Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Krótkie pytanie jako że przymierzam się do zakupu coś w stylu Blu-ray , jak wygląda opcja odtwarzania filmów na tej konsoli , może to lepsze niż odtwarzacz tylko do filmów. Nie ukrywam że chętnie przy okazji coś pogram :) Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat??

Sam sprzedaję Xbox one s za 700 zł i jako odtwarzacz+konsola w tej cenie moim zdaniem to dobry wybór. Jeśli chodzi o Xbox one x do sporadycznego grania już mniej opłacalny. Sam musisz zadecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się oderwać od Forzy Horizon 3, co za gra, wczoraj z kolegą na chwilę miałem przysiąść, miałem wrażenie, że graliśmy 20 minut a tu ponad 2h zleciały :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona była najładniejsza od września 2016. A że nie na XONE, to inna sprawa :E

Fakt, hdr "dopiero" na Xone S :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisać i do końca życia nie odwiedzać takie badziewie jak best-play.pl, niestety nadziałem się na to partactwo i same problemy, nie będę opisywał szczegółów bo masakracja

przyszła gra i teraz najlepsze, otwieram pudełko niby ok w folii, ale widać odciski palców na płycie i kur**a rysę :mad2: oczywiście gra się do 50% instaluje i dalej dupa kilka razy próbowałem i nic, masakra jakaś

o co kaman z takim czymś, może ktoś przerabiał temat :question: co z takim tematem :question:

zwrot reklamacja czy coś :question: bo w tym sklepie to się na pewno nie uda

niby mogę pobrać ze sklepu i grać na płycie,(pobieram i zobaczę czy odpali) ale chciałbym sprzedać jak przejdę, a z rysą nie sprawnej nie chcę sprzedawać

Edytowane przez goly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się oderwać od Forzy Horizon 3, co za gra, wczoraj z kolegą na chwilę miałem przysiąść, miałem wrażenie, że graliśmy 20 minut a tu ponad 2h zleciały :).

Nie mów, że dopiero zacząłeś w to grać? Już na premierę pisaliśmy że wypas. Ja mam już przegrane od premiery ponad 300h i co prawda ostatnio już bardzo okazjonalnie, ale czasami pogram bo po prostu nic lepszego nie ma na rynku.

 

Jak gracie w forze to możecie mnie dodać do znajomych nick lukadd. Gracze PC i Xbox grają razem :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dopiero zacząłem, specjalnie czekałem na łatkę pod X, a na PC nie chciałem sobie psuć frajdy bez HDR. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bez HDR jest wypas :D no i masz nielimitowaną płynność :E Osobiście nie zamieniłbym w tej grze 60fps+ na HDR i 30fps.

 

No ale jak mówią de gustibus non est disputandum, ale to nie zmienia faktu, że łatkę HDR dla PC przyjmę z olbrzymią przyjemnością :D Jak się kiedykolwiek pojawi :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynność 60FPS w Horizon 3 jak dla mnie to zupełnie inna, dużo lepsza gra - rewelacja. Szkoda, że XOX nie dał rady w 1080p z 60 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, hdr "dopiero" na Xone S :E

Dzisiaj na oficjalnym profilu Xbox Polska przeczytałem, że dzięki łatce 4K dla XONE X posiadacze XONE S zyskali w FH3 supersampling, więc nic mnie już nie zdziwi. I to komentarz tych prowadzących ten fanpage. Tutaj natomiast się dowiaduję, że można sobie zepsuć wrażenia grając w 60+ fps w grę, która, hmm, powinna działać w 60 fps i lepiej w nią grać w 30 :E Tylko czekać na gry w 20 fps, ale z HDR, dzięki któremu będą najlepsze na rynku xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jednym z powodów dla których w ogóle sobie nie zawracam głowy Xbox One X, jest brak tych 60fps w FH3. Gdyby zapewnili taką wartość, pewnie kilka razy przejrzałbym jakieś oferty i snuł w głowie jakieś dziwne plany... A tak, nie ma innej gierki na One, którą jarałbym się jakoś mocno i skłaniałaby do przeskoczenia na lepszy model.

 

Dla mnie naturalne jest, że w ścigałkach 60>30fps, ale z drugiej strony takie Forzy Horizon czy DriveClub raczą sobie w 30fps wzorowo - nie ma spadków, jak na taką wartość jest całkiem naturalnie. To nie Nfs'y, The Crew czy podobne produkcje, gdzie spadki klatek są niejako "wkalkulowane" w gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak w FH3 robi się niektóre znaczniki prędkości (te najbardziej wymagające) w 30 fps. Wyczyściłem całą mapę już dawno i wiem, że w niektórych przypadkach by zrobić odpowiedni czas brało się auto, którym nie dość, że sterowało się bardzo ciężko, to jeszcze podczas wyzwania trzeba było przy 300+ km/h mijać jadące w obu kierunkach samochody. Przy 30 fps responsywność jest po prostu śmieszna. W DriveClub przynajmniej tego nie trzeba było robić, ale też mnie te 30 fps mocno bolało. Niemniej platynę tam wbiłem i poza niektórymi głupimi rozwiązaniami grę wspominam dobrze. No ale FH3 wspominam lepiej, m.in. przez tą płynność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto mówi o 20 fps, jest sztywne 30 fps z idealnym frame pacing-iem i gra się bardzo przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy 21 wiek granie w 30 fps i jaranie sie tym to jak rozpalanie ogniska krzemieniem

Po co te nadinterpretacje z "jaraniem się"? Czego z powyższych wypowiedzi nie zrozumiałeś? Pretekst to rzucenia shitem w MS i Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź wyjdż, jeżeli jedynym Twoim celem jest robienie śmietnika.

