Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja takie same problemy jak wy z Falloutem mam z Skyrim SE. Gra po włączeniu natychmiast wraca na ekran główny. Dopiero włączenie trybu offline pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Falloutem 4 też miałem problem. Wbiłem 10 lvl (z jakieś 7h gry), skoczyłem grać tego dnia, odpalam następnego i przy wczytywaniu frezzuje się głos, następnie wywala do dashbordu. Po włączeniu gry i w momencie gdy jest komunikat "naciągnij dowolny klawisz" (czy cos w ten desen) w menu głównym to freez, crash i tak w kółko. Wkurzony myślałem że to zwalony save (wywaliłem z poziomu dasha), ale nic nie pomogło. Rozwiązałem sprawę wyp***c gre z konsoli. Spokój, cisza - szkoda nerwów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam swój post z działu PS4, bo tu jest równie istotny. Do tego co napisałem poniżej można dodać jeszcze FreeSync, którego PS nie obsługuje, a Xbox tak.

Gmeru i Maciek potwierdzili, że Samsung na rok 2018 jest najlepszym TV do gier jaki do tej pory powstał. Wszystko za sprawą upłynniacza z niskim Input Lagiem. Jak działa ta funkcja możecie sprawdzić na swoim TV włączając upłynniacz podczas gry. W takim GTA V jest to niebo a ziemia. Kompletna przepaść jakości ruchu. Samsung poszedł o krok dalej co było genialnym posunięciem. Jak kupiłem swój TV w zeszłym roku to się dziwiłem dlaczego żaden producent nie zrobi upłynniacza do gier, a tu takie zaskoczenie od Samsunga.

 

Link:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tam nic nie widzę na powyższym filmiku z HDTV. Chyba jestem ślepy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie widzę na powyższym filmiku z HDTV. Chyba jestem ślepy :)

bo to tak jakbys chcial zobaczyc hdr na czyims tv na youtubie. na ym materiale golym okiem tego nie zobaczysz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie widzę na powyższym filmiku z HDTV. Chyba jestem ślepy :)

Odpal upłynniacz w swoim TV w np. GTA V. Będziesz miał pogląd jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tam wiem, że w grach nie powinno się stosowac upłynniaczy bo to psuje efekt. Zwłaszcza gdy mamy HDR czy inne efekty.

 

Odpal upłynniacz w swoim TV w np. GTA V. Będziesz miał pogląd jak to wygląda.

 

Tak wiem bawiłem się jakiś czas temu upłynniaczami właśnie przy gta 5 jeszcze jak miałem ps4. Na Samsungu czy na moim osobistym TV Sony.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem, że w grach nie powinno się stosowac upłynniaczy bo to psuje efekt. Zwłaszcza gdy mamy HDR czy inne efekty.

 

 

 

Tak wiem bawiłem się jakiś czas temu upłynniaczami właśnie przy gta 5 jeszcze jak miałem ps4. Na Samsungu czy na moim osobistym TV Sony.

 

jedyny uplynniacz dedykowany do gier ma samsung w nowej seri tv ktore wydal niedawno i zaden inny producent tego nie posiada. reszta uplynniaczy to nie sa uplynniacze do gier i wgl nie nadaja sie do tego poniewaz dedykowany tryb do gier to tryb "gra" gdzie uplynniacze obrazu sa wylaczane calkowicie. jedyny wyjatek to uplynniacz w nowej seri samsungow na ten rok.

 

Jak się bawiłeś jak to w tym roku Samsung wprowadził?

bawic sie mogl ale uplynniaczem do filmow itp gdzie to jedynie mozna uzyskac gorszy efekt i wysoki input lag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawic sie mogl ale uplynniaczem do filmow itp gdzie to jedynie mozna uzyskac gorszy efekt i wysoki input lag.

