Forum PCLab.pl: Destiny 2 PC - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (96 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Destiny 2 PC wątek zbiorczy

#21 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 01 Kwiecień 2017 - 04:32

Zobacz postAzakiel, o 31 Marzec 2017 - 22:20, napisał(a):

chyba różnie rozumiemy pojęcie gunplay, dla mnie strzelanie jest o niebo lepsze w destiny niz w division z paru powodów, wogole porównywanie tych gier jest imho bez sensu to troche bo destiny prezentuje o wiele wyzszy poziom dopracowania w wielu aspektach, the division oprócz swietnej grafiki która jest po czesci zaletą swietnego silnika snow drop nie ma za duzo do zaoferowania, gra miejscami sprawia wrazanie amatorskiej produkcji, pozatym skill w tej grze ma niewielkie znaczenie , głownie liczy sie gear, inaczej jest w destiny gdzie ogarniety gracz/ekipa nie musi miec uber sprzętu zeby konczyc trudne rajdy.

- w destiny mamy rózne rodzaje broni realnie sie od siebie rózniące ciekawymi cechami (niektóre przydają sie do pvp inne do pve), w the division jest ubogo pod tym względem

- pve i pvp jest znacznie bogatsze w destiny niz w the division (więcej rodzajów przeciwników i ich taktyk, w the division to są mniejsze lub większe gąbki"
- system strzelania i poruszania sie postaci dobrze sie sprawdza przy pve w the division ale w pvp ssie (duzo lepiej zrobiono to w serii uncharted lub w gears of war), w przypadku destiny system strzelania i poruszania swietnie sie sprawuje w pvp i pve

Jest dokladnie tak samo albo i lepiej.

#22 Użytkownik jest niedostępny   marcinho07 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Kwiecień 2017 - 06:06

Tu nie ma co dywagować o tym co jest lepsze.
Jakieś 70% znajomych z którymi grałem w Destiny próbowali Division i może 2% z nich zostało na dłużej przy tym tytule.
Mi się demko Division też totalnie nie podobało.
Wszystko jest kwestią osobistych preferencji.

Ten post był edytowany przez marcinho07 dnia: 01 Kwiecień 2017 - 06:06

#23 Użytkownik jest niedostępny   Fiku Miku 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Kwiecień 2017 - 09:03

Zobacz postVulc, o 30 Marzec 2017 - 20:16, napisał(a):

Nawet po wszystkich dodatkach ciężko coś takiego powiedzieć.

Wg. zainteresowania użytkowników twicha to Destiny jest znacznie lepsze od The Division. Choćby teraz Destiny oglądających 10.000 a Division 680 osób. Widać że zainteresowanie Destiny jest sporo większe, niechętnie to przyznaje jako że jestem graczem tylko pcetowym ale gra jest dobra.

Dziwie się że twórcy zrobili Destiny tylko na konsole, ogromna starta pieniędzy. Gry na PC które wymagają połączenia z siecią sprzedają się tak samo dobrze na konsolach jak i na PCetach co innego gry które mają do zaoferowania tylko SP.

Ogólnie jestem zainteresowany, może być ciekawie i jestem na tak.

#24 Użytkownik jest niedostępny   BlindObserver 

• "Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć klęcząc"
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 18 Maj 2017 - 19:38

Destiny 2 na Battle.net :E

#25 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Maj 2017 - 20:20

Zobacz postGIZIU, o 31 Marzec 2017 - 09:05, napisał(a):

[size="2"]Division może Destiny buty czyścić. Przegrałem w Destiny ponad 1100h a Division odstawiłem po jakichś 40-50h.

Po czym sytuacja wymaga podania argumentów, Ty podałeś długość gry. :E Bądźmy poważni.

Jedyne co jest fajne w Division to klimat i sama rozgrywka, ale Season Pass i sama Dark Zone to nieporozumienie. Dodatek I: bieganie bez ładu i składu po podziemiach, Dodatek II: bieganie od koksownika do koksownika w zamieci, wyłączyłem po 40min. Dodatek III: 1 (słownie: jeden) tryb PVP których w Destiny jest od ch... Zagrałem 2 mecze...

Racja, nie to co dodatki do Destiny, zwłaszcza dwa pier... aa nie, to takie same padło. :heu: Taken King był zaledwie odrobinę lepszy, z całą pewnością nie będąc atrakcyjniejszym choćby od Survivala z Division. Rise of Iron nie ogrywałem, patrząc jednak na średnią z recenzji - taki sam przeciętniak.

Personalizacja postaci w Division praktycznie nie istnieje, ekwipunku egzotycznego jest po 1szt Dodaj obrazek Wbijasz 30lvl, potem znajomki rzucają Ci GS 256 i...w sumie koniec.

Jasne, bo znajomki wyrzucą Ci najlepszy sprzęt z miejsca (pamiętając o tym, że wymiana jest czasowo ograniczona, więc mówimy tylko o świeżym dropie), nie potrzeba setek godzin grindu jak w Destiny, żeby się czegoś konkretnego dorobić. W obu grach wygląda to bardzo podobnie, ale przecież mam 1100h w Destiny, wiem co mówię...

Piszesz że w Destiny nie ma matchmakingu do raidów. Co z tego skoro z randomami w Division i tak nie idzie zrobić misji legendarnych, o najazdach już nie wspominając?

Ależ oczywiście że można, nie raz tak działaliśmy ze znajomym, nie mając nikogo do grania online. Czasem wylosuje jakiegoś nieogara, nie da się tego uniknąć uniknąć, ale regularnie trafiają się też osoby, które doskonale wiedzą co robić. Zwłaszcza że jest bezproblemowa komunikacja audio, więc w czym rzecz? Angielski na podstawowym poziomie zna chyba każdy. Tak absurdalnej decyzji nie da w żaden sposób usprawiedliwić. To jest bezsensowne odcinanie ludzi, którzy z różnych przyczyn mają trudność w zorganizowaniu się na konkretną godzinę, od wartościowego contentu w grze.

wogole porównywanie tych gier jest imho bez sensu to troche bo destiny prezentuje o wiele wyzszy poziom dopracowania w wielu aspektach

W których aspektach prezentuje o wiele wyższy poziom, wymienisz? :heu:

, the division oprócz swietnej grafiki która jest po czesci zaletą swietnego silnika snow drop nie ma za duzo do zaoferowania, gra miejscami sprawia wrazanie amatorskiej produkcji, pozatym skill w tej grze ma niewielkie znaczenie , głownie liczy sie gear, inaczej jest w destiny gdzie ogarniety gracz/ekipa nie musi miec uber sprzętu zeby konczyc trudne rajdy.

Bzdury, w Division też gear nie był podstawą przy raidach, a dobre zgranie, umiejętne różnicowanie i korzystanie ze zdolności. Ze względu na specyfikę tych ostatnich, właśnie w Division mają one większe zastosowanie.

- w destiny mamy rózne rodzaje broni realnie sie od siebie rózniące ciekawymi cechami (niektóre przydają sie do pvp inne do pve), w the division jest ubogo pod tym względem

Kolejne bzdury. O Division można powiedzieć to samo, co to za argument? Tutaj też mieli wrzucić miecze czy wyrzutnie rakiet, nie patrząc na realia i balans? Zresztą zestaw cech/modyfikatorów jest bogatszy właśnie w produkcji Ubi, więc nie wiem o czym Ty mówisz.

- pve i pvp jest znacznie bogatsze w destiny niz w the division (więcej rodzajów przeciwników i ich taktyk, w the division to są mniejsze lub większe gąbki"

W przypadku PvP zgoda, ale wynika to z nieco odmiennych założeń obu gier, a nie niedopracowania. Znacznie bogatsze PVE w Destiny? Chyba żartujesz, vanilla cierpiała na ogromną powtarzalność, dodatki stan rzeczy nieco poprawiły, ale czym się to różni od tego, co mamy w Division? Takie samo klepanie tych samych misji.

Zobacz postFiku Miku, o 01 Kwiecień 2017 - 10:03, napisał(a):

Wg. zainteresowania użytkowników twicha to Destiny jest znacznie lepsze od The Division. Choćby teraz Destiny oglądających 10.000 a Division 680 osób. Widać że zainteresowanie Destiny jest sporo większe, niechętnie to przyznaje jako że jestem graczem tylko pcetowym ale gra jest dobra.

O zainteresowaniu pisałem wcześniej, tutaj jak najbardziej zgoda. Do dziś na konsolach w jedynkę gra sporo ludzi. Nigdzie nie twierdziłem, że bierze się ono znikąd, po prostu zawsze bawiło mnie to, jak jednej produkcji wytyka się konkretne błędy, zupełnie ignorując je w innej. A właśnie takie zbyt często jest community Destiny.

#26 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Maj 2017 - 20:26

Kolejny rok bez Warcrafta 4, wyjaśniło się nad czym blizzard pracował, nie wiem czy stety czy niestety destiny 2 :hmm:

#27 Użytkownik jest niedostępny   BlindObserver 

• "Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć klęcząc"
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 18 Maj 2017 - 20:29

Dla mnie niestety, bo z jedynką wytrzymałem może z 3 godziny.

#28 Użytkownik jest niedostępny   Dominix1910 

• twitch/dominixtv
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Maj 2017 - 20:58

Tak oglądałem ten gameplay i jednak meh, wolałbym Division 2 niż Destiny 2.
Wolę jednak strzelankę normalnymi broniami niż walenie laserami itp wynalazkami.

#29 Użytkownik jest niedostępny   Kushira 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Maj 2017 - 21:09

Zobacz postPulpit, o 18 Maj 2017 - 20:26, napisał(a):

Kolejny rok bez Warcrafta 4, wyjaśniło się nad czym blizzard pracował, nie wiem czy stety czy niestety destiny 2 :hmm:

Blizz napisał, że to nie jest ich gra - oni ją tylko udostępniają na battle.necie ( stfu blizzardzie :E )
Serwery będą Bungie jak i cały support, blizz odpowiada jedynie za zakupy i ewentualne trudności z zalogowaniem.
Swoją drogą też czekam na Warcraft'a IV, ale chyba się nie doczekamy...

#30 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Maj 2017 - 23:27

Destiny 2 - Official Gameplay Reveal Trailer

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 16 Lipiec 2017 - 14:00

#31 Użytkownik jest niedostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Maj 2017 - 23:41

a mówcie co chcecie ja tam będę grał :E.

#32 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 06:18

Jest juz gdzies do zamowienia w polskim sklepie?

#33 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 06:33

Zobacz postODIN85, o 19 Maj 2017 - 07:18, napisał(a):

Jak mnie oczy nie myliły to cdp ma za 230zł na PC

#34 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 10:00

Niedostepne...

#35 Użytkownik jest niedostępny   Reddzik 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 10:24

Mam Destiny na PS3, podoba mi się, 2 wezmę, ale raczej nie na premierę, poczekam na recenzje i opinie, zresztą ponad 200zł wydać, już 200 jestem do tyłu, bo musiałem nowy dysk zamówić, stary wd10ezex padł po 4latach.

#36 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 11:42

Zobacz postODIN85, o 19 Maj 2017 - 07:18, napisał(a):

Tu masz za 170 zł wersja PL http://www.cdkeys.co...iny-2-pc-cd-key

Pre-Order - Klucz będzie dostępny w dniu 8 września 2017 lub wcześniej ;).

Osobiście proponuje wstrzymać się z Pre-Orderem Destiny 2 w wersji na PC bo są z nim spore zawirowania. Zamówię ten tytuł na miesiąc przed premierą :P.

PS. Destiny 2 ukaże się na PC później niż na konsolach

Przedstawiciel firmy Activsion przekazał serwisowi Game Informer, że podany termin dotyczy tylko edycji konsolowych, natomiast nie ustalono jeszcze daty wydania dwójki na PC.

Źródło: gry-online.pl

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 19 Maj 2017 - 12:02

#37 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 12:55

Jak podadza dokladna date to sie zamowi.

#38 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 13:30

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 16 Lipiec 2017 - 14:30

#39 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 14:32

brak dedyków, tylko p2p, chyba podziękuję...

#40 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 14:36

Brak dedykowanych serwerów (na konsolach mają być podobno) i fakt, że za wersje na PC nie odpowiada Bungie :kwasny:.

Na konsolach za to wszystkie wersje będą śmigać tylko w 30 k/s nawet na PS4Pro :lol2:.

Słabo :(.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 19 Maj 2017 - 14:36

• (96 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »