Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to prawda Panowie, wbudowane aku w DS działają raptem pare godzin, pad od xkloca cały tydzień. Plus za to że wibracje o wiele lepsze, dodatkowe silniczki w spustach (?) Oraz dźwięk na słuchawkach podłączonych do pada wydaję się być o klasę lepszy. Ale nikt nie mówił że Microsoft musiał dać tak słabe bateryjki jak konkurencja.

 

Azazell - te cewki to chyba zmora całej branży elektronicznej ostatnich lat. Już wiele razy słyszałem o tym że słychać dziwne dźwięki u kogoś A to od zasilacza w pc, karty graficznej, coś w telewizorze..

Ale elektrykiem nie jestem, nie wiem czy to faktycznie jakieś cewki, kondensatory albo coś innego. Pewnie to po prostu efekt cięcia kosztów w całej branży elektronicznej.

Edytowane przez KacperLimerick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te podświetlenie, to można w dowolny sposób regulować. Po włączeniu zaraz dostaje się "boosta" i człowiek czuje się mniej znużony, niż wtedy gdy jest zupełnie ciemno :)

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki macie problem z tym brakiem ładowania i wbudowanych aku przez usb. Kupiłem konsole w połowie grudnia i oprócz tych 2 baterii co były załączone z padem (jakieś duracell Basic) zużyłem 4 lidlowe paluszki do tej pory (gram w łikendy po kilka godzin dziennie) . Koszt 8 lidlowych paluszków to nie wiem chyba 12 czy 14zł. Mi taka paczka 8 sztuk za 12 czy 14 ileś zł styknie na 2 miesiące. No chyba że ktoś gra kilka kilkanaście godzin dziennie to rozumiem sensu bawienia się w aku dla mnie to zbedne. Dla mnie koszt baterii do pada jest nieistotny. Czepianie się na siłę:) . A tak pozatym to ten cały Xbox gold straszna lipa - xpass wiadomo mega deal ale ale jak ktoś nie gra online to ten caly gold gdzie jakieś śmieciowe darmowe gry wrzucają jest bez sensu. Co do grzania się konsoli też mam ściankę z tyłu może 20 cm z tyłu przestrzeni i wyraźnie czuć jak jest ciepła gorąca. W sumie nic dziwnego wyrzuca konsola gorące powietrze co w sumie jest normalne. Na razie mnie to nie martwi, że konsola się grzeje bo jest zima ale coś czuję że w lato się będzie to pudełko mega grzać. Trzeba będzie pomyslec nad zmianą pasty termo jak będzie 3o stopni bo podobno przegrzewanie i Kijowa pasta to jeden z głównych powodów padania konsoli (problem z przegrzewanie to nic nowego w sumie w Xboxach).

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki macie problem z tym brakiem ładowania i wbudowanych aku przez usb. Kupiłem konsole w połowie grudnia i oprócz tych 2 baterii co były załączone z padem (jakieś duracell Basic) zużyłem 4 lidlowe paluszki do tej pory (gram w łikendy po kilka godzin dziennie) . Koszt 8 lidlowych paluszków to nie wiem chyba 12 czy 14zł. Mi taka paczka 8 sztuk za 12 czy 14 ileś zł styknie na 2 miesiące. (...).

 

Można i tak ale da rade kupić cztery akku Ikea Ladda za 30pln a to niby eneloop pro (2500MAh). Jak masz ładowarkę to przynajmniej nie masz sytuacji że zabraknie baterii w domu. No i raczej mało grasz, są tacy co by im w tygodniu poszło 7 kompletów baterii. Wtedy zakup akku jest racjonalny i EKOLOGICZNY :E

 

Edit: no dobra przesadzam że 7 ;) ale ze 3 komplety są realne.

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości domów baterie przydają się do wielu różnych urządzeń. Więc ładowarka i akumulatory to przydatna sprawa nie tylko do pada.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

W większości domów baterie przydają się do wielu różnych urządzeń. Więc ładowarka i akumulatory to przydatna sprawa nie tylko do pada.

 

Dokładnie. Ja jeszcze je używam do pilotów (chociaż często i też wymagane są mniejsze AAA).. Akumulatory AAA i AA to podstawa..

