Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam problem. Nagrałem sobie kilkadziesiąt klipów z gry na wewnętrzny dysk i jako że nie da się ich z internala przenieść na zewnętrzny to jestem zmuszony wysyłać je po kolei na OneDrive.

 

Jednak mój problem jest następujący - po zaznaczeniu wszystkich klipów, nie ważne ile bym zaznaczył - zawsze wyśle się tylko część z nich. Na przykład teraz zaznaczyłem 20 i wysłało się jedynie 7. Pojemność nie gra w sumie roli bo dysk internetowy pokazuje 3/4 wolnej pojemności.

 

Menu konsoli pokazuje, że 20 klipów zostało wysłanych :E

 

Wiem, że lepiej byłoby nagrywać od razu na zewnętrzny i tak też zawsze robiłem, aczkolwiek teraz nie miałem nigdzie wolnego zewnętrzniaka.

 

Moje pytanie: też mieliście coś takiego?

 

EDIT: Jedynym rozwiązaniem jest po prostu pojedyncze wysyłanie klipów.

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z pytaniem, bo też się czaję na X-a.

Czy jak podłączę konsolę do monitora FullHD, to będę mógł nagrywać na dysk zewnętrzny w 4K?

 

Jaka jest najwyższa rozdzielczość przy takim połączeniu?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem xboxa X specjalnie pod rdr2, oprócz forzy 4 horizon coś godnego uwagi? :E

 

Ja polecę Sunset Overdrive, niestety jest bez wsparcia dla XONE X.

 

A ja z pytaniem, bo też się czaję na X-a.

Czy jak podłączę konsolę do monitora FullHD, to będę mógł nagrywać na dysk zewnętrzny w 4K?

 

Jaka jest najwyższa rozdzielczość przy takim połączeniu?

 

Pozdrawiam

 

Dostępne będzie tylko 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj była cebula na One X w Meda Markt. Zestaw z Forza Horizon 4 i Forza Motorsport 7 był za 1299 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Panowie prośba o pomoc. Nigdy nie miałem do czynienia z xboxami i hm nie dokonca kumam zapisow stanu gry.

 

Otóż gram w RDR 2 i dzisiaj zaczął mi wariowac synchronizacja z sejwami. Podczas gry pisał bład ze coś nie moje sejwy nie działają prawidłowo i mam w ustawieniach skasować i bla bla bla kod błędu 0x80831002. Przestraszyłem się. Bo jak włączyłem znów grę to gra włączyła jakby nową grę :(.

 

Zresetowałem konsolę ręcznie i pojawił sie jakby bootloader w którym pisało ze moge przywrócic konsole dostanu początkowego lub zresetowac. zresetowałem i no odziwo ruszyło i podczas włączania gry pojawił się pasek z synchronizacją sejów i uff sejwy są.. Ale hm jest to niepokojące.

 

Jak sprawdzić czy moje sejwy gry są w Chmurze Xbox? Bo w razie awari konsoli nie chciałbym stracic sejwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mega promocja, game pass za 1 zł, promocja ważna do 3 stycznia 2019, dla osób, które nie mają aktywnej usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A no napewno kupie ale niewiem czy teraz bo it ak gram w RDR.. A jak przejde to wtedy wezme dla _Observer :)

 

Hennepin --> moze ty wiesz jak dziala wysylanie danych sejwów z gry do xbox live?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Podejrzewam ze to cos wariuje karta sieciowa w xbox lub mój rotuer... Po naprawie systemu w xbox.. próbowalem zainstalowac RDR 2 to wywala zaraz ze anulowalo i ze mam sie podlaczyc do netu (bo w czasie instalacji gry obieram łatke). Coś jest nie tak z siecia moja domowa albo z sieciówką. A nie mam innego routera by sprawdzić.

 

Czy ktoś z was grywa w gry offline? Lub grał i testował ten tryb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w jakiej cenie mozna kupic najtaniej xklocka nie liczac jakis mega strzalow/pomylek cenowych? Zastanawiam sie w kontekscie black friday, czy nie sprawic sobie kolejnej zabawki, bo inwestowanie w pieca mnie znudzilo, a 4k w telewizorze sie kurzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na pepper.pl są już od 1600 zł.

