Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

teraz nie mam ale pamiętam, ze za dodatek jeden było około 50-60zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oki dzięki. Może będą jakies promocje hm Ale szkoda, że tak to rozwiązali.

 

A może taniej będzie w EA Access? Tylko musze obadać czy tam są DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam kiedy będzie aktualizacja z największymi zmianami.Jak każdy wie będzie zmiana wyglądu systemu i Microsoft zapowiedział nowe funkcje ale o nich nic nie mówił.Microsoft obiecał że będzie szybciej a system będzie łatwiejszy w użyciu.Szukałem w internecie i nie ma nigdzie informacja kiedy premiera nowej aktualizacja.Tak sprawa z aktualizacją wygodą i trzeba uzbroić w cierpliwość na premierę nowej aktualizacji.Microsoft wie co robi i zawsze byłem zadowolony z każdej aktualizacji. :cool:

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One X za 1200 na amazonie poszedł w chwilę :E.

Ładny prognostyk na bf i przez to mam większy mętlik czy polować na S czy X :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grał ktoś w No Man's Sky na xboxa? Czy gra na tę konsolę jest w polskiej wersji językowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdr2 pokazał jak dobry jest One X. Trzeba naprawdę mocarnego sprzętu żeby uzyskać lepszą jakość od konsoli za 1600 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki jednej z wielu ostatnich promocji jakie serwuje nam Amazon udało mi się kupić Xboxa One X w bardzo korzystnej cenie. Nie był to do końca planowany zakup - wcześniej posiadałem PS4, obecnie Nintendo Switch i laptopa z gtx 1050 ti, na którym miałem zamiar doczekać do premiery PS5. Plany się jednak zmieniły i potrzebuję jakiś monitor :).

Dodam, że posiadam aktywny abonament Xbox Game Pass na najbliższe 2 lata (co choć w części uzasadnia mój zakup), a także wydaje mi się, że dotychczasowa mocniejsza wersja konsoli w trakcie premiery nowej generacji nie zostanie zamieciona pod dywan - będzie koegzystować jako słabszy budżetowy model (coś podobnego jak teraz Xbox One S) i dalej będę mógł przy okrojonych detalach cieszyć się ekskluzywnymi grami dla Xboxa przy jednoczesnym zakupie PS5 (z pc jako sprzętu do gier całkowicie rezygnuję).

Mam wrażenie, że za bardzo się rozpisałem, jednak chciałem dokładnie nakreślić swoje stanowisko - kupiłem konsolę przed premierą nowej generacji i potrzebuję monitora, który choć w części pozwoli mi wykorzystać potencjał Xboxa One X nie wydając przy tym fortuny (za wypasionym TV będę rozglądał się dopiero po premierze nowej generacji konsol).

Co ciekawego w rozmiarze 27-32 cali dostanę w budżecie ok. 1k zł?

Najtańszą propozycją wydaje się BenQ EW277HDR, jednak sprawdzając opinie natknąłem się na informację, że Xbox nie obsługuje w nim funkcji HDR - czy to jest prawda? Posty na ten temat były dosyć stare i nie wiem czy w aktualizacjach nie zostało to zmienione. Czy jest na forum jakiś posiadacz tego monitora, który może podzielić się swoimi wrażeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jednej z wielu ostatnich promocji jakie serwuje nam Amazon udało mi się kupić Xboxa One X w bardzo korzystnej cenie. Nie był to do końca planowany zakup - wcześniej posiadałem PS4, obecnie Nintendo Switch i laptopa z gtx 1050 ti, na którym miałem zamiar doczekać do premiery PS5. Plany się jednak zmieniły i potrzebuję jakiś monitor :).

Dodam, że posiadam aktywny abonament Xbox Game Pass na najbliższe 2 lata (co choć w części uzasadnia mój zakup), a także wydaje mi się, że dotychczasowa mocniejsza wersja konsoli w trakcie premiery nowej generacji nie zostanie zamieciona pod dywan - będzie koegzystować jako słabszy budżetowy model (coś podobnego jak teraz Xbox One S) i dalej będę mógł przy okrojonych detalach cieszyć się ekskluzywnymi grami dla Xboxa przy jednoczesnym zakupie PS5 (z pc jako sprzętu do gier całkowicie rezygnuję).

Mam wrażenie, że za bardzo się rozpisałem, jednak chciałem dokładnie nakreślić swoje stanowisko - kupiłem konsolę przed premierą nowej generacji i potrzebuję monitora, który choć w części pozwoli mi wykorzystać potencjał Xboxa One X nie wydając przy tym fortuny (za wypasionym TV będę rozglądał się dopiero po premierze nowej generacji konsol).

Co ciekawego w rozmiarze 27-32 cali dostanę w budżecie ok. 1k zł?

Najtańszą propozycją wydaje się BenQ EW277HDR, jednak sprawdzając opinie natknąłem się na informację, że Xbox nie obsługuje w nim funkcji HDR - czy to jest prawda? Posty na ten temat były dosyć stare i nie wiem czy w aktualizacjach nie zostało to zmienione. Czy jest na forum jakiś posiadacz tego monitora, który może podzielić się swoimi wrażeniami?

Co Ty, do xboxa one X chcesz kupować monitor full HD? Przecież to nie ma najmniejszego sensu. I tak, xbox one X nie wspiera HDR przy rozdzielczości full HD w monitorach lub TV, musisz mieć ekran 4K. Kup chociaż coś takiego https://www.ceneo.pl/81760475#

na pewno lepszy wybór od tego BenQ

Edytowane przez mURdOcK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział graj na TV a jełkiego mam to pisze w sygnaturce.Na pewno starczy mi jeszcze mój TV w 9 gen racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do XoX tylko TV, ja gram na 50 calach, mój TV kupisz dziś za 1600zł a jakość naprawdę jest bardzo dobra, taki rdr2 wygląda bardzo dobrze. Pewnie na jakimś oledzie jakość będzie jeszcze lepsza ale cenowo masz x3 :E .

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja ostatnio rodzicom kupiłem niedrogiego Samsunga .. One są chyba w oferce Orange TV. I kurcze jestem zaskoczony jak dobrze dzialają gry z konsoli na takim tviku wartym max 2.000zł. Jak ktoś nie ma pieniędzy i nie potrzebuje super efektu HDR to jak najbardziej polecam takie tviki. Są wystarczające.

 

Gdybym osobiście miał ograniczony budżet to brałbym taki TV + konsola.. wyjdzie mnie taniej niż najdroższy PC :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ogólnie chyba każde samsungi i Sony oraz LG są dobre. Wiadomo im tańsze tym gorsze parametry ale to zależy też jakie kto ma wymagania co do posiadanego odbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał łyknąć NBA 2K20, to na cd keys jest promo za niecałe 120zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy jest jakiś legalny normalny sposób na gamepassa za mniej niż 40 zł? Od roku place 40 zł co miesiąc za game pass a ciągle czytam że ludzie płacą jakieś grosze za to. Niby to tylko 40 zł ale jak policzę swoje wszystkie abo na net,kablowke, netflixa, gamepassa,HBO , itd to się robi całkiem konkretną sumka pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Musisz oczekiwać i pilnować promocji na stronie Microsoft. Ostatnio dali wszystkim możliwość potestowania Ultimate za 4zł na okres 3 miesięcy. Obecnie jest promocja ale dla nowych kont. Jak jescze nie kupowałeś Game Pass to masz okazję.

 

Po prostu przeglądaj łowcyGier i trafisz na okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy jest jakiś legalny normalny sposób na gamepassa za mniej niż 40 zł? Od roku place 40 zł co miesiąc za game pass a ciągle czytam że ludzie płacą jakieś grosze za to. Niby to tylko 40 zł ale jak policzę swoje wszystkie abo na net,kablowke, netflixa, gamepassa,HBO , itd to się robi całkiem konkretną sumka pzdr.

To słabo...

Ja Ci powiem, że wydałem nie więcej niż 200zł na GamePassa na ponad 1,5 roku.

Zacząłem na samym początku 2019 - była promocja świąteczna 87zł za pół roku + zawsze jeden miesiąc gratis za automatyczne przedłużenia.

Kupiłem tak x2 (156zł).

Następnie już większej kasy nie wydałem. Jakieś 4zł za miesiąc, kilkanaście zł za 3 miesiące. jakieś kody.

W międzyczasie upgrade na Ultimate, który też coś tam namieszał (oczywiście na korzyść użytkownika :))

Aktualnie mam GamePass do połowy sierpnia 2020.

Edytowane przez dzb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby ta promka za 4zł na 3 miechy utrzymała się jeszcze do Black frajer, bo miałbym podobny plan: miesiąc golda z konsoli jeśli jest/trafi się/nadal dorzucają do pudła + ww. trzy miechy i dokupić normalnie 3/6msc + 1 msc. ponoć coś za automatyczne przedłużanie (nie wiem jeszcze jak to dział).

Pół roku styknie tak czy siak, nie jestem już hardcorem, a jak tylko wróci słoneczko i lato to konsole idą do pudła, a nie tam :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te promki 4zl za 3 miechy to to są tylko dla nowych userow. Ja poniżej 40!zł miesiąc nie jestem w stanie nic wychaczyc. Allegro niby coś się tam da znaleźć taniej ale na zasadzie udostępniania konta profilu więc dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych jeśli ktoś nie miał GPU chyba? Miałem zwykłe GP i sprawdzałem, mogłem kupić po zalogowaniu za 4 złocisze, a po zwykłym GP transformuje do GPU.

Tak sobie teoretyzuję, zobaczymy po BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Będzie ciekawa okazja na Game Pass.. Bo za około 100zł dostaniemy konsole + Ultimate. Oczywiscie wprowadzony zostanie abonament i będziemy musieli przez 2 lata placic te 100zl. N oale mamy wtedy Konsole + Game Pass.. A póżniej można ponoc zamienić konsole na nowszą generację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, czy gdybym kupił xboxa one x bundle z jedi: upadły zakon na takim, dajmy na to amazonie, gra byłaby z polską wersją językową? Jak to jest na x'ie - pełna paczka językowa jest na płycie, zależy od regionu w konsoli, wydania, z aktualizacją można pobrać paczkę językową czy raczej doopa blada i polskiego nie będzie?Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, czy gdybym kupił xboxa one x bundle z jedi: upadły zakon na takim, dajmy na to amazonie, gra byłaby z polską wersją językową? Jak to jest na x'ie - pełna paczka językowa jest na płycie, zależy od regionu w konsoli, wydania, z aktualizacją można pobrać paczkę językową czy raczej doopa blada i polskiego nie będzie?Z góry dzięki za odpowiedź.

Na Amazonie o gry w polskiej wersji w bundle trudno i wielka niewiadoma, może ktoś kto kupił na Amazonie się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...