Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gram właśnie w RDR. Gra wygląda teraz super. A to tylko 600mb patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jaki lubicie odtwarzacz MKV lub innych plików na Xbox one X? W sumie ten "Filmy i TV" jest spoko ale przydałaby się jeszcze jakaś wygodniejsza apka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Kodi działa bardzo dobrze na TV Sony, które obaj macie.

Po co angażować do tego konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A właśnie panowie jak kupiliście Xbox one X i np zalogowaliście się a następnie przeglądając Store natrafiliście na możliwośc wykupienia 14 dniowej wersji probnej game pass prawda? Czy ten okres próbny to ten sam klucz który jest dostarczany osobno z instrukcjami? Nie chcę tera dodawać tego kodu bo nie wiem jak sie zachowa ten próbny okres... nie daj boże jeszcze mi podmieni i stracę te darmowe dniówki :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupon z pudełka to miesiąc GamePass + dodatkowo miesiąc gratis jak doda się kartę i uruchomi automatyczne przedłużanie (które można od razu anulować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym odświeżonym rdr? Na zwykłym Xone też jest jakiś remaster czy to tylko na XoneX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na x, rozdziałka podbita do natywnego 4k plus AF 16x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kupon z pudełka to miesiąc GamePass + dodatkowo miesiąc gratis jak doda się kartę i uruchomi automatyczne przedłużanie (które można od razu anulować).

 

OK dzięki :)

 

Ja właśnie zaczałem ogrywać Lare Croft - bardzo fajna gierka :) Eh świetnie zrobiona :). 1 odsłona też była fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No ale ta grafika to coś pięknego. Świetnie wygląda Tomb Raider na XOX. A czy gorsze od uncharted? To oczywiste.. Mimo to jset bardzo ciekawą wspinaczką, skakanką itp.. Brakowało mi ostatnio takiej gry gdzie się wspinamy i wykonujemy inne triki sportowe ;p w poszukiwaniu jakiś skarbów czy grobowców :).. Oczywiście mieliśmy AC: Origins ale to tam skakanie i wspianie się jest do bólu uproszczone i niema takiej satysfakcji jak w serii Uncharted czy Tomb Raider :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kupuje gry w sklepie MS innym niż polski?

Ostatnio rzuciła mi się w oczy stronka i niektóre ceny naprawdę świetnie wyglądają.

Jest szansa, że MS będzie za takie coś banował lub coś w tym stylu?

Na pepper.pl ludzie piszą, że przechodzi bez problemu. Tylko pytanie co będzie w przyszłości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze xbox-now.com Ja kupuję w hiszpani / USA /kanadzie / turcji / rosji i czechach :)

Edytowane przez D3Fcon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kupuje gry w sklepie MS innym niż polski?

Ostatnio rzuciła mi się w oczy stronka i niektóre ceny naprawdę świetnie wyglądają.

Jest szansa, że MS będzie za takie coś banował lub coś w tym stylu?

Na pepper.pl ludzie piszą, że przechodzi bez problemu. Tylko pytanie co będzie w przyszłości...

Można śmiało brać. Kupowałem już w Turcji, Rosji i chyba Argentynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Właśnie pojawiła sie aktualizacja systemu w xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie właśnie ta aktualizacja jakoś tam poszła, ale później chciałem usunąć gry z dysku i pojawiły się problemy, bo przy usuwaniu Forzy konsola mi się zawiesiła i nic nie mogę zrobić. Ani wyłączyć, ani sterować padem. Teraz chciałem wyłączyć przyciskiem na konsoli, ale teraz tylko mi pulsuje dioda na tym przycisku i zero reakcji. Co mam zrobić? Czekać cały dzień czy może wyłączyć to cholerstwo z gniazdka?

 

E: Jednak odczekałem i konsola się wyłączyła. Trwało to z 10-15 minut i z czymś takim się jeszcze nie spotkałem :E Po ponownym uruchomieniu gra i tak mi się nie usunęła. Mam nadzieje, że już takich niespodzianek mieć nie będę. 

Edytowane przez krzysiek14647

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie ze microsoftowe oprogramowanie ma tyle bugow, co chwile czytam ze cos nie tak, w sony jednak tyle cudow sie nie dzieje. i plynnosc dzialania calego systemu tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz chciałem wyłączyć przyciskiem na konsoli, ale teraz tylko mi pulsuje dioda na tym przycisku i zero reakcji. Co mam zrobić? Czekać cały dzień czy może wyłączyć to cholerstwo z gniazdka?

