Skocz do zawartości
STALKERqwe

Destiny 2 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos lubi grac na piecioletnim pc to czemu nie :P

I to na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, pitu darmo dają możliwość wypróbowania przed zakupem to lepiej tak niż utopić kasę w pre-order ;). I nagle Wam PS4 przeszkadza a obydwoje ciupiecie na tym 5 letnim PC z padem :E. Spodoba się Destiny 2 to się kupi wersję na PC :D.

 

Albo i nie:

 

W sieci pojawiły się wywiady z pracownikami studia Bungie Software poświęcone pecetowemu wydaniu Destiny 2. W jednym z nich Mike Noseworth stwierdza, że w wersji PC całkowicie usuną odrzut broni.

 

http://www.pcgamer.com/destiny-2s-developers-on-balancing-for-mouse-and-keyboard-content-droughts-and-poledancing/

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Chodzi Ci o to że PS4 jest jak 5 letni PC a twórcy A Way Out chcieliby więcej?

 

Mark Noseworthy opublikował na Twitterze wpis, w którym ostatecznie wyjaśnił opisywaną wcześniej kwestię. Odrzut broni będzie obecny w pecetowym wydaniu Destiny 2, ale zostanie znacząco zmodyfikowany https://twitter.com/knowsworthy/status/877943054023376896

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może do premiery jest duzo czasu ale fajnie by było zrobić listę kto będzie w tą grę grał bo ja na to wpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie też dopisać do listy na pewno będę grać w Destiny 2 ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny 2 na nowych materiałach, jakie zaprezentowała redakcja IGN. Przybliżają one mapę Vostok w trybie PVP.

 

Destiny 2: 10 Minutes of Striker and Sentinel Titan Gameplay on Vostok - IGN First

 

https://www.youtube.com/watch?v=FQkyu24LPHQ

 

Destiny 2: 5 Minutes of Dawnblade Warlock Gameplay on Vostok - IGN First

 

https://www.youtube.com/watch?v=mWdX6PGczxo

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem właśnie Destiny - The Collection zawierające wszystkie dodatki (poprzednio grałem tylko w podstawową wersję gry - wrzesień 2014) i powiem Wam że z tymi wszystkimi rozszerzeniami fabularnymi jest naprawdę znacznie lepiej i ciekawiej od tego co było w dniu premiery :thumbup:.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PQN1KXD-4cc

 

Jeśli nie graliście w pierwszą odsłonę Destiny a posiadacie PS4 to zachęcam do nadrobienia zaległości koniecznie w zbiorczym wydaniu zawierającym wszystkie DLC.

 

Graczy jest cały czas multum co mnie bardzo miło zaskoczyło i jest to bardzo aktywna społeczność.

 

Graficznie Destiny ani trochę się nie zestarzało i wygląda praktycznie tak samo jak to co pokazują na materiałach promocyjnych z Destiny 2 :E.

 

Teraz na PS Store jest przeceniona na niecałe 105zł edycja The Collection. Zawiera podstawkę + wszystkie dodatki. Ja posiadam tą edycję tylko na płycie i ostatnio gdy była aktualizacja do Age of Triumph to normalnie ją ściągnąłem i mam wszystko co związane z jedynką :)

 

Ja akurat kupiłem wersje BOX w Media Markt za 229 zł ale nie żałuje bo te wszystkie dodatki dają mi masę nowej zawartości dzięki czemu płynnie przejdę do gry w Destiny 2 nie wytracając się z immersji ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam kupić te grę na premierę, więc możecie i mnie dopisać do listy ;) w wersji na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pazdzierniku o tym pomyslimy ;)

 

 

to nie ma co myslec bierem i gramy stara ekipa tylko hdr musi nabyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam spory dylemat co wybrać bo wersja na PS4 ukaże się z sporym wyprzedzeniem (6 września 2017) wraz z ekskluzywną czasową zawartością na dodatki i rozszerzenia fabularne, natomiast na PC powinna być nieco ładniejsza i w 60 k/s ale za to bardziej uboga w zawartość i trzeba będzie dłużej na nią czekać (24 października 2017) :(.

 

Ostatecznie mogę też zrobić tak że do czasu pojawienia się Destiny 2 na PC będę grać w wersję na PS4 a później zrobić przesiadkę na PC (wersje gry na konsole mogę odsprzedać bez większej straty i odzyskać zainwestowane pieniądze) ;).

 

Aktualnie czeka mnie gigantyczna ilość nowej zawartości do przebrnięcia w Destiny 1 - The Collection więc pewnie zejdzie mi z tym do premiery Destiny 2 na PS4.

 

Takie rozwiązanie zapewniło by mi ciągłość w rozgrywce a Destiny 2 można wtedy traktować jako kolejny dodatek rozbudowujący to uniwersum o nowe przygody bo mechanika gry pozostanie przecież ta sama :cool:.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem właśnie Destiny - The Collection zawierające wszystkie dodatki

Też wziąłem ostatnio za całe 11 euro możemy razem pocisnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wziąłem ostatnio za całe 11 euro możemy razem pocisnąć...

