Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

No ja akurat nie mam złego kabla. Ale jak widać inni też mają problemy z kablem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezproblemowa.. Trafiłeś na taki model, chłopie.. Ciesz sie.. Ja też chwaliłem prawie rok po zakupie.. Problemy zaczęły się dopiero teraz.. I to nie tylko ja je mam. Na Fejsbuku powstała specjalna grupa od spraw technicznych Xbox One X i masa zgłoszeń. I to odziwo część graczy ma problemy z konsolą po paru miesiącach od zakupu. Zbieg okolicznosci? Mimo to jest to udana konsola po prostu trafiłem na trefny model. Zdarza się.

 

A co do prądu... Ehh ale dziś ludzie są leniwi.. Wystarczy wpisać w google "xbox on x + energia" lub cos takiego. No ale z dobroci napisze ze była rok temu afera z wadliwymi kablami oraz wejściem (slotem) gdzie siewpina kabel zasilajacy. Sporo modeli zwracano do MS. Dlatego też sie upewniałem czy mnie nie ma podobnie.

 

Proszę zablokujcie tego trolla! Niech nie pisze głupot odnośnie płynności GTA 5 na Xbox one X.. Widocznie gość sobie robi jaja...

 

 

Czy ty jesteś tak ograniczony umysłowo że nie potrafisz pojąć zrozumieć że dla mnie GTA 5 w 30 FPS nie działa płynnie ? Tak trudno to zaakceptować? To jest moja subiektywna opinia i mam do niej prawo. Jakim dzbanem trzeba być żeby sobie to tłumaczyć źle skalibrowanym tv:) znowu nie masz pojęcia o czym piszesz kalibracja tv nie ma nic wspólnego z ilością FPS ani input lagiem. Jedynym trollem to jesteś ty - nawet nie trollem ty nie jesteś zbyt inteligentny połowa tego tematu od kiedy kupiłeś sobie Xboxa to jakieś pierdoły z twojej strony -i pisanie debilizmów wprowadzasz ludzie w błąd, piszesz jakieś kretynizmy - za twoje opinie i posty ad tv oled odległości siedzenia od tv problemów z prądem to powinieneś dostać bana bo zanizasz merytoryczny poziom tego forum . Z mojej strony eot.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

znowu nie masz pojęcia o czym piszesz kalibracja tv nie ma nic wspólnego z ilością FPS ani input lagiem.

 

TV nie ma nic wspólnego ilością klatek FPS nie ale z lagowaniem jak najbardziej. Widocznie twój TV ma za mało opcji i nie masz funkcji typu "Motionflow" itp.

 

I po raz kolejny nie kłam że GTA 5 na Xbox One X chodzi żle. Działa bardzo dobrze.

 

Wystarczy ruszyć mózgiem i włączyć YT

- pierwszy lepszy film ukazuje całe twoje kłamstwo. Dlatego lepiej daj sobie spokój bo trollujesz. Może jeszcze napiszesz że te filmiki też kłamią? Jestem pewny, że masz Xbox One S bo na tym modelu GTA 5 nie chodzi płynnie. Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To masz zły czy dobry ten kabel?

 

No kabel chciałem już sprawdzić miesiac temu bo nie miałem zamiennika. Ale parę dni temu zauważyłem ze Salonowy TV ma te samą koncowke to podmieniłem. Niestety po 2-3 dniach znów wróciłuy problemy :(. Dlatego sprawa z kablem rozwiazana..

 

Druga sprawa to moja faza prądu w domu. Wynajmujemy pomieszczenie gościowi co użyuwa ciężkie maszyny. I przeważnie po godzinie 15.00 często zauważamy spadki napięć itp.. Wezwaliśmy elektryka i będzie nam modernizował energię wdomu po nowym roku. No ale raczej to też nie jestem przekonany by konsola wariowala od złego napięcia w gniazdkach.. Bo skoro działają inne urządzenia na tej samej linii - TV, mój PC czy nawet lodówka itp..

 

