Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

A mam do was pytanie.. Mam zewnetrzny dysk, ktory jest mega przydatny do xboxa. Przegrywanie cyfrowych gier to nie problem ale .. jak wyglada sprawa jesli mam np GTA 5 w wersji pudełkowej?

 

Chodzi mi o to czy jak zainstaluje całość + pobierze patch który waży 25gb to też moge te dane przenieśc i póżniej spowrotem i będzie grało? Czy ktoś podobnie tworzył backup z zainstalowanej gry pudełkowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nową konsolę należy gdzieś rejestrować? Bo piszecie o rejestracji ale czy to się tyczy tylko akcji serwisowej?

Pzdr

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam do was pytanie.. Mam zewnetrzny dysk, ktory jest mega przydatny do xboxa. Przegrywanie cyfrowych gier to nie problem ale .. jak wyglada sprawa jesli mam np GTA 5 w wersji pudełkowej?

 

Chodzi mi o to czy jak zainstaluje całość + pobierze patch który waży 25gb to też moge te dane przenieśc i póżniej spowrotem i będzie grało? Czy ktoś podobnie tworzył backup z zainstalowanej gry pudełkowej?

 

Będzie wszystko działało bo tutaj nie ma znaczenia wersja gry. Możliwe jest nawet zainstalowanie dodatków na innym magazynie niż podstawowa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wszystko działało bo tutaj nie ma znaczenia wersja gry. Możliwe jest nawet zainstalowanie dodatków na innym magazynie niż podstawowa wersja.

 

Dokładnie, płyta w napędzie robi tylko autoryzacje do odpalenia gry. Co do dysku zewnętrznego to ja kupiłem ssd 500GB :E Oczywiście polecam 1TB ale to jeszcze trochę kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja mam toshibe 1tb zwykły HDD i smiga super.. Nawet gry smigaja bezposrednio z niej bardzo ok.. Chociaż i tak wole przerzucać na wewnetrzny dysk.. Bo po co ma mi zewnetrzny dysk być ciągle uruchomiony :)

 

Chyba ze znajde jeszcze inny jakis ciekawy monitorek do tysiaka z matowym ekranem, IPS i to 27 calowy.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE w dodatku porysowali mi konsole! Nie jest to duza rysa ale jest! ;/ Teraz to będzie mi ja gorzej sprzedac! Ehhh

 

5y5vwxt9mlpj_t.jpg

 

Na bank jej nie było bo ja jestem wyczulony na takie rzeczy i bym widzial zwłaszca gdy czesto przy niej siedziałęm jak walczyłem z błędami...

 

--

No nic potestuje ja pare dni i zobacze czy to cos da jak będzie znów to samo to zgłaszam i wtedy równiez zgłosze te rysę. Ogólnie kit z tą rysą.. wazne by nie było technicznych problemow

 

 

Ja kiedyś jak wysłałem na serwis pada - dostałem nowy, ale bez pudełka (w samej kopercie), to dzwoniłem to MS Polska z pytaniem WTF, to w prezencie dostałem 6m LIVE'a i coś tam jeszcze. Dlatego warto zadzwonić i zrobić trochę rabanu, może gratisy akurat zniwelują różnice wartości konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja kiedyś jak wysłałem na serwis pada - dostałem nowy, ale bez pudełka (w samej kopercie), to dzwoniłem to MS Polska z pytaniem WTF, to w prezencie dostałem 6m LIVE'a i coś tam jeszcze. Dlatego warto zadzwonić i zrobić trochę rabanu, może gratisy akurat zniwelują różnice wartości konsoli.

 

No dzieki dzięki.. Na razie męcze konsole i na razie wszystko smiga.. Ogólnie mam wrazenie ze jest troche glosniejsza ale odziwo wszystko smiga.. Zobaczymy jeszcze z tydzien.. Bo od listopada to nie byłoby tygodnia kiedy by coś nie wariowało.. Wiec 7 dni to takie minimum na test..

 

 

 

--

Mam do was pytanie czy mierzyliście moze miernikiem głośność waszego XoX? Wystarczy smartfonem i np przyblizyc go do boku gdzie sa radiatory - tak gdzies 30-50cm ? bo do 10 cm nie ma sensu bo wtedy zawsze jest przeciez glosno bo to juz blisko urzadzenia.

