Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze konsolka kusi jak diabli ale mam xbox one s a na kasie nie śpię. Jak cena konsoli będzie w granicach od 2000zł do 3000zł to rozwarze kupno.

ja kupilem w media expercie, zanioslem stara konsole xbox 360 i dostalem rabat 250zl na xbx i fife za zlocisza. diabli nie spi xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto kupić Xbox One X do okazjonalnego grania?

Co ze starszymi grami typu diablo 2?

Da się ją przerobić aby grać z HDD bez dostępu do neta?

Co z przeróbką aby piraty działały?

Wybaczcie ale z konsolami nie miałem nigdy styczności...co najwyżej z pegazusem ;)

Może dlatego że wcześniej dużo grałem w GTA 5 na Ps4.. Na Xboxie zdecydowanie jest lepsza jakość i pewnie to dlatego. Po drugie mam lepszy TV a wczesniej przechodziłem GTA 5 na starszym panasonicu..

Jak się gra na padzie?

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto kupić Xbox One X do okazjonalnego grania?

Co ze starszymi grami typu diablo 2?

Da się ją przerobić aby grać z HDD bez dostępu do neta?

Co z przeróbką aby piraty działały?

Wybacz, ale to my mamy wiedzieć, czy masz kupować sprzęt do "okazjonalnego grania" za +/- 2000 tysiące złotych? :hmm: Co to jest "okazjonalne granie" dla Ciebie? Jak napiszę, że warto, to kupisz? :heu:

Co ma z nimi być? :hmm: Diablo 2 nie ma na XO.

Konsoli nie da się przerobić.

Chcesz wydać ponad 2 kapcie na pudełko do grania z doskoku, ale na gierki to już szkoda kasy. Dziwna logika. Tyle lat już tu siedzisz na forum to chyba powinieneś dobrze wiedzieć, że temat piractwa jest tutaj średnio akceptowalny, a Ty wypalasz z takim kwiatkiem tutaj. Myślałem, że z piratowania się wyrasta, to jest już passé.

Jak się gra na padzie?

Zobacz filmiki na YT. Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz, ale to my mamy wiedzieć, czy masz kupować sprzęt do "okazjonalnego grania" za +/- 2000 tysiące złotych? :hmm: Co to jest "okazjonalne granie" dla Ciebie? Jak napiszę, że warto, to kupisz? :heu:

Co ma z nimi być? :hmm: Diablo 2 nie ma na XO.

Konsoli nie da się przerobić.

Chcesz wydać ponad 2 kapcie na pudełko do grania z doskoku, ale na gierki to już szkoda kasy. Dziwna logika. Tyle lat już tu siedzisz na forum to chyba powinieneś dobrze wiedzieć, że temat piractwa jest tutaj średnio akceptowalny, a Ty wypalasz z takim kwiatkiem tutaj. Myślałem, że z piratowania się wyrasta, to jest już passé.

Zobacz filmiki na YT.

Zadałem luźne pytanie a Ty od razu na mnie naskakujesz i się spinasz

Tematu piractwa nie popieram a czytałem że we wcześniejszych wersjach tak się dało(jakoś w tematach np.o x360 padają takie pytania i nikt nie najeżdża na nikogo)

To czy ją kupię zdecyduję ja nie Ty a ja nie mam w zwyczaju kupować czegokolwiek ot tak nie zagłębiając się w temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt się nie spina przecież...

Po prostu zadajesz dziwne pytania.

Xbox One nigdy nie został złamany. Przynajmniej w takim stopniu, aby dało się na nim odpalać "kopie gier". Śmieszy mnie pytanie o piraty w dobie usług takich jak Xbox Game Pass czy EA Access, używane pudełko też kupisz w dobrej cenie kilka miechów po premierze danej gry (co jest niewątpliwą zaletą konsol).

Jak chcesz zagłębić się w temat to poczytaj jakieś testy i inne pierdoły. Sam będziesz wiedział wtedy najlepiej, czy to jest sprzęt dla Ciebie. Jak masz dobrego PC, to osobiście bym sobie darował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś Tomb Raider z tego zestawu promocyjnego ze Szwajcarii? Ciekaw jestem w jakim języku jest, a szkoda mi go używać na razie jak i tak mam Horizon 4 i Fife 19 :P

W sumie  nie  ważne  już.  Sprzedałem.   

Edytowane przez Mustar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej jak podłącze xboxa do monitora bez hdmi (przejściówka) to będzie znośna grafa w Fifce czy raczej sensible soccer?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem, że jak kupujemy grę w pudełku nie ważne w jakiej wersji językowej to jeśli wyszła wersja PL to konsola sama zassa

stosowną aktualizację, miałem tak przy Lego Ninjago kupiłem pudełko wydanie niemieckie i zassało mi wszystko PL.

Kupiłem Wolfenstein 2 i Call of Duty WW2 jedna wersja niemiecka druga ENG i zero śladu po chociażby napisach PL :(

O co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Ej jak podłącze xboxa do monitora bez hdmi (przejściówka) to będzie znośna grafa w Fifce czy raczej sensible soccer?

Wszystko zależy jaka to przejściowka.

Kupiłem Wolfenstein 2 i Call of Duty WW2 jedna wersja niemiecka druga ENG i zero śladu po chociażby napisach PL :(

O co kaman ?

