Forum PCLab.pl: Destiny 2 PC - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (96 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 94
  • 95
  • 96
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Destiny 2 PC wątek zbiorczy

#1901 Użytkownik jest niedostępny   cRES 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 10 Październik 2019 - 09:14

Zobacz postpablo-8511, o 09 Październik 2019 - 11:49, napisał(a):

Nie wiem czy tak tylko u mnie jest. Sluchajcie. Kampanie Forsaken skonczylem jeszcze jak gra byla na platformie battle.net. Przy odpaleniu juz gry na Steamie znowu pojawila sie jej mozliwosc rozpoczecia. Czy to jest jakas forma wyzwania, quest czy cos jeszcze? A moze jakis blad?

Dwie możliwości:
1. Jeśli nie skończyłeś Forsakena na 100% przed migracją, to progres się resetuje - zaczynasz od początku Forsakena
2. U Amandy Holliday możesz rozpocząć kampanię od nowa (chyba nawet od podstawowej wersji)

#1902 Użytkownik jest niedostępny   M_A_N_S_O_N 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 15:33

Mam pytanie - czy żeby zacząć misje fabularne na Merkury muszę ukończyć wątek z Ziemi ?

#1903 Użytkownik jest niedostępny   pablo-8511 

• Mały entuzjasta
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 16:43

Zobacz postM_A_N_S_O_N, o 11 Październik 2019 - 15:33, napisał(a):

Mam pytanie - czy żeby zacząć misje fabularne na Merkury muszę ukończyć wątek z Ziemi ?

Najpierw skonczylem watek fabularny na ziemi. Nastepnie uaktywnila sie kampania Curse of Osiris (bardzo przecietna). Nastepnie Warmind - Mars.

#1904 Użytkownik jest niedostępny   M_A_N_S_O_N 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 16:58

Zobacz postpablo-8511, o 11 Październik 2019 - 17:43, napisał(a):

Najpierw skonczylem watek fabularny na ziemi. Nastepnie uaktywnila sie kampania Curse of Osiris (bardzo przecietna). Nastepnie Warmind - Mars.

yhm, czyli jednak trzeba to robić po kolei. Chciałem pominąć Ziemię, bo już wcześniej ją ukończyłem (tzn. po premierze gry), ale widocznie się nie da ; )

#1905 Użytkownik jest niedostępny   badboy141 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 17:29

Zobacz postM_A_N_S_O_N, o 11 Październik 2019 - 16:58, napisał(a):

yhm, czyli jednak trzeba to robić po kolei. Chciałem pominąć Ziemię, bo już wcześniej ją ukończyłem (tzn. po premierze gry), ale widocznie się nie da ; )

Wszystkie kampanie odbierasz od Amandy Holliday i możesz pominąć red war kompletnie jeśli chcesz.

#1906 Użytkownik jest niedostępny   Ania1984 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Październik 2019 - 21:45

Od jakiegoś czasu gram tylko w gry typowo sieciowe shootery PvP, ale popykałabym sobie w coś nieco innego. Jak to tu wygląda ? Instaluję, odpalam, pykam kilka godzin i mogę jakieś Raidy, Strike'ki grać ? Ile czasu to zajmuje ? Na ogół gram max 1.5h dziennie. Sam tryb PvP jest fajny ?

Ten post był edytowany przez Ania1984 dnia: 11 Październik 2019 - 21:46

#1907 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Październik 2019 - 20:15

Zobacz postAnia1984, o 11 Październik 2019 - 22:45, napisał(a):

Od jakiegoś czasu gram tylko w gry typowo sieciowe shootery PvP, ale popykałabym sobie w coś nieco innego. Jak to tu wygląda ? Instaluję, odpalam, pykam kilka godzin i mogę jakieś Raidy, Strike'ki grać ? Ile czasu to zajmuje ? Na ogół gram max 1.5h dziennie. Sam tryb PvP jest fajny ?

Ja dzisiaj grałem to takie Borderlands MMOFPS, robisz misje samemu, na razie ja tak działam, powoli sobie misje po misji robię.

#1908 Użytkownik jest niedostępny   badboy141 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Październik 2019 - 06:47

Zobacz postAnia1984, o 11 Październik 2019 - 21:45, napisał(a):

Strike i dwa prostsze nightfalle (takie bardziej wymagające strike z nowymi mechanikami) mają tryb matchmakingu i graczy znajduje w chwilę. Przejście całości zajmuje jakieś 10 do 20 min w zależności od trudności. Jeśli chodzi o rajdy to musisz mieć 6 graczy (można łatwo znaleźć chętnych na LFG a pierwsze przejście w zależności od rajdu to około 2h a same rajdy mają coś na zasadzie checkpointów, więc jeśli nie dacie rady czegoś zrobić w dany dzień to możecie wrócić do tego samego miejsca do dnia resetu, który następuje w każdy wtorek o godzinie 18. Później, jeśli wszyscy już wiedzą co robić, można ten czas skrócić do jakichś 40min. Tryb pvp dzieli się na quickplay (6v6 nie da się stracić rangi coś na zasadzie expa) i competetive 3v3 jest ok, nie jest idealny, ale przynajmniej od tego sezonu dodali matchmaking dla ludzi grających solo więc nie trafiasz na premade po 3 osoby. Fajny dodatek, ale nie skupiałbym się na nim za bardzo. Jest jeszcze gambit, czyli takie połączenie trybu pvp z pve.

#1909 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Październik 2019 - 18:18

#1910 Użytkownik jest niedostępny   Ania1984 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 21 Październik 2019 - 10:29

Pograłam sobie 6h i zauważyłam jedną bardzo dziwną mechanikę, chodzi o znaczne opóźnienie przycelowania po sprincie (ADS). W każdej innej grze przycelowanie po spricie jest oczywiście opóźnione, ale w tej grze jest uniemożliwione przez prawie sekundę o czym sygnalizuje również animacja celownika i jeżeli klikniemy za wcześnie PPM to w ogóle nie przycelujemy i czynność kliknięcia PPM trzeba wykonać ponownie (!) co jest szczególnie uciążliwe w trybie PvP. Z ciekawości sprawdziłam wszystkie inne FPS jakie mam zainstalowane - CODy, BFieldy, SWBF2 no i tak jak wspomniałam Destiny to jedyna gra która ma tak absurdalną mechanikę. W innych tytułach gdy klikniemy PPM w trakcie sprintu przycelowanie jest po prostu trochę opóźnione. Czytałam że jest specjalny mod do broni który można uzyskać w grze co się zwie "sprint grip" i można go zdobyć wykonując zadanie z Black Armory. Ale czy to jest uniwersalny mod i będzie pasować do każdej broni ? I jakie mam zrobić zadanie z tego Black Armory aby go uzyskać bo bez niego nie da się tak grać ;)

Ten post był edytowany przez Ania1984 dnia: 21 Październik 2019 - 10:37

#1911 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Październik 2019 - 10:47

#1912 Użytkownik jest niedostępny   badboy141 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 21 Październik 2019 - 12:38

Zobacz postAnia1984, o 21 Październik 2019 - 10:29, napisał(a):

Pograłam sobie 6h i zauważyłam jedną bardzo dziwną mechanikę, chodzi o znaczne opóźnienie przycelowania po sprincie (ADS). W każdej innej grze przycelowanie po spricie jest oczywiście opóźnione, ale w tej grze jest uniemożliwione przez prawie sekundę o czym sygnalizuje również animacja celownika i jeżeli klikniemy za wcześnie PPM to w ogóle nie przycelujemy i czynność kliknięcia PPM trzeba wykonać ponownie (!) co jest szczególnie uciążliwe w trybie PvP. Z ciekawości sprawdziłam wszystkie inne FPS jakie mam zainstalowane - CODy, BFieldy, SWBF2 no i tak jak wspomniałam Destiny to jedyna gra która ma tak absurdalną mechanikę. W innych tytułach gdy klikniemy PPM w trakcie sprintu przycelowanie jest po prostu trochę opóźnione. Czytałam że jest specjalny mod do broni który można uzyskać w grze co się zwie "sprint grip" i można go zdobyć wykonując zadanie z Black Armory. Ale czy to jest uniwersalny mod i będzie pasować do każdej broni ? I jakie mam zrobić zadanie z tego Black Armory aby go uzyskać bo bez niego nie da się tak grać ;)

Osobiście nie miałem nigdy z tym problemu. Zawsze staram się peakować ze wślizgiem, wtedy możesz celować od razu. Dodatkowo masz takie perki jak snapschoot zmniejszające czas przejścia do ads'u. Jeśli chodzi o mody z black armory to możesz je kupić od Ada-1 w wieży, jeśli masz forseken, ale nie jest to za bardzo polecany mod. Trzeba po prostu przyzwyczaić się do ciągłych wślizgów. Pamiętaj też, że przy kucnięciu znikasz z radarów, często przydaje się to w sytuacjach 1v1 1v2.

Ten post był edytowany przez badboy141 dnia: 21 Październik 2019 - 12:44

#1913 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Październik 2019 - 13:49

#1914 Użytkownik jest niedostępny   badboy141 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 18:41

Promocja na forseken + y1 pass za 65zł

#1915 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Październik 2019 - 16:05

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 29 Październik 2019 - 16:32

#1916 Użytkownik jest dostępny   Edward Kenway 

• Exel F
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Listopad 2019 - 20:10

da się pominąć pobieranie od nowa 100gb po przeniesieniu gry na steam? gre mam zainstalowaną...

#1917 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Grudzień 2019 - 09:52

Destiny 2 z nową zawartością. Bungie zapowiada Sezon Świtu.

Powrót Ozyrysa, który postanowił przestrzec Strażników przed kolejnym zagrożeniem. Teraz śmiałkowie zmierzą się z Psionicznymi Oprawcami Kombinatu, którzy chcą manipulować czasem i wpłynąć na ostateczny konflikt z Czerwonym Legionem.

W grze pojawi się „Zegar Słoneczny” i ten nowy tryb zapewni atrakcje dla sześcioosobowych drużyn (z możliwym matchmakingiem). Podczas zabawy zgarniemy nowe bronie, kolejne pancerze oraz zajmiemy się wskrzeszeniem „największych symboli nadziei Miasta”.

Zawartość trafi do gry 10 grudnia.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 05 Grudzień 2019 - 09:58

• (96 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 94
  • 95
  • 96