Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lipa nie dość że cyfrowych gier nie można odsprzedawac jak płyt to nawet przy sprzedaży konsoli nie zyskujemy nic z racji ich posiadania. Rozumiem ze jak kupilem gre w ms store sciagnalem ja sobie to moge ja odinstalować i zainstalować w sklepie ponownie ile razy i kiedy chce? Płyty to dla mnie pieśń przeszłości od kilku lat nie korzystam.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

WPW ale w czym masz problem? Nie kupuj gier cyfrowych które przejdziesz tylko raz i pójdą w odstawkę. Bo to szkoda forsy..

 

Ja to robie tak. Czy to na PS4 czy Xbox.. Przewaznie kupuje gry w blu-ray - przejde i sprzedaje. Wówczas bywa tak, że nic nie tracę na tym. A cyfrowo to kupuje tylko perełki pokroju GTA 5, Metro 2033/2034 czy tam pare innych perełek jeśli wiem ze do nich będę wracał. Ewentualnie kupie coś raz na jakiś czas w wyprzedaży w promocji.. A tak to tylko pudełka i mam grubszy portfel niż bym te gry kupował na PC.

 

Na PC jest gorzej.. Dlatego staram się kupowac tylko gry ktore będę ogrywał np FM 2019, Star Traders Frontiers.. A tak to tez czekam na mega obniżki.. Na PC nie mam napędu więc tylko cyfrówki :)

 

A na konsolach mamy blu-ray to są to fajne płyty i mi nie przeszkadzaja :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie o gry w dystrybucji cyfrowej.Ściągając gry z ms store mogę później konsole sprzedać z tymi grami na dysku? Domyślam się że sprzedający konsole muszę jakoś swoje dane osobiste posuwać ale rozumiem że gry na dysku są przypisane do dysku a nie do konta? Pytam bo zamierzam kupić kilka tytułów za sporyhajs w dystrybucji cyfrowej i się zastanawiam czy ta inwestycja się choć częściowo zwróci przy sprzedaży xklocka jak wyjdzie next gen a wolę cyfrę od płyt. Thx

 

Btw czytając ten topic niektórzy strasznie się jarają HDR że to niby rewolucja itp itd. Osobiście szału nie widzę świeca się światełka i niebo i inne pierdoły jak przyslowiowemu psu jajca dla mnie w sumie zbędny bajer ( i tak mam dobry tv).

Dobry to ZNACZY? Gdzie widziałeś materiał 4k HDR? Netflix płyty ultrahd BLURAY? Gry ps4 PRO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry? Napisałem, że uważam iż ten cały HDR przereklamowany jest, Netflix, gry xbox. Dla mnie zbędny bajer ot świecidełka jest to niech będzie ale jak dla mnie szału nie robi . Czy jak kupie grę w ms store mogę ją pobierać wielokrotnie czy tylko raz?

 

Kupiłem sobie GTA v bo jest promocja w ms store. Wcześniej przeszedłem 2 razy na pc full HD max detale w 60 FPS i niestety na xbox one x gra wygląda fatalnie, wiem że nie jest w zaden sposób enhanced ale wygląda strasznie biednie + jest nieplynie 30 FPS w tej grze daje się to odczuć. Tak samo jak w Forza horizon 3 która właśnie ogrywam mam silne wrażenie braku płynności i laga w nią grając . Mam odczucie że FPS spada poniżej 30 momentami jest trochę nieciekawie. Z kolei w takie the crew 2 np gdzie też jest 30 FPS gra się w miarę komfortowo.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dobry? Napisałem, że uważam iż ten cały HDR przereklamowany jest, Netflix, gry xbox. Dla mnie zbędny bajer ot świecidełka jest to niech będzie ale jak dla mnie szału nie robi . Czy jak kupie grę w ms store mogę ją pobierać wielokrotnie czy tylko raz?

 

Kupiłem sobie GTA v bo jest promocja w ms store. Wcześniej przeszedłem 2 razy na pc full HD max detale w 60 FPS i niestety na xbox one x gra wygląda fatalnie, wiem że nie jest w zaden sposób enhanced ale wygląda strasznie biednie + jest nieplynie 30 FPS w tej grze daje się to odczuć. Tak samo jak w Forza horizon 3 która właśnie ogrywam mam silne wrażenie braku płynności i laga w nią grając . Mam odczucie że FPS spada poniżej 30 momentami jest trochę nieciekawie. Z kolei w takie the crew 2 np gdzie też jest 30 FPS gra się w miarę komfortowo.

 

Przesadzasz z tym ze HDR jest przereklamowany. Ja rozumiem, że komuś moze on byc niepotrzebny lub być dla niego nic ewolucyjnego. Ale podejrzewam, że masz źle skalibrowany odbiornik czy to Monitor czy TV. Bo oczywiscie mówisz ze masz dobry TV czyli raczej posiadasz HDR?

 

Pamietaj też ze różne odbiorniki oferują zupełnie inną jakość luminacji HDR itp. Mam w domu 2 odborniki .. JEden samsung i ma bardzo słaby HDR.. ale drugi Sony ma bardzo dobry i niesamowicie jestem zafascynowany tą technologią. Seriale na Netflixie czy gry wchodza na wyższy poziom technologiczny. I to dzięki takiej technologi jakim jest HDR.

 

--

Mam GTA 5 na Xbox i wygląda bardzo ładnie Przepiękna grafika jak na 5 letnia grę. Serio musisz coś zrobić z ustawieniami swojego odbiornika bo podejrzewam, że masz coś nie tak. Oczywiscie na PC pewnie wygląda ładniej ale ... Spróbuj uruchomić GTA 5 z PC na TV.. moze faktycznie masz coś nie tak z skalibracją ekranu (wiem wiem powtarzam sie ).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz z tym ze HDR jest przereklamowany. Ja rozumiem, że komuś moze on byc niepotrzebny lub być dla niego nic ewolucyjnego. Ale podejrzewam, że masz źle skalibrowany odbiornik czy to Monitor czy TV. Bo oczywiscie mówisz ze masz dobry TV czyli raczej posiadasz HDR?

 

Pamietaj też ze różne odbiorniki oferują zupełnie inną jakość luminacji HDR itp. Mam w domu 2 odborniki .. JEden samsung i ma bardzo słaby HDR.. ale drugi Sony ma bardzo dobry i niesamowicie jestem zafascynowany tą technologią. Seriale na Netflixie czy gry wchodza na wyższy poziom technologiczny. I to dzięki takiej technologi jakim jest HDR.

 

--

Mam GTA 5 na Xbox i wygląda obłędnie. Przepiękna grafika jak na 5 letnia grę. Serio musisz coś zrobić z ustawieniami swojego odbiornika bo podejrzewam, że masz coś nie tak.

 

 

Eh mam philipsa 803 oled model tegoroczny który ma bardzo dobry HDR. Przeczytałem cały ten wątek i wiem że się tym strasznie "podniecałes" moje odczucia są takie że ten HDR szału nie robi -moje prawo nie trzeba się z tym zgadzac. A co do GTA 5 to w porównaniu do wymaksowanej wersji z AA na pc na x wygląda to po prostu słabo - poszarpane krawędzie (widoczny brak AA) kiepska grafika i te 30 FPS daje się odczuć. Gra wygląda po prostu biednie na x. Nie hejtuje x bo bardzo mi się podoba to pudełko ale ma swoje minusy.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Eh mam philipsa 803 oled model tegoroczny który ma bardzo dobry HDR. Przeczytałem cały ten wątek i wiem że się tym strasznie "podniecałes" moje odczucia są takie że ten HDR szału nie robi -moje prawo nie trzeba się z tym zgadzac. A co do GTA 5 to w porównaniu do wymaksowanej wersji z AA na x wygląda słabo - poszarpane krawędzie (widoczny brak AA) kiepska grafika i te 30 FPS daje się odczuć. Gra wygląda po prostu biednie na x. Nie hejtuje x bo bardzo mi się podoba to pudełko ale ma swoje minusy.

 

Nie no spoko.. Tylko chciałem sie upewnic czy oceniasz HDR na dobrym ekranie.. Byś nie żałował :). Ja wiem ludzie mają rózne gusta i upodobania. I w pełni się pod to podpisuje. Jedni się zachwycają 4K drugim styka nadal FullHD i to samo jest z HDR. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kalibracji hdr na tym tv jest biedny.

Pewnie masz fabryczne ustawienia.

