Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może dali Ci inną konsolę po prostu? To dość znana praktyka w MS i Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie no raczej ta sama bo z tylu zgadzaja sie numer modelu. CHyba ze zmienili?:D A kto tam wie :).. Polozylem konsole nizej na polce i juz jest ok. Ogólnie i tak jest cichsza niz ps4 pro ale zawsze wole jakos jeszcze bardziej wyciszyć.

 

Ogólnie zastanawiam sie czy sa jakies fajne meble pod tv czy do takich urzadzen jak konsole ktore dodatkowo wyciszaja urzadzenia? W standardowych szafkach gdzie jest drewno raczej wolałbym nie zamykac :).. Moze szklane + zamykany przód? Tylko czy to bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azazell jeszcze obczaj GoW4 jak nie próbowałeś. Może się podobać. Ja dzisiaj posłałem swoją do naprawy klekoczącego wiatraczka. Nawet jest taka kategoria w usterkach :E. Mam nadziej eż ego nie porysują, nie pochlapią klejem no i że naprawią.

 

Co do znanych gier to czy Wiesiek3 nie powinien mieć jeszcze jakiegoś trybu z lepszą grafą na XoneX? Wczoraj włączam i jest tylko 4k/wydajność. Wygląda tak sobie w sensie zasięg widzenie dalej mizerny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może źle to robiłeś?

 

 

Dobry pomysł na piekarnik w salonie :thumbup:

 

 

To wcale nie jest zły pomysł jak zapewnisz sensowne chłodzenie z tyłu. XoneX zasysa powietrze z boków i wywala tyłem. Czyli jak ktoś ma tak jak ja że otwarty przód i zamknięty tył to jest gorzej jak by było odwrotnie :/ Idiotycznie to zrobił MS bo nie ma opcji by wymusić wyrzucanie ciepłego powietrza do przodu a podejrzewam że wile osób ma tak jak ja czyli ściankę z tyłu komody rtv..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może źle to robiłeś?

Nie no tego dziecko by nie zepsuło patrząc na instrukcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Azazell jeszcze obczaj GoW4 jak nie próbowałeś. Może się podobać. Ja dzisiaj posłałem swoją do naprawy klekoczącego wiatraczka. Nawet jest taka kategoria w usterkach :E. Mam nadziej eż ego nie porysują, nie pochlapią klejem no i że naprawią.

 

Ale czy warto GoW4 jak nie grałem 2 i 3 ? Chyba są powiązane fabularnie?

 

Btw. Miałes mi chyba pokazać filmik czy tam nagranie jak uciebie hałasuje konsola ;)

 

A może źle to robiłeś?

 

Raczej nie.. Bo działało sprawnie pare dni po wykonaniu tych czynności. Nawet na YT są filmiki i robiłem identycznie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Gow4 to do pokazu grafiki chyba się nie nadaję. Gra przyjemna, typowo hamburgerowa, ale zdecydowanie nie ma pazura graficznego. A co do zaczynania seri od części 4 to można, ale nie będziesz paru rzeczy ogarniać. Ja polecam poprzednie bo daja dużo frajdy a graficznie wcale złe nie są. Ogólnie to chyba na xklockuX nie ma żadnej gry która korzysta z jego mocy. Pięknie to wyglądają gry takie jak Horizon ZD, Killzone albo Uncharted. U zielonych dalej czekamy na jakąś grę która spowoduje opad szczeny i zbieranie jej miotełką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW 4 bardzo mi się podobał i klimatem i graficznie przynajmniej na PC wyglądało to całkiem solidnie i było na czym zawiesić oko. Wersji na xboxa nie widziałem więc się nie wypowiem :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie ustawioną konsolę? Jaką macie odległość tyłu konsoli od ściany? Mam 8cm i nie wiem czy nie za mało i czy się nie grzeje przez to. Jak myślicie? Nie bardzo mam jak inaczej ustawić. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ok, 8cm to i tak dużo.

 

Ważne żeby ogólnie był jakiś przewiew.