A to przecież często tak jest - zależy pewnie od wydawcy gry.. Nawet na PS4 sam kiedyś wpadłem. Dlatego nie kupuje innych wersji językowych nawet jeśli są o połowe tańsze. Wolę odczekać.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Hdmi DVI taka za kilkanaście zł?

Pokaz mi ją wnecie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny świetny deal. Szwajcarski sklep microsoftu X z grami Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7 i Fifa 19 wychodzi za ~1760pln.

https://www.microsoft.com/de-ch/p/xbox-one-x-1tb-konsole-forza-horizon-4-bundle/91cz0kn9rzhg/mb2d?cid=msft_web_collection&irgwc=1&OCID=AID681541_aff_7806_1246483&tduid=(ir_51adff98N40baaf10c154d9c3bef280ef)(7806)(1246483)((fef4c7ea44cf661367e6951d573c4f0d)(81561)(2130923)(0b003b8nje1c)())(fef4c7ea44cf661367e6951d573c4f0d)&irclickid=51adff98N40baaf10c154d9c3bef280ef&activetab=pivot%3aoverviewtab

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem. Posiadam telewizor Sony KD 55xe7005 i Xbox one X. Mam problem z migającym na czarno ekranem w grach i menu. Rozwiązaniem jest wyłączenie kolorów yycb 422 czy jak to tam idzie. Ale jak wyłącze obsługę tych kolorów to HDR nie działa poprawnie. Wszystko jest rozświetlone na maksa. regulacja obrazu w grze nawet na minimum logo Forzy na białym tle nie jest Ani trochę widoczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yo,

Znacie jakiś sposób, aby Xbox One X ściągał pełnią łącza?

Bo szczerze serwery MS mają gorsze transfery niż Sony :E

Mi prawie 400Mbit wyciąga na UPC 1Gbit :-)

będzie ok. Jesli nie masz innego wyjscia to wlasciwe nie masz wyjscia. Jesli nie jestes jakimś mega wymagajacym graczem, który wychwytuje tekstury z tysiaca kilometrów to mozesz tak podłączać :)

Przecież nie ma znaczenia jaka będzie ta przejściówka HDMI-DVI. Tam leci sygnał cyfrowo, więc przejściówka i kabel ma takie znaczenie, jak złote kable do 230V do ściany w audio ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem, że jak kupujemy grę w pudełku nie ważne w jakiej wersji językowej to jeśli wyszła wersja PL to konsola sama zassa

stosowną aktualizację, miałem tak przy Lego Ninjago kupiłem pudełko wydanie niemieckie i zassało mi wszystko PL.

O co kaman ?

Ta zasada tyczy się jedynie wersji cyfrowych. Obojętnie gdzie kupisz będziesz miał PL jeżeli taki jest dostępny w Polsce. Niestety z pudełkami już tak nie jest :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam uprzejmie

Czy Xbox One X obsługuje BT2020, 10bit, HDR10, Dolby Vision? Czy na tej podrasowanej konsoli odpalają się gry 1080p w 60FPS?

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Biblioteka Xbox Game Pass została wzbogacona o 4 nowe tytuły:

Hello Neighbor (XOne)

Observer (XOne)

Outlast (XOne)

Dead Island: Riptide Definitive Edition (XOne)

Observer i outlast - mega !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie mega, że niedawno do wstecznej trafiło - Fight Night Champion.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie najlepiej zamówić RDR 2, aby dostać grę na premierę? W sklepie Karen jest najtaniej, ale jakoś podejrzane mi się to wydaje i wątpię abym grę dostał w piątek :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również niemal do ostatniej chwili czaję się na preorder na X'a. Dla mnie cenę w Karen psuje kurier za niecałe 20 zeta oraz fakt, że też im za bardzo nie ufam. W bliźniaczym Komputroniku kupiłem niedawno dodatek do ostatniego Xenoblade i wysłali dopiero w dzień premiery . Inna sprawa, że gierka bardziej niszowa oraz to, że nikt mnie nie zapewniał, że wyślą dzień przed premierą. W takim muve.pl jest gwarancja wysyłki 25 października i to tam raczej kupię.

Inna sprawa, że nie mam tak dużego hype'u jaki bym chciał mieć przy okazji premiery najnowszej gierki od R*. W jedynkę tłukłem aż miło i zawsze chciałem zagrać w kontynuację. Mam nadzieję, że przy czwartku jednak wsiądę do hype train bo jakoś tak dziwnie brać drogi preorder przy tych moich umiarkowanych emocjach :E Pocieszam się, że wystarczy mi jakiś intrygujący patent w rozgrywce, niespodziewana zawartość bądź złapanie klimatu i wsiąkam w klimat gierki na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy Karen to to samo co Komputron, ale nie raz tam zamawiałem + odbiór w salonie komputrona i było ok.

Zawsze sprawdzam raz u jednego, później drugiego i czasem na lolegro jak się trafi i odbiór za free w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja póki co wstępnie zamówiłem z odbiorem własnym i wpłatą przy odbiorze na Karen właśnie. :E

Dodatkowo kończę 1dynkę. Jestem dopiero w 2giej lokalizacji. Może mi się uda do soboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi