Forum PCLab.pl: Xbox One X - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (137 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Xbox One X Temat główny Oceń temat: ***-- 2 Głosów

#2681 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 14 Listopad 2019 - 10:02

Ja ostatnio rodzicom kupiłem niedrogiego Samsunga .. One są chyba w oferce Orange TV. I kurcze jestem zaskoczony jak dobrze dzialają gry z konsoli na takim tviku wartym max 2.000zł. Jak ktoś nie ma pieniędzy i nie potrzebuje super efektu HDR to jak najbardziej polecam takie tviki. Są wystarczające.

Gdybym osobiście miał ograniczony budżet to brałbym taki TV + konsola.. wyjdzie mnie taniej niż najdroższy PC :).

#2682 Użytkownik jest niedostępny   patrick1989 

• I love JDM :)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 19:54

Ja mam Samsunga UE49KS7000. Jest świetny. Ani myślę o zmianie na nowszy ;)

#2683 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Listopad 2019 - 10:20

Ogólnie chyba każde samsungi i Sony oraz LG są dobre. Wiadomo im tańsze tym gorsze parametry ale to zależy też jakie kto ma wymagania co do posiadanego odbiornika.

#2684 Użytkownik jest niedostępny   Elvis79 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Listopad 2019 - 13:00

Gdyby ktoś chciał łyknąć NBA 2K20, to na cd keys jest promo za niecałe 120zł.

#2685 Użytkownik jest niedostępny   WPW 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 18 Listopad 2019 - 13:36

Cześć czy jest jakiś legalny normalny sposób na gamepassa za mniej niż 40 zł? Od roku place 40 zł co miesiąc za game pass a ciągle czytam że ludzie płacą jakieś grosze za to. Niby to tylko 40 zł ale jak policzę swoje wszystkie abo na net,kablowke, netflixa, gamepassa,HBO , itd to się robi całkiem konkretną sumka pzdr.

#2686 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Listopad 2019 - 14:49

Musisz oczekiwać i pilnować promocji na stronie Microsoft. Ostatnio dali wszystkim możliwość potestowania Ultimate za 4zł na okres 3 miesięcy. Obecnie jest promocja ale dla nowych kont. Jak jescze nie kupowałeś Game Pass to masz okazję.

Po prostu przeglądaj łowcyGier i trafisz na okazję.

#2687 Użytkownik jest niedostępny   dzb 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 07:48

Zobacz postWPW, o 18 Listopad 2019 - 13:36, napisał(a):

Cześć czy jest jakiś legalny normalny sposób na gamepassa za mniej niż 40 zł? Od roku place 40 zł co miesiąc za game pass a ciągle czytam że ludzie płacą jakieś grosze za to. Niby to tylko 40 zł ale jak policzę swoje wszystkie abo na net,kablowke, netflixa, gamepassa,HBO , itd to się robi całkiem konkretną sumka pzdr.

To słabo...
Ja Ci powiem, że wydałem nie więcej niż 200zł na GamePassa na ponad 1,5 roku.
Zacząłem na samym początku 2019 - była promocja świąteczna 87zł za pół roku + zawsze jeden miesiąc gratis za automatyczne przedłużenia.
Kupiłem tak x2 (156zł).
Następnie już większej kasy nie wydałem. Jakieś 4zł za miesiąc, kilkanaście zł za 3 miesiące. jakieś kody.
W międzyczasie upgrade na Ultimate, który też coś tam namieszał (oczywiście na korzyść użytkownika :))
Aktualnie mam GamePass do połowy sierpnia 2020.

Ten post był edytowany przez dzb dnia: 19 Listopad 2019 - 07:48

#2688 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 22:29

Oby ta promka za 4zł na 3 miechy utrzymała się jeszcze do Black frajer, bo miałbym podobny plan: miesiąc golda z konsoli jeśli jest/trafi się/nadal dorzucają do pudła + ww. trzy miechy i dokupić normalnie 3/6msc + 1 msc. ponoć coś za automatyczne przedłużanie (nie wiem jeszcze jak to dział).
Pół roku styknie tak czy siak, nie jestem już hardcorem, a jak tylko wróci słoneczko i lato to konsole idą do pudła, a nie tam :D.

#2689 Użytkownik jest niedostępny   WPW 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 23:57

Te promki 4zl za 3 miechy to to są tylko dla nowych userow. Ja poniżej 40!zł miesiąc nie jestem w stanie nic wychaczyc. Allegro niby coś się tam da znaleźć taniej ale na zasadzie udostępniania konta profilu więc dziękuję.

#2690 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 00:35

Dla nowych jeśli ktoś nie miał GPU chyba? Miałem zwykłe GP i sprawdzałem, mogłem kupić po zalogowaniu za 4 złocisze, a po zwykłym GP transformuje do GPU.
Tak sobie teoretyzuję, zobaczymy po BF.

#2691 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 10:59

Będzie ciekawa okazja na Game Pass.. Bo za około 100zł dostaniemy konsole + Ultimate. Oczywiscie wprowadzony zostanie abonament i będziemy musieli przez 2 lata placic te 100zl. N oale mamy wtedy Konsole + Game Pass.. A póżniej można ponoc zamienić konsole na nowszą generację.

#2692 Użytkownik jest niedostępny   milekp 

• życie jest łatwiejsze z zamkniętymi oczami
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 17:46

Powiedzcie mi proszę, czy gdybym kupił xboxa one x bundle z jedi: upadły zakon na takim, dajmy na to amazonie, gra byłaby z polską wersją językową? Jak to jest na x'ie - pełna paczka językowa jest na płycie, zależy od regionu w konsoli, wydania, z aktualizacją można pobrać paczkę językową czy raczej doopa blada i polskiego nie będzie?Z góry dzięki za odpowiedź.