 

Bo jestem ciekaw jak jest u was z głośnością.. Wiem ze smartfony nie oddadzą realnej wartosci dB ale nie każdy ma w domu prawdziwy miernik. Jestem ciekaw jakie są wasze wyniki.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki Panowie że was tak tym moim problemem męczę, ale może ktoś będzie w stanie w końcu mi pomóc. Mianowicie spadki fps`ów w FIFA 19 na x1x i tylko w tej grze. Grę dwa razy już instalowałem od nowa i nic. Jednym razem mogę grać 5h bez przerwy i zero spadków, po czym zrobić krótką przerwę, odpalić grę od nowa i spadki od pierwszego gwizdka. W sumie one się pojawiają losowo i tak samo losowo długo trwają. Dodam że np. gdy już mam spadki to wejście i wyjście do menu czasami je niweluje. Krótko mówiąc, pojawiają się w losowych momentach i różnie długo trwają.

 

Jeśli napisałem to chaotycznie to przepraszam. Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełącz konsolę na 1080p w opcjach i zobacz czy coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Od paru dni znowu jestem w obozie zielonych po kilku latach przerwy. Mam pytanie do osób grających w Halo5 i GoW4.

Czy tylko ja mam potężny kłopot z szukaniem graczy w matchmakingu? W GoW4 czekam i po 10min na mecz po czym przerwywam szukanie bo nie mam cierpliwości. Jak gram w cokolwiek na ps4 online to żadnych problemów. W klocku ciężko o graczy? Nikt już nie gra w te gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

U mnie nie ma spadków w fifie. Musisz rozwiazanie problemu szukać chyba gdzieś indziej niż konsola. A jak inne gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki dzięki.. Na razie męcze konsole i na razie wszystko smiga.. Ogólnie mam wrazenie ze jest troche glosniejsza ale odziwo wszystko smiga.. Zobaczymy jeszcze z tydzien.. Bo od listopada to nie byłoby tygodnia kiedy by coś nie wariowało.. Wiec 7 dni to takie minimum na test..

 

 

 

--

Mam do was pytanie czy mierzyliście moze miernikiem głośność waszego XoX? Wystarczy smartfonem i np przyblizyc go do boku gdzie sa radiatory - tak gdzies 30-50cm ? bo do 10 cm nie ma sensu bo wtedy zawsze jest przeciez glosno bo to juz blisko urzadzenia.

 

Bo jestem ciekaw jak jest u was z głośnością.. Wiem ze smartfony nie oddadzą realnej wartosci dB ale nie każdy ma w domu prawdziwy miernik. Jestem ciekaw jakie są wasze wyniki.

 

Azazell, jakbyś miał głośny to byś nie miał takich pytań bo to słychać od razu. Chcesz na PM filmik jak chodził jeden z tych co odesłałem ze względu na głośność?

 

Witam!

 

Od paru dni znowu jestem w obozie zielonych po kilku latach przerwy. Mam pytanie do osób grających w Halo5 i GoW4.

Czy tylko ja mam potężny kłopot z szukaniem graczy w matchmakingu? W GoW4 czekam i po 10min na mecz po czym przerwywam szukanie bo nie mam cierpliwości. Jak gram w cokolwiek na ps4 online to żadnych problemów. W klocku ciężko o graczy? Nikt już nie gra w te gry?

 

Jaki masz status NAT?

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Azazell, jakbyś miał głośny to byś nie miał takich pytań bo to słychać od razu. Chcesz na PM filmik jak chodził jeden z tych co odesłałem ze względu na głośność?

 

 

A wez zapodaj :). Ja ci powiem ze hm teraz jak dostałem go spowrotem to mam wrazenie ze troske słychać cewki jak właczam bardziej wymagajaca gre.. mozliwe ze to mialem wczesniej ale prawie 2 tygodnie bez xboxa mogło sprawić, że odzwyczaiłem się od tych dzwiekow ;). U mnie XoX dziala spoko jesli chodzi o dzwiek ale moglby byc jeszcze cichszy :). No ale na pewno lepiej niz ps4 pro (nie wliczajac nowej rewizji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tzn moja konsola XoX jest słyszalna jak naprawde jest w pokoj jest nocna cisza.. ale juz moj dekoder polsatu bywa glosniejszy wiec nie narzekam.. Przy graniu to juz zalezy.. jesli siedze max 2m od niej to kompletnie jej nie słychac jak mam dzwiek na srednim poziomie .. Na cichym glośności dzwięku również jest nie słyszalne chyba ze sie naprawde wysile by nasłuchiwać konsole.. No ale ja i tak rzadko co gram po cichu :).. Nie jest zle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dekoder polsatu pewnie od złego napięcia masz taki głośny.

 

Ty jak coś palniesz to niewiadomo czy się śmiać czy płakać :D. Dekoder polsatu mam cichy bezgłośny jedynie słysze w nim jak pracuje dysk twardy wewnętrzny, gdy nagrywam kanały z satelity.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma spadków w fifie. Musisz rozwiazanie problemu szukać chyba gdzieś indziej niż konsola. A jak inne gry?

 

Forza Horizon 4 ustawiona na "jakość" i RDR2 bez żadnych spadków. Gdzie szukać rozwiązania? TV to "Philips 50PUS6703" 4k HDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Forza Horizon 4 ustawiona na "jakość" i RDR2 bez żadnych spadków. Gdzie szukać rozwiązania? TV to "Philips 50PUS6703" 4k HDR

 

Wiesz co szczerze ci powiem ze nie wiem. Pisałes ze instalowales 2x no to lipa. A czy masz wersje pudelkowa? Moze porysowana płyta? Chociaż to raczej nie ma znaczenia przy dzisiejszych grach ;/ Moze komus pozycz i niech zobaczy na swojej konsoli?

 

Czy miales tak od początku czy jednak problemy pojawiły się z czasem? Bo moze coś system windows w konsoli zwariował i coś tam zle przetworzył pliki hmm no niewiem ale to teraz wymyślam bo naprawde nie wiem jak pomóc.

 

A wez moze pobierz z internetu wersje demo? I zobacz jak ona sobie radzi z twoja konsolą.. Tylko najpierw usun gre :) ... O to wydaje mi sie bardzo dobry pomysł.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję cyfrową, nie mam płyty. Wiesz co, chyba od początku są te spadki, ale nie jestem pewien. Mimo tego że mam wersję cyfrową to pobierać demo? Myślę że to bez sensu jak i tak pobierałem od nowa dwa razy grę. Nawet jeśli demo by chodziło dobrze to i tak to nie rozwiązuje mojego problemu. Sytuacja ta mnie już rozbraja nerwowo, bo kupiłem konsolę głównie z myślą by grać z kuzynem właśnie we Fife a tu taki zonk. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda, 7962304412.png

 

Dodam że jak usunę ten plik około 1 GB co FIFA rezerwuje sobie to spadki pojawiają się rzadziej i trwają krócej, a może tak mi się tylko wydaje, mam od tego mętlik w głowie.

 

Co do neta, to spadki też jak gram offline są.

Edytowane przez sulek1124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję cyfrową, nie mam płyty. Wiesz co, chyba od początku są te spadki, ale nie jestem pewien. Mimo tego że mam wersję cyfrową to pobierać demo? Myślę że to bez sensu jak i tak pobierałem od nowa dwa razy grę. Nawet jeśli demo by chodziło dobrze to i tak to nie rozwiązuje mojego problemu. Sytuacja ta mnie już rozbraja nerwowo, bo kupiłem konsolę głównie z myślą by grać z kuzynem właśnie we Fife a tu taki zonk. :/

 

Pisałem wyżej żebyś sprawdził na 1080p. Wygląda na to że problemem nie jest Xbox a Philips https://www.avforums.com/threads/philips-55pus6703-motion-problem.2197993/page-6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oki Musisz pogrzebać w ustawieniach grafiki/wideo w samej konsoli. Coś masz tan namieszane z 4k = odświeżaniem. Przełącz na Fullhd jak wyżej kolega napisał. Tam jest opcja gdzie mozesz zaznaczać 50hz, 24hz przy 4K - i zaznacz wszystko albo wyłącz jak masz już zaznaczone .Może to pomoze.

 

Okazuje sie ze twoj model Phillipsa ma ogromny problem z konsolami Xbox. https://www.avforums.com/threads/philips-55pus6703-motion-problem.2197993/

 

I tu poczytaj https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/4k-xbox-one-x-stutter/6e5e308e-62b2-4a80-bef2-ca77e011374f?page=2

 

Eh a użytkownik WPW mnie jescze tutaj ubliżał publicznie, pisząc że Tviki nie mają wpływu na działanie konsoli.. Mam nadzieje ze przeczyta ten post i wejdzie do tego linku.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli problem nie do rozwiązania. :(

Gdy ustawię 4k i wyłączę odświeżanie 24Hz i 50 Hz nic się nie zmienia, tak samo gdy ustawię na 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A masz w domu jakis inny ekran? np monitor? albo nawet laptop? podlacz konsole i wlacz fife.. Będziesz wszystko wiedział czy to wina konsoli/gry czy Tvika

 

A w tviku masz ustawiony tryb gry? Oraz masz wylaczone wszelkie upłynniacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...