Skocz do zawartości
STALKERqwe

Destiny 2 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy division 2 bedzie miało lepszego antyczita (czyt. jakiegokolwiek) i brak exploitów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też wolałbym zagrać w The Division 2. Poprzednia cześć Destiny dosyć szybko mnie znudziła. Mam nadzieje że w Destiny 2 fabuła będzie ciekawa i bardziej rozbudowana a nie tak jak w jedynce czyli w śladowych ilościach ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlindObserver przecież konsole obecnej generacji to teraz architektura PC. Chcesz powiedzieć że Bungie nie jest w stanie stworzyć samodzielnie wersji na PC ;) ?

 

Co do serwerów jeśli na konsoli też nie będzie dedyków to akurat mało pocieszające info.

 

Wyżej przywołałeś przykład Batmana, który był tworzony na konsole o architekturze pecetowej. Coś jeszcze muszę dodawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyżej przywołałeś przykład Batmana, który był tworzony na konsole o architekturze pecetowej. Coś jeszcze muszę dodawać?

 

Tak że za owy port Batmana odpowiadało 12 osób z mało znanego studia Iron Galaxy Studios i mieli na przesortowanie gry bardzo mało czasu. Poprzednie części które ukazywały się jeszcze na poprzedniej generacji konsol PS3 i XBOX360 z odmienną architekturą wychodziły na PC od RockSteady Studios.

 

mfsUnnZ.jpg

 

Iron Galaxy Studios pomagało też przy pracach nad pierwszym Destiny. Argumenty przytoczone przez Ciebie nie są żadnym sensownym wytłumaczeniem Bungie. Już bardziej to co pisze Lypton mnie przekonuje ;).

 

Ile osób w Bungie było zaangażowane przy pierwszym Destiny 500-600 :E? Przy drugiej odsłonie tej gry ekipa została powiększona o dodatkowych specjalistów więc liczb można się tylko domyślać ale z pewnością jest imponująca :D.

 

Oby port na PC nie zawiódł bo będzie kolejna draka z szukaniem winnych w gąszczu ludzi pracujących nad tym projektem :).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytam że starają się nad PC-ową wersją tak aby gracze czuli że grają na PC a potem że nie będzie dedyków.

Jedno wyklucza drugie :E

Ja to odstawię i poczekam na Division 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzieś czytam że starają się nad PC-ową wersją tak aby gracze czuli że grają na PC a potem że nie będzie dedyków.

Jedno wyklucza drugie :E

Ja to odstawię i poczekam na Division 2 :)

Bo to oszczędność kasy i wygoda dla nich, a to że ucierpi komfort rozgrywki to nie ich problem :E Steam jednak zapewnia w cenie pełne wsparcie dla usługi o czym np informowali twórcy RL.

 

 

edyta.

Są na swojej platformie a zaoszczędzoną kasę nie przeznaczą na serwery, oj chciwa ręka Acti, doić i minimalizm, oby na tekstury im nie brakło :E

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzieś czytam że starają się nad PC-ową wersją tak aby gracze czuli że grają na PC a potem że nie będzie dedyków.

Jedno wyklucza drugie :E

Ja to odstawię i poczekam na Division 2 :)

 

Wywiad serwisu PC Gamer z Davidem Shawem, nadzorującym prace nad pecetowym wydaniem gry.

 

Jak tłumaczy, Bungie zależy na dostarczeniu produkcji niebędącej prostym portem z konsol, z ewentualnym liftingiem grafiki.

 

Rozgrywka zostanie dostosowana pod komputery osobiste, co będzie przejawiać się nawet w takich drobiazgach, jak całkowite wyśrodkowanie celownika (w przypadku konsol znajdzie się on nieco poniżej centrum ekranu) oraz dodanie czatu tekstowego.

 

Twórcy wzięli się też za sterowanie, z uwzględnieniem wsparcia klawiatury i myszy oraz możliwością zmiany układu klawiszy (domyślne ustawienie zamieścił Kirk Hamilton z serwisu Kotaku), o czym można było się przekonać w trakcie niedawnej prezentacji gry w Los Angeles.

 

Oczywiście zespół wziął się również za oprawę wizualną, Destiny 2 ma działać w rozdzielczości 4K bez ograniczeń liczby wyświetlanych klatek na sekundę, a gracze pecetowi otrzymają dodatkowe opcje graficzne.

 

Oczywiście Davidem Shawem zapomniał wspomnieć o serwerach P2P i tym że wersja PC została zlecona podwykonawcy od taki drobny szczegół ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się azgan uparł na ten outsource no nie mogę, uważaj bo Division robione przez main studio na PC wyszło na tym świetnie :lol2: Albo Battlefront 1 robiony przez DICE Stockholm albo Dragon Age: Inqusition robione przez BioWare, jeden słaby port, bo Warner Bros pocisnęlo po terminach, a ty już wszystkie gry tak samo traktujesz :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej po Batmanie jestem wyczulony na to i jak coś jest nie tak to przynajmniej wiemy kogo za to obwiniać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładów gier, w których oryginalny twórca wydał skopany port mogę mnożyć na potęge, ale ty uczepiłes się jednej gry, cała ta dyskusja jest śmieszna, żeby nie powiedzieć żenująca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oceniać będę po premierze. Na razie jednak wyrażam swoje obawy. To że inne main studia coś spaprały nie ulega wątpliwości ale przynajmniej wówczas sprawa jest jasna i wiesz kto spaprał sprawę. Kiedyś totalnie mnie nie obchodziło czy gra jest portem czy robi ją podwykonawca itp. ale po Batmanie i smrodzie który ciągnął się miesiącami czytając kolejne informacje z przerzucaniem odpowiedzialności na coraz to inne osoby i powody zwracam uwagę na takie szczegóły. Czy Bungie oficjalnie podało że nie zajmuje się wersją PC i odpowiadają jedynie za wersje na konsole? Czy podało nazwę lub logo podwykonawcy? Lubie jasne sytuacje. Bardzo możliwe że wersja na PC będzie dobra ale na chwilę obecną są spore zawirowania z tym tytułem w wersji na PC zaczynając od platformy dystrybucji, daty pojawiania się gry w wersji na PC, zawartości oraz kwestii technicznych wiążących się z wykonawcą. W większości produkcji jeśli są poratowane przez inne studia to oficjalnie zostaje podane do wiadomości kto potruje i wówczas albo można być spokojnym bo poratowali wiele gier i robili to dobrze albo mieć obawy bo zajmuje się tym mało znana ekipa.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D1 to bardzo słaba gra z małą ilością kontentu. Z tego co widzę D2 zachowuje formułę jedynki, praktycznie nic się nie zmieni. Liczyłem na dość spore zmiany, może nawet zrobienie z tego pełnoprawnego mmo z otwartym światem no ale cóż, D2 to będzie po prostu większe dlc i gra może na miesiąc po czym nastąpi masowy odpływ graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic to w Divisie 2 dopiero razem zagramy :cry:

Tarkov jest tuż za rogiem :D

 

Mi też po pierwszej prezentacji jakoś średnio podchodzi gameplay. Ale uznajmy że to początek i może jeszcze mnie czymś zaskoczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie tak za rogiem - czerwiec lipiec dopiero beta zamknieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po latach czekania te pare miesięcy to już spacerek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz maja dac nowa mapke szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób ciśnienia bo zaraz kupie najbogatsza edycje dla alfy :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup kup bo z lantonem brakuje nam ludzi do teamu narazie we 2 pykami + ludzie z forum tarkowa takze zawsze jakas ekipa jest ale w naszej ekipie bylo by lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skunki, Prystki, Destiny 2 macie kupić bez żadnych "ale" i kręcenia nosem, koniec dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie zobaczy bo poki ci d... nie urywa i na dzien dzisiejszy jestem na nie poztym i tak nie wiadomo kiedy na pc dadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

D1 to bardzo słaba gra z małą ilością kontentu. Z tego co widzę D2 zachowuje formułę jedynki, praktycznie nic się nie zmieni. Liczyłem na dość spore zmiany, może nawet zrobienie z tego pełnoprawnego mmo z otwartym światem no ale cóż, D2 to będzie po prostu większe dlc i gra może na miesiąc po czym nastąpi masowy odpływ graczy.

 

Tego właśnie obawiam się najbardziej. Pierwsza część Destiny po krótkim czasie robiła się dosyć monotonna ale ja grałem tylko w podstawową wersję a z tego co słyszałem od premiery gra doczekała się masy dodatków i poprawek z którymi jest znacznie lepiej.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skunki, Prystki, Destiny 2 macie kupić bez żadnych "ale" i kręcenia nosem, koniec dyskusji.

Ja odpadam. Wole Tarkova z całym jego chorym poziomem trudności. Szkoda że gra bez wsparcia marketingowców EA,bethesty czy Ubi was nie interesuje.Za to na przeciętnego fps-a od Acti, rzucacie się z odinem jak "Reksio na szynke" Smutne to i przykre zarazem :( Może kiedyś znowu zagramy w porządną grę multi...niestety nie tym razem. Desnity 2 tego nie zmieni.Czekamy z prystkiem i lantonem na nawrócenie ekipy na te dobre tory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja odpadam. Wole Tarkova z całym jego chorym poziomem trudności. Szkoda że gra bez wsparcia marketingowców EA,bethesty czy Ubi was nie interesuje.Za to na przeciętnego fps-a od Acti, rzucacie się z odinem jak "Reksio na szynke" Smutne to i przykre zarazem :( Może kiedyś znowu zagramy w porządną grę multi...niestety nie tym razem. Desnity 2 tego nie zmieni.Czekamy z prystkiem i lantonem na nawrócenie ekipy na te dobre tory ;)

 

tez liczylem na "tarkova" i na "planet cos tam battlegrounds" ale oba tytuly okazaly sie ssącymi crapami (juz pomijam bugi, po prostu niegrywalne guano)

wiec jak mam wybierac to wole wybrac destiny i sie dobrze bawic niz grac w crapy i mowic sobie pod nosem ze jest fajnie a bedzie jeszcze fajniej jak zrobią "pińcset paczy"

 

P.S. destiny nie jest przecietnym fpsem (takim jak np cod) ma swietny gunplay i daje mnóstwo frajdy w co-opie a rajdy są porzadne (nie taki shit jak np w the division)

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA muszę trochę stanąć w obronie jedynki, spędziłem tam jak dobrze pamiętam około 600 godzin i się mega dobrze bawiłem.

 

Ale dwójka wygląda na dokładnie to samo (no, ewentualnie jakiś większy pacz), więc dziękuję, ale postoję:) Może kupię w jakiejś promo długo po premierze, jak już wszystkie dodatki ujrzą światło dzienne i będzie można chłodnym okiem ocenić całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...