Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czekam na update do Horizon 3 bo pikseloza straszna jest w tej grze :E

 

Pierwszy raz grałem w serię Horizon.Wypas

Grafika nie jest zła,bo akurat tutaj hdr gra bardzo dużą role,ale też poczekam do 15 stycznia na update.Na razie jest w co grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=HvQB7464QzU

 

Warte obejrzenia do końca. Różnice graficzne całkiem duże vs ps4 pro, ale nie obyło się bez wpadek :E. Bardzo możliwe, że przyszłe patche je poprawią.

 

Miałem już na Prosiaku, ponad 100h nabite samej podstawki, ale ta gra jest tak dobra, że musiałem dzisiaj w promocji kupić na Skorupę z SP, graficznie wooow, jaka zmiana, na żywo wielka różnica, w końcu bez mydła :).

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu jak cicho działa Xbox One X. Naprawdę się postarali, żeby dopracować produkt pod każdym względem.

A jednak wpadł X :D. Chociaż S też widziałem w podpisie.

I dobrze, też mi się bardzo podoba jako konsola. Mała, mocna, cicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dziś zakupiłem wersję Scorpio i tak mało co miałem czas ogarnąć (mało czasu było, a jak był to ściągało aktualizację, grę, instalowało itp.). Ale prócz trochę przekombinowanego ekranu z grami/promocjami itp. to konsola działa szybko, sprawnie. Film BR włączył się i odtwarzał dużo sprawniej niż na domowym samsungu... Sama konsolka cichutka.

Z gier narazie moja wybranka testuje sims 4... :E sterowanie idzie jej ciężko, ale wszystko powoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jest przecena gier z xbox 360, Red dead redemption 32 zł a jak chce kupić to wyskakuje mi pełna cena a mam Gold-a. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak wpadł X :D. Chociaż S też widziałem w podpisie.

I dobrze, też mi się bardzo podoba jako konsola. Mała, mocna, cicha.

 

Gram tylko na Xboxie więc wybór był dla mnie oczywisty. Xbox One S jakby nie patrzeć trochę już niedomaga wydajnościowo w niektórych tytułach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jest przecena gier z xbox 360, Red dead redemption 32 zł a jak chce kupić to wyskakuje mi pełna cena a mam  Gold-a. Pomoże ktoś?

 

 

Mam identycznie, a nawet jak dam - kup grę to pomieli chwilę i nic się nie dzieje dalej...a jednak za którymś razem zaskoczyło i jak już woła o podpięcie karty to pojawia się cena 32zł :)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By kupic gry na X360 trzeba miec wlasnie podpieta karte do konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten CD Project się opóźnia z tym patchem do Scorpio :-) nigdzie nie ma żadnych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By kupic gry na X360 trzeba miec wlasnie podpieta karte do konta.

 

 

Racja, tylko tu akurat był problem że pokazywało większą cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechłem przed chwilą - Doom mi się zwiesił na konsoli :E Przez 80h grania na PC nigdy nie miałem problemów, a wystarczyło, że odpaliłem multi na klocku gra "umarła" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

I jak panowie wrażenia? Bo ja sprzedaje ps4 Pro przeszedłem Elex i myślę o Xboxie. Kupiłbym xboxa + np AC origin albo coś innego. Forze Horizon 3 będę miał od znajomego bo lubie takie arcadówki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam logiki w sprzedaży PS4 Pro i kupnie XONE X i nie znajduję żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam logiki w sprzedaży PS4 Pro i kupnie XONE X i nie znajduję żadnej.

 

bo w tym nie ma zadnej logiki tym bardziej ze na playa są exy ktorych na x dlugo nie będzie o ile wogóle, no chyba ze ktos jest maniakiem cyferek

Edytowane przez gruzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam logiki w sprzedaży PS4 Pro i kupnie XONE X i nie znajduję żadnej.

dla mnie za wymianą PRO na XOX przemawia kultura pracy i rozdzielczość, mimo jej skalowania, w najnowszych testach (Wolf czy BF2) częściej zamiast 1440p widzi się 2160p.

Czy jest to logiczne? Nie odpowiada się pytaniem na pytanie ale czy zakup zabawki czy zrobienie sobie przyjemności musi być logiczne?

 

na playa są exy ktorych na x dlugo nie bądzie o ile wogole,

exy w moim przypadku to kilka procent dość bogatej biblioteki gier (także biorąc pod uwagę wcześniejszego x360) ale fakt, trochę będzie żal niektórych tytułów...

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej logiczne jest dokupienie X w jego przypadku.

tja, dwie konsole i znakomita większość tytułów wychodząca na tej i na tej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Cóż ja widzę tu logikę :). bowiem Windows 10 słabo sobie radzi z obsługą zarówno monitora jak i TV. I strasznie mnie denerwują różne mankamenty gdy chcę coś pograć z poziomu PC na TV. W Windows 8 było to lepiej rozwiazane. Zresztą nie tylko ja mam ten problem. Może będzie lepiej bo w końcu teraz po nowych sterach NVIDIA działa HDR w Windows 10 na TV. i to działa naprawdę spoko. Wiec może za jakieś 2-3 lata będe mógł ponownei spróbować ale na ten chwilę xbox będzie najlepszym wyjściem tak myślę i co najważniejsze najwygodniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

dokładnie, dokupić x`a a nie zamieniać konsole. Sony wydaje za dobre gry żeby później patrzeć jak inni grają, szczególnie że na sprzedaży oczywiście straci a za rok i tak kupi ponownie. Dla mnie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie za wymianą PRO na XOX przemawia kultura pracy i rozdzielczość, mimo jej skalowania, w najnowszych testach (Wolf czy BF2) częściej zamiast 1440p widzi się 2160p.

Czy jest to logiczne? Nie odpowiada się pytaniem na pytanie ale czy zakup zabawki czy zrobienie sobie przyjemności musi być logiczne?

 

Nie sprzedałbym jednej konsoli z większą liczbą exów, by kupić drugą, która jest głównie do multiplatform. Dlatego zwykłe PS4 zostawiłem i dokupiłem sobie XONE X. Samo kupno klocka w moim przypadku też nie miało wielkiego związku z logiką, bo posiadając PC z GTX 1080 Ti i tak to co oferuje XONEX jest dla mnie, powiedziałbym, co najwyżej zadowalające. Więc wziąłem to jako zabawkę. Ale ja nie pytam na forum, czy taki zakup ma sens po sprzedaży PS4 Pro i co o tym ludzie myślą :D

 

A wspomniany wcześniej Doom w multi w ogóle na XONE X nie działa. Wywala grę po kilku minutach, ewentualnie zawiesza konsolę :E Kumpel narzeka natomiast na freezy dashboardu, na szczęście mi się one jeszcze nie przytrafiły. Choć sam interfejs jest moim zdaniem idiotyczny - kto to w ogóle projektował, że nie ma w głównym menu choćby kafelka ustawień? Lista gier dodanych na "pulpit" jest dodatkowo idiotycznie ograniczona. W jakim celu? Nie mam bladego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

PS4 pro kupie znów jak wyjdą eksluzywy np Detroit, TLOu2 czyli gdzieś za rok. Tzn sprawa wygląda tak, że mój kuzyn mi taniej póżniej odsprzeda swojego prosiaka. I mi by to pasowało. Bo nie upadłem na rozum, że sprzedam teraz ps4 by do roku czasu kupić znów nówkę ;P. Wolałbym wtedy zostawić.

 

Ale teraz jestem pewny, że kupująć XBOX mam w co grać przez najbliższy rok jak nie dłużej. Więc ps4 mój by się kurzył i by się poprostu marnował a ja tego nie lubie.

Na razie chyba widzę w produkcji 3 ciekawe eksluzywy - Detroit, TLou 2 i Days Gone.. I też nie wiadomo czy będą w 2018r. Detroit niby tak. ale różnie to bywa.

 

Na XBOX mam co nadrabiać. Wszystkie części Gears of War bo nigdy nie grałem, Forza Horizon 2,3, Quantum Break. I może coś tam jeszcze się trafi z eksluzywów może halo spróbuję. Na szczęscie dostęp do Gears of War czy Forza mam bezpłatny ... Mi kumpel użyczy swoje konto na xbox a ja mu dam w tym czasie mój PSN :).

 

ODIN --> PC nie mogę sprzedać bo to najważniejsze urządzenie - do pracy itp, netu czy gier strategicznych 4X lub jakiś RPG oraz Indyków. Na PC mam 1050Ti i to mi styka do strategii turowych.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ale jeszcze coś czuje, że sprezentuje ps4 rodzinie w UK (czyli siostrzenicy). No mam co rozmyślać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azazell

Zostaw tego PROsiaka i nie kombinuj :)

Na pewno przed tą generacją jeszcze jakieś 2-3 lata życia, gdzie może wyjść sporo ciekawych exów.

 

Ja osobiście podjąłem decyzję i teraz zmieniam stareńkiego FATa na PRO, a z XONEX czekam na premierę RDR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel narzeka natomiast na freezy dashboardu, na szczęście mi się one jeszcze nie przytrafiły. Choć sam interfejs jest moim zdaniem idiotyczny - kto to w ogóle projektował, że nie ma w głównym menu choćby kafelka ustawień? Lista gier dodanych na "pulpit" jest dodatkowo idiotycznie ograniczona. W jakim celu? Nie mam bladego pojęcia.

mi się nic nie zwiesza, ale menu rzeczywiście do poprawy, troszkę przekombinowane...

 

Swoją drogą się zastanawiam jak wy życie znajdujecie na ogrywanie tych wszystkich gier - od zawsze grałem ZA DUŻO, a i tak jak widzę ile wymieniacie ogranych tytułów to mnie poraża :)

 

Bardziej jestem ciekawy jak Ms pójdzie dalej - jeśli X zostanie takim czymś jak prosiak dla sony to czarno to widzę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na xbox One są jakies aplikacje multimedialne? Jest jakaś lista może które już konsola obsługuje?

 

Też kiedyś słyszałem, że rzekomo Xbox one już coś tam współpracowal z Windwos 10 na PC. Oco tu kaman? Czy to były jakieś plotki? Bo ciekaw jestrem czy w xbox one x jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xbox One są jakies aplikacje multimedialne? Jest jakaś lista może które już konsola obsługuje?

 

Też kiedyś słyszałem, że rzekomo Xbox one już coś tam współpracowal z Windwos 10 na PC. Oco tu kaman? Czy to były jakieś plotki? Bo ciekaw jestrem czy w xbox one x jest podobnie.

 

 

Wejdź w sklep -> aplikacje i tam masz pełno tego. Nie wiem o co ci chodzi mówiąc aplikacja 'multimedialna'? Do odtwarzania filmów, muzyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...