 

 

Można już gdzieś kupić mysz i klawiaturę z natywną obsługą?

 

Natywną? Przecież każda działa, nie ważne czy ta za 5zł czy 500...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Panowie mam RDR 1 z wersji na xbox 360.. Czy jak ją zainstaluje to otrzymam wersje zremasterowaną ? Bo tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz musial sciagnac update, ale generalnie z tego co mowia to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem xboxa X specjalnie pod rdr2, oprócz forzy 4 horizon coś godnego uwagi? :E

 

Rise of Tombraider , Gears of War , Halo , Sunset override , Quantum break , Forza Motorsport 7, ori and the blind forest, state of decay 2

 

 

Nie ma za wiele ex'ów na ta konsole , za to z multiplaformowych masz pełno do wyboru. Wez sobie Gamepass na miesiac za pare groszy i masz ponad 100 gier do przetestowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dołączyłem do braci xboxowskiej, zobaczymy, czy ta najmocniejsza konsola na rynku jest tak mocna, jak o niej pisza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Witamy na pokładzie Marcinho07 :)

 

Na GamePass jest Hitman 1. Czy to jest cała gra? Tam w opisie pisze ze jest dostepny 1 epizod ale hm gdzies w internetach pisano że sa wszystkie epizody.

 

Druga sprawa czy ten nowy Hitman czyli 1 to jest reboot serii? Ja kiedys grałem w starego hitmana ale juz nie bardzo pamietam fabuły. Mam nadzieje ze nie bede miał problemów z ogarnieciem fabuły w nowym Hitmanie nie znając starych odsłon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na pokładzie Marcinho07 :)

 

Na GamePass jest Hitman 1. Czy to jest cała gra? Tam w opisie pisze ze jest dostepny 1 epizod ale hm gdzies w internetach pisano że sa wszystkie epizody.

 

Druga sprawa czy ten nowy Hitman czyli 1 to jest reboot serii? Ja kiedys grałem w starego hitmana ale juz nie bardzo pamietam fabuły. Mam nadzieje ze nie bede miał problemów z ogarnieciem fabuły w nowym Hitmanie nie znając starych odsłon?

 

Gralem tylko w 1 epizod ale tam za bardzo fabuly nie bylo. A epizody w gamepassie sa bankowo wszystkie.

 

PS po jednym wieczorze z XOX jestem mega zadowolony, pad to bajka, najlepszy, jaki trzymalem w reku (feeling jest imho inny niz w tym z x360), system dziala mega sprawnie chociaz jeszcze sie go ucze i pewnie mi to chwile zajmie, konsola jest mega responsywna.

 

No i odpalilem RDR2, wczesniej podchodzilem do tej gry na zwyklym ps4, an xox czulem sie, jakbym uruchomil remaster. Jednak to 4k i lepszy HDR razem daja w grach naprawde duzo, az nienaturalne wydaje sie to, jak wszystkie krawedzie sa gladkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A ten hitman jest spolszczony?

 

Najgrosze to to ze nie wiadomo czy dana gra na XOX jest po polsku .. Mam tu na myśli wersje cyfrowe. U sony to lepiej opisano w Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprzedałem PS4 PRO i chciałbym spróbować z One X. Warunek jest jeden, musi być biały. Gdzie kupić najkorzystniej? Tylko zestaw z nędznym Fallout wchodzi w grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Który zestaw z euro jest najbardziej korzystny chodzi mi o stosunek jakość /cena?

 

Nigdy w życiu nie mialem konsoli (żadnej cale zycie jade na PC) ale kupiłem TV 4k.

 

https://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one,typ-konsoli!xbox-one-x.bhtml?link=search#fromKeyword=xbox%20one%20x

 

Przepraszam nie wiem czy można podać taki link (jako coś proszę usunąć i proszę o wyrozumiałość)

 

 

Ja wiem że to jest kwestia indywidualna w co się gra ale może jakiś zestaw się wybitnie wyróznia in plus w kwestii opłacalności ?