Edytowane przez KacperLimerick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja mam tak ustawione jak na moich fotkach (marna jakosc ale cos tam widac :P)

 

64xxemb7sahe_t.jpg

 

8b9nzxz0u75m_t.jpg

 

Jak widac na tych półkach mam sporą przestrzeń i to mi sie podoba w tym mebelku.. chyba jedyna zaleta :D Bo sam mebel nie jest atrakcyjny wizualnie ale ja na wyglad az tak nie patrze.. Ma byc wygodnie dla samych urzadzeń itp :P .. I tak wiem burdel mam ale powiedziałem sobie ze sobie zrobie porzadek jak juz zakupie ps4 i jak przyjdzie mi xbox.. konsola wróciła ale jestem ostatnio bardzo leniwy ;p .. Te kable w srodku nie są w ogole widoczne chyba ze ktos sie przybliży maksymalnie na odległości fotki i jeszcze właczy latarki bo tam jest bardzo ciemno :)

 

p17i5wwqhgkt_t.jpg

 

Was nie wkurza ta swięcąca dioda od xboxa? Dobrze ze mam maksymalnie nisko usadowioną konsole to teraz może być cały czas włączona nawet w nocy.. Kiedyś miałem wyżej to jezu pokój mi oświetlała :D

 

Wyzej bede mial ps4 tam gdzie sa pudelka i tak to bedzie.. Chyba ze w okresie letnim któraś z konsoli będzie tam za gorąco to przestawie na miejsce z tym białym dekoderem ;p..

 

Co do pytania to konsole mam odsuniętą od ścianki tak na oko z 10cm..

 

Musze sobie tez sprawic nowszy mebel ale na razie kazdy hajs wolę przeznaczać na inne wydatki :P.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ois5pppk4q15_t.jpg

 

Ja szukałem specjalnie stolika z otwartym tyłem, tak żeby piecyki miały komfortowe warunki ^^

 

Światełko od kloca chyba mi nie robi bo konsola jest nisko, ale pasek ps4p zdecydowanie ładniejszy. Natomiast dźwięk włączania X ma bardzo ładny, ps chamskie biiip jak 30 letni komputer :E

Edytowane przez KacperLimerick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Światełko od kloca chyba mi nie robi bo konsola jest nisko, ale pasek ps4p zdecydowanie ładniejszy. Natomiast dźwięk włączania X ma bardzo ładny, ps chamskie biiip jak 30 letni komputer :E

 

Hehe czyli podobnie mamy z wysokością usadowionej konsolki więc mamy spokój z diodą. ALe powinna być opcja wyłączenia tej diody ! Albo przyciemnienie jej :)

 

Zgadzam się PS4 ma dziwny "beep" przy uruchamianiu. No ale co zrobić, nie ma nic idealnego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie tragiczne te szafki :E Zabudowany tył to w ogóle nie ma tutaj racji bytu. Przecież Xbox wypluwa tyle ciepła, że chwila i robi się piekarnik z termoobiegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie mam zabudowanego tyłu, lecz wąski mam stolik pod TV, i ma 8cm od ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW 4 bardzo mi się podobał i klimatem i graficznie przynajmniej na PC wyglądało to całkiem solidnie i było na czym zawiesić oko. Wersji na xboxa nie widziałem więc się nie wypowiem :E

Taa... dotąd pamiętam gdzieś na początku z tymi robotami, te płaskie ściany z cegły i cegły na paletach niczym naklejona tekstura i tylko ze trzy czy cztery wystające :lol2:

Wrażenie od razu jak bym grał w soldier of fortune czy igi naście lat temu.

 

ps chamskie biiip jak 30 letni komputer :E

Jak ps3. Nawet tego nie chciało im się zmienić.

Nie bez powodu to ps3,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy warto GoW4 jak nie grałem 2 i 3 ? Chyba są powiązane fabularnie?

 

Btw. Miałes mi chyba pokazać filmik czy tam nagranie jak uciebie hałasuje konsola ;)

 

 

Wysłałem CI PM z filmikiem a co do GoW4 to ja też nie zmogłem 2 i 3 choć głównie ze względu na ogrom innych gier do ogrania. Fabuły w GoW tyle co kot napłakał więc jakoś nie odczuwałem braków grając w GoW4. To nie Halo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie tragiczne te szafki :E Zabudowany tył to w ogóle nie ma tutaj racji bytu. Przecież Xbox wypluwa tyle ciepła, że chwila i robi się piekarnik z termoobiegiem.

:thumbup:

Najlepiej gdy konsola ma dużo przestrzeni do oddychania, a im więcej z tyłu tym właśnie lepiej. 8-10cm to za mało.

 

Każda kobita potwierdzi :E

 

 

Wysłałem CI PM z filmikiem a co do GoW4 to ja też nie zmogłem 2 i 3 choć głównie ze względu na ogrom innych gier do ogrania. Fabuły w GoW tyle co kot napłakał więc jakoś nie odczuwałem braków grając w GoW4. To nie Halo ;)

Do coopa na pewno fajne, ale samemu to niestety słabo. Same killromy i nic ciekawego. Trójki nie zmęczyłem, a czwórka to już było przegięcie siusiaka i rzuciłem to jeszcze szybciej jak trójkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

U mnie konsola siedzi, ładnie boczkiem ;)

 

 

Szafka eksluzywna ale mnie by te światło rozpraszało. Jescze za telewizorem - diody? oki zrozumiem ale pod tv jakoś hm .. No moze pewnie bym się przyzwyczaił..

