Skocz do zawartości
fuey

Call of Duty: WWII

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na tym procku będą spadki poniżej 60 fps.

 

Kurna szkoda, ale dzięki przynajmniej 80 zł nie pójdzie na marne. Tylko dziwi mnie to, że na filmikach im działa dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ww2 ma ogólnie większe wymagania sprzętowe od BO3. Jaka i3 4rdzeniowa już by pasowała do multika pod 60 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowolny. 4690K 4,4 Ghz obsługuje tą grę na full bez zająknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zainstalowałem i wciągnął mnie tryb WAR. Mała rotacja scenariuszy, no ale fajnie jest, trochę jak ET kiedyś ; )

 

Ale pytanie - wiem, że 2XP jest teraz - ale i tak mega trudno mi zdobywać jakieś rzeczy. Jak tam się zdobywa broń, ubrania? Leveluj też w sumie wolno.

Te pukawki, np. ppsh nawet extended mag i większa szybkość ognia i tak strzelam i strzelam i strzelam i nic (tzn. trafiam, ale nie giną, muszę po 2-3 sekundy strzelać w gościa), a w HC chyba WAR nie ma? Z kolei tamci pach - od razu zdycham.

 

Oczywiście podtrzymuję opinię, że powinni wyrzucić z CODów sniperki i shotguny. To, co w WW2 zrobili to jest masakra.

 

EDIT: Czy mi się wydaje, że trochę tam cziterów?

Że na chama zawsze fuks, albo lagują strasznie - taki czit chyba był/jest, co? Że sztuczny lag.

Albo ZAWSZE wie gdzie ktoś będzie, na powtórce - pach tu, pach tam, obrót tu pach itd.

Edytowane przez BlindObserver
nie klnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tutaj panowie pytam, ale czy jest jakiś temat (główny) dotyczący call of duty modern warfare (wersji remastered) ?

Nigdzie nie mogę znaleźć, a nie chcę mi się wierzyć, że nie ma, skoro to taka dobra gra, ba w dodatku za darmo na ps4 w tym miesiącu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam juz zapomnialem wiekszosc misji z WW2, przeszedlem krotko po premierze. CoD2 był zdecydowanie lepszy, tak samo pod względem dubbingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cod2 boxa ale ma tylko polskie napisy bez dubbingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się komuś grubo pomieszało. Polskie głosy są dopiero od Infinite Warfare, a więc od części z 2016 roku. We wszystkich wcześniejszych odsłonach tylko napisy były przetłumaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy w grze ze steama, z językiem polskim oryginalnie, może wstawić jakoś angielski dubbing? Polskie głosy w tej grze kompletnie zabijają mi zabawę. Nie cierpię gier z polskim dubbingiem z nielicznymi wyjątkami (Wiedźmin), ale tutaj zdecydowanie wolałbym angielskie głosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie. Najpierw pobrałem sobie do ogrania samego singla. Teraz chcę dociągnąć sobie osobno tryb multi. Po pobraniu zawartości proces pobierania rozpoczyna się od nowa... Ktoś wie, dlaczego tak się dzieje? Zacząłem teraz pobierać od nowa, ale obawiam się, że znów wyjdzie taka kaszanka. Steam w dodatku nie przedstawia tego jako POBIERANIA, a AKTUALIZOWANIE.

Edytowane przez Joe Frazier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w końcu odpaliła. Nigdy nie grałem w multi w tej części, mam parę pytań:

 

- Czy dodatkowe mapy w tej grze były dodawane za darmo? Czy były płatne?

 

- Jakie tryby polecacie w tej odsłonie? Które mapy dają najwięcej frajdy? Chodzi mi o bitwy choć trochę podobne do tych z podboju w BF.

 

- Można na multi zagrać D-Day? Jest ta mapka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w końcu odpaliła. Nigdy nie grałem w multi w tej części, mam parę pytań:

 

- Czy dodatkowe mapy w tej grze były dodawane za darmo? Czy były płatne?

 

- Jakie tryby polecacie w tej odsłonie? Które mapy dają najwięcej frajdy? Chodzi mi o bitwy choć trochę podobne do tych z podboju w BF.

 

- Można na multi zagrać D-Day? Jest ta mapka?

DDay jest na trybie wojny i to w sumie jedyny tryb, który w jakiś sposób przypomina BF'a coś na wzór trybu Szturm lub Przełamania, są tam też na niektórych mapach czołgi i można budować fortyfikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co testuję multi, ale jestem już mega rozczarowany. Typowa dla CODa nap****lanka na krótki dystans, kolorowe bronie, granaty na każdym kroku... Co za lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...