Skocz do zawartości
STALKERqwe

Destiny 2 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel jako dodatek, nie biorę pod uwagę.

 

No to jak tak to SW:BF2 będzie najlepszy, zwłaszcza że bliżej mu do klimatów Destiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może się zdecyduję następnym razem przy promocji, albo przejdę mając wykupiony origin access za 15zł, też dobra opcja. Bo multi ma niszową bazę graczy, pozostaje BF1 albo BF5.

 

Jestem ciekaw jak się przyjmie Destiny 2, na razie nie ściągam, poczekam na opinie, jak zwiększą poziom światła, postaci dla tych bez dodatku to może po testuję, pobawię się, bo dodatku na pewno nie biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij, niczego tutaj nie dostaniesz od nich za darmo, za wszystko sobie każą płacić a już na pewno nie zrezygnowaliby z zarobku i pro bono podnieśli poziom postaci. Chcesz grać dalej - płać. Ja chyba wysiadam a mam wszystkie dodatki łącznie z "sezon passem" który wyszedł po Porzuconych. Nie wiem co było większym skokiem na kasę, dwa pierwsze dlc czy to coś po Porzuconych.

Edytowane przez raziel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz grać dalej - płać. Ja chyba wysiadam a mam wszystkie dodatki łącznie z "sezon passem" który wyszedł po Porzuconych.

 

Ja dokładnie tak samo i niepodobna mi się ten kierunek. Wszystkie gry sieciowe mają teraz darmowy content i starają się regularnie coś dorzucać, żeby zachęcić ludzi do zostania a tutaj jest odwrotnie.

 

Nie mają żadnych hamulców ta nowa zawartość to powinna być w ramach tego rocznego karnetu który trzeba było sobie dokupić po "Porzuconych" a teraz kolejny dodatek i kolejny Season Pass a nawet rok czasu nie upłyną :thumbdown:

 

Pierdyliard przepustek i jeszcze jakie ceny 250 PLN a za kilka miesięcy dojenie od nowa :lol2:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, dlatego ja też nie kupuję dodatku, ileż można. Kupię sobie klawiaturkę mechaniczną, bo jeszcze nie miałem. Potem nowego pada, bo ten xboxowy360 powoli zaczyna miewać problemy. Będzie lepszy pożytek z tego nić z dodatku do Destiny, a potem kolejny, a żeby nie było za mało to kolejny, potem nty. :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EFaRiJVUwAAMvUD.jpg

Całkiem sporo dają tego na f2p, jeśli ktoś nie grał to ma całkiem sporo do roboty. I nie mówię tu o singlu bo kupowanie tej gry pod kampanie to głupota. Dostęp będzie również do dreaming city i tangled shore ale bez możliwości dropienia broni z tych dodatków. Plotki też krążą, że w sezonie 9 zakończy się klątwa dreaming city.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera - ktoś z Was będzie sprawdzać ten nowy dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno są tanie gifty tak piszą na GOL'u więc za 50 zł można by kupić sam dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomych co kupili na allegro dostęp do konta. Chcieli mnie przekabacić, ale ja po 1 nie kupuję takiego konta, a po 2 Destiny2 nie zamierzam teraz grać, a do tego już zostało sporo tutaj powiedziane, nie ma co się powtarzać.

 

Dodam, że ktoś kupił udostępniając swoje konto a ten jemu aktywował, no ale przecież nie dam swojego konta komuś, mając 900+ gier:P

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet za 40 były.

 

Ale czy z dodatkiem :hmm: ? Za 40 zł to mógłbym łyknąć dla samego singla żeby postrzelać sobie trochę do kosmitów przed Call of Duty: Modern Warfare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom teraz jest za 39zł sama podstawka do kupienia, ale to konto, a nie wiem jak z giftem.

 

Z tego co widzę na allegro to same gifty, które aktywują na twoim koncie, więc trzeba komuś podać swoje passy... :thumbdown:

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie uznajesz takich praktyk.

 

Gift to jest przecież podarunek (odkupienie) jakie praktyki? Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? Mówię co pisali na GOL'u i pytam właśnie o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gifty z Rosji.

 

Jak to działa można to normalnie dodać do licencji którą nabyłem legalnie na Battle.net?

 

Chodzi mi o ten najnowszy dodatek Shadowkeep a nie Forsaken którego mam od dawna. Chciałbym dokupić sam dodatek - da się za 40zł? On normalnie na STEAM jest za 150 więc niech się wali Bungie (to powinno być za darmo dla posiadaczy przepustki rocznej).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przeniosłeś jeszcze licencji na swoje konto steam to się da.

 

Napiszesz jak się to robi?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na allegro to same gifty, które aktywują na twoim koncie, więc trzeba komuś podać swoje passy... :thumbdown:

 

Gift na STEAM można też przekazać wysłać znajomemu bez podawania hasła

 

Mam nawet jakieś pierdułkowe Gifty które dostałem na jakimś promo https://i.imgur.com/6e90qbF.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gift ok, wiem jak działa, ale on chce dostępu do konta, by na twoim koncie zakupić ową grę i aktywować, zapewne VPN, kolega się chwalił, że ten powiedział mu tylko tyle, że kupił używając PESO argentyńskie. Dodał walutę do portfela itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o normalnego gifta bez alpejskich kombinacji. Przy zakupie pyta przecież czy dla siebie czy na prezent.

 

Jutro obadam ile jest to warte ;)

 

fRSztJm.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać ale nie wiem czy działa bo nie widzę reszty dodatków w DLC widnieje tylko Shadowkeep (gdzie cała reszta którą miałem na Battle.net?) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mniej niż wołają na STEAM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest na allegro to same aktywacje na koncie, że nie ma innej możliwości dostania gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grę już miałem chciałem tylko sam dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zrobiłem przeniesienie z bnet na steam, jakiś czas temu. A Shadowkeep nie brałem, bo jest za drogi, zresztą i tak na razie nie będę grać, a z tych ofert na allegro co są, to same konta, albo aktywacje na koncie przy udostępnieniu swoich danych logowania itp Takie coś nawet nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładną zniżkę dał Ci dishar.

 

Nie kupowałem u niego bo to nawet nie z alledrogo.

 

Ja już zrobiłem przeniesienie z bnet na steam, jakiś czas temu.

 

Teraz doczytałem że przeniesione rzeczy z Battle.net na STEAM będą dopiero widoczne jutro

 

A Shadowkeep nie brałem, bo jest za drogi

 

No bo jest za drogi - Bungie leci w kulki to powinno być za free albo za max 50 zł

 

Jutro dam znać czy warto w ogóle się za to brać

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...