 

Można i tak ale da rade kupić cztery akku Ikea Ladda za 30pln a to niby eneloop pro (2500MAh). Jak masz ładowarkę to przynajmniej nie masz sytuacji że zabraknie baterii w domu. No i raczej mało grasz, są tacy co by im w tygodniu poszło 7 kompletów baterii. Wtedy zakup akku jest racjonalny i EKOLOGICZNY :E

 

Edit: no dobra przesadzam że 7 ;) ale ze 3 komplety są realne.

 

Dlatego nie rozumiem jak ktoś jeszcze może kupować zwykłe baterie i płacić za kolejne co 2 miesiące :> Przecież to marnotrastwo pieniędzy.

 

Azazell - te cewki to chyba zmora całej branży elektronicznej ostatnich lat. Już wiele razy słyszałem o tym że słychać dziwne dźwięki u kogoś A to od zasilacza w pc, karty graficznej, coś w telewizorze..

Ale elektrykiem nie jestem, nie wiem czy to faktycznie jakieś cewki, kondensatory albo coś innego. Pewnie to po prostu efekt cięcia kosztów w całej branży elektronicznej.

 

No właśnie tak to już jest z tymi cewkami.. Wczoraj cały dzień miałem spokój z cewkami od XoX, dziś znó je troszke słychac.. Moze to minie? Mam nadzieje czasami tak jest ze one się wyciszaja..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj pisał o piszczących cewkach w konsoli. Ja dawno temu wysyłałem Xbox One na gwarancje ze względu na piszczące cewki i wymienili mi konsole. W tej nowej piszczenia cewek nie uświadczyłem za to strasznie było słychać doczytywanie dysku. Jak nie urok, to sraczka. Aczkolwiek i tak uważam że Xboxy działają dużo sprawniej i mimo wszystko są duże cichsze niż ten helikopter od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak ale da rade kupić cztery akku Ikea Ladda za 30pln a to niby eneloop pro (2500MAh). Jak masz ładowarkę to przynajmniej nie masz sytuacji że zabraknie baterii w domu. No i raczej mało grasz, są tacy co by im w tygodniu poszło 7 kompletów baterii. Wtedy zakup akku jest racjonalny i EKOLOGICZNY :E

 

Edit: no dobra przesadzam że 7 ;) ale ze 3 komplety są realne.

3 komplety też nierealne. Komplet baterii alkalicznych lub aku 2500mAh to 25-30h grania, więc żeby zużyć 3 komplety, musiałbyś grać w ciągu tygodnia jakieś 80-90 godz.

Edytowane przez mURdOcK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ktoś tutaj pisał o piszczących cewkach w konsoli. Ja dawno temu wysyłałem Xbox One na gwarancje ze względu na piszczące cewki i wymienili mi konsole. W tej nowej piszczenia cewek nie uświadczyłem za to strasznie było słychać doczytywanie dysku. Jak nie urok, to sraczka. Aczkolwiek i tak uważam że Xboxy działają dużo sprawniej i mimo wszystko są duże cichsze niż ten helikopter od Sony.

 

To pewnie też zależy jak głośno one piszczą. Bo niektórzy są przeczuleni (i to aż nadto - jak ja na przykład), a wtedy to mogą raczej nic nie zrobić..

 

A jak uciebie piszczały te cewki? Były słyszalne nawet jak grałeś w gierki z włączonym dźwiękiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję pomocy. Namieszałem coś w ustawieniach obrazu o ile dobrze pamiętam mogłem tam wybrać coś miedzy HDMI a DVI? Coś takiego już nie kojarzę. Dałem na DVI i mam tylko kaszę na ekranie, jak to cofnąć? Tak wiem, jestem idiotą.

 

edit:

Naprawiłem. :D

Edytowane przez sulek1124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój skorpion już wraca po naprawie zobaczymy co tam napsuli i porysowali jak będzie jedna ryska to Satya Nadella leci ze stołka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Z pewnoscią będzie wszystko w porządku z twoja konsolą :). Ciekwe czy też tobie napisali co mi na wydrukowanej kartce że przywrócili do fabrycznych ustawień.

