Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na xboxie i na PC. Niczym się nie różni, płacisz abonament ~15 zeta i grasz do bólu w wszystkie gry co są w accessie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytam bo nie mam pojęcia,w game pass są gry gdzie piszę że możesz grać bezplatnie albo kupić na własność ,czyli gram i instaluje na dysku bezplatnie tylko na okres subskrypcji game pass ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś, że za te 40 zł (czy w sumie za darmo w Twoim przypadku) będziesz mógł sobie dodać do biblioteki na zawsze wszystkie dostępne w usłudze gry? Oczywiście, że będziesz mógł grać tak długo, jak będziesz miał opłacone abo i jak długo gra będzie w ofercie (bo część zostaje wymieniona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem ale ze nigdy nie mialem styczności z takim programami wolałem sie upewnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nagrajcie jakieś DVR np. z Wiedźmina albo GTA V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin już lepiej wygląda. Te 1600X900p to była prawdziwa kupa. Mam nadzieję że Redzi szybko tego patcha wypuszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project Scorpio zawital i u mnie i Gyrosy 3 (trojka) po usprawnieniach wygladaja genialnie :) Super, ze teraz beda mogli tak poprawiac gry. GOW4 tez niczego sobie choc juz wczesniej na PC w 4K gralem, wiec za duzo nie mialem sie czego spodziewac. Corza 7 w 4K i HDR wyglada niezle.

Czekam na patcha do Wiedzmina 3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ograłem GOW4 i tak

w 4K niestety nie jest mega płynnie, przyzwyczajenie do 60fps kuje w oczy

ale po przełączeniu na opcję płynność zamiast jakość, bo te 2 mamy do wyboru - gra płynie (niestety trzeba wejść do menu żeby to zmienić, bezpośrednio z pause się nie da)

w 4K też delikatnie słychać konsolę, w opcji płynność już nie słychać

na oled w profilu obrazu żywy wygląda obłędnie, znacznie lepiej niż w hdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam już, wychodziłem z domu to XOX pobierał mi łatke 60GB do GOW4 :E. Wczoraj odpaliłem Cień Mordoru - w 1080p konsola jest kompletnie niesłyszalna, nawet z odległości pół metra :E W 4K wentylator słychać, ale za to nie ma takiego piskliwego pogłosu z PS4 i przez to ten szum jest bardzo w porządku :>.

 

W FH3 też absolutna cisza, dzisiaj wrzucam Asasyna i Rise of the Tomb Raider.

 

Po roku nie korzystania z tego dasha byłem zaskoczony jak bardzo się zmienił. Jest bardzo ładnie, schludnie, w miarę intuicyjnie a przy tym wszystko śmiga bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z obiecywaną obsługą myszy na tym sprzęcie, nie tylko w menu ale i w grach, coś nikt o tym nie wspomina, jestem starym

Pececiarzem i tylko to mnie powstrzymuje przed przesiadką na konsole. Miałem pare dni konsole ale granie w tpp i fpp na tym to dla mnie istna katorga, zręczniościówki i strzelanki jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z obiecywaną obsługą myszy na tym sprzęcie

 

Mam nadzieje że ten dzień nigdy nie nadejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ten dzień nigdy nie nadejdzie.

Dla mnie to jedyny powód do kupna konsoli. Za stary jestem na przesadkę na pada, a gram raz na ruski rok :D Jeżeli masz na myśli Multiplayer to przecież ma być podział na tych grających na padzie lub myszce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jedyny powód do kupna konsoli. Za stary jestem na przesadkę na pada, a gram raz na ruski rok :D Jeżeli masz na myśli Multiplayer to przecież ma być podział na tych grających na padzie lub myszce.

Właśnie obawiam sie o ten podział.

Kiedys jak grałem jeszcze na PC którego miałem podłączonego do Tv miałem okazje sprawdzić jak sie gra pad vs mysz/klawiatura.

Zero szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Assassin ma świetny HDR, i w ogóle grafa żyleta na Scorpio.

 

IMG_20171108_111039720_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim pokażą się jakieś gry wykorzystujące potencjał nowej konsoli, microsoft musi przyciągnąć czymś nowych użytkowników. Spory rynek już jest zagarnięty przez PS. Zatem musi być coś nowego i wydaje mi się ze mogą zagarnąć spory rynek zatwardziałych pecetowców. Kupno grafiki za 2000 vs konsola za 2000, tylko to sterowanie. Myślę że jest wielu takich jak ja. Wydanie takiej kasy nie gwarantuje że zagramy na max detalach i nie gwarantuje również że każda gra z x bedzie na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila ze moge odebrac Xa

Yeahhh :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Assassin ma świetny HDR, i w ogóle grafa żyleta na Scorpio.

 

IMG_20171108_111039720_HDR.jpg

Jedna z najładniejszych gier tej gen. HDR robi ogromną robotę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najładniejszych gier tej gen. HDR robi ogromną robotę ;)

Ogólnie jak juz się zagrało w parę gier z hdr'em to wszystkie bez wydają się blade jak doppa.

4k to wypas , ale 4k i hdr to miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola dotarła do chaty, ale siedzę w szpitalu i nie przetestuję xD Zajebiście się złożyło :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupił z Was ktoś Xbox One X i gra w FIFA 18 ? Bo po przesiadce z XOS animacja otwierania paczki straciła płynność i się przycina... Tylko to, reszta w porządku. Lepsza konsola, a gorzej wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Assassin ma świetny HDR, i w ogóle grafa żyleta na Scorpio.

 

IMG_20171108_111039720_HDR.jpg

Tryb obrazu :gra ,ustawiles ? Pytam bo mamy ident tv.

U mnie taki dirt rally bajecznie wygląda na tv a to gierka przeciez nie napisana pod nowego boxa :P

Edytowane przez Fikołek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Assassin ma świetny HDR, i w ogóle grafa żyleta na Scorpio.

 

IMG_20171108_111039720_HDR.jpg

Czekam na nowy monitor Philipsa z HDR. Jak tylko wyjdzie to kupuje w komplecie z konsolą :D Do pełni szczęścia brakuje mi tylko obsługi myszy i klawiatury w XOX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:E mam problem z konsola :E nie chce mi sie logowac po ponownym wlaczeniu konsoli, pozostaje tylko reset i ustawianie danych konta od nowa... Sciaganie gier zdupczone, bo regularnie przerywa... Lipa troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...