 

Ale macie tragiczne te szafki :E Zabudowany tył to w ogóle nie ma tutaj racji bytu. Przecież Xbox wypluwa tyle ciepła, że chwila i robi się piekarnik z termoobiegiem.

 

WIesz co to zależy od tego ile masz miejsca z każdej strony konsoli. U mnie jest po 15cm z lewej/prawej i z tylu z 10cm.. Nawet wczoraj jak dałem blizej scianki tylnej to nic sie nie grzało. Konsola przy wymagajacej gry nie nagrzewa sie mocno..

 

Moja tylnia scianka od szafki to zwykła milimetrowa deseczka z wiórków..

 

Jesli ktos kladzie konsole blisko samej grubej sciany i wąskich boków - wówczas moze sie cos stać z przegrzaniem.

 

:thumbup:

Najlepiej gdy konsola ma dużo przestrzeni do oddychania, a im więcej z tyłu tym właśnie lepiej. 8-10cm to za mało.

 

 

8 cm spokojnie starczy. Wszystko zalezy z czego wykonana jest tylna ścianka od mebla. Tak jak pisałem wyżej :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolik bardzo przyjemny, niestety moja Żona nie rozumie piękna podswietlanych elementów:E

 

Niech ktoś zadzwoni do Microsoftu i powie że mamy 2019 rok, można pady ładować po USB jak konkurencja od 13 lat :E

Wczoraj wymieniłem baterie po tygodniu, pierwszy raz. Niby nie musiałem używać maści na ból tyłka żeby to zrobić, ale jest jakiś niesmak. Człowiek oczekuję czegoś więcej po konsoli pro/premium/elite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Niech ktoś zadzwoni do Microsoftu i powie że mamy 2019 rok, można pady ładować po USB jak konkurencja od 13 lat :E

Wczoraj wymieniłem baterie po tygodniu, pierwszy raz. Niby nie musiałem używać maści na ból tyłka żeby to zrobić, ale jest jakiś niesmak. Człowiek oczekuję czegoś więcej po konsoli pro/premium/elite

 

Wiesz co ci powiem. Też z początku narzekałem na te baterie i ładowanie padów xbox. Wolałem od dawna metode z dualshocków. Ale kupiłem sobie zestaw 6 akumulatorków firmy eneloop i raz na tydzien lub dwa poprostu zamieniam jak sie bateria rozladowuje.. i ładuje ładowarką..Jest o tyle dobrze ze nie musimy ładowac pada po paru godzinach grania jak w dualshockach. Coś za coś :)

 

Wysłałem CI PM z filmikiem a co do GoW4 to ja też nie zmogłem 2 i 3 choć głównie ze względu na ogrom innych gier do ogrania. Fabuły w GoW tyle co kot napłakał więc jakoś nie odczuwałem braków grając w GoW4. To nie Halo ;)

 

Obejrzałem filmik, dzieki i jakoś nie wydaje mi sie bybyła głośna? U mnie też jest ten sam dźwięk jak przyłoże głowe blisko konsoli. Ale jak sie oddale z 50cm to tego nie słychać.. A jak w ogóle siedze 1,5m lub 2 metry od niej to nic anic... Jedynie słychać u mnie te cewki hmm co troszke wkurza jak jest cisza..

 

A mozesz zmierzyć ile decybelów jest z tak bliska konsoli? bo moze filmik nie ukazuje realnego dźwięku.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolik bardzo przyjemny, niestety moja Żona nie rozumie piękna podswietlanych elementów:E

 

Niech ktoś zadzwoni do Microsoftu i powie że mamy 2019 rok, można pady ładować po USB jak konkurencja od 13 lat :E

Wczoraj wymieniłem baterie po tygodniu, pierwszy raz. Niby nie musiałem używać maści na ból tyłka żeby to zrobić, ale jest jakiś niesmak. Człowiek oczekuję czegoś więcej po konsoli pro/premium/elite

Ładowarka i dobre akumulatorki to lepsza sprawa niż wbudowane aku w pada jak na ps4, które to trzyma tak 3-4x krócej niż dobre akumulatorki na padzie x one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Grasz bez dzwięku?

 

Ja ? nie.. tzn powiem tak.. Mozna spokojnie grać i te cewki słychac jedynie jak np w jakies grze jest przerwa np ładuje sie mapa czy coś wtedy jak sie przysłuchamy to słychać.. A tak spokojnie da sie grac ..

 

Zobacze jak to bedzie dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...