#2693 Użytkownik jest niedostępny   SpeedyMann 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 17:57

Zobacz postmilekp, o 20 Listopad 2019 - 17:46, napisał(a):

Powiedzcie mi proszę, czy gdybym kupił xboxa one x bundle z jedi: upadły zakon na takim, dajmy na to amazonie, gra byłaby z polską wersją językową? Jak to jest na x'ie - pełna paczka językowa jest na płycie, zależy od regionu w konsoli, wydania, z aktualizacją można pobrać paczkę językową czy raczej doopa blada i polskiego nie będzie?Z góry dzięki za odpowiedź.

Na Amazonie o gry w polskiej wersji w bundle trudno i wielka niewiadoma, może ktoś kto kupił na Amazonie się wypowie.

#2694 Użytkownik jest niedostępny   krzysiekkce 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 24 Listopad 2019 - 09:43

Witam wszystkich.
Ma obecnie PS3 i z uwagi na zbliżający się BF myślę nad zmianą na PS4Pro lub właśnie one X. Nie jestem jakimś zapalonym graczem i gram w wolnej chwili i nie używam do gier PC bo mam laptopa do pracy biurowej. Ponieważ mam nowy TV 4K to bardziej skłaniam się ku one X lecz czytając fora widzę argumenty o ilości exów na PS4 i mam dylemat. PS4 Pro nie ma natywnego 4K(czy to będzie zauważalne w ogóle) i ponoć jest głośnia. Czy jako właściciele one X nie żałowaliście wyboru i nie kupilibyście jednak Sony? Czy na gamepass są grywalne i atrakcyjne gry - lepiej niż na SOny?

Pomóżcie w wyborze bo nie jest łatwy!

Pozdrawiam!

#2695 Użytkownik jest niedostępny   Elvis79 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Listopad 2019 - 11:52

Posiada ktoś taki albo inny switch ? https://allegro.pl/o...ilot-7187219609
Do TV mam podpięty dekoder TV, kino domowe, PS4, X1 i NS a tylko 4 wyjścia hdmi i muszę mieszać kablami :)
Miałem kiedyś identyczy jak jeszcze posiadałem PS3 i X360, było całkiem spoko, tylko do wzmocnienia sygnału musiałem dokupić zasilacz.

#2696 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Listopad 2019 - 19:12

Zobacz postkrzysiekkce, o 24 Listopad 2019 - 09:43, napisał(a):

Witam wszystkich.
Ma obecnie PS3 i z uwagi na zbliżający się BF myślę nad zmianą na PS4Pro lub właśnie one X. Nie jestem jakimś zapalonym graczem i gram w wolnej chwili i nie używam do gier PC bo mam laptopa do pracy biurowej. Ponieważ mam nowy TV 4K to bardziej skłaniam się ku one X lecz czytając fora widzę argumenty o ilości exów na PS4 i mam dylemat. PS4 Pro nie ma natywnego 4K(czy to będzie zauważalne w ogóle) i ponoć jest głośnia. Czy jako właściciele one X nie żałowaliście wyboru i nie kupilibyście jednak Sony? Czy na gamepass są grywalne i atrakcyjne gry - lepiej niż na SOny?

Pomóżcie w wyborze bo nie jest łatwy!

Pozdrawiam!

Ofertę gamepass przejrzyj na stronie microsoftu, dla mnie było tam mało interesujących pozycji, ale jestem dość wybredny. Na X też nie wszystkie gry są w natywnym 4k, a na rok przed premierą nowej generacji nie ma co się ekscytować różnicą podzespołów między PS4 Pro, a Xbox one X. Najnowsza rewizja PS4 nie jest taka głośna i nie przeszkadzała mi w trakcie gry w Death Stranding.
Pamiętaj że gry na konsoli możesz zawsze odsprzedać, więc jeśli umie się obracać grami to abonament nie wychodzi dużo taniej, a grasz w co chcesz.

#2697 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 25 Listopad 2019 - 16:03

Ale zacna paka :o

https://mediamarkt.p...-war-4-gears-of

#2698 Użytkownik jest niedostępny   maxpower 

• ..........
  • PipPipPipPipPip

Napisany 25 Listopad 2019 - 16:34

Czy to normalne że Xbox One S włącza się 5 minut (czas który minął od wciśnięcia przycisku POWER na konsoli do pojawienia się menu)?

Ten post był edytowany przez maxpower dnia: 25 Listopad 2019 - 16:35

#2699 Użytkownik jest niedostępny   martingg 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 27 Listopad 2019 - 13:42

ktoś widział jakieś promo na X1 X? na razie ten zestaw wyglada spoko dla nowych klientów za zalozenie karty -40zł + gry jakies 200zł to wychodzi koło 1250 golas no i design kozacki https://mediamarkt.p...-war-4-gears-of

#2700 Użytkownik jest niedostępny   Elvis79 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Listopad 2019 - 20:48

Zobacz postmartingg, o 27 Listopad 2019 - 13:42, napisał(a):

ktoś widział jakieś promo na X1 X? na razie ten zestaw wyglada spoko dla nowych klientów za zalozenie karty -40zł + gry jakies 200zł to wychodzi koło 1250 golas no i design kozacki https://mediamarkt.p...-war-4-gears-of

Kod na te gry sprzedasz/kupisz za około 80zł.

• (137 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137