 

No to podawać Wasze nicki na PSN‎ - PlayStation Network i możemy grać razem :thumbup:.

 

Ja lekko zrypałem sprawę bo zrobiłem od nowa postać a starą skasowałem ale wcześniej odebrałem te pakiety do błyskawicznego wbicia 25-40 lvl byłem przekonany że jest to stały element gry i że dostane to też na nowej postaci niestety byłem w wielkim błędzie :(.

 

Gram już 2 dzień w Destiny 1 - The Collection i jest to zupełnie inna gra od tego co widziałem w dniu premiery. Dodali sporą ilość nowej zawartości. Jak zobaczyłem ile rzeczy jest roboty na lvl 40+ to aż poczułem się przytłoczony :E.

 

Przyda się pomoc bo chciałbym wyrobić się z ograniem Destiny 1 do premiery Destiny 2 a w takim tempie to może mi czasu nie starczyć :P.

 

Jak by co to gram klasą postaci Warlock i mam już 10 lvl :D.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konsoli czy pc?

 

Tu masz Gameplay z wersji PC ;).

 

https://www.youtube.com/watch?v=ArPP6_QXqyQ

 

Wygląda praktycznie tak samo jak pierwsze Destiny z tą różnicą że tutaj masz pełne 4K i 60 k/s.

 

Osobliwego uroku dodaje padający deszcz w scenie ale całą reszta to kopia tego co było już w jedynce.

 

Destiny 2 na PS4 Pro otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K (checkerboard rendering - CBR) oraz możliwość gry z HDR ale za to ilość klatek zostanie ograniczona do 30.

 

Mechanika gry to również kopia tego co jest w pierwszej odsłonie Destiny i niestety schemat wykonywanych zadań wygląda bardzo podobnie - na co narzekali gracze w poprzedniej części (na filmiku który jest z samego początku dwójki widać typowy schemat misji z odparciem 3 fal przeciwników).

 

Jeśli ktoś oczekuje bardziej rozbudowanej warstwy fabularnej w kontynuacji oraz bardziej filmowego jej poprowadzenia z sporą ilością przerywników filmowych jak w Halo to srogo się zawiedzie.

 

Oczywiście nie zabraknie trochę nowości klasy otrzymają nowe zdolności i specjalizacje np. Warlock z talentami kategorii Dawnblade będzie mógł aktywować ognisty miecz, z którym wzbije się w powietrze, by atakować wrogów, a Titan w specjalizacji Sentinel chwyci na parę chwil potężną tarczę i niczym Kapitan Ameryka będzie mógł uderzać nią i rzucać w przeciwników. Wszystkie klasy będą mogły też używać jednej umiejętności więcej.

 

Dodatkowa zdolność Warlocka pozwoli mu aktywować na ziemi okrąg leczący lub wzmacniający sojuszników, Titan ustawi energetyczną barierę ochronną, a Hunter może wykonywać szybkie uniki, by przeładować broń lub wzmocnić obrażenia w zwarciu.

 

Broń też doczeka się pewnych zmian i zostanie podzielona tym razem na kategorie Kinetic, Energy i Power. Pierwsza to broń tradycyjna z amunicją kinetyczną, druga to nieco mocniejsze rodzaje broni z amunicją energetyczną, a kategoria Power to najlepsze narzędzia destrukcji - granatniki, wyrzutnie rakiet czy karabiny snajperskie.

 

Eurogamer już grał i w skrócie jeśli komuś podobał się Gameplay w Destiny 1 to spodoba mu się również Destiny 2. Natomiast jeśli ktoś się odbił od pierwszej gry z tego cyklu nie uświadczy w kontynuacji daleko idących zmian.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODIN masz PS4? Kup sobie za te 20-50 zł podstawową wersję Destiny https://pl.webuy.com/product.php?sku=5030917148811 i będziesz wiedział czy Ci odpowiada ;). Ta gra ma zarówno tyle samo zwolenników co przeciwników. Fakt, faktem że nie dla każdego jest ten tytuł. Może być tak że już po zagraniu w pierwsze Destiny podziękujesz i nie będziesz miał ochoty zagrać w dwójkę a równie dobrze może być tak że zaostrzy Ci jeszcze bardziej apetyt i umili czas w oczekiwaniu na kontynuację. Zagrasz spodoba się to wymienisz z dopłata na Destiny - The Collection a jak przejdziesz do czasu premiery Destiny 2 to odsprzedaż i odzyskasz zainwestowaną gotówkę proste.

 

PS. Tak prezentuje się moja postać w pełnym rynsztunku :E. Pykam sobie spokojnie z przerwami i wbiłem już 13 lvl :D

 

4vYOOq8.jpg

 

Trzeba przyznać że Warlock ma bardzo ładne wyglądające pancerze :thumbup:. W Destiny 2 też będę grać tą klasą :cool:.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Zadałeś pytanie odnośnie Destiny to udzieliłem Ci odp. Teoretycznie wszystkie gry z PlayStation można teraz ogrywać pomału na PC za sprawą odpowiedniej usługi. No i nie dowiedziałem się w końcu od Ciebie czy masz to PS4 bo udzieliłeś tak wymijającej odp. że trudno coś wywnioskować. Generalnie jeśli masz konsole to nie widzę problemu. Jeśli nie grałeś to nadrób zaległości 50 zł to nie majątek.

