Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie kup jak normalny cywilizowany czlowiek a nie cebula

Nie wiem co to za cebula. Żyjemy w EU to i kupujemy w EU. W polskim sklepie ms xbox 2199pln :E

 

W szwajcarskim

https://www.microsoft.com/de-ch/store/d/xbox-one-x-konsole-1-tb/8nq33jvv1s9v/3htd?ranMID=24542&ranEAID=hL3Qp0zRBOc&ranSiteID=hL3Qp0zRBOc-RC6sVWj93usUuCLndb06uQ&tduid=(b079cefc0947ee1f0ba4cd55659a654e)(256380)(2459594)(hL3Qp0zRBOc-RC6sVWj93usUuCLndb06uQ)()

~1830pln :E

Gwarancja z tego co wiem jest realizowana lokalnie więc jakby nie patrzeć taka "cebula" może smakować :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo.Pewnie wypluwa resztki ciepla.

No wiadomo, moja też jest ciepła w InstantOn, zresztą pobiera okolo 50W z gniazdka w tym trybie, to czego oczekujecie :E Grałem teraz w GOW4 i w grach w 4K moja konsola ogólnie pracuje bardzo cicho, ale zdarza jej się, szczególnie po jakimś filmiku, zaszumieć mocniej przez 20-30 sekund i ucichnąć znowu na kilkanaście minut podczas normalnej sesji. Jeżeli tak to będzie wyglądać cały czas, to jestem bardzo zadowolony :> w końcu musi z siebie to ciepło wypluć to niech wypluwa w taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej kup w kraju, pewna dostępność i dostawa, pomijam rownież czas dostawy. Swoją droga czy warto sie spinać z zakupem konsoli za granica za tak małe różnice w cenie gdy policzy sie transport itd. Jesli faktycznie chcesz kupic i masz kasę to zamawiaj w PL i graj za 1-3 dni i po problemie po co takie analizowanie?!

Ze Szwajcarii masz dostawę gratis. Też czekasz około 2-3 dni :D Cena dużo niższa, gwarancja od Microsoft. Po co przepłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za cebula. Żyjemy w EU to i kupujemy w EU. W polskim sklepie ms xbox 2199pln :E

 

W szwajcarskim

https://www.microsoft.com/de-ch/store/d/xbox-one-x-konsole-1-tb/8nq33jvv1s9v/3htd?ranMID=24542&ranEAID=hL3Qp0zRBOc&ranSiteID=hL3Qp0zRBOc-RC6sVWj93usUuCLndb06uQ&tduid=(b079cefc0947ee1f0ba4cd55659a654e)(256380)(2459594)(hL3Qp0zRBOc-RC6sVWj93usUuCLndb06uQ)()

~1830pln :E

Gwarancja z tego co wiem jest realizowana lokalnie więc jakby nie patrzeć taka "cebula" może smakować :D

 

Nie zwracaj na niego uwagi, to pospolity troll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusicie mnie...

Mam wprawdzie PS4 Pro, ale gram z synem na XO najczęściej a na plejaku sam.

Myślę o całkowitym przejściu na XOX, ale bez sprzedaży PS4.

Tylko musiałbym telewizor synkowi mojemu kupić 4K, a to już razem wzięte spory wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ze Szwajcarii masz dostawę gratis. Też czekasz około 2-3 dni :D Cena dużo niższa, gwarancja od Microsoft. Po co przepłacać?

 

Dużo niższa? 1830 - 2050/2100. To prawie nic. Gdyby kosztowało z 1.500 wówczas byłoby warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli dla Ciebie 200zł to nic to możesz przepłacać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to faktycznie 200zł różnicy to lepiej iść do MM czy Saturna i po 5 minutach wyjść z konsola :) ale wiadomo każdy ma swoje podejście w kwestii finansów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym lepiej? No chyba że ktoś się napala i nie może poczekać 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za cebula. Żyjemy w EU to i kupujemy w EU. W polskim sklepie ms xbox 2199pln :E

 

W szwajcarskim

https://www.microsoft.com/de-ch/store/d/xbox-one-x-konsole-1-tb/8nq33jvv1s9v/3htd?ranMID=24542&ranEAID=hL3Qp0zRBOc&ranSiteID=hL3Qp0zRBOc-RC6sVWj93usUuCLndb06uQ&tduid=(b079cefc0947ee1f0ba4cd55659a654e)(256380)(2459594)(hL3Qp0zRBOc-RC6sVWj93usUuCLndb06uQ)()

~1830pln :E

Gwarancja z tego co wiem jest realizowana lokalnie więc jakby nie patrzeć taka "cebula" może smakować :D

 

 

A wiesz dlaczego sie rozni ?

Standardowa stawka VAT wynosi 8%. Jest to najniższa stawka podatku VAT w Europie. Niektóre produkty i usługi, w tym żywność, lekarstwa, gazety i książki, podlegają niższej stawce 2,5%. VAT na zakwaterowanie w hotelu pobierany jest na poziomie 3,6%. Istnieje szereg sektorów, które są całkowicie zwolnione z podatku VAT, w tym zdrowie publiczne i opieka społeczna, edukacja i hazard.

 

Dodatkowo prawdopodobnie bedzie trzeba oplacic clo.

 

PS: Szwacjaria nie nalezy do UE. Nalezy tylko do Schengen

Edytowane przez pryncypalki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A róbta sobie co chceta :E.

W innych krajach nie narzekają na te promocje w Szwajcarii. Dzisiaj był tam Xbox One S za 129 CHF czyli za ~460pln :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna cena. Może uda się jeszcze dorwać coś taniej i szybciej zanim doczekam się paki z amazona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlugo beda go za darmo do gazet dodawac xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dlaczego sie rozni ?

Standardowa stawka VAT wynosi 8%. Jest to najniższa stawka podatku VAT w Europie. Niektóre produkty i usługi, w tym żywność, lekarstwa, gazety i książki, podlegają niższej stawce 2,5%. VAT na zakwaterowanie w hotelu pobierany jest na poziomie 3,6%. Istnieje szereg sektorów, które są całkowicie zwolnione z podatku VAT, w tym zdrowie publiczne i opieka społeczna, edukacja i hazard.

 

Dodatkowo prawdopodobnie bedzie trzeba oplacic clo.

 

PS: Szwacjaria nie nalezy do UE. Nalezy tylko do Schengen

Żadnego cła nie ma, przynajmniej w przypadku XOS z Microsoft Store. Sprawdzone info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego cła nie ma, przynajmniej w przypadku XOS z Microsoft Store. Sprawdzone info ;)

sprawdzone, że nie ma, bo nie ma podstaw do naliczenia, czy nie ma bo jednej przesyłki na cle nie przetrzepali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank nie przetrzepali. Wiem, bo przejezdzam przez granice Francusko/Szwajcarska i nie raz zatrzymala mnie policja do kontroli.

 

Najczesciej jest to w druga strone gdzie Szwajcarzy jada na zakupy produktow spozywczych do Francji i zatrzymuja swoich na granicy. Liczac, ze ktos przekroczy limit miesa (~1kg na osobe) i limit alkoholu (~1l osobe)

W druga strone gdzie Francuzi zatrzymuja do kontroli jest mniej i kontrola tez jest mniej wymagajaca.

Ostatnio jak mnie zatrzymali, bo zakupilem cos w Ikei szwajcarskiej to i tak mnie puscili bez naliczania czegokolwiek. Zakupilem tez tak telewizor i tez mialem farta, bo mnie do kontroli nie zatrzymali.

 

Ale jestem przekonany, ze obowiazuje Clo plus roznica w vacie zapewne.

Edytowane przez pryncypalki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzone, że nie ma, bo nie ma podstaw do naliczenia, czy nie ma bo jednej przesyłki na cle nie przetrzepali?

 

 

Na bank nie przetrzepali. Wiem, bo przejezdzam przez granice Francusko/Szwajcarska i nie raz zatrzymala mnie policja do kontroli.Najczesciej jest to w druga strone gdzie Szwajcarzy jada na zakupy produktow spozywczych do Francji i zatrzymuja swoich na granicy. Liczac, ze ktos przekroczy limit miesa (~1kg na osobe) i limit alkoholu (~1l osobe)W druga strone gdzie Francuzi zatrzymuja do kontroli jest mniej i kontrola tez jest mniej wymagajaca. Ostatnio jak mnie zatrzymali, bo zakupilem cos w Ikei szwajcarskiej to i tak mnie puscili bez naliczania czegokolwiek. Zakupilem tez tak telewizor i tez mialem farta, bo mnie do kontroli nie zatrzymali.Ale jestem przekonany, ze obowiazuje Clo plus roznica w vacie zapewne.

Nie ma podstaw do naliczania bo przesyłka jest wysyłana z Holandii :) Dzisiaj dostałem paczkę. Wysłana 25.11

 

Przechwytywanie.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. No niezle. W takim razie przepraszam za wprowadzenie w blad.

 

:thumbup:

Luzik :) Pisałeś o wysyłce ze Szwajcarii, a tym rzeczywiście może być rożnie. Tu mamy ten plus, że idzie z Holandii. Tak patrzę na ceny u nas 2149 - 2200 zł to śmiech na sali, bo przesyłka ze Szwajcarskiego M$ idzie około 3 dni od momentu zamówienia, a mamy cenę niższą o 320 - 370 złotych.

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z gwarancją? Microsoft daje rok.

Kupując w PL mamy dodatkowo rękojmię 2 lata.

Czy tak samo jest w Szwajcarii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z gwarancją? Microsoft daje rok.

Kupując w PL mamy dodatkowo rękojmię 2 lata.

Czy tak samo jest w Szwajcarii?

Nie mam pojęcia, ale pewnie tylko te 12 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A własnie kupujac xkloca w PL gwarancja jest na 2 lata? Bo PS4 ma zawsze rok u Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...