 

Ja widzę wyraźnie różnice sdr - HDR ten tv fabrycznie ma do 830 nitów w fabrycznych ustawieniach. Zresztą na oledach efekt HDR jest bardziej zauważalny niż na LED ze względu na nie ograniczona czerń. Przejścia tonalne że względu na nie ograniczona czerń na oled potęgują efekt HDR. Dla mnie HDR powoduje bardziej oczojebny efekt który mi się nie podoba jaskrawe obiekty słońce ogień walą bardziej po oczach,jak ktoś lubi jak jaskrawe obiekty stają się jeszcze bardziej jaskrawe to ok. HDR wali jasnością po oczach i to w sumie tyle. Ja nie twierdzę że to nie jest jakiś tam progress ale jak niektórzy twierdzą że to jest rewolucja a nie nawet ewolucja to ja nie mam pytań. Jak ktoś lubi cukierkowe kolory i oczojebnosc to ok.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczucia co do HDR wiadomo każdy może mieć inne, ale nie rozumiem dwóch problemów, które opisujesz:

1. Przykład GTA V - Wiadomo, że gra będzie wyglądać i działać biednie, bo nie jest w żaden sposób XOX Enhanced, sam się w to wpakowałeś niepotrzebnie. Zwłaszcza, że na tej wyprzedaży Steam teraz ta gra i na Steamie nawet potaniała mocno, nie mówiąc o kluczach Rockstar Games, np. z cdkeys. Sam stronę temu pisałem o tym właśnie dlaczego w PC wpakowałem pieniądze mimo iż XOX też mam:

"Natomiast...ja mam okropny backlog i wiele gier sprzed lat nadal na mnie czeka, część na Steamie już kupione, część do kupienia za grosze i jak sobie pomyślę, że w dany tytuł idzie pograć na PC w 4K + 60FPS bez większych wymagań (Nawet na GTXie 1060 6GB to jest możliwe), a na przeciwko tego mam konsolę z ustawieniami około 'Medium' względem PC (brak zmian dla One X i PS4 Pro względem zwykłej konsoli bo to tytuły sprzed odświeżonych wersji konsol), 30FPS i 1080p, no to tutaj już się problem robi. I wtedy zdecydowanie wolę PC. Dodatkowo wiadomo SSD robi różnicę i czasy wczytywania na PC tutaj zdecydowanie mniejsze. Do nowości jednak dzielnie XONE X daje radę."

 

2. No na PC to masz tylko cyfrowe gry, tutaj masz wybór i sam mało co cyfrowo kupiłem, większość pudełka. Gry odsprzedaję po przejściu bo rzadko do danego tytułu ponownie się wraca, a jeśli nawet to np. po 2 latach jak gra jest mega tania już i tak. Czasem się wychodzi -10% na tym, czasem na 0, a czasem nawet minimalnie na plus jak uda się kupić grę tanio bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczucia co do HDR wiadomo każdy może mieć inne, ale nie rozumiem dwóch problemów, które opisujesz:

1. Przykład GTA V - Wiadomo, że gra będzie wyglądać i działać biednie, bo nie jest w żaden sposób XOX Enhanced, sam się w to wpakowałeś niepotrzebnie. Zwłaszcza, że na tej wyprzedaży Steam teraz ta gra i na Steamie nawet potaniała mocno, nie mówiąc o kluczach Rockstar Games, np. z cdkeys. Sam stronę temu pisałem o tym właśnie dlaczego w PC wpakowałem pieniądze mimo iż XOX też mam:

"Natomiast...ja mam okropny backlog i wiele gier sprzed lat nadal na mnie czeka, część na Steamie już kupione, część do kupienia za grosze i jak sobie pomyślę, że w dany tytuł idzie pograć na PC w 4K + 60FPS bez większych wymagań (Nawet na GTXie 1060 6GB to jest możliwe), a na przeciwko tego mam konsolę z ustawieniami około 'Medium' względem PC (brak zmian dla One X i PS4 Pro względem zwykłej konsoli bo to tytuły sprzed odświeżonych wersji konsol), 30FPS i 1080p, no to tutaj już się problem robi. I wtedy zdecydowanie wolę PC. Dodatkowo wiadomo SSD robi różnicę i czasy wczytywania na PC tutaj zdecydowanie mniejsze. Do nowości jednak dzielnie XONE X daje radę."