Dlatego podejrzewam ze to dysk lub płyta główna w konsoli. Spakowałem i wysyłam do Frankfurtu bo otrzymałem od MS list przesylkowy.. Na szczęście sami opłacają koszt wysylki :) Plus jest taki ze mam az 3 lata gwarancji na konsolę (do końca 2020r). A co dziwne Xkom podaje ze 2 lata :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Xbox One X... To ja już mam czwartą na chacie w ciągu miesiąca. Wszystkie co przychodzą to klekoczą im wiatraczki. W jednej ciszej w drugiej głośniej ale u kumpli działają normalnie a tu klekoty. Wszystkie wyprodukowane na przełomie maja/czerwca 2018. Ewidentnie wadliwa partia i sprzedają to ludziom. Ostatnią konsolę odsyłam na naprawę bo nie ma sensu tego w koło wymieniać. Masakra jakaś. Dobrze, że kupione w sklepie MS, w listopadzie i grudniu, można zwracać do 31 stycznia. Najcichszą zostawiłem do grania i poczekam aż naprawią tą ostatnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Co do Xbox One X... To ja już mam czwartą na chacie w ciągu miesiąca. Wszystkie co przychodzą to klekoczą im wiatraczki. W jednej ciszej w drugiej głośniej ale u kumpli działają normalnie a tu klekoty. Wszystkie wyprodukowane na przełomie maja/czerwca 2018. Ewidentnie wadliwa partia i sprzedają to ludziom. Ostatnią konsolę odsyłam na naprawę bo nie ma sensu tego w koło wymieniać. Masakra jakaś. Dobrze, że kupione w sklepie MS, w listopadzie i grudniu, można zwracać do 31 stycznia. Najcichszą zostawiłem do grania i poczekam aż naprawią tą ostatnią.

 

No widzisz u każdego inaczej. U mnie akurat była naprawdę cicha i z tym nie miałem problemów. Mamy widocznie pecha..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz u każdego inaczej. U mnie akurat była naprawdę cicha i z tym nie miałem problemów. Mamy widocznie pecha..

 

W fabryce kładą gówniana pastę termo więc prędzej czy później wszystkie lądują w serwisie. U mnie jak przychodziły konsole to miały albo 24msc albo 26msc gwarancji. Kwestia czy był to leżak czy jakaś nowa z półki. Leżak to wtedy jak się jakiś bundle nie sprzedał to go przepakowują wsadzając nowe gry do środka + ten wierzch wymieniają. Jestem już expertem po tylu konsolach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

W fabryce kładą gówniana pastę termo więc prędzej czy później wszystkie lądują w serwisie. U mnie jak przychodziły konsole to miały albo 24msc albo 26msc gwarancji. Kwestia czy był to leżak czy jakaś nowa z półki. Leżak to wtedy jak się jakiś bundle nie sprzedał to go przepakowują wsadzając nowe gry do środka + ten wierzch wymieniają. Jestem już expertem po tylu konsolach :/

 

A co pracujesz w serwisie naprawczym? To może ty mi doradzisz czytając moje wypociny o problemach z XoX i powiesz czy spotkałeś sie z takimi problemami jakie ja mam z konsolą? Na Fejsbuku znalazłem kontakt z pewna osobą i potwierdziła ze miała identycznie i niby to wina dysku.. Ale jakos nie moge sie przekonac by dysk zaczął wariowac dopiero po paru miesiącach po zakupie..

 

Pisałem szerzej o moim problemie w poscie 2025 http://forum.pclab.pl/topic/1198970-Xbox-One-X/page__view__findpost__p__15337413 Jakbyś mógł luknąć i ocenić jeśli faktycznie masz doświadczenie z konsolami. Byłbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma Ci doradzać? Nie działa to na serwis a jak padnie to nowa.

Proste.

 

 

Zanim wróci z serwisu kup agregat lepiej i na do niego podłacz X.

Granie to oczywiscie tylko max 1h dziennie to dłużej pociągnie.

 

a co ty bidulku mozesz doradzic jak ty jestes zwyklym strozem bez wyksztalcenia technicznego- i twoje porady sa tak wartosciowe jak cale twoje trolowanie . wyjdz z forum i sprawdz czy plot stoi

 

ps nie zapomnij mnie zaraportowac szczerbaty.gif

Edytowane przez gruzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X to nie pc że sobie sam może grzebać w bebechach.

 

bo???? rzekl czlowiek ktory wozi komputer do serwisu zeby mu karte graficzna za 50 zl zamontowali - wez idz i przestan trolowac - mad2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Up_to_something.gif Edytowane przez gruzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Odin --> po co mi agregat?:P Jesli wyjdzie w praniu ze wadliwy np dysk lub płyta to wiem co stanowiło problem. Jeśli zwrócą mi i powiedzą ze nie znalezli problemów. Wowczas zacznę sie zastanawiać że możę to cos jest innego.

 

Co do demontazu konsoli. Sam bym ja rozkrecił, zmienił dysk i posprawdzał podzespoły ale no straci się gwarancję. A po co grzebać skoro jeszcze za darmo mozesz odesłać do serwisu MS.

