Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się dołączę do pytania odnośnie Live Gold, kupiłem za 1 zł na okres próbny (1 miesiąc). Muszę grę zakupić, jak na PS Store, czy automatycznie gry dodają się do mojego konta i mogę z nich korzystać, póki mam aktywnego XBL Gold?

 

Dziś ostatni dzień jest Battlefield 1, więc się pospieszyłem :)

 

Konsoli jeszcze nie mam, ale nie chciałbym, by gra mi przepadła :)

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie związane z Xbox One X

Ma soundbard Yamaha Yas107 oraz Samsungma Nu8072. Niestety Samsung został wykastrowany z DTS, więc nie mogę mieć tego formatu na soundbarze.

 

Wpadłem na pomysł, aby Xbox One X i Yamahe kablem optycznym połączyć i tak puścić dźwięk. Tylko jest z tym jeden problem, że nie ma dźwieku na belce, ale ta dobrze odczytuje, że DTS jest ustawiony.

 

Wiecie co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, tez mi sie tak wydawalo.

 

Mam kolejne lamerskie pytania:

 

1. Chyba tak jak gry na kontach steam współdzielone tysiąc razy. Nie wiem, do końca pewne moim zdaniem to nie jest. Bo co, grasz grasz, ktoś zmieni hasło i brak dostępu do gry? albo jak zostanie się offline to wtedy tego nie wykryje, ale to też takie granie...

No tak można powiedzieć myślę, wypożyczanie od "cwaniaków".

2. Hm, akumulatorki do pada? Co by baterii nie kupować co ~30h. I dysk zewnetrzny jeśli będziesz korzystał ze wszystkich abonamentów i grał we wszystko :D.

3.XBL to abo na granie po sieci - do multi, co miesiąc masz jakieś gry w jego ramach i zniżki na zakupy w sklepie. nie masz abo - nie grasz po sieci, brak zniżek, brak dostępu do co miesięcznych gier.

Game pass to wyłączeni dostęp do ~100 czy iluś tam gier.

Jeszcze jest ea access na tej samej zasadzie, również wart rozważenia jeśli lubisz gry ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba tak jak gry na kontach steam współdzielone tysiąc razy. Nie wiem, do końca pewne moim zdaniem to nie jest. Bo co, grasz grasz, ktoś zmieni hasło i brak dostępu do gry? albo jak zostanie się offline to wtedy tego nie wykryje, ale to też takie granie...

No tak można powiedzieć myślę, wypożyczanie od "cwaniaków".

2. Hm, akumulatorki do pada? Co by baterii nie kupować co ~30h. I dysk zewnetrzny jeśli będziesz korzystał ze wszystkich abonamentów i grał we wszystko :D.

3.XBL to abo na granie po sieci - do multi, co miesiąc masz jakieś gry w jego ramach i zniżki na zakupy w sklepie. nie masz abo - nie grasz po sieci, brak zniżek, brak dostępu do co miesięcznych gier.

Game pass to wyłączeni dostęp do ~100 czy iluś tam gier.

Jeszcze jest ea access na tej samej zasadzie, również wart rozważenia jeśli lubisz gry ea.

 

AD 1 rdr 2 na allegro kosztuje 5.9 zł co z tego że mi ktoś zmieni hasło za jakiś czas jeżeli w miedzy czasie bede w stanie przejsc gre za 5 złoty 90 groszy zamiast 200zł + no nie rozumiem tego cały czas - gdzie jest haczyk jezeli oryginalne gry kosztuja kupe hajsu a takie wspoldzielone konta offline kosztuja np jak w przypadku rdr2 5 złoty i 90 groszy? Pełno jest takich ofert na allegro gry po 10 zł zamiast 200 albo za 5.9 zł jak w przypadku rdr2 nie rozumiem po co w takim razie placic po 200 zl jezeli nie ma sie ochoty tej gry miec na wlasnosc tylko ja przejsc - zapomniec To jest jakas cebula deal gry za 200 zł w cenie 6 złotych no nie rozumiem

 

2. Dysk zewnetrzny mam - czy warto kupić dodatkowe akumulatorki do pada jezeli bede gral sobota - niedziela z 2 - 3 godzinki max?

 

3.XBL to abo na granie po sieci - do multi, co miesiąc masz jakieś gry w jego ramach i zniżki na zakupy w sklepie. nie masz abo - nie grasz po sieci, brak zniżek, brak dostępu do co miesięcznych gier. Nie gram po sieci i nie zamierzam w takim razie moge sobie to odpuscic?

Game pass to wyłączeni dostęp do ~100 czy iluś tam gier. To juz wiem warto za 40 złotych plus minus mam dostep do 100 plus minus gier - Super deal

Jeszcze jest ea access na tej samej zasadzie, również wart rozważenia jeśli lubisz gry ea. - ile to kosztuje co miesiac - czy tez mam dostep do ilus tam gier oplacajac abonament i moge w nie grac do woli?

 

Przepraszam za mój ewentualny brak elokwencji w tym temacie ale wychodzi na to ze warto oplacac xbox game pass za 40 złotych i kupowac wspoldzielone gry jak np rdr2 za 5.9 to po co kupowac gry za 200+ zł jezeli sie nie ma potrzeby kolekcjonerkiej tego nie rozumiem

 

 

 

Rozwijajac swoja powyzsza wypowiedz stac mnie na to zeby sobie kupic rdr2 za 219 zlotych ale po co mam to robic jezeli moge grac na czyims wspoldzielonym koncie za 5zloty 90 groszy ? Pomijajac jakies tam wartosci kolekcjonerskie ze mam gre na wlasnosc w swojej bibliotece i jest ona moja to dalej nie rozumiem? nie chce grac w ta sama gre 2 razy.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4 (pudełko) z darmową wysyłką za 155. Właśnie zamówiłem na początek przygody z One X :)

 

al.to

x-kom

 

W Euro za 169

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Xbox Game Pass za brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4 (pudełko) z darmową wysyłką za 155. Właśnie zamówiłem na początek przygody z One X :)

 

al.to

x-kom

 

W Euro za 169

W xbox pas gra jest za darmo.

 

Ja tez niedawno kupiłem xbox x specjalnie do rdr2. I konsola to spore rozczarowanie. Grałem w halo 5, ryse, quantum brak, gears 5, forza 7 i gry to ogromne rozczarowanie, jedynie forza 4 jako tako niezła.

 

Konsola tylko i wyłącznie do multiplatform rdr 2 włada sporo lepiej niż na ps4 pro, lecz na ps4 pro mam sporo lepszych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tego się obawiałem. No nic, trzeba zobaczyć, jak to będzie.

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego się spodziewaliście po tej konsoli, przecież od dawna wiadomo, że exów na miarę TLOU czy HZD na Xboxa nie ma. Mając PS4 pro i kupować XOX dla RDR2 to chyba nie był do końca przemyślany wybór.

Edytowane przez Nihat89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Przeszedłem RDR 2.. Teraz mam RDR 1 i będe grał ale juz nie tak intensywnie.. Wziąłem Game Pass za 1zł i chcę nadrobić parę tytułów zacznę od Observera i Grip (wyścigówki). :)

 

Ciagle mnie kusi powrót do Mass effect 1,2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Observer gra zapowiadała się dobrze, ale jak praktycznie nigdy tego nie robię to tutaj wymiękłem przed końcem i obejrzałem końcówkę na youtube :lol2:

 

Z polskich gier zdecydowanie bardziej podobał mi się Get Even.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A czy Get Even jest po polsku na Xbox? Nie wiesz może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, ale polskie napisy. Tam nie było polskiego dubbingu, ale angielski voice acting jest na na prawdę bardzo dobrym poziomie..

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Spoko mi chodzi tylko o napisy;p. Jak Even będzie w Game pass to pogram bo tak mi szkoda płacic hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mega szybkie pytanko. Obecnie można wykupić gamepass na miesiąc za złotówkę. Jako nowemu userowi przysługuje mi też testowe 2 tyg. Czy te promocje się łączą? Zawsze lepsze półtora miesiąca, niż miesiąc. A chciałem właśnie aktywować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup za 1zł, a potem powinna być opcja 6 miesięcy za 87zł, aczkolwiek nie wiem czy jeszcze działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj za 1 zł. Mam też kod na miesiąc z pudełka konsoli. Bałem się, że jak wezmę trial na 2 tygodnie, kod na miesiąc nie zadziała.

 

_______

 

A jak to jest z gwarancją? MS podobno przedłuża gwarancję z 12M do 24M. Niestety nigdzie w sieci nie mogę znaleźć potwierdzenia. Choć jak dzwoniłem do Euro-Net to potwierdzono mi tę informację.

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Konsole maja chyba 2 lata? CHyba ze kupowales u chinoli :P. Ja w XKOm brałem XOX i mam 2 lata gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poczytać warunki gwarancji nawet na stronie Microsoft :)

 

I na przyszłość nie mieszaj gwarancji producenta od rękojmi sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodziło mi o rzekome 2 lata gwarancji w MS. A wszędzie gdzie patrzyłem, była mowa tylko o 12M. Dodatkowe 12M to rękojmia sklepu.

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No to wychodzi 2 lata. Czy sklepowa gwara czy producenta co za rożnica? Ważne ze jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope. Poczytaj, a potem pisz. Niby jest, ale po 12 miesiącach Ty musisz udowodnić.

 

Przez rok trwania odpowiedzialności sprzedawcy istnieje domniemanie, że stwierdzona wada lub jej przyczyna istniała już w momencie sprzedaży. Taka sytuacja ułatwia złożenie reklamacji, gdyż to przedsiębiorca musi udowodnić, że wada powstała z winy konsumenta.

 

W przypadku zauważenia wady w późniejszym terminie, czyli między 12. a 24. miesiącem od wydania towaru, to konsument powinien wykazać, że wada towaru istniała w momencie zakupu – np. jest wynikiem zastosowania materiałów niskiej jakości, nieprawidłowej produkcji czy też niepoprawnej instrukcji obsługi lub konserwacji. Na poparcie swoich twierdzeń może (ale nie musi) skorzystać z pomocy specjalistów, w tym z opinii i analiz niezależnych rzeczoznawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam dylemat.

 

Pisałem już w tym temacie zastanawiam się na zakupem xbox one x jednakże mam pewne wątpliwości. Całe życie grałem na pc obecnie mam i6700k 4.5 ghz 16 gb ram 3000 mhz ssd gtx 1060 6gb. Miałem monitor 27 cali i grałem w full hd we wszystko na obecnym konfigu. Kupiłem jednakże sobie oleda 55 cali i nie chce mi sie juz grać na tym małym monitorze. Problem sie robi taki że grajac na pc do tej pory zawsze grałem w full hd 60 fps.Teraz mam tv 4k A xbox one x niestety nie nadaje sie do rozgrywki 60 fps 4k (poza kilkoma tytułami). Teraz moge wydac 2.5k na gtx 1080 ti zeby miec te 4 k 60 fps(nie we wszystkich tytulach) albo kupić xklocka i grać 4k 30 fps za mniejszy hajs. Moje pytania sa nastepujace czy duzo sie traci grajac na xklocku w full hd (ale 60 fps) vs 4k 30 fps? Czy do tych 30fps na konsoli da sie przywyknąć? Czy te 30 fps na konsoli to naprawde jest pływajacy spowolniony obraz i nie da sie grac? Mając monitory - telewizory 4k jak gracie full hd 60 fps czy 4k 30 fps? Jak na xklocku gra sie w full hd na telewizorze 4 k jest ok? Wszystko poprawnie sie skaluje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do MS. Pani od ręki zarejestrowała moją konsolę. Gwarancję MS mam do 28 grudnia 2020. Czyli ponad 2 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, skad biora te daty, ja kupilem konsole w cyber monday, dzisiaj zarejestrowalem konsole na stronie MS i mam gwarancje do 16 grudnia 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...