Skocz do zawartości
marcinho07

Nier: Automata

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Isharoth No to pozostaje mi zrzucić winę na nową architekturę GPU.

Chyba zabiorę się za ponowne przejście. Po N:A wypadłem z niekończącego się cyklu grania i tylko Kojima oraz Taro trafiają do mnie... Przynajmniej zacząłem czytać więcej książek.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, musichunter1x napisał:

@Isharoth No to pozostaje mi zrzucić winę na nową architekturę GPU.

To też nie do końca, bo grałem zarówno na GTX 970 jak i RTX 2080. Nie wiem jak jest z kartami od AMD.

Ja nie mogę się już doczekać tego remake, a nawet w tę gierkę mobilną bym zagrał. Ale na wybór gier nie mogę narzekać, bo cały czas w coś gram na Switchu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Im mniej apek w tle, tym lepiej ze stabilnością. Wskazywało by to na jakiś problem z HW, ale w RE3 (zdaje się, gra bardziej wymagająca, ale może też lepiej zoptymalizowana) przez 25h zero problemów, a w NIER wystarczy przeglądarka w tle zostawić i lubi wywalić do pulpitu. 

Różnice w opowieści się pokazują. Tzn. lepiej widać punkt wiedzenie 9S, spoko jest też relacja bohatera z jego operatorem - wręcz odwrotna względem Route A. Teraz operator trzyma rygor, a 9s by pogadał o bzdurach typu pogoda. 

Zadania poboczne chyba też "rozpracowałem". Te skończone się nie pokazują/są skończone (tak jak np. szukanie siostry maszyny z wioski Pascala), a pojawiają się tylko nowe/nieskończone. Zmylił mnie tu obóz ruchu oporu, w którym trzeba było wykonać zadania handlarzy, by ich odblokować. Widocznie jest to kwestia wspólna dla wszystkich ścieżek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.06.2020 o 23:01, Isharoth napisał:

@smilehunter Koniecznie przejdź A, B, C, D, E. 😉

Zrobione. M, K, T, Z jeszcze wpadły. Co tu gadać. Magnum opus gier wideo. Ścieżka C/D dużo lepsza, ciekawsza, mocniejsza. 

Szkoda troszkę było kasować 42h save'a, ale z drugiej strony - do czego tu wracać? Tryb debugowania, powtarzać chaptery? Niby można by próbować grę maksować (na zadaniach pobocznych utknąłem przy 94%, bo nie striggerowałem jakiegoś wątku Emila w ścieżce A, a ten kończył się w ścieżce C/D. Bronie/archiwa 80-90%), ale stwierdziłem, że wystarczy tego. 

Zostało zapisać się do r/nier i wypełniać pustkę fan artami

SMywoPd.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@smilehunter Jak masz DLC to mogłeś sobie jeszcze zrobić wszystkie 3 arenki. Lecą z nich chipy +6, barwniki do włosów, kostiumy i inne nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlc nie miałem, a teraz już za późno, skoro;

*To enjoy this content you will need to have progressed a certain way into the main story of the game. There are also some scenes during the progression of the main game scenario in which this content cannot be accessed.

A moja gierka wyzerowana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, ja sobie wcześniej zrobiłem backup save'ów na pamiątkę zanim je poświęciłem... Do tego zmiana tapety na ekranie głównym na tę finalną to raptem podmiana bajtu albo dwóch w sejwie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój kolega przeszedł jedynie A i zamiast kontynuować grę, zaczął ją od nowa przez co stracił swojego save. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi