Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Niech ktoś zadzwoni do Microsoftu i powie że mamy 2019 rok, można pady ładować po USB jak konkurencja od 13 lat :E

Wczoraj wymieniłem baterie po tygodniu, pierwszy raz. Niby nie musiałem używać maści na ból tyłka żeby to zrobić, ale jest jakiś niesmak. Człowiek oczekuję czegoś więcej po konsoli pro/premium/elite

Wiesz co ci powiem. Też z początku narzekałem na te baterie i ładowanie padów xbox. Wolałem od dawna metode z dualshocków. Ale kupiłem sobie zestaw 6 akumulatorków firmy eneloop i raz na tydzien lub dwa poprostu zamieniam jak sie bateria rozladowuje.. i ładuje ładowarką..Jest o tyle dobrze ze nie musimy ładowac pada po paru godzinach grania jak w dualshockach. Coś za coś :)

Wysłałem CI PM z filmikiem a co do GoW4 to ja też nie zmogłem 2 i 3 choć głównie ze względu na ogrom innych gier do ogrania. Fabuły w GoW tyle co kot napłakał więc jakoś nie odczuwałem braków grając w GoW4. To nie Halo ;)

Obejrzałem filmik, dzieki i jakoś nie wydaje mi sie bybyła głośna? U mnie też jest ten sam dźwięk jak przyłoże głowe blisko konsoli. Ale jak sie oddale z 50cm to tego nie słychać.. A jak w ogóle siedze 1,5m lub 2 metry od niej to nic anic... Jedynie słychać u mnie te cewki hmm co troszke wkurza jak jest cisza..

A mozesz zmierzyć ile decybelów jest z tak bliska konsoli? bo moze filmik nie ukazuje realnego dźwięku.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stolik bardzo przyjemny, niestety moja Żona nie rozumie piękna podswietlanych elementów:E

Niech ktoś zadzwoni do Microsoftu i powie że mamy 2019 rok, można pady ładować po USB jak konkurencja od 13 lat :E

Wczoraj wymieniłem baterie po tygodniu, pierwszy raz. Niby nie musiałem używać maści na ból tyłka żeby to zrobić, ale jest jakiś niesmak. Człowiek oczekuję czegoś więcej po konsoli pro/premium/elite

Ładowarka i dobre akumulatorki to lepsza sprawa niż wbudowane aku w pada jak na ps4, które to trzyma tak 3-4x krócej niż dobre akumulatorki na padzie x one.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Grasz bez dzwięku?

Ja ? nie.. tzn powiem tak.. Mozna spokojnie grać i te cewki słychac jedynie jak np w jakies grze jest przerwa np ładuje sie mapa czy coś wtedy jak sie przysłuchamy to słychać.. A tak spokojnie da sie grac ..

Zobacze jak to bedzie dalej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, to prawda Panowie, wbudowane aku w DS działają raptem pare godzin, pad od xkloca cały tydzień. Plus za to że wibracje o wiele lepsze, dodatkowe silniczki w spustach (?) Oraz dźwięk na słuchawkach podłączonych do pada wydaję się być o klasę lepszy. Ale nikt nie mówił że Microsoft musiał dać tak słabe bateryjki jak konkurencja.

Azazell - te cewki to chyba zmora całej branży elektronicznej ostatnich lat. Już wiele razy słyszałem o tym że słychać dziwne dźwięki u kogoś A to od zasilacza w pc, karty graficznej, coś w telewizorze..

Ale elektrykiem nie jestem, nie wiem czy to faktycznie jakieś cewki, kondensatory albo coś innego. Pewnie to po prostu efekt cięcia kosztów w całej branży elektronicznej.

Edytowane przez KacperLimerick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o te podświetlenie, to można w dowolny sposób regulować. Po włączeniu zaraz dostaje się "boosta" i człowiek czuje się mniej znużony, niż wtedy gdy jest zupełnie ciemno :)

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jaki macie problem z tym brakiem ładowania i wbudowanych aku przez usb. Kupiłem konsole w połowie grudnia i oprócz tych 2 baterii co były załączone z padem (jakieś duracell Basic) zużyłem 4 lidlowe paluszki do tej pory (gram w łikendy po kilka godzin dziennie) . Koszt 8 lidlowych paluszków to nie wiem chyba 12 czy 14zł. Mi taka paczka 8 sztuk za 12 czy 14 ileś zł styknie na 2 miesiące. No chyba że ktoś gra kilka kilkanaście godzin dziennie to rozumiem sensu bawienia się w aku dla mnie to zbedne. Dla mnie koszt baterii do pada jest nieistotny. Czepianie się na siłę:) . A tak pozatym to ten cały Xbox gold straszna lipa - xpass wiadomo mega deal ale ale jak ktoś nie gra online to ten caly gold gdzie jakieś śmieciowe darmowe gry wrzucają jest bez sensu. Co do grzania się konsoli też mam ściankę z tyłu może 20 cm z tyłu przestrzeni i wyraźnie czuć jak jest ciepła gorąca. W sumie nic dziwnego wyrzuca konsola gorące powietrze co w sumie jest normalne. Na razie mnie to nie martwi, że konsola się grzeje bo jest zima ale coś czuję że w lato się będzie to pudełko mega grzać. Trzeba będzie pomyslec nad zmianą pasty termo jak będzie 3o stopni bo podobno przegrzewanie i Kijowa pasta to jeden z głównych powodów padania konsoli (problem z przegrzewanie to nic nowego w sumie w Xboxach).

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jaki macie problem z tym brakiem ładowania i wbudowanych aku przez usb. Kupiłem konsole w połowie grudnia i oprócz tych 2 baterii co były załączone z padem (jakieś duracell Basic) zużyłem 4 lidlowe paluszki do tej pory (gram w łikendy po kilka godzin dziennie) . Koszt 8 lidlowych paluszków to nie wiem chyba 12 czy 14zł. Mi taka paczka 8 sztuk za 12 czy 14 ileś zł styknie na 2 miesiące. (...).

Można i tak ale da rade kupić cztery akku Ikea Ladda za 30pln a to niby eneloop pro (2500MAh). Jak masz ładowarkę to przynajmniej nie masz sytuacji że zabraknie baterii w domu. No i raczej mało grasz, są tacy co by im w tygodniu poszło 7 kompletów baterii. Wtedy zakup akku jest racjonalny i EKOLOGICZNY :E

Edit: no dobra przesadzam że 7 ;) ale ze 3 komplety są realne.

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W większości domów baterie przydają się do wielu różnych urządzeń. Więc ładowarka i akumulatory to przydatna sprawa nie tylko do pada.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

W większości domów baterie przydają się do wielu różnych urządzeń. Więc ładowarka i akumulatory to przydatna sprawa nie tylko do pada.

Dokładnie. Ja jeszcze je używam do pilotów (chociaż często i też wymagane są mniejsze AAA).. Akumulatory AAA i AA to podstawa..

Można i tak ale da rade kupić cztery akku Ikea Ladda za 30pln a to niby eneloop pro (2500MAh). Jak masz ładowarkę to przynajmniej nie masz sytuacji że zabraknie baterii w domu. No i raczej mało grasz, są tacy co by im w tygodniu poszło 7 kompletów baterii. Wtedy zakup akku jest racjonalny i EKOLOGICZNY :E

Dlatego nie rozumiem jak ktoś jeszcze może kupować zwykłe baterie i płacić za kolejne co 2 miesiące :> Przecież to marnotrastwo pieniędzy.

Azazell - te cewki to chyba zmora całej branży elektronicznej ostatnich lat. Już wiele razy słyszałem o tym że słychać dziwne dźwięki u kogoś A to od zasilacza w pc, karty graficznej, coś w telewizorze..

Ale elektrykiem nie jestem, nie wiem czy to faktycznie jakieś cewki, kondensatory albo coś innego. Pewnie to po prostu efekt cięcia kosztów w całej branży elektronicznej.

No właśnie tak to już jest z tymi cewkami.. Wczoraj cały dzień miałem spokój z cewkami od XoX, dziś znó je troszke słychac.. Moze to minie? Mam nadzieje czasami tak jest ze one się wyciszaja..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś tutaj pisał o piszczących cewkach w konsoli. Ja dawno temu wysyłałem Xbox One na gwarancje ze względu na piszczące cewki i wymienili mi konsole. W tej nowej piszczenia cewek nie uświadczyłem za to strasznie było słychać doczytywanie dysku. Jak nie urok, to sraczka. Aczkolwiek i tak uważam że Xboxy działają dużo sprawniej i mimo wszystko są duże cichsze niż ten helikopter od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 komplety też nierealne. Komplet baterii alkalicznych lub aku 2500mAh to 25-30h grania, więc żeby zużyć 3 komplety, musiałbyś grać w ciągu tygodnia jakieś 80-90 godz.

