Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Keyser_Soze

ADMIN BOT

Jesli mozesz to zrób aknjęte mojego autorstwa wytyczne:  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. pytanie - JAKIE SĄ TWOJE RELACJE Z ADMIN BOTĘ ?

    • 1. kiciok wlał benzyne do ropniaka, niezły z niego rozrabiaka :red:
    • 2. dwa raporty, kloc na banie, dzisiaj będzie niezłe spanie
    • 3. kredyt petrik, hąda>dziecko
    • 4. piotreq miliony na koncie, złap mnie za prącie
    • 5. Fazi kijanką się wozi, temu to się powodzi
      0
    • 6. kasjer prawko na C zdaje, chyba modę działu moto zostanie xD
    • 7. kloc na unbanie, klękają dzisiaj panie [nieaktualne => patrz punkt 2] xD
      0
    • 8. Mono 3 cytryny samochodem wpadł w maliny :C
      0
    • 9. Bono często spina majty, ale to są tylko żarty.


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostąpiłem namaszczenia od kloco, tym samym wypełniam jego wolę. :murzyn:

 

Kloco jest z nami all the time. :group_h:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

suabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Poprosze na siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • https://videocardz.com/newz/nvidia-ceo-jensen-huang-to-deliver-keynote-on-june-2nd-right-before-computex
    • aż oczy pieką od tych timmingów. Jak chcesz zapytać co zrobiłeś nie tak, to wszystko Weź to poustawiaj równo coś w stylu 16-22-22-44-66 trrd daj na 4 i 6 TFAW 24. Resztę zostaw bo się wyłożysz. To co masz teraz jest ultra wolne ale tak super mega uber wolne. Nie fiksuj się aż tak na głównych timingach kiedy 2 i 3 rzędowe masz luźne jak majtki prostytutki
    • Sprawdźcie mi proszę Smart z Evo 870, czy wszystko w porządku:  
    • Wczoraj ukonczylem podstawke, duzo pobocznych, reliktow itp mam jeszcze do zrobienia ale zrobie to pozniej. Przenioslem sie juz do dodatku, ogolnie podstawka duzo lepsza niz jedynka. Mozna pomijac poboczne i skupic sie glownie na fabule i wtedy nie bedzie gra taka miałka, czesc dialogow juz przewijam bo sa nudne. Co do broni to jak tu widze jak levelujecie to uwazam, ze calkiem niepotrzebnie, mam dosc slabe bronie, a nie ma zadnego problemu z zabijaniem, wystarczy odpalic ten szal co zwieksza obrazenia na jakis lepszcyh potworkow, ost bosa zabilem w moment wiec levelovanie broni uwazam za mocno zbedne. Sam dodatek trzyma tyle samo klatek i wyglada doslownie tak samo poza chmurami, nie wiem gdzie ta lepsza grafika, moze gdzies ja znajde Jak przejde dodatek to napewno pomecze jeszcze podstawke zeby porobic czynnosci poboczne, co na plus to tez to, ze misja glowna zniknela, a jak w jedynce skonczyles gre to miales ostatnia misje ponownie aktywna, tutaj jest definitywny koniec. Takie mocne 7/10 i zobaczymy jak pdostawka sie rozkreci.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...