 

bo ???? szczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif

 

prawda boli granie w 30 fps i wmawianie samemu sobie ze jest fajnie - mozna i tak 

Edytowane przez gruzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ???? szczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif

 

prawda boli granie w 30 fps i wmawianie samemu sobie ze jest fajnie - mozna i tak 

Bo przyjmiesz bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przyjmiesz bana.

 

za co za wyrazanie wlasnej opinie odmiennej od grona licznie tu zgromadzonych fanow xboxa ???

 

stwierdzam tylko ze granie w 30 fps w dzisiejszych czasach to bol dla oczu a jestem atakowany jak heretyk w kosciele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Najlepiej olać tego dzieciaka. Specjalnie trolluje by wkurzyć graczy konsolowych tylko po co?

 

@gruzin --> Trollujesz i tyle.. To tak jakbyś np w dziale PC napisał do pecetowców, że "nie macie HDR". Okropne.

 

Pamiętaj są ludzie którym 30fps styknie - tak jak mi. Gdyby mnie wkurzało 30 FPS to czy bym sobie zawracał głową konsolowym rynkiem?? Tak jak napisał ODIN85 - wolę 30fps + HDR niż 60 FPS bez HDR :). A to tylko jeden przykład ;) a jest ich duużo więcej.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za co za wyrazanie wlasnej opinie odmiennej od grona licznie tu zgromadzonych fanow xboxa ???

 

stwierdzam tylko ze granie w 30 fps w dzisiejszych czasach to bol dla oczu a jestem atakowany jak heretyk w kosciele

O co Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

O co Ci chodzi?

 

Olej go ;) Zobaczyłem jego ostatnie wypowiedzi na tym forum i widać, że to jakiś troll który chce powkurzać ludzi.. Wystarczy poczytać jakie bzdury wypisuje w dziale telefonów na tym forum odnośnie Huawei, Xiaomi itp ;)..

 

 

--

Panowie Czy w XOX można zmienić wyświetlane powiadomienia w trakcie grania? Nie mogę znaleźć w opcjach aby info o zdobytych punktach przenieść np do innej części ekranu. Często mi nachodzą w miejscu napisów w cut-scenkac ;/

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie HDR jest taka rewolucja,ze jak slysze ze gra ktora wychodzi nie bedzie tego obslugiwac to skreslam ja z mojej listy must have. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wam powiedzieć jak czuje różnicę 30fps i 60fps z swojego subiektywnego punktu widzenia :E

 

Gdy na konsoli nie gram przez miesiąc lub nawet więcej w gry 30fps. To każde włączenie na chwilę gry w 30fpsach gdzie jestem przyzwyczajony do 60fps na co dzień po prostu rani moje oczy, pół biedy jak idziemy na w prost, ale jak przyjdzie w grze do częstego poruszania kamerą to niestety obraz jest znacznie mniej płynny, wręcz przeskakuje i rozmywa się.

 

Za każdym razem jak wyjdzie jakaś gra na konsole to mam ten sam problem, ale jak już pogram te 2-3 godziny w tych 30fpsach to wtedy zaczyna się magiczna odmiana :E Mój wzrok zaczyna się dostosowywać i zaczynam się skupiać na grze, aż w pewnym momencie nadchodzi moment, że zaczynam w całkiem sporym stopniu ignorować te wszystkie mankamenty tych 30fps i poziom dyskomfortu zjeżdża na powiedzmy akceptowalny poziom. No, ale wystarczy po takim tripie wrzucić jakąś grę co działa w "60" fps czy na konsoli czy pc i już jest niebo a ziemia.

 

Sam do dziś pamiętam jak pierwszy raz grałem w TLoU remastered na PS4 tam jest tryb lepszej grafiki przy 30fps i gorszej z unlock fps. Różnica jest olbrzymia w płynności i mimo, że często nie ma tam stałych 60fps to i tak jest tam bardzo duża różnica pomiędzy obydwoma trybami do tego stopnia, że nawet nie zawracałem sobie głowy aby grać w 30fpsach dłużej niż wynikało to z potrzeb testowania tego trybu.

 

A HDR działa w obydwu trybach :D Oby w przyszłości więcej gier się pojawiało na konsole z trybem unlock fps. PS5 może dostanie jakiegoś okrojonego ryzena i już powinno iść mocniej do przodu :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 czy Gears of War 4 zyskały w moim odczuciu na grywalności po odblokowaniu 60 fps. Inna sprawa, że oczywiście da się grać w 30 klatkach ale skoro jest możliwość to czemu ich nie odblokować? Dać np. do wyboru upscaling do 4K 60 fps z HDR jak na XONE S albo 4K natywne w 30 klatkach i tyle.

Edytowane przez Nihat89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każda gra ogromnie zyskuje przy 60FPS względem 30. Dziwię, się że tak głośno reklamowane wysiłki inżynierów zakończyły się zamontowaniem do XOX słabego CPU. Podejrzewam, że hasło 4k lepiej się sprzedaje i dlatego wybrali drogę 4k 30FPS zamiast słabszej grafiki a mocniejszego CPU i np. 1800p 60FPS - dla mnie druga opcja byłaby o wiele lepsza i jak widzę po wpisach nie jestem jedyny. Oby inżynierowie PS5 nie żałowali na porządny procesor.

Edytowane przez Yacek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja włączyłem przed chwilą FH3 na PC, ależ różnica, jak to brzydko wygląda bez HDR, normalnie w jakbym inny tytuł grał.

 

 

Wiem, nie idzie pokazać dokładnie HDR, ale czujesz to?

 

IMG_20180118_175907455_HDR.jpg

 

IMG_20180118_180719686.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up jaki trzeba mieć TV żeby taką różnicę dostrzec? Samsungue50mu6172 daje rade z hdr czy słabo to wyjdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...