Przytrzymaj przycisk na konsoli przez 10 sekund i wyłączy się.

 

dziwie sie ze microsoftowe oprogramowanie ma tyle bugow, co chwile czytam ze cos nie tak, w sony jednak tyle cudow sie nie dzieje. i plynnosc dzialania calego systemu tragedia.

 

Wrzucili Mixery, społeczności, do tego sklep, który działa jak działa więc jest kiszka. Ale nawet aplikacja Xbox na Androida jest skopana (o tej na W10 nie wspominając) więc są przynajmniej konsekwentni :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, dlaczego mój XOX nie rozpoznaje, że mój monitor ma 144 Hz - nie mam wyboru zmiany częstotliwości odświeżania. Do tego dochodzi jeszcze obsługa HDR, monitor ma, działa na PC, na konsoli niby rozpoznaje że HDR jest, ale w demie Insects, do sprawdzenia, czy bangla, nie ma możliwości włączenia :D Mogę sobie z to bezużytecznego FreeSynca włączyć, działającego od 48 Hz. Problem w tym, że większość gier nie przebija 30 FPS :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie ze microsoftowe oprogramowanie ma tyle bugow, co chwile czytam ze cos nie tak, w sony jednak tyle cudow sie nie dzieje. i plynnosc dzialania calego systemu tragedia.

Przed chwilą desktopowy Windows 10 też zamykał mi się w nieskończoność, aż w końcu się wkurzyłem i musiałem sam go wyłączyć z przycisku. To co się ostatnio odpierdziela, to już nawet śmieszne nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, dlaczego mój XOX nie rozpoznaje, że mój monitor ma 144 Hz - nie mam wyboru zmiany częstotliwości odświeżania. Do tego dochodzi jeszcze obsługa HDR, monitor ma, działa na PC, na konsoli niby rozpoznaje że HDR jest, ale w demie Insects, do sprawdzenia, czy bangla, nie ma możliwości włączenia :D Mogę sobie z to bezużytecznego FreeSynca włączyć, działającego od 48 Hz. Problem w tym, że większość gier nie przebija 30 FPS :E

Nawet jak HDR zadziała to nie licz na spektakularne efekty na tym monitorze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby cieszyć się HDR trzeba wysokiej klasy TV najlepiej OLED ew LED z kilkuset strefami podświetlania. Na monitorze komputerowym to tylko kiepska namiastka.

Nie wiem czy obecny soft konsoli obsługuje wszystkie monitory z freesync.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie ciekawi, dlaczego mój XOX nie rozpoznaje, że mój monitor ma 144 Hz - nie mam wyboru zmiany częstotliwości odświeżania. Do tego dochodzi jeszcze obsługa HDR, monitor ma, działa na PC, na konsoli niby rozpoznaje że HDR jest, ale w demie Insects, do sprawdzenia, czy bangla, nie ma możliwości włączenia :D Mogę sobie z to bezużytecznego FreeSynca włączyć, działającego od 48 Hz. Problem w tym, że większość gier nie przebija 30 FPS :E

bo nie masz w monitorze prawdopodobnie hdmi 2 tylko 1.4. wiem ze na starym hdmi nie da sie puscic takiego sygnalu. czytalem gdzies o tym watek. takze tutaj zglebilbym temat tym kierunku. do hdr i 4k potrzeba hdmi 2 wersje ale nie ma opcji zebys puscicl na 144hz.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I nic z tym nie zrobicie dopóki nie wyjdzie następca hdmi 2

4K@30fps to obecnie maks co da się uzyskać z hdmi.

 

Do XOXa ma wyjść podobno aktualizacja która zmieni hdmi 2.0 w następce, więc to może być kwestia programowa.

Tylko kabel, telewizor czy monitor też to musi obsługiwać, a tutaj bez wymiany raczej się nie obędzie.

 

Miałem Samsunga HG70 (pewnie mowa o tym samym modelu). HDR jest baaardzo biedne w porównaniu do mojego KS7000 (w tym TV też nie ma super efektu, ale przynajmniej cokolwiek widać i są to zmiany na plus).

W ogóle wydaje mi się, że obraz jest gorszy z włączonym HDR.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...