Skocz do zawartości
fuey

Call of Duty: WWII

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bo ostatni cod w jakiego grałem to MW2, i ja ciągle mówię o fabule i tylko o to mi chodzi - voice acting, story, klimat, postacie itd, a nie o gameplay, gier z lepszym gameplayem można na kilogramy znaleźć i to tylko patrząc 2 lata wstecz

 

Dokładnie.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakaś mądra głowa wzięła się za tą "upadłą" markę i stwierdziła że tym razem grę skierują do starszych graczy pamiętających MoH:AA, CoD 1 i CoD 2, ale pewnie też dzięki BF 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo ostatni cod w jakiego grałem to MW2, i ja ciągle mówię o fabule i tylko o to mi chodzi - voice acting, story, klimat, postacie itd, a nie o gameplay, gier z lepszym gameplayem można na kilogramy znaleźć i to tylko patrząc 2 lata wstecz

Okej, ale przecież pod tym względem niektóre ze wspomnianych tytułów CoD'owi niby ustępują? :heu: Bo nie gra w nich Kevin Spacey? Halo ma świetny voice acting, Bioshocki są pełne dobrze wykreowanych postaci i posiadają bardzo mocne story, Wolfenstein miał konkretny klimat. A przecież już w MW2 było widać wyraźne zmęczenie materiału, więc tak naprawdę mówisz chyba tylko o kultowej jedynce.* A nie o całej serii.

 

*Przy czym ja nie widzę powodu, aby wracać do jedynki, w zasadzie to przez wzgląd na tak dobre wspomnienia nie chcę. Mogłyby one nie przeżyć zderzenia z rzeczywistością w której gatunek poszedł do przodu, a CoD tkwi od lat zawieszony w próżni.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo ostatni cod w jakiego grałem to MW2, i ja ciągle mówię o fabule i tylko o to mi chodzi - voice acting, story, klimat, postacie itd, a nie o gameplay, gier z lepszym gameplayem można na kilogramy znaleźć i to tylko patrząc 2 lata wstecz

No to jak w ostatnich kilku odsłonach mieliśmy do czynienia z wybitnym "story, klimatem i postaciami" to ja chyba kończę z grami. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji o grze:

 

- Ronald “Red” Daniels jest głównym bohaterem. To nowy żołnierz armii Stanów Zjednoczonych, jego przełożonymi są Pierson oraz Turner, którzy mają różne wizje na przeprowadzenie tej wojny.

- Daniels nie ma żadnych super zdolności, Jest zwykłym żołnierzem, który jest przerażony całą sytuacją.

- Gra rozpoczyna się tuż przed D-Day.

- Szkolenie głównego bohatera była szybkie i intensywne. Nie posiada on wielkiego doświadczenia na froncie.

- W produkcji nie pojawi się automatyczna regeneracja zdrowia. Będziemy biegać za apteczkami!

- Twórcy stawiają na realizm i wymagające zmagania. źródło

 

Call of Duty: WWII będzie dostępne w dwóch edycjach: podstawowej oraz pro (zawierającej sezon pass, steelbook i inne duperele).

 

Rewelacyjne info :cool:

 

Chyba jakaś mądra głowa wzięła się za tą "upadłą" markę i stwierdziła że tym razem grę skierują do starszych graczy pamiętających MoH:AA, CoD 1 i CoD 2, ale pewnie też dzięki BF 1.

 

BF1 nie ma nic z tym wspólnego bo Call of Duty: WWII powstaje od 3 lat zanim jeszcze był zapowiedziany Battlefield 1 ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakaś mądra głowa wzięła się za tą "upadłą" markę i stwierdziła że tym razem grę skierują do starszych graczy pamiętających MoH:AA, CoD 1 i CoD 2, ale pewnie też dzięki BF 1.

 

Gra jest prawdopodobnie robiona od 3 lat, BF1 niemiał tutaj wpływu, chyba że studia miały między soba jakieś przecieki co do tego co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakaś mądra głowa wzięła się za tą "upadłą" markę i stwierdziła że tym razem grę skierują do starszych graczy pamiętających MoH:AA, CoD 1 i CoD 2, ale pewnie też dzięki BF 1.