 

2. No na PC to masz tylko cyfrowe gry, tutaj masz wybór i sam mało co cyfrowo kupiłem, większość pudełka. Gry odsprzedaję po przejściu bo rzadko do danego tytułu ponownie się wraca, a jeśli nawet to np. po 2 latach jak gra jest mega tania już i tak. Czasem się wychodzi -10% na tym, czasem na 0, a czasem nawet minimalnie na plus jak uda się kupić grę tanio bardzo.

 

Nie wiem o co ci chodzi. Pograłem w gta 5 na xlocku i opisałem swoje wrazenia. Wcześniej grałem na pc na średnim konfigu na max detalach i gra wygląda dużo lepiej. Ja wiem że gra nie jest enhanced do Xbox one x ale jak niektórzy piszą w tym temacie taki azzael np ze GTA 5 na Xbox one x lata super to jest to albo nie prawda albo nie mają porównania. Specjalnie kupiłem tą grę na Xboxa bo miałem problem z padem pod pc i grałem na klawie nalym monitorze (jakiś tam Genesis za 100zl). Gra na Xbox one x w porównaniu do pc z AA i af plus detale high - ultra 60 FPS wygląda tragicznie nie wiem mam kłamać? Obraz gra faluje detale w oddali są poszarpane płynność w tej grze przy 30 FPS nie istnieje. A co do cyfrowej dystrybucji ja się nie spinam teraz jest wyprzedaż w ms store dodałem parę tytułów do koszyka które bym chciał ograć wyszlo 600zl więc się pytam czy sprzedając xklocka jak wejdzie np ps5 mi się to zwroci. Ok rozumiem mogę kupować płyty ale to trochę słaba opcja w 2019 roku. Ostatnio płytę z grami to widziałem z 10 lat temu ale rozumiem to i akceptuję mam wybór co jest ok. Nie wiedziałem jak wygląda kwestia cyfrowych gier na Xbox i już wiem trochę to słabe jest ,że kupując grę ona de facto nie jest moja własnością ale jest alternatywą czyli płyty więc spoko.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Podejrzewam, że użytkownik WPW grał w GTA 5 na mniejszym ekranie np na monitorze (bo grał na PC). Wówczas tam nie trzeba kalibrować ekranu i takie gta wyglada z pewnoscia lepiej (o ile sie nie skalibrowało tvika).

 

Fakt faktem GTA 5 na xboxie wyglada gorzej i mozna zobaczyć brak AA (zwłaszcza na dalszym planie) ale polemizowałbym z tą ostrą krytyką grafiki na konsoli. Grałem też w GTA 5 na PC i wyglada super ale na xboxie wcale nie odbiega od strony graficznej.. Jak pisałęm kuleje np wyswietlanie AA w dalszych obiektach - ale raczej to nie powinno przeszkadzać.

 

Na 90% jestem przekonany że ma źle skalibrowany TV albo może ma jakieś wady techniczne i nie wyświetla zbyt dobrze obrazu? Są takie przypadki na YT oglądałem jak gość krytykuje zakup TV pod kątem grafiki w grach. W grach można było odczuć jakieś niewyrażne elementy graficzne itp pierdółki.. Okazało się ze fabrycznie wariowały elementy związane z wyjściami HDMI.. Nie pamietam jak sie to profesjonalnie nazywa ale chodzi o te adaptery co się łaczy wyjscia HDMI z pozostałymi podzespołami w TV.

 

Btw. A może masz zle właczone wyswietlanie rozdziałki w grach na TV/konsoli? Pamietaj ze GTA 5 nie wspiera natywnie 4k. Musisz w tv ustawić i na konsoli obsluge gier w fullHD (nizszej rozdziałce). U mnie po ustawieniu upscaluje rozdziałke fullhd do 4k i wtedy mam 2560x zamiast 1080p. Gry bez wsparcia 4k wygladaja równie spoko na 1080p (na tv 4k) ale lepiej aktywować upscaling.. Jest obraz o niebo lepszy. No ale to moze tez zalezy od Tvika.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie to się nie da czytać kłócisz się z modami , twierdzisz że oled nie nadaje się do 720p, twierdzisz że wszystko jest wina kalibracji podniecasz się GTA 5 jaka to jest super grafa masz jakieś problemy z "prądem" na swojej konsoli a teraz mi piszesz że to wszystko kwestia kalibracji:) dajcie mu bana będzie spokoj

 

A bym zapomniał o problemach z błędnikiem i twierdzeniem że się choroby dostanie siedząc 2m przed 65 calami haha

 

Ja się trochę zasugerowałem twoja opinia jaki to HDR jest super bo żeś go pod niebiosa wynosił że to nie jest ewolucja tylko rewolucja jest ok ale dupy nie urywa. Tak się rozpływałes w zachwytach że oczekiwałem Bóg wie czego.