Edytowane przez mURdOcK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Ktoś tutaj pisał o piszczących cewkach w konsoli. Ja dawno temu wysyłałem Xbox One na gwarancje ze względu na piszczące cewki i wymienili mi konsole. W tej nowej piszczenia cewek nie uświadczyłem za to strasznie było słychać doczytywanie dysku. Jak nie urok, to sraczka. Aczkolwiek i tak uważam że Xboxy działają dużo sprawniej i mimo wszystko są duże cichsze niż ten helikopter od Sony.

To pewnie też zależy jak głośno one piszczą. Bo niektórzy są przeczuleni (i to aż nadto - jak ja na przykład), a wtedy to mogą raczej nic nie zrobić..

A jak uciebie piszczały te cewki? Były słyszalne nawet jak grałeś w gierki z włączonym dźwiękiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie potrzebuję pomocy. Namieszałem coś w ustawieniach obrazu o ile dobrze pamiętam mogłem tam wybrać coś miedzy HDMI a DVI? Coś takiego już nie kojarzę. Dałem na DVI i mam tylko kaszę na ekranie, jak to cofnąć? Tak wiem, jestem idiotą.

edit:

Naprawiłem. :D

Edytowane przez sulek1124

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra mój skorpion już wraca po naprawie zobaczymy co tam napsuli i porysowali jak będzie jedna ryska to Satya Nadella leci ze stołka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Z pewnoscią będzie wszystko w porządku z twoja konsolą :). Ciekwe czy też tobie napisali co mi na wydrukowanej kartce że przywrócili do fabrycznych ustawień.

U mnie przez jeden dzien nie slychac cewki, na drugi lekko slychac ale jak gram na srednim poziomie glośności to nie słychać.. Jest ok Ta rysa nie przeszkadza bo wiadomo jest zakryta w szafce..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Nio nigdy nie gram ciszej;p Tak samo filmy lubie mieć dość głośny dźwięk..Może nie tak głośny jak w kinie ale jak na domowe warunki to hm mieszkając w bloku by mnie szybko wyrzucili :D w domku jednorodzinnym mam grube ściany i to znacząco wycisza :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do dźwięku to ostatnio gram tylko na słuchawkach i testuje ostatnio dolby atmos for headphones. W GoW4 daje rade. Jest efekt. Ten windowsowy sonic nie sprawdza się w każdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten Atmos działa w każdej grze czy tytuł musi to w jakiś sposób wspierać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Czy ktoś z was grał w Kingdom Come na Xbox one X? Gdzieś widziałem filmiki i jedni narzekali ale to mieli wersje "S".

Jeśli ktoś grał to czy moze powiedzieć czy gra ma polskie napisy na konsoli? Oraz czy ogólnie jak sie gra na konsoli w ten produkt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega pożyczył GTA 5 ma Xbox One ten pierwszy co wychodził. Na pudełku nie piszę 4H, HDR itp. jak na nowych wydawanych grach. Tutaj pytanie czy takie egzemplarz w pełni wykorzystuje XBox One X czy trzeba kupić specjalny egzemplarz , który wykorzystuje moc Xbox One X, to samo dotyczy innych gier ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki "egzemplarz" musiałby powstać, a właściwie to okładka.

Niektóre gry dostały usprawnienia pod xoxa, inne nie, w tym właśnie gta.

Pewnie będzie działało ciut lepiej siłą rzeczy - szybszy loading, cpu tam gdzie się dławił tu nie bedzie itd. ale o true for kej zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma innego egzemplarza w obrębie danej gry - producent udostępnia łatkę do pobrania jeśli przewidział jakieś usprawnienia typu wyższa rozdzielczość czy hdr. GTA V nie doczekało się usprawnień, może jedynie lepiej działać na Xbox One X (rzadsze spadki fps, doczytywanie tekstur itp.).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi