Skocz do zawartości
fuey

Call of Duty: WWII

Rekomendowane odpowiedzi

po obejrzeniu gameplay w ogóle nie czuję że ten cod będzie II-wojenny,

 

 

chyba już na dobre przesiadłem się na Battlefield ( 2007-2011 cały czas cod tylko ;p)

 

Battlefield 1 będzie nie do przebicia i sam się nie dziwię, świetnie czuć klimat I-wojenny i te 64 osoby na mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gameplaye... na tym etapie Wolfenstein jest bardziej historyczny niż nowy CoD :lol2:

 

Szkoda... jest jeszcze gorzej niż w mega gównianym CoD5: World at War. Ktoś musi do Activision wysłać info, że Thompson używany w armii w tym okresie był niekompatybilny z magazynkiem bębnowym i w ogóle nie było ich w Europie :E

 

Battlefield 1 będzie nie do przebicia i sam się nie dziwię, świetnie czuć klimat I-wojenny i te 64 osoby na mapie

 

No akurat Battlefield ma tyle wspólnego z pierwszą wojną co i ten CoD z drugą :E Pograj w Verdun to zobaczysz co to jest klimat pierwszej wojny, BF1 to taki mix Battlefronta z Battlefieldem ze skinami WW1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w pracy akurat prowadzilem dyskusje z kolega na temat poprawnosci politycznej i pokazywania faktow historycznych w grach (w tym przypadku rozmowa dotyczyla nowego Coda) . No coz, chlop uparl sie, ze gry video to po prostu czysta zabawa i nie sluza one ukazaniu prawdziwych faktow z przeszlosci. Od tego sa ksiazki i programy dokumentalne. Granie ma skupiac sie na strzelaniu i nikogo nie bedzie obchodzic czy uzywa M1 Garand czy ta sama bron pod inna nazwa. Juz nie mowiac o innej fachowej terminologii oraz ukazywaniu symboliki tamtego okresu. Bowiem tylko iles tam procent graczy na takie niuanse zwraca uwage.

 

Coz odpowiedziec na takie cos. Troche w tym racji jest, ale... W czasach gdzie ludzie godzinami siedza przed komputerami, trzeba w tych grach ukazywac fakty by jeden z drugim nie mial przed oczami fikcji historycznej.

Edytowane przez pablo-8511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnych czasach kiedy czyta się o polskich obozach, wierzysz że wydawca jak acti pozwoliłby w ich grze pokazać jak wyglądało mordowanie w obozach itp aby było zgodne z historią?

Nie liczyłbym na to.

Druga sprawa to jeśli gra nie reklamuje się jako edukacyjna lub autentyczne doświadczenie 2 wojny światowej, to brak w niej swastyk czy po stronie niemieckiej granie jako czarna kobita nie powinno powodować ataku padaczki że jak to przecież to nie jest zgodne z historią.

Oczywiście że nie, ale kto powiedział że ma być?

Wystarczyło by dodać napis przy uruchamianiu: Wydarzenia przedstawione w grze są fikcyjne i każdy byłby zadowolony ;)

Mnie osobiście wisi że nie będzie to w pełni zgodne z historią, że bedą babki (przecież walczyły, może nie tak aktywnie ale były) czy czarni, ja tam mam zamiar kupić i grać bo już dawno w coda nie grałem i brakuje mi tego poruszania się czy strzelania jakie jest w codzie.

Nie ma tego w csie, czy bfie a od coda zaczynałem przygodę z grami online, nie gram od mw2 więc będzie to dla mnie osobiście coś nowego.

Coś czuję że cod będzie dobrą rozgrzewką przed battalionem44.

Bardzo podobna gra (prawie że kalka cod2) tylko że z multi prawdopodobnie lepszym, bez perków (chyba) czy durnych kill-streaków (chyba też :D ) równie szybka i rozgrywana na małych mapach bez destrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gameplaye... na tym etapie Wolfenstein jest bardziej historyczny niż nowy CoD :lol2:

 

Szkoda... jest jeszcze gorzej niż w mega gównianym CoD5: World at War. Ktoś musi do Activision wysłać info, że Thompson używany w armii w tym okresie był niekompatybilny z magazynkiem bębnowym i w ogóle nie było ich w Europie :E

 

 

Natomiast całosć nowego wspaniale zapowiadającego się Call of Duty dopełni Polski dubbing samego Emmanuela Olisadebe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie zasmuciła, czyli wszystkie bronie są dostępne dla każdej ze stron, ciekawe ile będzie broni i nacji.

Czyli grając szwabami będzie można biegać z amerykańskimi broniami.

Widziałem kilka rosyjskich, ciekawe czy będzie ich więcej oraz brytyjskie pukawki też byłyby mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jako szwab grał transseksualną czarną lesbijką z MG42 + tlumik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać niestety, że CoD:UO oraz CoD2 nie będą miały godnego następcy. Szkoda... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przegraniu bf1... nom wygląda to słabo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up a czego sie spodziewales po Call :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w czelusciach internetu sa jakies informacje o opcji fov oraz odblokowanych klatkach w SP i MP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wygląda słabo" tylko w oczach polaków i rusków :E (patrząc na proporcje lajków do dislajków dla trailerów prywatnej bety w poszczególnych językach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Call of Duty od czasów BO2. Moim zdaniem szczytem było Modern Warfare (4). Każda kolejna gra była słabsza, o multiplayerach nie mówiąc. Oglądając trailery, mam ogromną nadzieję, że wrócą do korzeni serii. Dynamiczny, w miarę prosty shooter z dedykowanymi serwerami, możliwością grania na modach (promod), otwarta konsola i nie przesadzona ilość niepotrzebnych perków, dodatków i bezsensownych wyzwań. Tylko tak można uratować tą serię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Call of Duty od czasów BO2. Moim zdaniem szczytem było Modern Warfare (4). Każda kolejna gra była słabsza, o multiplayerach nie mówiąc. Oglądając trailery, mam ogromną nadzieję, że wrócą do korzeni serii. Dynamiczny, w miarę prosty shooter z dedykowanymi serwerami, możliwością grania na modach (promod), otwarta konsola i nie przesadzona ilość niepotrzebnych perków, dodatków i bezsensownych wyzwań. Tylko tak można uratować tą serię...

 

Powinieneś zwrócić uwagę na Battalion44 bo oni w to celują.

Też bym to chciał ale czasy się zmieniły, ludzie też razem z tym kolejne cody.

Ale tego chętnie zobaczę, powrót do WW2 w nowej panierce wygląda ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie odskoczę od BF'a, bo poziom grających debili poraża, nie ma rundy bym się nie wkurzył. :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka minut z rozgrywki i jestem podekscytowany. Mam nadzieję że Activision nie będzie mocno mieszało w tej produkcji, Sledgehammer to nowe studio i ich pierwsza gra. Część pracowników było w staym IW, więc może jest nadzieja w tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Sledgehammer to nowe studio i ich pierwsza gra.

Trzecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka minut z rozgrywki i jestem podekscytowany. Mam nadzieję że Activision nie będzie mocno mieszało w tej produkcji, Sledgehammer to nowe studio i ich pierwsza gra. Część pracowników było w staym IW, więc może jest nadzieja w tej serii.

Sledgehammer zrobiło Modern Warfare 3 i Advanced Warfare

 

Dla tych co kupili przedpremierowo można już ściągać betę z PS Store, pobiera 16,2gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, całkowicie zapomniałem o Advanced Warfare. Co do MW3, to z tego co czytałem mieli tam mały wkład, robili pod dyktando IW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...