 

 

Nie bój się wszystko jest dobrze skalibrowane twoje opinie są bardzo skrajne więcej równowagi.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wystarczy włączyć sobie dowolne materiały porównawcze gTA 5 Xbox one x vs PC na YT i zobaczysz.. Włącz na TV w jakosci 4K i zobaczysz ze wielkiej róznicy nie ma w jakości tekstur itp.

Po drugie ja sie nie podniecam super grafika w Gta 5.. Nigdy tego nie pisałem. Ciągle wyolbrzymiasz jak nie z ostrą krytyką grafiki to jeszcze jakieś wypisujesz głupotki że ja się "podniecam" grafiką w tej grze..

 

Co testowałeś w HDR na swoim TV?

Dopiero teraz doczytałem.. Pisałeś wyzej ze ja chwalę GTA 5 za płynność na Xbox.. A czy w swoim Tviku włączyłeś upłynniacz? Radzę włączyć wówczas czujesz jakby gra miała z 45fps.

 

Robisz sobi gościu jaja i tyle w temacie. Staram się tobie pomóc a ty chcesz tylko mnie wkurzyć..... Coś czuje, że chyba tutaj już byłeś kiedyś na forum pod innym nickiem. Chyba zgadłem :). Przypominasz mi kogoś ;>.

 

PS. A o co tobie chodzi z tym prądem? No mam problemy z fazą prądu w domu bo napięcia w gniazdkach nie są w normie (V). Będę miał w domu dokładny przegląd i prawdopodobnie naprawę. DLatego nie rozumiem o co tobie chodzi ?:)

 

Bez kalibracji hdr na tym tv jest biedny.

Pewnie masz fabryczne ustawienia.

 

Tak samo obstawiam, ewentualnie wadliwy TV.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisany Wczoraj, 16:58

Nikogo te brednie nie obchodzą, i twoje problemy, po co zawsze musisz opowiadać historie swojego życia,w połowie wątków jakie czytam widzę jakieś twoje chore akcje.

 

Podpisuje sie pod tym przez 30 postow pierdzielisz ze sobie cos kupisz i zawracasz dupe bloga sobie zaloz zamiast spamowac

 

Ten post był edytowany przez JamesSeth dnia: Dzisiaj, 00:45

ps4 pro

 

Wystarczy włączyć sobie dowolne materiały porównawcze gTA 5 Xbox one x vs PC na YT i zobaczysz.. Włącz na TV w jakosci 4K i zobaczysz ze wielkiej róznicy nie ma w jakości tekstur itp.

Po drugie ja sie nie podniecam super grafika w Gta 5.. Nigdy tego nie pisałem. Ciągle wyolbrzymiasz jak nie z ostrą krytyką grafiki to jeszcze jakieś wypisujesz głupotki że ja się "podniecam" grafiką w tej grze..

 

Co testowałeś w HDR na swoim TV?

Dopiero teraz doczytałem.. Pisałeś wyzej ze ja chwalę GTA 5 za płynność na Xbox.. A czy w swoim Tviku włączyłeś upłynniacz? Radzę włączyć wówczas czujesz jakby gra miała z 45fps.

 

Robisz sobi gościu jaja i tyle w temacie. Staram się tobie pomóc a ty chcesz tylko mnie wkurzyć..... Coś czuje, że chyba tutaj już byłeś kiedyś na forum pod innym nickiem. Chyba zgadłem :). Przypominasz mi kogoś ;>.

 

PS. A o co tobie chodzi z tym prądem? No mam problemy z fazą prądu w domu bo napięcia w gniazdkach nie są w normie (V). Będę miał w domu dokładny przegląd i prawdopodobnie naprawę. DLatego nie rozumiem o co tobie chodzi ?:)

 

 

Meh heh

 

Wystarczy włączyć sobie dowolne materiały porównawcze gTA 5 Xbox one x vs PC na YT i zobaczysz.. Włącz na TV w jakosci 4K i zobaczysz ze wielkiej róznicy nie ma w jakości tekstur itp.

 

Co ty do mnie piszesz?> Grałem w gta 5 na i7 6700k gtx 1070 aa 4x af 16x 1080p 60 fps lub dsr wyzej, . Gta 5 na xbox one x wyglada tragicznie - poszarpane krawedzie falujace obiekty, kijowy draw distance, detale obciete plus 30 fps - gra laguje.

 

"Włącz na TV w jakosci 4K i zobaczysz ze wielkiej róznicy nie ma w jakości tekstur itp."

 

ta gra dziala w 1080p 4k mi nic nie da.

 

Po drugie ja sie nie podniecam super grafika w Gta 5

 

nie chce mi sie szukac najpiew przez 30 postow sie jarales ac orgins jakie to jest zajebiste z hdr po czym po 40 postach pisania pierdol stwierdziles ze jednak cie to nudzi i to nie to. I pisales jak to zajebiscie gta 5 wyglada na xie guzik wyglada tragicznie

 

 

Co testowałeś w HDR na swoim TV?

 

Wystarczajaco duzo aby sobie wyrobic zdanie o tym. Mam ci dac przykłady?

 

Dopiero teraz doczytałem.. Pisałeś wyzej ze ja chwalę GTA 5 za płynność na Xbox.. A czy w swoim Tviku włączyłeś upłynniacz? Radzę włączyć wówczas czujesz jakby gra miała z 45fps. AHA

 

"A o co tobie chodzi z tym prądem? No mam problemy z fazą prądu w domu bo napięcia w gniazdkach nie są w normie"

 

Prad ci sie nie zgadza hahgha :) jestes ewenementem na skale swiatowa

 

Daj sobie spokoj gosciu

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Prad ci sie nie zgadza hahgha :) jestes ewenementem na skale swiatowa

 

Typowe teksty gimbusa. Idź na fizykę to może się nauczysz czegoś odnośnie gniazdek elektrycznych.

Nie czytam pozostałości bo nie umiesz pisać postów na forum. Strasznie jest to nieczytelne + podejrzewam, że i tak napisałeś same pierdoły.

 

PS. Dodam jeszcze jedno z dobroci, Gta 5 nie laguje u mnie chodzi płynnie w 30 FPS nie czułem spadków Framerate.. Chyba "Ty" masz jakieś problemy nie konsola :). Po drugie Tviki maja upłynniacze i poczytaj sobie co one oferują. Przydają się jeśli kogoś denerwuje niski framerate przy 30 fps.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź na fizykę to może się nauczysz czegoś odnośnie gniazdek elektrycznych.

 

Gratuluje jestes jedyna osoba na tym forum ktora ma z tym problem.

 

Co do pisania postow to prosze cie juz ci ludzie mowili zamilcz i sie nie wypowiadaj.

 

Gadasz takie debilizmy ze glowa mala nie masz pojecia o czym piszesz a sie klocisz. Polowa tego tematu to jakies kretynizmy z twojej strony daj sobie spokoj

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Eh widzę, że nie potrafisz odpowiadać na forum. :) .. I ja tu gadam debilizmy? :) To kto pisze ze GTA 5 laguje na xboxie one X? (może człowieku ty masz Xbox One S?) Proponuje obejrzeć materialy na YT np ten

.. W upscalingu 4k nawet nie ma problemów z framerate ..

 

Wracając do HDR.. Najpierw skonfiguruj prawidłowo urządzenie a dopiero później oceniaj. Na 1000% nie ustawiłeś suwaków luminacji w grze obsługującej HDR. Tyle z mojej strony ..trzeba poprosić moderatorów by zrobili porządek.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh widzę, że nie potrafisz odpowiadać na forum. :) .. I ja tu gadam debilizmy? :) To kto pisze ze GTA 5 laguje na xboxie one X? (może człowieku ty masz Xbox One S?) Proponuje obejrzeć materialy na YT np ten

.. W upscalingu 4k nawet nie ma problemów z framerate ..

 

Wracając do HDR.. Najpierw skonfiguruj prawidłowo urządzenie a dopiero później oceniaj. Na 1000% nie ustawiłeś suwaków luminacji w grze obsługującej HDR. Tyle z mojej strony ..trzeba poprosić moderatorów by zrobili porządek.

 

Wracając do HDR.. Najpierw skonfiguruj prawidłowo urządzenie a dopiero później oceniaj. Na 1000% nie ustawiłeś suwaków luminacji w grze obsługującej HDR.

