Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tianse

Sygnatura

Rekomendowane odpowiedzi

Co nieregulaminowego jest w linku w mojej sygnaturze, że mi go ktoś usuwa nie podając przyczyny? Zgodnie z regulaminem forum:

 

14. Należy unikać animowanych awatarów (obrazków pod loginem), a także animowanych obrazków w podpisach (sygnaturach) – chyba że animacja jest bardzo dyskretna i nie kłuje w oczy.

 

16. Sygnatura (podpis) powinna być nie wyższa niż 150 pikseli oraz nie szersza niż 700 pikseli, a łączna waga obrazków w sygnaturze nie może przekraczać 100 kB. Podpisy nie spełniające tych warunków będą usuwane.

 

Moja sygnatura jest zgodna z regulaminem, więc który anonimowy się tam świetnie bawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz, kto się może bawić?

 

Popatrz na punkt 19. Dodatkowo można to podciągnąć pod omijanie zasad reflinkowania w dziale laptopów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W moim linku w sygnaturze nie ma żadnego reflinka. Nie łamię regulaminu z reflinkami w żadnym jego punkcie.

 

2. Odnośnie reklamowania, to nikogo nie reklamuję. Jeśli taki link w sygnaturze i temat uważacie za reklamę, to zapraszam do współpracy, założę swój temat na tym forum i w sygnaturze wstawię link do tego forum. Jak widać, zgodnie z Waszym tokiem rozumowania, właśnie zaoferowałem Wam reklamę za darmo, więc gdzie i kiedy mogę założyć taki temat na tym forum? :)

 

3. Podciągnąć to warto spodnie, a nie przepisy, bo jakby tak zacząć podciągać przepisy, to każda interwencja administratora może zostać podciągnięta pod cyberprzestępczość przykładowo za blokowanie wolności słowa (Konstytucyjna wolność wypowiedzi), a z tego co wiem to istnieje hierarchia prawa i taki regulamin PClab jest troszkę niżej niż Konstytucja. Więc radzę trzymać się tego, co jest twardo czarno na białym zapisane, a nie w podciąganie, szanowny Bono[uG].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ale jest w zawartości strony, do której linkujesz.

2. Kontakt z działem marketingu i reklamy lub redakcją/administracją portalu, bo moderatorzy nie mają tutaj za wiele do gadania.

3. Kolejny raz się zapytam - chcesz żebym literalnie co do joty stosował regulamin forum wobec ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega nie dość, ze chyba nowy bo nie wie że moderacji się nie pyskuje to jeszcze mu "konstytucyjną wolność słowa" na forum ograniczają.

 

ja widzę tutaj dwa proste wyjścia z tej sytuacji

1. puknąć się w czoło

2. znaleźć sobie inne forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='21 Marzec 2017 - 15:12' timestamp='1490105534' post='14578372']

Kontakt z działem marketingu i reklamy lub redakcją/administracją portalu, bo moderatorzy nie mają tutaj za wiele do gadania.

 

Gdy miałem wklejony kanał na YT w sygnaturze, to w takim razie również była reklama i to jaka, bo przecież:

1. YT to inny serwis niż PClab.

2. Na filmach się zarabia, więc YT jest jak najbardziej serwisem zarobkowym.

3. Reklamowałem filmy na YT, czyli bezpośrednio jakąś twórczość.

4. Wklejając link do kanału YT reklamuje się swoje treści, a przez kilka miesięcy jakoś dziwnym trafem nikt się nie przyczepił.

 

Co Cię boli że się na mnie uwziąłeś kolejny raz? Zmieniłem na link do malutkiego forum, a nie ogromnego portalu społecznościowego, nie zarabiam po kliknięciu we wklejony link, bo to mi nic nie daje, w przeciwieństwie do linku YT, gdzie po kliknięciu na filmie jest reklama i od razu można zarabiać, a link nie jest wklejony w celu propagowania czegoś jak w przypadku linku do YT, tylko ten temat ma za zadanie komuś pomóc. Wynagrodzenie mogę dostać, a nie muszę, w przeciwieństwie do YT, gdzie jeśli ktoś nie miał AD Blocka, to wynagrodzenie jest pewne. Więc? Trochę racjonalizmu by się przydało w Twoim toku rozumowania, bo zaczyna to śmiesznie wyglądać. Zmieniłem link w Twoim toku rozumowania z "większej reklamy" na coś o wiele mniejszego, a Ty dopiero zaczynasz się czepiać.

 

Z działem marketingu lub administracją forum chętnie się skontaktuję. Napiszę im, że Twoim zdaniem chcę im zrobić darmową reklamę, bo przecież twierdzisz, że ja "reklamuję" :)

 

 

 

bo nie wie że moderacji się nie pyskuje

 

Moderacja jest Twoją władzą, a Ty jesteś ich sługą, tak? Inaczej nie sposób pojąć tego co piszesz. Nie wiem czy wiesz, ale czasy niewolnictwa się skończyły, więc jesteś wolny. Na forum obowiązuje regulamin i całe prawo które stoi nad regulaminem. Nie musisz służyć moderacji, bo ich obowiązuje dokładnie to samo co każdego użytkownika na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderacja jest Twoją władzą, a Ty jesteś ich sługą, tak? Inaczej nie sposób pojąć tego co piszesz. Nie wiem czy wiesz, ale czasy niewolnictwa się skończyły, więc jesteś wolny. Na forum obowiązuje regulamin i całe prawo które stoi nad regulaminem. Nie musisz służyć moderacji, bo ich obowiązuje dokładnie to samo co każdego użytkownika na forum.

większe kozaki od ciebie zostawały na labie "męczennikami za sprawę" wiec taki tekst mnie nie rusza.

jak ci nie leży to zrób jak bono mówi i napisz do właścicieli serwisu i im się wypłakuj...

 

edit: czy mi się wydaje czy tam na końcu czepiasz się moderacji, że egzekwuje regulamin który łamiesz ?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

edit: czy mi się wydaje czy tam na końcu czepiasz się moderacji, że egzekwuje regulamin który łamiesz ?? :E

 

Gdyby moderacja egzekwowała regulamin, to kilku z nich dziś już by tutaj nie było i podejrzewam, że wyszłoby to całemu serwisowi/forum na dobre :) Bycie kozakiem w internecie i pokazywanie kim to się nie jest tylko dlatego że ma się funkcję "moderator", w moich oczach wygląda żenująco. Niektórych jednak podnieca gdy samemu łamią regulamin, a innych za to samo będą karać. Dobrze, że nie wszystkich.

 

Jednak jeszcze co do tego egzekwowania regulaminu, to w mojej sygnaturze przez kilka miesięcy była reklama przez wielkie "R" i nikt się nie czepił, zaś po zmianie na link do małego forum, od razu interwencja. To tak jakbyś puścił spot reklamowy w największych telewizjach i radiach, a potem tego zaprzestał i poszedł wrzucił ten spot na jakieś małe forum, i dopiero po tym ktoś by się doczepił, że "halo, ten spot jest niezgodny z prawem". To nazywasz egzekwowaniem? :hmm: Czy osobistym czepianiem się Bono[uG], że mu niedawno czarno na białym rozpisałem mu jak bardzo się myli i prosząc go o jeden cytat kilkukrotnie, po prostu tego cytatu nie dostałem? Jeśli chcesz tutaj więc rozmawiać o egzekwowaniu, to należało by wziąć pod lupę pracę moderatora i wyegzekwować od niego to, że przez kilka miesięcy dopuszczał na forum dużą reklamę przez długi okres czasu, a teraz gdy reklamy nie ma, to się czepia i usuwa. Sam sobie możesz określić na jakim poziomie są tutaj niektórzy moderatorzy, tylko ze wzgląd na ich własne poczynania. Tu masz popis Bono[uG], gdzie indziej możesz przeczytać jak to ktoś kto chciał zwrócić uwagę oszustowi dostał bana na 30 dni itd. Przykładów o niektórych moderatorach można namnożyć tyle, że gdyby napisać o tym książkę, to trzeba by ją nazwać "niesforne wybryki dzieci z przedszkola". Moderator raczej powinien kojarzyć się z osobą rozsądną, gdzie niektórzy z moderatorów przez swoje występki nie dosięgną tego miana jeszcze przez długi czas. O moderacji więc możemy porozmawiać z rozsądnymi moderatorami, a nie tymi pseudo-modami, którym to poziom IQ spadł o 50 punktów po dostaniu rangi "moderator" i zapomnieli o zdrowym rozsądku, nie wspominając o tym że ich również regulamin nadal obowiązuje. Niektórym sodówka bije do głowy dopiero jak dostaną złotą piłkę FIFA, innym zaś już po dostaniu moda na forum. Tyle o egzekwowaniu czegokolwiek w taki sposób, aby to miało sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby moderacja egzekwowała regulamin, to kilku z nich dziś już by tutaj nie było i podejrzewam, że wyszłoby to całemu serwisowi/forum na dobre :) Bycie kozakiem w internecie i pokazywanie kim to się nie jest tylko dlatego że ma się funkcję "moderator", w moich oczach wygląda żenująco. Niektórych jednak podnieca gdy samemu łamią regulamin, a innych za to samo będą karać. Dobrze, że nie wszystkich.

 

Jednak jeszcze co do tego egzekwowania regulaminu, to w mojej sygnaturze przez kilka miesięcy była reklama przez wielkie "R" i nikt się nie czepił, zaś po zmianie na link do małego forum, od razu interwencja. To tak jakbyś puścił spot reklamowy w największych telewizjach i radiach, a potem tego zaprzestał i poszedł wrzucił ten spot na jakieś małe forum, i dopiero po tym ktoś by się doczepił, że "halo, ten spot jest niezgodny z prawem". To nazywasz egzekwowaniem? :hmm: Czy osobistym czepianiem się Bono[uG], że mu niedawno czarno na białym rozpisałem mu jak bardzo się myli i prosząc go o jeden cytat kilkukrotnie, po prostu tego cytatu nie dostałem? Jeśli chcesz tutaj więc rozmawiać o egzekwowaniu, to należało by wziąć pod lupę pracę moderatora i wyegzekwować od niego to, że przez kilka miesięcy dopuszczał na forum dużą reklamę przez długi okres czasu, a teraz gdy reklamy nie ma, to się czepia i usuwa. Sam sobie możesz określić na jakim poziomie są tutaj niektórzy moderatorzy, tylko ze wzgląd na ich własne poczynania. Tu masz popis Bono[uG], gdzie indziej możesz przeczytać jak to ktoś kto chciał zwrócić uwagę oszustowi dostał bana na 30 dni itd. Przykładów o niektórych moderatorach można namnożyć tyle, że gdyby napisać o tym książkę, to trzeba by ją nazwać "niesforne wybryki dzieci z przedszkola". Moderator raczej powinien kojarzyć się z osobą rozsądną, gdzie niektórzy z moderatorów przez swoje występki nie dosięgną tego miana jeszcze przez długi czas. O moderacji więc możemy porozmawiać z rozsądnymi moderatorami, a nie tymi pseudo-modami, którym to poziom IQ spadł o 50 punktów po dostaniu rangi "moderator" i zapomnieli o zdrowym rozsądku, nie wspominając o tym że ich również regulamin nadal obowiązuje. Niektórym sodówka bije do głowy dopiero jak dostaną złotą piłkę FIFA, innym zaś już po dostaniu moda na forum. Tyle o egzekwowaniu czegokolwiek w taki sposób, aby to miało sens.

 

 

 

 

czyli jednak miałeś reklamę/reflink/whatewer w sigu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym się uwziął, to byś miał już dawno permbana.

 

Sygnatury mam wyłączone, bo mi przeszkadzają, więc sprawdzam jedynie z raportów lub przypadku wejścia w czyjś profil np. podejrzenie bota/spamera. Nie śledzę na bieżąco, co kto ma i czy przypadkiem nie zmienił.

Ciężko mi się odnieść, co było poprzednio bo tego nie widziałem lub nie zwracałem uwagi na treść. Mogę się odnieść do tego co teraz było w sygnaturze:

-link do tematu na innym forum komputerowym - stety lub niestety ale w pewnym momencie właściciele serwisu (jeszcze przed onetem) postanowili zabronić linkowania do konkurencji, temat z tym związany zapewne do odgrzebania w tym dziale

-link prowadził do listy polecanych laptopów w postaci czystych reflinków - podawanie reflinków w innej formie niż w postach na forum laptopów było i będzie tępione, bo to próba ominięcia wprowadzonych zasad, nie daje możliwości weryfikacji przez innych użytkowników czy to sensowny wybór. Nie jesteś pierwszą osobą łamiącą te zasady i niestety pewnie nie będziesz ostatnią.

 

Chcesz racjonalizmu, to zacznij od siebie. Jak na razie robisz wszystko by do siebie zniechęcić:

-zamiast wyjaśnić sprawę od początku atakujesz i obrażasz

-starasz się grać pokrzywdzonego, że wszyscy się uwzięli

-ani razu nie dążyłeś do rozwiązania sprawy, próbujesz siłowo przeforsować swoje stanowisko

-próbujesz się bronić dosłownym rozumieniem regulaminów (imo bardzo znamienne dla pewnej grupy użytkowników)

-powołujesz się na wolność słowa, konstytucje i inne prawa (także znamienne)

 

Na reflinkowych cwaniaków jestem cięty i będę cięty, bo to chęć zarobienia napędza, a nie pomoc innym użytkownikom.

Nikt tutaj siła nie trzyma, jak nie odpowiada ci społeczność i panujące w niej zasady, to idź gdzie indziej. Twoje pohukiwania nie robią na nikim wrażenia. Cytując pewnego admina gry sieciowej: Nie podoba się to nie graj.

 

Żeby była jasność, ten link był w sygnaturze: http://letsplej.pl/t-70315-polecany-sprzet-komputerowy-marzec-2017

 

Czy osobistym czepianiem się Bono[uG], że mu niedawno czarno na białym rozpisałem mu jak bardzo się myli i prosząc go o jeden cytat kilkukrotnie, po prostu tego cytatu nie dostałem?

Dostałeś, a że się z nim i jego interpretacją nie zgadzasz nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

czyli jednak miałeś reklamę/reflink/whatewer w sigu...

 

 

W porównaniu z tym linkiem, który mam teraz, to wcześniej rzeczywiście była to reklama i to ogromna. Inaczej tego nazwać się nie da, skoro zdaniem Bano[uG] to teraz jest reklamą...

 

 

 

Dostałeś, a że się z nim i jego interpretacją nie zgadzasz nie poradzę.

 

Dostałem taki cytat, który mógłbyś z powodzeniem zastąpić przepisem na pierniki w cynamonie i napisać to co napisałeś. Ile razy można takim osobom jak Ty pisać, że ludzi kompletnie nie interesują Twoje osobiste przekonania, wywody i interpretacje, tylko to co jest zapisane w regulaminie? Ty mi dałeś całą ścianę swoich osobistych wywodów, które mnie kompletnie nie interesują, tak jak zresztą innych. Interesuje nas REGULAMIN.

 

Właśnie tutaj polega problem tego moderatora. Interpretuje wszystko w sposób "bo do tego zapisu ja sobie wymyśliłem, że będzie można robić tak czy tak, a nie tak". Mogę na to podać przykład ze screenami całej rozmowy, gdzie szanowny Bano[uG] do jednego z punktów regulaminu wymyślił sobie "niepisaną zasadę", którą on jeden sobie uznaje i nakłada za nią kary, mimo że nikt o tej zasadzie nie wie, chyba że ktoś potrafi czytać w myślach na odległość. Z kimś takim nie da się nawet rozmowy prowadzić... Przedstawię Wam sytuację z Bano[uG] w roli głównej i jego toku rozumowania.

 

Są sobie sklepy. Prawo kraju w którym żyjesz mówi, że wolno Ci kupić maksymalnie dwa bochenki chleba w każdym sklepie. Idziesz więc sobie do sklepu, bierzesz 2 bochenki chleba, kupujesz i wychodzisz. Na zewnątrz zatrzymuje Cię Bano[uG] i wlepia mandat za to, że kupiłeś dwa bochenki chleba na raz, a nie przyszedłeś do sklepu dwa razy aby kupić po jednym, bo niemile widziane jest aby kupować dwa na raz, jednak zakazu nie ma. Prawo wyraźnie mówi, że możesz kupić dwa bochenki w jednym sklepie, zaś Bano[uG] na to odpowiada (cytuję): "z tego co wiem, taka interpretacja "jedna wizyta, jeden bochenek chleba" była stosowana". Prawo wyraźnie mówi co innego - jeden sklep, dwa bochenki, a mimo to ktoś nakłada karę za swój jakiś osobisty wywód na podstawie słów "z tego co wiem". Jak sobie po lewej stronie klikniecie w ostrzeżenia, to właśnie dokładnie za coś takiego dostałem ostrzeżenie od Bano[uG]. Słowo sklep zamień na wątek, a bochenek chleba na reflink.

 

I jak? Jeszcze taki człowiek ma czelność napisać, że ja nie dążę do wyjaśnienia sprawy? Niby jak można z kimś takim do wyjaśnienia sprawy dążyć, skoro według takiego człowieka dążenie do wyjaśnienia sprawy to przytakiwanie na jego chore wymysły, o których nawet nie ma zapisu w żadnym regulaminie? Do tego proszę nie raz o podanie mi cytatu z regulaminu, a ten mi w kółko swoją niezapisaną i wymyśloną interpretację podaje, co w ogóle nie ma najmniejszego odniesienia do regulaminu... Równie dobrze mógłby mi nałożyć ostrzeżenie za to że za oknem zaszczekał pies i tłumaczyć, że to ma wpływ poprzez wywołanie emocji na reflinki. Żeby z kimś prowadzić jakąkolwiek rozmowę, to ta osoba musi potrafić obiektywnie myśleć chociaż w jakimś małym stopniu, a nie widzieć swoje racje, które są w dodatku wytrzaśnięte z kapelusza. Poziom tego moderatora każdy może ocenić sobie sam po tym co on robi.

 

 

Na reflinkowych cwaniaków jestem cięty i będę cięty, bo to chęć zarobienia napędza, a nie pomoc innym użytkownikom.

 

Prosiłem tyle razy o cytat z regulaminu, za co dostałem ostrzeżenie i nie dostałem. Czujesz się bezkarny i robisz co chcesz. Więc kto tu cwaniakuje? Do tego dobrze że wyżej podałeś ten link który miałem w sygnaturce. Tam widać wyraźnie po mojej reputacji kto z nas dwóch jest cwaniakiem, a komu zależy na tym, aby pomagać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd...ten tego.

Tyle lat na tym forum siedzę i widziałem już mnóstwo kozaków, którzy to deklarowali, że mają odbieraną wolność wypowiedzi, prawa, szmery bajery. Niektórzy, tak jak ten tutaj, jedynie rzygali frustracją. Inni grozili pozwami. Ten internet to odbyt żółci Polaka. Taki teoretyczny, bo poza internetowymi groźbami nic z tego nie wynika.

 

Autorze: Jest tutaj jak jest, sygnatury są kasowane, regulamin jest interpretowany przez moderatorów. Z których decyzjami nie zawsze można się zgodzić, bo nie są zawsze jednoznaczne i klarowne. Ale takimi wypowiedziami, jak powyżej, to nic nie ugrasz.

 

Zwłaszcza że manipulujesz i łgasz w żywe oczy wykorzystując sytuację, że internet przyjmie każdy absurd. Oczywiście że reklamujesz siebie i swój interes pośrednictwa w kupnie laptopów. Nie udawajmy idiotów. To przez takich jak ty, ten dział (Laptopy) to pułapka na naiwnych, których wątki są rozchwytywane przez reflinkowiczów próbujących skłonić biedaków do kupna akurat tego, co oni polecają. Akurat przypadkiem z ich reflinkiem...którego można nazwać różnie, chociażby i "Partner ID".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autorze: Jest tutaj jak jest, sygnatury są kasowane, regulamin jest interpretowany przez moderatorów. Z których decyzjami nie zawsze można się zgodzić, bo nie są zawsze jednoznaczne i klarowne. Ale takimi wypowiedziami, jak powyżej, to nic nie ugrasz.

 

Rozchodzi się o to, aby właśnie jakiekolwiek interpretacje miały choć odrobinę sensu, a nie pokazywanie "swoich widzi mi się i spadaj na bambus, bom ja moderator, a ty nie, więc mi wolno robić co chcę i karać kogo chcę, kiedy chcę i za co chcę". Pozostaje tylko mieć nadzieję, że taką osobę spotka to samo w jej życiu prywatnym, aby zobaczyła co robi. Nic innego już takiej osobie oczu nie otworzy jak jakiś niesłuszny mandacik na kilka stówek. Pokazujesz komuś, że się ewidentnie myli, a on swoje i nawet nie dopuszcza myśli, że może być inaczej. To nie jest normalne zachowanie.

 

 

To przez takich jak ty, ten dział (Laptopy) to pułapka na naiwnych, których wątki są rozchwytywane przez reflinkowiczów próbujących skłonić biedaków do kupna akurat tego, co oni polecają.

 

Z tym się zgodzę, bo większość tylko wkleja refa i nawet nie opisze danego laptopa, tylko maźnie jedno zdanie, które w ogóle nie klaruje sytuacji, lub poleca byle co, aby wcześniej tego w tym temacie nikt nie wymienił. Sposób? Stworzenie takiego tematu jak tworzę na innym forum lub wprowadzenie systemu reputacji na forum, tak jak jest na tym forum, na którym tworzę swój temat. Renomę buduje się latami i refy byłyby dla osób, które posiadają reputację dzięki pomaganiu innym, a nie dla wszystkich. Jednak jak to ładnie określiłeś:

 

Autorze: Jest tutaj jak jest

 

I tak będzie, przez administrację i moderatorów forum. Tych, którzy rzeczywiście coś robią to karzą, a tych którzy tylko chcą wepchnąć ref'a zostawiają w spokoju. Potem się jeszcze dziwią, że ludzie tylko refy wklejają, jak sami do tego doprowadzają swoją postawą. Jeszcze moderacja powie, że im zależy na pomocy innym użytkownikom... Koniowi na ucho, ma duże to cię wysłucho. Gdyby im zależało, to by cokolwiek w tym kierunku zrobili.

 

Ja swój temat w takim razie na innym forum zrobię, z czasem dopiszę do niego małe kompendium dla początkujących, zacznę opisywać każdy sprzęt z osobna, czyli stworzę miejsce w którym ktoś totalnie od zera będzie mógł dojść do stanu w którym będzie rozróżniał sprzęty i świadomie będzie mógł wybrać sprzęt, a nie miejsce jak tu, aby wyścig na wklejanie reflinków - nie ważne czy ktoś w ogóle wie czym się różni HDD od SSD... Całkowite wykonanie takiego tematu jak mam to w zamiarze zrobić zajmie kupę czasu, nie mówiąc o jego aktualizowaniu, doglądaniu i odpowiadaniu w tym temacie wszystkim zainteresowanym, więc refy będą dla mnie wynagrodzeniem, a co ważne nie będą obowiązkiem dla osoby której ja czy mój temat pomoże. Kilka lat pomagałem za darmo (co widać po reputacji na forum na którym tworzę mój temat), więc to świadczy o tym, że nie jestem pierwszym lepszym reflinkarzem typu "aby w każdym jednym temacie wkleić ref'a", a druga sprawa to w końcu jeśli na coś poświęca się mnóstwo czasu, to fajnie jeśli można by za to dostać jakieś wynagrodzenie. PClab też ma reklamy i $$$, więc nie wiem skąd nagle hejt w stronę osób, które chcą odwalić kupę dobrej roboty i za to wstawić nieobowiązkowe dla innych reflinki? Pohejtujcie kogoś kto daje do tego powód, czyli reflinkarzy jednostrzałowych typu aby tylko wkleić ref'a w każdym temacie (sporo ich w dziale laptopów, nie trzeba się wysilić aby ich spotkać) albo moderatora który nie potrafi się do regulaminu stosować i wymyśla sobie swoje niestworzone historie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie to cholerne reflinkowanie całkowicie usuńcie od tego czasu pojawiła się cała masa pseudo specjalistów którzy nawet nie wiedzą co polecają, byle tylko ktoś kupił z tego linku.

 

A po za tym dlaczego oni mają zarabiać na poradach skoro uczestniczą w budowaniu forum społeczności nie bardzo rozumiem, wszyscy mają zacząć reflinkować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, interpretacja polega na tym, że to interpretujący decyduje, co ma sens, a co nie ma. Gdyby to ktoś (ty autorze) miał oceniać, to nie byłaby to już interpretacja moderatora.

 

Wstawki o życiu prywatnym i życzenia złego to...daruj sobie. Robisz ze sprawy Pierwszą Bitwę Pod Pclabem.

 

Żadnego systemu reputacji tu nie dostaniesz. Nie będzie też sytuacji, w której dokładnie każdy będzie w dokładnie taki sam sposób traktowany. Masz problem z tym forum? Nie masz problemu z tamtym? Wiesz co zrobić :>

 

Całość wypowiedzi jest w stylu ojejku, jejku, ja tu ciężko haruję po nocach żeby biedaczkom doradzić, a wy mi tu skrzydła podcinacie. Kiepskie to jest. Jak ci się pcimlab/pclol nie podoba, to go zlej, lub też przejdź na model "korzystam i nic od siebie nie daję". Baw się po prostu marnowaniem czasu na internetach :E

 

Ale...doskonale wiemy, że chodzi jednak tutaj o tę prowizję z zakupów, a nie o rycerskość walki o lepszą wiedzę laptopowców i stąd ta cała sprawa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę na to podać przykład ze screenami całej rozmowy, gdzie szanowny Bano[uG] do jednego z punktów regulaminu wymyślił sobie "niepisaną zasadę", którą on jeden sobie uznaje i nakłada za nią kary, mimo że nikt o tej zasadzie nie wie, chyba że ktoś potrafi czytać w myślach na odległość. Z kimś takim nie da się nawet rozmowy prowadzić... Przedstawię Wam sytuację z Bano[uG] w roli głównej i jego toku rozumowania.

Dawaj, zobaczymy jak to zmanipulujesz i przekręcisz na swoją korzyść.

 

Weźcie to cholerne reflinkowanie całkowicie usuńcie od tego czasu pojawiła się cała masa pseudo specjalistów którzy nawet nie wiedzą co polecają, byle tylko ktoś kupił z tego linku.

Przez takich ludzi do tego to dąży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się o to, aby właśnie jakiekolwiek interpretacje miały choć odrobinę sensu, a nie pokazywanie "swoich widzi mi się i spadaj na bambus, bom ja moderator, a ty nie, więc mi wolno robić co chcę i karać kogo chcę, kiedy chcę i za co chcę". Pozostaje tylko mieć nadzieję, że taką osobę spotka to samo w jej życiu prywatnym, aby zobaczyła co robi. Nic innego już takiej osobie oczu nie otworzy jak jakiś niesłuszny mandacik na kilka stówek. Pokazujesz komuś, że się ewidentnie myli, a on swoje i nawet nie dopuszcza myśli, że może być inaczej. To nie jest normalne zachowanie.

...

Czy jak idziesz do kogoś w gości, też interpretujesz po swojemu, że nie musisz założyć kapci, czy deska ma być opuszczona albo o której mają wstać domownicy?

Wystarczy się zastosować do wytycznych i po krzyku. Nie ma co sobie oraz innym psuć nerwów z powodu drobnostek.

 

@jagular

Jak zwykle trafne uwagi i ze szczyptą humoru. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wyłączyłem i schowałem już, ale jak widać FC widzi wentyl, teraz jest pod Fan3, jak się sparuje i ustawi to nie reaguje na kontrole manualną oraz krzywą.   
    • Od piątku wraca globalne ocieplenie , ostatni tydzień było globalne oziębienie  @LeBomB zmiany które proponujesz potrzebują kilkudziesięciu lat , nierealne  U nas liczy się maksymalnie najbliżej 4 lata od wyborów do wyborów 
    • Przeprosiłem się z Afterburnerem ale tym razem ściągnąłem wersję beta (wcześniej działałem na stabilnych). Jak karta będzie kaprysić z UV to za karę zrobiłem jej OC. Core Clock +200 MHz Memory Clock +2000 MHz Power Limit: 100% Temp Limit: 88*C Przy Core Clock +250MHz potrafiło się coś wykrzaczyć. Może jeszcze znajdę jakieś wartości "pomiędzy". Parę godzin CP2077PL i chodzi elegancko. Podniósłbym VRAMy na wyższą wartość, przy +2200MHz pojawiały się jakieś pierwsze niestabilności, na 2150MHz chodziło stabilnie, jednak akurat Afterburner ma blokadę na +2000MHz. Da się ją jakoś podnieść w tym programie?
    • Co pokazuje program FC ? Po jego uruchomieniu program automatycznie wykrywa wszystkie czujniki na płycie i pokazuje je w formie tabelek. U mnie tak to wygląda - na czerwono wykryte czujniki, te ciemniejsze są nieużywane i je zaznaczam jako ukryte. Na żółto dodane tabelki w formie graficznej i przydzielone do czujników. Tabelki mam opisane, ale zanim je opisałem musiałem ustalić, który czujnik pokazany w programie odpowiada danemu gniazdu FAN na płycie głównej. Nie umiem tego wytłumaczyć nie mając tego przed nosem
    • Kupujesz terminal HP t640 i z głowy lub przy mniejszej ilości złącz i dysku zewnętrzym cokolwiek z r1505 np. igel m350c za ~100 zł. Lub szukasz laptopa z vegą, który powinien mieć hdmi 2.0, ale nie jestem pewien, czy nie obcinają tego w niektórych laptopach. W sumie to nie wiem, czy te terminale też nie mają obciętego displayport przy konwersji na hdmi, hmm... Osobiście właśnie będę składał coś takiego w większej obudowie chieftec CS-03B-U3 z resztek, od razu również jako magazyn syfu, ponieważ ma miejsce na 4 dyski i zatokę na napęd. Do kupienia za ~45 zł z zasilaczem...Ale w sumie nie wiem czy mi to potrzebne, skoro w moim przypadku dysk zewnętrzy i magazyn w głównym komputerze lepiej się sprawdzi  Więc, myślę nad zwrotem płyty głównej.  Spotify i foobarem można sterować zdalnie z telefonu, jakie Kodi lub inne odtwarzacz filmów pewnie też.   440mm x 140mm x 350mm, matx, sff zasilacz, pełnowymiarowe karty.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...