 

Temat jest o bezpośredniej kontynuacji gry więc porównywanie i omawianie pierwszej odsłony jest jak najbardziej uzasadnione zwłaszcza z długo dystansowej perspektywy i zmian jakie zostały wprowadzone do tej gry MMO na przestrzeni kilku lat. Jak widzisz dishar już się zgłosił do wspólnego ogrania jedynki aby lepiej poznać to uniwersom, postacie oraz watki fabularne które będą kontynuowane w Destiny 2.

 

Kodzik z promocji nvidii juz kupiony :D

 

Aktywowalem na bn.

 

http://imgur.com/a/1sU96

 

Właśnie zakupiłem Destiny 2 w wersji na PC + Season Pass i poleciałem na bogato bo policzyli za całość 90USD, w przeliczeniu na PLN wyszło 350 zł. Mam nadzieje że było warto i druga odsłona nie zawiedzie moich oczekiwań :D.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ale ja kupiłem od razu grę z - "Karnetem na Dodatki" a raczej takich zestawów z kodami promocyjnymi od NVIDII nie sprzedają ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wklepałem kod gdzie trzeba było do bety ale muszą mi odesłać drugi kod który będzie pasował do aktywacji bety w xbox live. Zobaczymy jak będzie się grało a jak rozgrywka nie spodoba mi się anuluje grę i gitara. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu moj sprzet nie bedzie sie nudzil :P

 

Destiny 2 nie będzie miało wysokich wymagań w dodatku ma robić dobry użytek z naszego sprzętu ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ulegaj marketingowi to że na targach odbyła się prezentacja wczesnej wersji gry na sprzęcie NVIDII (która jest partnerem technologicznym) nie ma większego znaczenia.

 

Ta gra działa i wygląda dobrze nawet na zwykłym PS4.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Sxn4pIV41xQ

 

Widać to znakomicie nawet po pierwszej odsłonie Destiny.

 

Na PC zapewne pograsz w 4K i 60 k/s na GTX980Ti lub GTX1070 a na lepszych kartach pokroju GTX1080Ti będziesz miał więcej klatek w wysokich rozdzielczościach i tyle. Ma to znaczenie przy ekranach 120Hz a większość zadowoli się i tak grając w 1080p przy maksymalnym poziomie detali ;).

 

i monitor z gsync.

 

Tak to ostatnie w szczególności bez tego nie pograsz :lol2:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze dla ultra w 4k i 60fps wymagany jest 1080ti i monitor z gsync.

Raczej 1080 bez Ti i dowolny monitor z wyłączonym vsync ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, miał być ogromny progres pod względem fabularnym względem jedynki, a będzie jeszcze gorzej.

 

Brawo Bungo.

 

Jakkolwiek kocham Destiny 1 (spędziłem tam setki godzin), to dwójki na pewno na premiery nie biorę. Poczekam na bundla, aż wyjdzie kilka dodatków i to wszystko będzie sprzedawane w rozsądnej cenie.

 

Bo póki co na reskina D1 w tak horrendalnej cenie nie mam ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na bundla, aż wyjdzie kilka dodatków i to wszystko będzie sprzedawane w rozsądnej cenie.

 

Coś w tym jest ;). Gołe Destiny to straszna bieda dlatego brałem od razu zbiorcze wydanie z wszystkimi dodatkami a kupując Destiny 2 wiedziałem z góry co się świeci i kupiłem pełny pakiet z Expansion Pass.

 

Z tym "taniej po premierze" w przypadku Destiny to się nie sprawdziło bo przez długi czas pojedyncze dodatki wychodziły drożej od samej gry :E. Co do bundla to masz racje trafiały się dobre promocje ale trzeba było na nie długo czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
    • @Caps i inni, polecam olać kolegę jak jest najmądrzejszy i niech radzi sobie sam. A wiedzę masz marną patrząc na zestaw, który poskładałeś... zasilacz se weź od razu 5000W... pastę będziesz co miesiąc wymieniał? Napisałeś kosmici w komputroniku... skomentuję to obrazkiem   PS. Dodam jeszcze że co roku zakładasz podobny temat, i  z tego wychodzi(nie wnikam dlaczego) ale teraz pewnie też tak będzie   Także wstrzymać się z udzielaniem pomocy do soboty i będzie zaś spokój na chwilę   PS2. Radzę poczytać jak zachowuje się użytkownik i jak się kończą jego tematy  1. 2.    
    • A najlepsze jest to, że później taki ktoś, kto nie miał styczności z grami FromSoftware, mówi jakie te gry są proste, jak ogląda jak ktoś na golasa grę przechodzi bez levelowania itp itd  kuźwa tez tak myślałem  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...