Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To może być coś z hdcp czyli generalnie z hdmi. Jaki masz TV?

Samsung KS7000

Teraz problemu już nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie ustawione TViki pod konsolkę? Gracie z HDRem (jeśli macie opcje), czy bez?

Sam nie wiem co lepiej u mnie wygląda, tryb "GRA-HDR" czy "Monitor" bez HDRa, bo tam nic nie mogę prawie zmienić, to chyba w innych TV się nazywa PC, że można tam zmieniać kolory RGB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja w konsoli mam zawsze włączony tryb HDR. Czy gra obsługuje czy to nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w konsoli mam zawsze włączony tryb HDR. Czy gra obsługuje czy to nie ma znaczenia.

A twój TV ma HDRa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A twój TV ma HDRa?

 

Tak ma. twój chyba też jak pamiętam gdy sprawdzałem o nim informacje. Zresztą dziś chyba każdy tv ma który kosztuje wiecej niż 2.5k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ma, tylko zastanawia mnie fakt że tryb "Monitor" nie może być w HDR, lecz wydaje mi się że bez HDRa lepiej to wygląda właśnie w tym trybie, ale to jest tylko i wyłącznie moja opinia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ma, tylko zastanawia mnie fakt że tryb "Monitor" nie może być w HDR, lecz wydaje mi się że bez HDRa lepiej to wygląda właśnie w tym trybie, ale to jest tylko i wyłącznie moja opinia. :)

 

Teraz wiele telewizorów chwali sie że ma HDR a to g... prawda bo nawet 600nitów nie mają. Na takich wynalazkach bardo często lepiej jest wyłączyć HDR bo tylko przekłamania w grafice powstają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Teraz wiele telewizorów chwali sie że ma HDR a to g... prawda bo nawet 600nitów nie mają. Na takich wynalazkach bardo często lepiej jest wyłączyć HDR bo tylko przekłamania w grafice powstają.

 

No ja nie wiem. Ale kupiłem średniej klasy samsunga za 1.9koła i ma HDR spoko. Dużo gorszy HDR od topowych modeli ale i tak lepsze niż standardowy SDR.. Chyba, że mówisz tu o telewizorach firm pokroju Manta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W cenie paczki fajek na miesiąc naprawdę sporo dobrego :)

To jakie ty te fajki kupujesz za 40zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
- chwilka w Metro exodus na XoX :). Gra śmiga w natywnym 4K! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie tak drastyczna różnica w grafice, jak w przypadku RDR2, w porównaniu z PS4 Pro. Pre-order wraz z kompasem i plakatem czeka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam obecnie żadnego pada do Xbox,obecny zalany i na złom.Mam pytanie czy do Xbox one x pasują pady od one s i 360,nie chce wydawać Bóg wie ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam obecnie żadnego pada do Xbox,obecny zalany i na złom.Mam pytanie czy do Xbox one x pasują pady od one s i 360,nie chce wydawać Bóg wie ile.

 

Od one S tak, od 360 oczywiście nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od one S tak, od 360 oczywiście nie.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie ty te fajki kupujesz za 40zł?

Żadnych, ale chyba koło 15zł kosztują ;)

A na GamePassa co chwilę są promocje.

Ja mam obecnie ważność na rok, za który zapłaciłem 2x87zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam małe pytanko odnośnie Gierek na xo s/x a mianowicie da się gdzieś sprawdzić język napisów/dialogów w danej grze? Ponieważ obecnie mam mały dylemat pomiędzy one x a ps 4pro a przy mojej słabej znajomości angielskiego wiedza na temat polonizacji gier na których by mi zależało jest dość ważna (coś słyszałem że Microsoft niezbyt przejmuje się polonizacją stąd moje pytanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Skyrim na płycie z X360 będzie działał na Xbox One X?

Edytowane przez materek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko, czy Wiedźmin 1 i 2 są dostępne na X1 cyfrowo do kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Chyba tylko Wiesiek 2 na xbox 360? Coś widziałem w Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą One X'a zapowiadano, że Metro Exodus wyciśnie z niego ostatnie soki. No i gra wygląda miodnie. GamingBolt pokazał, jaka przepaść jest między X One X, a PS4 Pro

 

Momentami przystanę, by podziwiać grafikę :)

Robi wrażenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czy ktoś z was korzysta z XoX w trybie offline? Chodzi mi o to czy gra sobie przez większośc czasu i korzysta z tej konsoli bez dostepu do netu.. Bo jestem ciekaw jak wtedy robic backup sejwów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz gry za grosze z "lewych" kont ,gdzie można grać tylko offline ? wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie bo mam problemy z netem a xbox one jest wrażliwy na to. Dlatego teraz walcze by mieć spokój. Mój orange mobilny ma przerwania czasami jak widze po pingowaniu.. A dash w xbox one jest mocno związany ze stabilnym internetem.

 

Mam pytanie czy jest róznica w działaniu gier jeśli zainstalujemy i uruchomimy ją z dysku zewnetrznego podłączonego do konsoli? Mam obecnie taki dysk TOSHIBA CANVIO BASICS 1TB USB3.0 2,5'' HDTB410EK3AA i w sumie pograłem jakiś czas temu w GoW2 i smiga jakby tak samo.. Tylko czy faktycznie te dyski działaja tak samo jak wewnetrzne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...