Skocz do zawartości
STALKERqwe

Destiny 2 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Tak oglądałem ten gameplay i jednak meh, wolałbym Division 2 niż Destiny 2.

Wolę jednak strzelankę normalnymi broniami niż walenie laserami itp wynalazkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rok bez Warcrafta 4, wyjaśniło się nad czym blizzard pracował, nie wiem czy stety czy niestety destiny 2 :hmm:

 

 

Blizz napisał, że to nie jest ich gra - oni ją tylko udostępniają na battle.necie ( stfu blizzardzie :E )

Serwery będą Bungie jak i cały support, blizz odpowiada jedynie za zakupy i ewentualne trudności z zalogowaniem.

Swoją drogą też czekam na Warcraft'a IV, ale chyba się nie doczekamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mówcie co chcecie ja tam będę grał :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz gdzies do zamowienia w polskim sklepie?

Jak mnie oczy nie myliły to cdp ma za 230zł na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Destiny na PS3, podoba mi się, 2 wezmę, ale raczej nie na premierę, poczekam na recenzje i opinie, zresztą ponad 200zł wydać, już 200 jestem do tyłu, bo musiałem nowy dysk zamówić, stary wd10ezex padł po 4latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest juz gdzies do zamowienia w polskim sklepie?

 

Tu masz za 170 zł wersja PL http://www.cdkeys.com/pc/games/destiny-2-pc-cd-key

 

Pre-Order - Klucz będzie dostępny w dniu 8 września 2017 lub wcześniej ;).

 

Osobiście proponuje wstrzymać się z Pre-Orderem Destiny 2 w wersji na PC bo są z nim spore zawirowania. Zamówię ten tytuł na miesiąc przed premierą :P.

 

PS. Destiny 2 ukaże się na PC później niż na konsolach

 

Przedstawiciel firmy Activsion przekazał serwisowi Game Informer, że podany termin dotyczy tylko edycji konsolowych, natomiast nie ustalono jeszcze daty wydania dwójki na PC.

 

Źródło: gry-online.pl

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Brak dedykowanych serwerów (na konsolach mają być podobno) i fakt, że za wersje na PC nie odpowiada Bungie :kwasny:.

 

Na konsolach za to wszystkie wersje będą śmigać tylko w 30 k/s nawet na PS4Pro :lol2:.

 

Słabo :(.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że za wersje na PC nie odpowiada Bungie :kwasny:.

A kto odpowiada za wersję PC? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzne studio, któremu Bungie zleciło zrobienie portu na PC. Ale tak robi 95% (sam liczyłem, pewne dane) developerów, więc czemu kwaśna mina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo Bungie składa się z ogromnego zespołu i mogliby samodzielnie przygotować wersję na PC. Mają na to wystarczające środki i zasoby.

 

Batman: Arkham Knight nauczył mnie że jak coś idzie nie tak to albo nie ma winnych albo jest zwalanie winny na podwykonawców.

 

Już są pierwsze niepokojące informacje o serwerach P2P w wersji na PC gdzie na konsolach mają być dedykowane. Totalnie nie widzi mi się granie w MMO na serwerach P2P wystarczy zerknąć na For Honor.

 

PS. Kłamstwem Bungie jest też stwierdzenie że wersja na PC nie będzie konsolowym portem a wychodzi na to że jednak nim będzie ;).

 

Widać też wyraźne wpływy Sony na ten tytuł. Gra pierwotnie miała być okrojona z zawartości którą dostaną tylko gracze na PS4 a teraz okazało się jeszcze że Destiny 2 jest priorytetem i tytułem ekskluzywnym czasowo na konsolach. Gracze PC będą musieli poczekać i to nawet nie wiadomo do kiedy - rok a może dwa?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rany jak już robią te pokazy to powinni dawać kogoś kto chociaż trochę ogrania strzelanie na padzie, filmik tragiczny :E W sumie wygląda to jak jakiś rail shooter, idzie i strzela do wszystkiego co pojawia się na ekranie, zero myślenia :E Strzelanie wygląda na tak samo nudne, jak w pierwszej części...niestety.

Edytowane przez Dragonov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże co za pierdoły ja czytam, eh :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to będzie jedynka na sterydach, ciężko oczekiwać czegoś więcej. Jeśli komuś formuła z pierwszej części odpowiada, odnajdzie się też w drugiej. Pozostaje pytanie jak z zawartością. "Niestety" gra ma tak duże community, że i tak się sprzeda, nawet jeśli w recenzjach będą krzyczeć o nieistniejącym endgamie i powtarzalności powodującej przysypianie przed wyświetlaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpuszczam nie podoba mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witaj w klubie ja też odpuszczam to nie mój typ gier. Dobre dla 14 latków na konsole :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan

 

Ale Ty wiesz, że Bungie nie wydało gry na PC od czasów Halo 2. Zresztą wtedy wersji PC też nie przygotowywali, bo robiło to inne studio Microsoftu. A Ty byś chciał, by to oni, a nie jakiś doświadczony zespół zrobił konwersję Destiny 2 na komputery :lol2: No, mega sensowne podejście do sprawy.

 

Na konsolach nie masz dedyków, co Ci już napisał wyżej STALKERqwe, a Ty nadal piszesz, że mają być.

 

Gdzieś Ty się uchował przez ostatnie kilka lat - przecież Acti ma od dawna umowę z Sony, zawartość do Destiny też leciała najpierw na PS4, a później na XONE. Co do czasu wydania wersji pecetowej - gdyby miała wychodzić po roku, to kto by Ci ją zapowiedział już teraz? To byłby prawdziwy ewenement na skalę światową tej branży. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realy?

 

raczej tak lipnie to wyglada i tak zbyt futurystycznie wole cod nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka wydawała mi się mocno przereklamowana, a dwójka wygląda na kontynuację trendu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@azgan

 

Ale Ty wiesz, że Bungie nie wydało gry na PC od czasów Halo 2. Zresztą wtedy wersji PC też nie przygotowywali, bo robiło to inne studio Microsoftu. A Ty byś chciał, by to oni, a nie jakiś doświadczony zespół zrobił konwersję Destiny 2 na komputery :lol2: No, mega sensowne podejście do sprawy.

 

Na konsolach nie masz dedyków, co Ci już napisał wyżej STALKERqwe, a Ty nadal piszesz, że mają być.

 

Gdzieś Ty się uchował przez ostatnie kilka lat - przecież Acti ma od dawna umowę z Sony, zawartość do Destiny też leciała najpierw na PS4, a później na XONE. Co do czasu wydania wersji pecetowej - gdyby miała wychodzić po roku, to kto by Ci ją zapowiedział już teraz? To byłby prawdziwy ewenement na skalę światową tej branży. :E

 

BlindObserver przecież konsole obecnej generacji to teraz architektura PC. Chcesz powiedzieć że Bungie nie jest w stanie stworzyć samodzielnie wersji na PC ;) ?

 

Co do serwerów jeśli na konsoli też nie będzie dedyków to akurat mało pocieszające info.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BlindObserver przecież konsole obecnej generacji to teraz architektura PC.

Architektura może i tak, ale nie środowisko operacyjne.

 

Chcesz powiedzieć że nie Bungie nie jest w stanie stworzyć samodzielnie wersji na PC ;) ?

Albo nie ma czasu, mocy przerobowych.

 

Portowanie gier przez zewnętrzne studia to rzecz całkowicie normalna - np. taki Capcom od lat już wielu zleca konwersje swoich gier polskiemu studiu QLOC.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba przez tą pogode, ale nie mam siły tego tłumaczyć, niech ktoś inny weźmie kredki i to narysuje, bo ja nie mogę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...