Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mi się nic nie zwiesza, ale menu rzeczywiście do poprawy, troszkę przekombinowane...

 

Swoją drogą się zastanawiam jak wy życie znajdujecie na ogrywanie tych wszystkich gier - od zawsze grałem ZA DUŻO, a i tak jak widzę ile wymieniacie ogranych tytułów to mnie poraża :)

 

Bardziej jestem ciekawy jak Ms pójdzie dalej - jeśli X zostanie takim czymś jak prosiak dla sony to czarno to widzę,

Jak masz Dooma, to możesz w sumie sprawdzić, czy u Ciebie działa normalnie. Ja też nie miałem freezów menu, a kumpel miał więc tu reguły nie ma. Dooma niestety nie ma, więc nie może mi powiedzieć, czy ma ten sam problem jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wejdź w sklep -> aplikacje i tam masz pełno tego. Nie wiem o co ci chodzi mówiąc aplikacja 'multimedialna'? Do odtwarzania filmów, muzyki?

 

Tzn ja nie mam jeszcze xbox ale jestem ciekawy jakie są apki. Poszukam jeszcze w necie. Bo jestem ciekaw jak duża jest różnica w multimedii względem ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja nie mam jeszcze xbox ale jestem ciekawy jakie są apki. Poszukam jeszcze w necie. Bo jestem ciekaw jak duża jest różnica w multimedii względem ps4.

Ale o jakie multimedia Ci chodzi? Do odtwarzania filmów masz wbudowany odtwarzacz mediów lub VLC, do muzyki np. Spotify, tunein, groove music. VOD to np. Netflix, Showmax. Oczywiście jest też youtube. Niektórym może brakować playera TVN, ale chyba nie ma na xboxie w ogóle żadnych polskich serwisów VOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam logiki w sprzedaży PS4 Pro i kupnie XONE X i nie znajduję żadnej.

A ja widzę ogromną. Jeśli przeszedł wszystkie exy, które go ciekawiły, to sprzedaje konsolę, kupuje XoX i za rok kupi sobie używanego prosiaka za dużo niższą kwotę. W czasach poprzedniej generacji miałem X360, ograłem wszystko co chciałem i przed premierą Uncharted 2 sprzedałem, opchnąłem klocka na tablicy, kupiłem ps3, ograłem wszystkie exy, które mnie interesowały, jakiś czas trzymałem plejkę, potem ją sprzedałem, za grosze kupiłem Xboxa 360 4GB, nadrobiłem co trzeba i jedynie TLoU nie zdążyłem ograć na ps3, ale dla jednej gry nie opłaca się kupować konsoli, więc pożyczyłem od kumpla i spokojnie sobie przeszedłem. Ani przez moment nie miałem ps3 i x360 jednocześnie, a ograłem wszystkie exy, które wyszły na tamtą generację, jeszcze dobrze wyszedłem na tym finansowo, bo X'a elite 120GB sprzedałem za ~1000zł, ps3 kupiłem taniej, a sprzedałem za więcej, niż wydałem na x'a 360 4GB. Tu jest sens i logika, jeśli tylko komuś chce się bawić w handel. Aktualnie sam bym pewnie rozważał sprzedaż ps4 pro, jakbym nie miał dość mocnego pc, bo odkąd żadne ciekawe exy na plejkę nie wychodzą, to ta się kurzy. Ostatnie było Uncharted:LL i GT:Sport (crap wg. mnie). Od tego czasu konsoli nie włączałem.

 

@Azazell

Zostaw tego PROsiaka i nie kombinuj :)

Na pewno przed tą generacją jeszcze jakieś 2-3 lata życia, gdzie może wyjść sporo ciekawych exów.

Które można ograć później za mniej $$ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu głośnych lub nie XoXów. Moja wciąż zachowuje relatywny spokój po dwóch tygodniach, ale gry takie jak Wolf2 czy GR Wildlands - czyli te bliskie 4K, potrafią sprawić, że da się ją usłyszeć. Fakt, siedzę od konsoli nawet nie pół metra więc każdy szmer usłyszę, ale doniesienia wskazują, że spory odsetek XoXów, a szczególnie Project Scorpio ed, potrafią był suszarkami. ergo, kto ma mógłby podzielić się dokładnymi wrażeniami akustycznymi (bez dcB, tylko gdzie i kiedy słyszy swoją).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tych najbardziej wymagających jak AC:O kompletna cisza, nawet z bardzo bliska ciężko usłyszeć jakiś szum.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja też jest bardzo cicha ale jedno trzeba przyznać - konsola wypluwa ogromne ilości ciepła. Mam zwykły stolik pod tv gdzie jest swobodny przepływ powietrza, ale 20 cm za konsolą dosłownie ściana jest nagrzana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ciągnie trochę prądu, to musi coś z tym zrobić. W pleju jest podobnie.

Niemniej: cisza>>>ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie(zwykły one x a nie skorpion) praktycznie niesłyszalna podczas grania, zauważyłem jednak dwie rzeczy:

1) konsola nawet gdy jest wyłączona to górny panel jest wyczuwalnie ciepły

2) po wyłączeniu konsoli nadal słychać jak pracuje cicho wentylator(jakieś 10-15min)

 

też tak u Was jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola w trybie Instant-On faktycznie jest ciepła. Co do drugiego to nie zauważyłem takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2) po wyłączeniu konsoli nadal słychać jak pracuje cicho wentylator(jakieś 10-15min)

 

też tak u Was jest?

 

 

U mnie to samo.Pewnie wypluwa resztki ciepla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo.Pewnie wypluwa resztki ciepla.

 

 

Doładnie...Na FB ktoś się pytał XboxPolska o to, odpowiedzieli ,że tak ma być bo chłodzi się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem teraz (ostatnia gra o 1:00 w nocy) i jest zimny :)

a czy chłodzi - spróbuje zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

U mnie w tych najbardziej wymagających jak AC:O kompletna cisza, nawet z bardzo bliska ciężko usłyszeć jakiś szum.

 

A gdzie kupowałeś konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie Instant-On na pewno cały czas działa dysk twardy (charakterystyczne stukanie głowicy), szczególnie gdy konsola postawiona jest na pionowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupowałeś konsole?

Preorder na Scorpio Edition w Euro RTV, ale to przecież nie ma znaczenia, generalnie nie ma czym się martwić bo X są naprawdę ciche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Sprzedałem swoją ps4 pro więc mam praktycznie już forse na Xklocka.. Tylko przydałaby się jakaś fajna oferta + jakaś gra np AC origin. Może do końca roku coś sie trafi.. Ewentualnie sama konsola taniej + dokupie osobno AC origin czy coś innego ciekawego :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś porównanie wiedzmina 3 na klocka i pc? ceny podobne za wersję GOTY, a na X jeszcze ma wyjść patch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czy quantum break ma / lub będzie miał HDR? Bo może to łyknę na starcie. No i przyjdzie mi nauka na nowym padzie ;) Nigdy nie użytkowałem padów od xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy quantum break ma / lub będzie miał HDR? Bo może to łyknę na starcie. No i przyjdzie mi nauka na nowym padzie ;) Nigdy nie użytkowałem padów od xboxa.

 

Lol, to zaraźliwe widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Szkoda, że nie można kupić pada wcześniej osobno a później samą konsolę (taniej). Bo bym sobie już na PC potrenował na padzie i pograł w coś ;). Chyba, że kupno używki ale to bezsensu. No nic nie można mieć wszystkiego.

 

Łatwiej się użytkuje pada od xbox w porównaniu do Dualszoka? Czy to praktycznie jak się przesiądę to nie odczuję różnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% osób powie Ci że pad od xboxa jest o niebo wygodniejszy od Dualszoka, jak masz mniejsze dłonie to niekoniecznie.

 

Xbox One X z okazji Black Friday w Currysie za 469 funtów z AC: Origins, Forza 7, Doomem i Falloutem 4

 

https://www.currys.co.uk/gbuk/tv-and-home-entertainment/gaming/gaming-consoles/microsoft-xbox-one-x-games-bundle-10174016-pdt.html?awc=1599_1511554027_4f1c98136a13f4edf1c5bd17164edffb&srcid=369&xtor=AL-1&cmpid=aff~Skimlinks~Editorial%20Content~78888&awid=78888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Troszkę boję się kupować z zagranicy. Później w razie czego to jak odesłać itp eh sam nie wiem ;/

 

Będę musiał jeszcze dokupić ładowarkę do baterii i akumulatorki dla pada. Bo nie zamierzam kupować nowych bateryjek :P.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...