 

Pozdrawiam

 

Nad czym sie zastanawiam

 

Xbox One X + Forza Horizon 4 + Forza Motosport 7 + Red Dead Redemption II 1899 zl

 

 

 

Xbox One X + Forza Horizon 4 + Forza Motosport 7 + FIFA 19 1899 zl

 

 

Xbox One X + Forza Horizon 4 + Forza Motosport 7 + 2 pady 1878 zl

 

 

2 pady to nie jest priorytet na ta chwile raz na chinski rok pogram z kims ale raczej w 99.9% czasu bede gral sam. Ale domyslnie 2 pady bede miec.Czy jakis zestaw powyzej sie wyroznia in plus? czy to juz kwestia wlasnych preferencji w co sie gra itp itd

 

Kolejne pytanie o xbox game pass - z tego co wyczytalem to placac 40 zł +- miesiecznie mam dostep do ponad 100 gier - nie bardzo rozumiem gdzie tutaj jest haczyk przeciez to moze sie wydawac ze to deal roku - rozumiem ze nie ma tam pewnie najnowszych hitowych tytułów ale płacac te 40zł +- co miesiac moge grac do konca zycia nie wydajac złotowki na dodatkowe gry? hmm gdzie jest haczyk? (bo musi gdzieś być)

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xox, fh4, fm7 i rdr2 bezapelacyjnie najlepszy. ew, wymienisz się z kimś za forze czy co.

Pada dokupisz sobie kiedy indziej z promki taniej, tym bardziej że nie potrzebujesz na już.

Gamepassa też ogarniesz nie raz za złotówkę na miesiąc, nawet nie wiem czy teraz nie ma takiej akcji, a jak nie to na lolegro pewnie ogarniesz taniej niz 40 zł. Xbox live pewnie też.

Haczyk? Jak masz mało czasu to za wiele nie pograsz :E.

Płacisz abonament i grasz we wszystko co jest ile wlezie. Nie masz abo, nie grasz. Czasem niektóre gry wypadają, inne wpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, tez mi sie tak wydawalo.

 

Mam kolejne lamerskie pytania:

 

1. O co chodzi z grami na allegro w sensie np takie rdr2 oryginalne kosztuje 200zl+ ale sa aukcje gdzie kosztuje kilka-kilkanascie złoty tylko sie gra na czyims profilu offline i nie mozna nic modyfikowac(takie info sa w opisach aukcji) czy to jest legalne i oplacalne? I czy to działa bez problemów gdzie jest haczyk? Bo po co kupowac gre za 200zł+ jak mozna ja kupić za 10 zł dla przykładu? Rozumiem ze kupujac gre za 200zł +- mam ja na zawsze jest moja wlasnoscia ale jezeli chce ja przejsc raz i zapomniec to mi to wszystko jedno. To to jest ten haczyk ze gram na czyims profilu czyli de facto gre wypozyczam ale ona nie jest moja wlasnoscia?

 

Np rdr2 cena 5 zł i 90 groszy wtf?

 

Opis

 

 

 

Gra na platformę XBOX ONE.

 

Brak możliwości ustawienia konta jako domowe.

 

Konto do gry jest współdzielone, każda próba zmiany danych do konta będzie wiązała się z natychmiastową utratą dostępu.

 

Gra odbywa się tylko offline, na własnym profilu.

 

Data premiery: 26 października 2018

 

No nie rozumiem gra o wartosci ponad 200 złotych za 5.90 WTF?

 

2. Czy oprocz konsoli i gier sa jakies niezbedne akcesoria ktore sa must have i nie chodzi mi tu o kabel hdmi? Nie wiem jakies duperele ktore warto kupic sa niezbedne albo przydatne?

 

3. Co to jest xbox live gold i czym sie rozni vs xvox game pass co warto zakupic i dlaczego?

 

Sorry jestem lamerem ale to jest chyba odpowiednie miejsce zeby zadawac takie pytania.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...