 

Jedyny minus tego całego bigus to to ze max 2-4tyg bede bez konsoli.. Na szczęście mam w co grać na iPadzie i na PC. I tak dopiero czekam na Metro Exodus a będzie w polowie lutego.. Do tego czasu konsola powinna wrócić lub moze zakupie Prosiaka. Czas pokaze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbieranie konsoli nie ma żadnego sensu bo i tak nie ma części zamiennych, a jeśli nawet to z powodu zabezpieczeń np. napęd BD nie będzie działał plug & play. Dysku też nie zmienisz tak prosto jak w PS4 bo trzeba odpowiednio dysk spreparować. Ja wymieniałem łożyska we wiatraku w Xbox One S bo Microsoft z oszczędności wrzucił jakieś dziadostwo gdzie większość konsol dziwnie hałasowała, kupiłem EZO JAPAN i wiatrak działał cicho ale kosztem utraty gwarancji. Drugi raz bym tego nie zrobił tylko odesłał tę konsolę w cholerę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat HDD w XOne można prosto wymienić, wystarczy odpowiednie ułożenie partycji i wgranie odpowiednich plików - a jest do tego odpowiedni program który zrobi to za nas. Więc teraz jak ceny SSD są naprawdę niskie, warto to przemyśleć i wsadzić takie 480/512GB SSD - a konsola i loadingi gier dostaną mocnego 'kopa'.

W X360 było więcej kombinowania, bo prócz układu partycji trzeba było wgrać odpowiedni FW do dysku - przez co kompatybilnych z zamianą było tylko parę modeli dysków WD.

Edytowane przez Tomz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

co do samej konsoli, nie mam zarzutu - jak się odpali to pewnie potrzebne pliki już ma na dysku w ramie. Myślałem o takiej pół-modernizacji, czyli szybki ssd USB dla "określonych gier" - jest sens?

Myślałem nad ED600+Samsung 860Evo. A jakbym kupił i mam grę już zainstalowaną wraz z save'mi, to idzie jakoś łatwo przenieść?

Edytowane przez sonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Akurat HDD w XOne można prosto wymienić, wystarczy odpowiednie ułożenie partycji i wgranie odpowiednich plików - a jest do tego odpowiedni program który zrobi to za nas. Więc teraz jak ceny SSD są naprawdę niskie, warto to przemyśleć i wsadzić takie 480/512GB SSD - a konsola i loadingi gier dostaną mocnego 'kopa'.

W X360 było więcej kombinowania, bo prócz układu partycji trzeba było wgrać odpowiedni FW do dysku - przez co kompatybilnych z zamianą było tylko parę modeli dysków WD.

 

Ale chyba demontaż dysku też chyba gryzie sie z gwarancja. Bo to przecież demontaż obudowy. Chyba ze sie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba demontaż dysku też chyba gryzie sie z gwarancja. Bo to przecież demontaż obudowy. Chyba ze sie myle.

 

Chyba ,że umiejętnie odkleisz plombę z obudowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Chyba ,że umiejętnie odkleisz plombę z obudowy ;)

 

No można próbować :D Ale jednak posiadajac gwarancje nie ryzykowałbym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na konsoli Xbox One X z kinectem będzie działać ta gra ?

 

https://allegro.pl/oferta/kinect-sports-ultimate-collection-darmowa-wysylka-7705241611

 

Nie, niestety :( Gdyby na Xone działały gry kinect z x360 to pewnie nie byłoby takiej porażki. Niestety, nie działa żadna gra kinect z x360.

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć jak na xbox x zgrać screny zrobione w png 4k na pendrive? Bez żadnego udostępniania na fecabooka, albo gdzieś indziej (bo są wtedy kompresowane)

 

Chodzi i o zgranie screen bez kompresji takiego co np zajmuje 15 MB na pendrive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Najszybciej to bedzie jak ustawisz zrzucanie zrzutów ekranowych do oneDrive czyli chmury i z poziomu PC sobie wsio sciagniesz lub automatycznie tobie sciagnie na dysk.. To chyba najszybsza metoda..

 

Oczywiscie on nie kompresuje jak zrzuca do chmury. Więc masz max jakość zdjęć.

 

Ewentualnie jak chcesz na pendrive to musisz go sformatowac w xboxie jako dysk multimedialny (nie do gier!) .. I wówczas chyba tez mozesz szybko zrzucać na pen.. Ale jak to ja nie bawiłem sie wole jednak do OneDrive wydaje mi sie szybsze.

 

Ja np wolę do iPada. Bo akurat iOS ma swietny edytor graficzny i jakos mi w nim najwygodniej..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onedrive i później na pc ściągnięcie i zrzucenie na pendrive.

 

Dużo zachodu, pozatym nie używam pc ani laptopa ani stacjonarny na chwile obecna, tylko tablet.

 

Bardziej by mnie interesowała opcja podłączenie pendrive do xboxa i zgranie bezpośrednio, ale właśnie nie wiem jak to zrobić. Na ps4 jest to dużo bardziej czytelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież da się, potrzeba tylko dysku pod usb 3.0 i w opcjach przechwytywania wybrać zewnętrzny magazyn pamięci. Przechwytuje screeny i DVR w 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...