścieżce B gra się fajnie jako 9S 

Heh, na tym etapie mogę powiedzieć Ci jedynie, że jeszcze niewiele widziałeś :) 

Graj dalej, miłej zabawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Heh, na tym etapie mogę powiedzieć Ci jedynie, że jeszcze niewiele widziałeś :) 

Graj dalej, miłej zabawy. 

Wiem że w d*** byłem i 💩 widziałem 

to czuć że zakoińczenie A to taki tylko malutki teaserek i zachęta aby grac dalej, zakończenie B pewno też niewiele zmieni ale ciężko się nie domyśleć że w ścieżce C 

będziemy grać jako A2 i tam dopiero wyłoży się kawa na ławę.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew powszechnej opinii ścieżka B jest o wiele bardziej interesująca, bo o wiele więcej się dowiadujesz w temacie tego co się tutaj dzieje, w końcu otwierasz skrzynie którą pozwalają Ci zrozumieć świat w którym jesteś (no chyba że grałeś w Replicanta, wtedy jedynie dostajesz potwierdzenie tego co już wcześniej wiedziałeś :) ), i są tutaj pewne questy poboczne które są BARDZO związane z tym co jest później... 

Graj, odkrywaj, niczego nie pomijaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Wbrew powszechnej opinii ścieżka B jest o wiele bardziej interesująca, bo o wiele więcej się dowiadujesz w temacie tego co się tutaj dzieje, w końcu otwierasz skrzynie którą pozwalają Ci zrozumieć świat w którym jesteś (no chyba że grałeś w Replicanta, wtedy jedynie dostajesz potwierdzenie tego co już wcześniej wiedziałeś :) ), i są tutaj pewne questy poboczne które są BARDZO związane z tym co jest później... 

Graj, odkrywaj, niczego nie pomijaj. 

Staram się robić wszystko, replicant też zakupiony czeka, ale na niego przyjdzie kolej po Automacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, frog67 napisał:

Staram się robić wszystko, replicant też zakupiony czeka, ale na niego przyjdzie kolej po Automacie.

Z punktu widzenia kogoś, kto ukończył obie gry kilka razy uważam że to mega wielki błąd ogrywać wpierw Automatę a potem Replicanta z prostego powodu - Automata kontynuuje wątki z Replicanta + masz powracające postacie, pewne mocne momenty emocjonalne, że tak rzeknę "wspominki z przeszłości", u Ciebie nie zagrają bo nie będziesz wiedział o co chodzi i nie znał kontekstu.

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, Element Wojny napisał:

Z punktu widzenia kogoś, kto ukończył obie gry kilka razy uważam że to mega wielki błąd ogrywać wpierw Automatę a potem Replicanta z prostego powodu - Automata kontynuuje wątki z Replicanta + masz powracające postacie, pewne mocne momenty emocjonalne, że tak rzeknę "wspominki z przeszłości", u Ciebie nie zagrają bo nie będziesz wiedział o co chodzi i nie znał kontekstu.

Domyślam się że chodzi po części o Emila bo przecież sam opowiadal mi już co nieco o swojej przeszłości, no ale jak już zacząłem pierwszą Automatę to nie będę przerywać.

Widzę to sporo filozofowania i potencjału na niezłe dyskusje, wcale bym się nie zdziwił jakby na studiach były poruszane pewne zagadnienia z Automaty, a ja myślałem ze w GitS dużo jest filozofii.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, frog67 napisał:

Domyślam się że chodzi po części o Emila bo przecież sam opowiadal mi już co nieco o swojej przeszłości, no ale jak już zacząłem pierwszą Automatę to nie będę przerywać.

Widzę to sporo filozofowania i potencjału na niezłe dyskusje, wcale bym się nie zdziwił jakby na studiach były poruszane pewne zagadnienia z Automaty, a ja myślałem ze w GitS dużo jest filozofii.

Emil i dwie inne postacie. Tyle że są to bardzo wyblakłe wspomnienia, staraj się gadać z nim częściej i zbieraj dla niego to o co prosi. Czytaj notatki ze skrzyń które otwiera 9S, wiele z nich tyczy się takiego starego projektu sprzed tysięcy lat... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę powiedzieć po przejściu Niera, jak dla mnie to zawstydza większość nawet obecnych tytułów AAA 

Tak bardzo chciałem nakłonić jednego kolegę aby ruszył Niera ale jak to powiedzieć bez spoilerowania i psucia niespodzianek?

Do głowy mi przyszedł jeden pomysł że widzę tu (w Nier Automata) niezłą analogię w porównaniu do Attack on Titan ! - 

część może teraz zaliczyć palmface ale jak to ?

Chodzi mi tylko o sam progres fabuły, głównego wątku, zwroty akcji itp.

Jak ktoś oglądał Tytana to zrozumie w czym rzecz, a on oglądał jak mu powiedziałem te porównanie to trochę kolegę zatkao 

odpowiedź z gatunku "co ty pie*** że aż tak fabuła się rozwija"

 

Tr37cHy.jpg

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, frog67 napisał:

Tak bardzo chciałem nakłonić jednego kolegę aby ruszył Niera ale jak to powiedzieć bez spoilerowania i psucia niespodzianek?

Ciężko będzie, ale może tak:

MooNXeg.gif

 

Oglądałem kilka odcinków Tytana i nie łapię analogi. ;)

:E

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaycob napisał:

Oglądałem kilka odcinków Tytana i nie łapię analogi. ;)

:E

Ten strój to jawne podniesienie poziomu trudności, a jeszcze żeby było śmieszniej dopiero wtedy zobaczyłem że ubiory (i nie tylko :E ) brudzą się jak przebiegniemy po błotku, ale można szybko przejśc przez rzekę i wszystko nagle czyściutke i lśni  jak powyżej.

Musiałbyś obejrzeć całego tytana, fabuła się tak rozwija że głowa mała taka to cebulka o wielu wartswach, tak samo jak Nier wszystko na początku takie tylko powierzchownie standardowe kolejna historia jakich wiele.

Takie pytanie do tych co zrobili wszystkie zakończenia

Czy da się zrobić TO konkretne zakończenie na solo bo walczyłem ze 20min i sie w końcu poddałem ale to chyba o to chodziło, dać sobie pomóc  

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:

To zakończenie z napisami?

Dokładnie co się ginmastykowałem ale wymiękałem przy Business division IV  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest chętny na książki ? Bo została mi Yorha boys do skończenia, potem wystawiam wszystkie 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, frog67 napisał:

Dokładnie co się ginmastykowałem ale wymiękałem przy Business division IV  :E 

U mnie podobnie, po pewnym czasie nie dałem rady, a powtórzyć chyba się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu raczej nie, inaczej omijał by nas jeden z trudniejszych wyborów. 

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...