 

No tak ty wiesz lepiej co ja ustawilem.

 

Zacytuje sam siebie:

 

Kupiłem sobie GTA v bo jest promocja w ms store. Wcześniej przeszedłem 2 razy na pc full HD max detale w 60 FPS i niestety na xbox one x gra wygląda fatalnie, wiem że nie jest w zaden sposób enhanced ale wygląda strasznie biednie + jest nieplynie 30 FPS w tej grze daje się to odczuć.

 

Wrzucasz mi film z youtube gdzie gta 5 dziala w 30 fps.

 

 

"jest nieplynie 30 FPS w tej grze daje się to odczuć"

 

Rozumiesz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jesus maria. Dajcie raporta bo mi rence zdrentwiały od czytania tego.

 

Idźcie chociaż do offtopu o grach :E chociaż i tak nie wiem czy ta dyskusja do tego się nada :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twoim rozumowaniu napisałeś "gta 5 laguje". Więc stałe 30 fps to nie są lagi. Lagi są tylko wtedy gdy spada ilość klatek. Np z 30 fps do 20 - pamiętne problemy z bagnami w wieśku 3. Gdzie lagowalo do 15-22 fps. To są lagi.

 

A ty dalej swoje:

 

W twoim rozumowaniu napisałeś "gta 5 laguje"

 

Czy ja tak napisałem? gdzie? Dla mnie gta laguje bo w ta gre sie gra slabo w 30 fps na xboxie i gra wyglada jak kupa brak aa, poszarpane krawedzie af na minimalnym poziome kijowy draw distance detale uciete ( ale ta gra wyszla jeszcze na ps 3 i xboxa 360)

 

Ktoś wejdzie w ten wątek za jakiś czas i będzie szukał jak ja jak wygląda gta 5 na xboxie bo bedzie chciał ograć na padzie jak ja i sobie wyczyta ze na xklocku jest super- nie nie jest super. Jest tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ludzie raczej czytają inne źródła wystarczy pogooglować i widać widać gołym okiem jak gta 5 działa stabilnie i płynnie w stałych 30 klatkach. Np polecam YT lub inne fora.. Dobra zmieniam temat bo szkoda czasu.

 

Czy można gdzieś sprawdzić jak długo dany tytuł będzie dostepny w usludze Game Pass? Parę gier zniknęło np Technomancer i kurcze troszkę go boli bo chciałem sobie obadać i czekałem na okazję.. Gdybym wiedział, że usuwaja tytuły z tej usługi to bym wcześniej gierkę ogarnął.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta nie działa płynnie w 30 FPS i tyle. Co do twoich problemów bloga sobie stwórz. Dla potomnych Xbox one x to konsola bez problemowa ot pudełko do grania spełnia swoją funkcję i tyle nie ma żadnych problemów z "prądem" działa tak jak ma dzialac.Hdr spoko szalu nie ma, konsola działa cicho przy 4k czasami coś zaszumi ale jest ok.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Bezproblemowa.. Trafiłeś na taki model, chłopie.. Ciesz sie.. Ja też chwaliłem prawie rok po zakupie.. Problemy zaczęły się dopiero teraz.. I to nie tylko ja je mam. Na Fejsbuku powstała specjalna grupa od spraw technicznych Xbox One X i masa zgłoszeń. I to odziwo część graczy ma problemy z konsolą po paru miesiącach od zakupu. Zbieg okolicznosci? Mimo to jest to udana konsola po prostu trafiłem na trefny model. Zdarza się.

 

A co do prądu... Ehh ale dziś ludzie są leniwi.. Wystarczy wpisać w google "xbox on x + energia" lub cos takiego. No ale z dobroci napisze ze była rok temu afera z wadliwymi kablami oraz wejściem (slotem) gdzie siewpina kabel zasilajacy. Sporo modeli zwracano do MS. Dlatego też sie upewniałem czy mnie nie ma podobnie.

 

Proszę zablokujcie tego trolla! Niech nie pisze głupot odnośnie płynności GTA 5 na Xbox one X.. Widocznie gość sobie robi jaja...

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twoim rozumowaniu napisałeś "gta 5 laguje". Więc stałe 30 fps to nie są lagi. Lagi są tylko wtedy gdy spada ilość klatek. Np z 30 fps do 20 - pamiętne problemy z bagnami w wieśku 3. Gdzie lagowalo do 15-22 fps. To są lagi.

Ludzie czy wy macie pojęcie o czym piszecie? Zmiany klatkażu, to nie są żadne lagi.

 

"Czasami pojęcie opóźnienia jest błędnie stosowane do określenia „klatkowania” lub inaczej efektu „żabich skoków” w płynności odtwarzania obrazów, przy przesyłaniu lub generowaniu poszczególnych klatek animacji bądź filmu, co objawia się spadkiem wyświetlanej liczby klatek na sekundę (FPS)."
Edytowane przez Afterglow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ludzie czy wy macie pojęcie o czym piszecie? Zmiany klatkażu, to nie są żadne lagi.

 

To prawda nie zawsze tak jest jak mówisz.. Ale mimo to grając w gta 5 na xbox one x nie odczuwa się żadnego lagowania. Dlatego nie powinno się kłamać i wciskać ludziom nieprawdziwe informacje. Podejrzewam, że gość ma zle skalibrowany TV i odczuwa lagi.. Mogą byc one spowodowane przez zle skalibrowane opcje zwiazane z motion czyli płynnościa wyświetlania obrazu.

 

Jakieś pare dni temu bawiłem się ustawieniami w TV i też cos włączyłem to w grach odczuwałem jakby niewielkie lagi. No ale to i tak wszystko zależy od posiadanego Tvika.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeszcze HALO nie widziałem w grach, oczywiście przy teście FALD widoczne bo brakuje stref wygaszania (pewnie przy 1000 byłaby bajka na 27").  Domyślnie nie ma wcale, ustawiłem średni bo na wysokim overshoot srogi. To jednak VA więc jakieś smużenie musi być, ale to nie takie jak miałem na AOC C24G1, tam wszystkie animacje smużyły  
    • Ja uważam inaczej. Samo e-core dużo energii nie pobiera.  W najnowszym CPU Z możesz wskazać które rdzenie przetestować. Mam u siebie e-core na 4.4 Ghz - W singiel Core wynik porównywalny do Core i7 7700K. Jeżeli system dobrze tym zarządza (co testy pokazują że w normalnej pracy Intele pochłaniają mniej energii od AMD) to e-core spisują się bardzo dobrze.  W pracy multi (obróbka audio/video) bardzo fajnie wspomagają główne rdzenie. 
    • Nie doszliśmy do żadnego porozumienia. Twoje ustawienia nie maja żadnego sensu, bo prześwetlają obraz. Więc rozumiem, że zepsuty jest kalibrator windows i zepsute są wszystkie gry. Żeby na Twoich ustawieniach mieć prawidłowo ustawiona jasność, trzeba w grach dać 570 nit jako max jasność. Co powoduje, że nie ma technicznie możliwości aby dało Twoje 1000 nit.  Więc zapraszam do mnie abyś zrobił te pomiary swoje. Ugoszczę Cię chętnie i sprawdzimy kto ma rację
    • Na dzień dzisiejszy nadal plusy przewyższają minusy. A biorąc pod uwagę korelację  plusów i minusów po wyjściu z UE - wygląda to jeszcze bardziej nie opłacalne dla Polski.  Ale to nie tylko wina UE - że wprowadzane są przepisy które nam, Polakom nie pasują  -  nasz rząd sam się do tego przyczyniał (2015-2023): - brak negocjacji, szczególnie w tych rozmowach nie jawnych (tylko narzekanie jaka UE zła) - podpisywanie wszystko jak leci Morawieckiego, a potem narzekanie że UE kazała podpisać a było wiele decyzji gdzie sam Morawiecki w pojedynkę mógł nie dać podpisu = veto. - pieniądze z ETS'ów pozostaje w danym kraju tj. w Polsce i zgodnie z wytycznymi powinniśmy 100% tej kwoty wydać na energetykę, gdzie oficjalnie wydajemy 12%. Ja się pytam, co rząd zrobił z pozostałymi 88% pieniędzmi z ETS'ów? grube miliardy zł..... - zaproponowanie przez polski rząd kamieni milowych do odblokowania KPO, a potem narzekanie że kamienie milowe nie są możliwe do zrealizowania.
    • kurde między 7900XT a 7900 XTX to jest już 1000 zł więcej... Chyba nie chcę aż tak dużo wydawać na kartę która nie będzie eksploatowana w pełni i tak często żeby dopłacać kolejne tysiące
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...