Tak, ale to pogląd jak wygląda poprawa płynności w Samsungu 2018, ale bez wad jakie niesie za sobą upłynniacz do filmów w innych TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Właśnie mam aktualizacje Mass Effect 1 z xbox 360 na moim nowym X. 445 mb. Hmm idzie gdzieś zobaczyć co wnosi?

 

Wczoraj dostał Deus Ex Human Revulution... Czyżby coś usprawnienia do nowych konsol ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, kto z Was czeka zniecierpliwoscia tak jak jana Crasha? :D

Ogralem go w swieta na PS4 Pro i teraz czekam na odpalenie w 4K i HDR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja może pogram a będzie w game pass?:)

 

Wczoraj miałem patch do Mass Effect 1 z xbox 360.. aż 450mb.. Jest gdzieś szansa przeczytania co wnosi patch? To samo Deus Ex Human Revolution. Może coś usprawnili dla nowej konsoli ? Jak włączam to nic za bardzo nie widzę zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do game passa wejda chyba na premiere tylko gry od Microsoftu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Panowie mam pytanie.. Kiedy wiadomo czy porysowana płyta lub wadliwa moze powodować np zawieszanie się gry w trakcie grania? Czy jeśli instalacja przejdzie gry to wtedy jest pewność ze gra będzie już działać prawidłowo? Czy jednak nawet mimo zainstalowania mogą zdarzyć się błędy? W trakcie grania chyba płyty są rzadko używane przez konsole jedynie chyba po włączeniu.. Ciekawy jestem jak to jest..

 

Bo mam jedną grę która ma pewną rysę ale się zainstalowała na dysku 45gb.. Więc mam pewne obawy jak to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli rysa jest tylko w powloce polyty to jasne ze sie zainstaluje i bedzie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jeśli gra się zainstaluje to już jest pewność że cała gra będzie śmigać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić Xbox one x czy Xbox one s? Zamierzam podłączyć do monitora Asus pg279q.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak się bawiłeś jak to w tym roku Samsung wprowadził?

 

Może gra z upłynnianiem przeznaczonym do filmów i input lag leci w kosmos ;)

 

PS. No chyba że ma SONY to tam też jest upłynniacz dedykowany do gier :)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No ja mam jakiś upłynniacz do gier ale nie aktywowałem go.. Jakoś nie widziałem sensu :D Moze spróbuje jak będę w coś grał na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już zagrać na myszce klawiaturze ? Interesuje mnie granie wiedźmina 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy xbox one X też ma tak jak ps4pro jakieś wersje jak „ chassis B „ itp? Jeżeli ma to jaki wybrać injakie to mameogole znaczenie, co to oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupić do grania w full hd?

Zastanawiam się czy jest sens dopłacania do ONE X... Będę grać na monitorze 24/27 cali

Edytowane przez GoreK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jaki jest kabel hdmi wymagny do 4k/HDR ? 2.0 czy 2.1/2.2? Chyba 2.0 prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie działa na standardowym od X box-a 4k/HDR . U Ciebie na org z konsoli powinno śmigać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No wlasnie sobie kupiłem kable bo mam remont .. I zakupiłem HDMI 1,8m .. Z początku mial buyć do PC=Monitor.. Ale moze lepiej go uzyć do konsoli Xbox=TV? https://www.morele.net/kabel-libox-hdmi-hdmi-1-8m-czarno-zloty-lb0039-726751/ dokladnie mam taki. Niby to Premium czy jeszcze lepszy od Speed High? Sam nie wiem.. Jak wczoraj podłączyłem go do konsoli to od razu uświadczyłem jeszcze ostrzejszy obraz w GTA 5 :D bo akurat tą grę miałem włączony. Ulica, krzaki itp normalnie jak żyleta.. Nie wiedziałem że kable mogą tyle zmienić. Chyba ze to w mojej głowie sie coś kiczka.. Dlatego pytam was czy to mozliwe ze niby ciut lepszy kabel dodaje taka ostrość i wyrazistość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...