 

Nie sądzę aby tu BF1 miał coś do gadania, bo CoD od 2014 roku jest produkowany w cyklu 3-letnim. Sladgehammer wydało w 2014 roku Advanced Warfare i teraz to będzie dopiero ich drugi CoD. Mieli czas. Widać decyzja musiała zapaść wcześniej, a dwa główne studia Infinity Ward i Treyach wyklepały przez ten czas jeszcze dwie papki w postaci BO3 i IW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie można już składać preordera. Cena: 59,99€.

 

Pre-orders are available on Xbox One, PS4, and PC in three editions:

- Base Edition and Digital Base Edition – Game SRP $59.99.

- Digital Deluxe Edition – Game, Season Pass and more, SRP $99.99.

- Pro Edition – Season Pass, collectible steelbook and hat, SRP $99.99.

Z tego co wiem wszystkie preordery dostaną dostęp do prywatnej bety.

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii grafiki - wygląda to naprawdę dobrze :thumbup:.

 

JqClmQX.jpg

 

pJvCjCm.jpg

 

GMr1Hh5.jpg

 

sT4YRBT.jpg

 

XevUUUa.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poczekam i kupię pudełko/klucz w normalnej cenie a nie 60ojro ze steama -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby beta dla odmiany była również na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poczekam i kupię pudełko/klucz w normalnej cenie a nie 60ojro ze steama -_-

Steam jak zwykle narzucił jakieś 30% marży :E

Myślę że premierowo kluczyk na allegro dostaniemy za ok 160zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby beta dla odmiany była również na PC.

A poprzednie nie miały?

Chwilowo widzę tylko informację, że na PS4 wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii grafiki - wygląda to naprawdę dobrze :thumbup:.

 

Fotki pewnie podrasowane także tak to wyglądać nie będzie. Nowego silnika zapewne nie dostaniemy, gra będzie wyglądać poprawnie jak to w ostatnich codach było. Może dodadzą trochę nowszych efektów i wszystko.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poprzednie nie miały?

Chwilowo widzę tylko informację, że na PS4 wcześniej.

 

Aż tak mocno się nie orientuję, ale np. bet Advanced Warfare i Infinite Warfare raczej nie było na PC.

Druga sprawa to optymalizacja, którą też od kilku części olewają z tego co można wyczytać. Oby tu się przyłożyli.

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie można już składać preordera. Cena: 59,99€.

 

Z tego co wiem wszystkie preordery dostaną dostęp do prywatnej bety.

 

Dzięki za info. Już mam :D.

 

GHJDFau.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poczekam i kupię pudełko/klucz w normalnej cenie a nie 60ojro ze steama -_-

 

60 ojro to nie tak dużo... Problem w tym że Polska, ma wszystko Unijne, poza jednym... zarobkami :mad2: Pochwalcie się, ile macie na godzinę? :lol2: Ja mam jakieś 2.5 Ojro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remember, no preo.... ups, za późno. :E Oczywiście w przypadku CoD'a to nic dziwnego, wcześniejsze porównanie do McDonald's było nad wyraz trafne - szybko, prosto i w miarę zjadliwie. Sprzedaż tej gry nie wzięła się z powietrza, idealny produkt dla ludzi bez specjalnie wysokich wymagań i z ograniczoną ilością czasu.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio ze Steama? 60 euro? Tyle to nawet po pijaku bym nie dał. :E

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak to nie, quality banter w temacie to jedno, ale kupowanie preordera to już next level :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi proszę co tak Ci się spodobało w fabule Titanfall 2 (może być w spojlerze) bo doprawdy zadziwia mnie to. Ograłem gierkę i jak dla mnie kampania jest standardowa - na poziomie CoD. Widać że gra zresztą robiona przez "ojca" i "twórcę" serii Call of Duty.

W skrócie - miała sens, czego nie można powiedzieć o żadnym kodzie od BO1. Były ciekawe momenty, jak walki z bossami, było trochę patosu, ale tego przyjemnego, nie na wskroś hamburgerowego z kodów. Było jakieś poczucie więzi z tym swoim tytanem. I tak, widać, że gra robiona przez ojca CoD, który nad nowymi kodami nie pracuje, dlatego pod względem fabuły posysają niemiłosierni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw.. czekam :) Kilka lat nie gralem w CoDa - od 4ki.

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie pre-orderów. Robicie sobie krzywdę i innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...