 

U mnie przez jeden dzien nie slychac cewki, na drugi lekko slychac ale jak gram na srednim poziomie glośności to nie słychać.. Jest ok Ta rysa nie przeszkadza bo wiadomo jest zakryta w szafce..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nio nigdy nie gram ciszej;p Tak samo filmy lubie mieć dość głośny dźwięk..Może nie tak głośny jak w kinie ale jak na domowe warunki to hm mieszkając w bloku by mnie szybko wyrzucili :D w domku jednorodzinnym mam grube ściany i to znacząco wycisza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do dźwięku to ostatnio gram tylko na słuchawkach i testuje ostatnio dolby atmos for headphones. W GoW4 daje rade. Jest efekt. Ten windowsowy sonic nie sprawdza się w każdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Atmos działa w każdej grze czy tytuł musi to w jakiś sposób wspierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czy ktoś z was grał w Kingdom Come na Xbox one X? Gdzieś widziałem filmiki i jedni narzekali ale to mieli wersje "S".

 

Jeśli ktoś grał to czy moze powiedzieć czy gra ma polskie napisy na konsoli? Oraz czy ogólnie jak sie gra na konsoli w ten produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pożyczył GTA 5 ma Xbox One ten pierwszy co wychodził. Na pudełku nie piszę 4H, HDR itp. jak na nowych wydawanych grach. Tutaj pytanie czy takie egzemplarz w pełni wykorzystuje XBox One X czy trzeba kupić specjalny egzemplarz , który wykorzystuje moc Xbox One X, to samo dotyczy innych gier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki "egzemplarz" musiałby powstać, a właściwie to okładka.

Niektóre gry dostały usprawnienia pod xoxa, inne nie, w tym właśnie gta.

Pewnie będzie działało ciut lepiej siłą rzeczy - szybszy loading, cpu tam gdzie się dławił tu nie bedzie itd. ale o true for kej zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego egzemplarza w obrębie danej gry - producent udostępnia łatkę do pobrania jeśli przewidział jakieś usprawnienia typu wyższa rozdzielczość czy hdr. GTA V nie doczekało się usprawnień, może jedynie lepiej działać na Xbox One X (rzadsze spadki fps, doczytywanie tekstur itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie belkę z Atmosem albo fizyczny zestaw głośników razem z sufitowymi to teoretycznie jak ustawi się dźwięk na Dolby Atmos to menu konsoli oraz gry uruchamiane latają w Atmosie i niby jest dźwięk remasterowany z 5.1 na 5.1.4, ale wolę DTSa 5.1 jako natywną ścieżkę ustawić jak gra nie ma Atmosa niż w takie coś się bawić.

 

Podobnie ze słuchawkami...wolę ścieżkę taką jak ma iść czyli jak słuchawki Stereo są używane to 2.0 bez sztucznego Atmosa.

 

Jeśli chodzi o kwestię akumulator vs baterie, to niestety pad od PS4 rozładowuje się potwornie szybko i to ładowanie irytuje. Odwrotnie jest z bateriami -> Kupno kilku Eneloopów białych oraz ładowarka i nie dość, że te baterie w padzie wytrzymują zadowalająco długo, to jak padają, zamienia się na naładowane, tamte do ładowarki i cały proces jest prosty i przyjemny.

 

Jaką macie ustawioną konsolę? Jaką macie odległość tyłu konsoli od ściany? Mam 8cm i nie wiem czy nie za mało i czy się nie grzeje przez to. Jak myślicie? Nie bardzo mam jak inaczej ustawić. ;/

No nie jest to super dużo, ale nie powinno być żadnych problemów. Pograj jednak kiedyś 2-3h w jakiś wymagający tytuł i przyłóż rękę do ściany za wywiewem z konsoli. Zobaczysz jaka gorąca będzie. :D

 

Mam 18 cm do ściany, a jak w AC: Odyssey po parę godzin grałem, to ten fragment ściany za wywiewem był mocno ciepły.

 

Jak fizycznie nie da się nic zmienić, to musi być i te 8 cm, zawsze warto jednak rozważyć inne opcje. Na pewno nie jest też dobrym pomysłem zamykanie konsoli po szafkach jak to często ktoś opisuje.

 

https://imgur.com/a/rMvMRuE

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Xbox wrócił i niby wszystko gra.

Macie może rozwiązanie na szybsze pobieranie, bo przy łączu 100mbit pełnej prędkości nie wyciąga. Nieważne czy kabel czy wifi 5ghz.

Internet kablówka router: http://modemykablowe.pl/modemy-datavoipwifi/14-netgear-c6250emr.html

Jak puszczę torrenty to łącze wykorzystuje całe,speed test to samo. Słabe serwery Microsoftu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
    • No to problem ciecia rozwiązał się sam, będzie dalej jeździł swoim Pasterzem B5
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...