Skocz do zawartości
pwn

PlayerUnknown's Battlegrounds / PUBG

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z misją dla początkujących:

"zdejmij jedną skórkę z broni"

Dobra udało mi się to zrobić, nie wiedziałem ze robi sie to podczas meczu.

Edytowane przez pioraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie istnieje możliwość przeniesienia czułości z CS:GO do PUBG ? Używałem jakiegoś kalkulatora, ale nie wyszło tak jak powinno. Niby powinno się od lewej do prawej krawędzi zrobić tyle samo stopni w grze, ale też nie jest to idealne. Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakiegoś Discorda, na którym siedzicie w większej grupie i szukacie kompanów? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji wyprzedaży na Steamie (36zł) , zapewne przybyło kolejnych graczy - są tu jakieś nooby jak ja które chcą razem zacząć przygodę na duo/squad :cool: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też ta gra chodzi gorzej od jakiegoś miesiąca? strasznie szarpać zaczęła nagle. obniżylem tekstury i listowie na low, ale to nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też ta gra chodzi gorzej od jakiegoś miesiąca? strasznie szarpać zaczęła nagle. obniżylem tekstury i listowie na low, ale to nic nie pomogło.

Po patchu 4.2 zaczęły się takie kwiatki. Ludzie z 2080 i i9 mają dropy do 30fps czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec, ze to nie tylko u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem od jakiegoś czasu z tą grą. A mianowicie raz na jakiś czas mam dziwne zamrożenie obrazu tak gdzieś na sekundę może trochę krócej. Zauważyłem że podczas tego zamrożenia użycie gpu, taktowanie rdzenia oraz pamięci spada do 0. Zmiana sterowników nic nie pomogła. Temperatury podzespołów są prawidłowe. Wszystkie inne gry (BFV, COD:MW, SW:JF, Anthem, RDR2, Hunt, The Division2) nie mają tego problemu. Macie jakieś rozwiązanie tego problemu. Dobrze wiem że ta gra jest mega spier...... ale wcześniej tego problemu nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na sygnaturkę, jedyne, co mi przychodzi do głowy, to dysk. Jeśli gra siedzi na HDD, to spróbował bym na ssd najlepiej tym nvme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest na ssd ale przenoszę na inny zobaczyć czy czasem dysk nie pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miła chęcią pogram z wami ;-)

 

Macie jakiś discord?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest na ssd ale przenoszę na inny zobaczyć czy czasem dysk nie pada.

Niestety to nie wina dysku. Ale jeszcze mogę dodać że jak gram z wyłączonym discordem to jest ok problem dopiero pojawia się jak rozmawiam przez discorda. Jakieś pomysły bo strasznie mnie to irytuje ?

Edytowane przez sylwekfox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszce grałem z 3tygodnie temu, i wcześniej oglądając czasami streamy widziałem że ludzie mieli podobny problem, nagle fps drastycznie spadał, tak jakby gra chodziła w 5fps-ach.

Ja miałem to samo aż zacząłem wszystko wyłączać w tle bo nagle z ponad 100 fpsy leciały na jakieś 10 i myślałem że to coś z kompem, ale najwyraźnej gra ostatnio szwankuje (ciągłe straty pakietów) i może to być też tym spowodowane. Jeśli coś jest z serwerami może to się też odbić na działaniu gry. Możliwe że trzeba poczekać jak coś z tym zrobią i jest to po prostu problem z grą po ostatnim patchu.

Jeśli akurat u ciebie discord się gryzie, sprawdz wyłączając sprzetową akceleracje w nim, może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj po roku przerwy i miałem to samo co @Dominix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli akurat u ciebie discord się gryzie, sprawdz wyłączając sprzetową akceleracje w nim, może pomoże.

Niestety to też nie rozwiązuje problemu. Nie mam już sił do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karakin bardzo spoko. Rozegrałem kilka squadów z randomami, cały czas coś się dzieje, nie ma dłużyzn, szukania się po mapie itd.

 

Nowe dodatki do tej mapy też na plus. Fioletowa strefa, sticki bomby i tunele :thumbup: Trochę to rozszerza zakres rozgrywki.

 

To chyba też najłatwiejsza mapka, by zawsze skończyć w top10. Lądowanie na odludziu, zebranie sprzętu i spokojnie można przetrwać unikając zbędnej walki - przeciwnicy sami się wystrzelają, a ty wszędzie z buta zdążysz.

Żaden tam Shroud ze mnie, gram od święta, nowego sezonu, czy aktualizacji.

 

lJBuVDz.png

 

Tereny górzyste, ale nie puste jak w Miramarze - zawsze jest gdzie się schować, osłonić. Zabudowania też bez zarzutu. Z tłumikiem na brońce można się nieźle bawić. Scope'ów większych, jak 2X nie znalazłem, więc i nikt cię nie ściągnie z drugiego końca mapki - zresztą jak pisałem, teren na to nie pozwala. Strefy szybkie, takie lubie.

 

Cóż, po prostu gra się w to dobrze.

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega fioletowa strefa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega fioletowa strefa?

Niszczy budynki, które się w niej znajdują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe rozwiązanie, mniej będzie kamperów poukrywanych po domkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko Erangel gram, najbardziej mi się podoba ze wszystkich.

Wczoraj nawet udało mi się kolesia z szybowca zestrzelić ;)Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba też najłatwiejsza mapka, by zawsze skończyć w top10. Lądowanie na odludziu, zebranie sprzętu i spokojnie można przetrwać unikając zbędnej walki - przeciwnicy sami się wystrzelają, a ty wszędzie z buta zdążysz.

No faktycznie łatwa... Kurczak w pierwszym meczu solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z lootem grzebali, karów98/m24 wala się na kilogramy, scope'y 3x dość częste, czasem 4x znajduję. Trochę czar pryska.

 

@Dominix

To teraz tak samo, tylko w drugą stronę - zestrzelić kogoś z glidera ;)

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj pierwszy raz latalem wiec moze się spróbuje ;) Ale zauważyłem ze jak się przesiądziesz na pasażera to łatwo w coś wycelować bo dość "statycznie" ta lotnia się porusza i można wycelować, to nie jak w aucie gdzie ciągle ci podbija celownik.

Ale jak były te szarpania fps-ów od patcha 5.3 tak dalej są i nic nie poprawili pod tym względem: Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...