Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kelam

Cloud'y 1 + zewnętrzy dac do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, zagra to jakoś sensowniej niż na Realtek ALC892? Znaczy się, gorzej chyba nie będzie :E. Muzyka różna, raczej bardziej stare kawałki, mniej tam elektroniki. Gierki najróżniejsze crpg + dość regularnie csgo. Wczoraj padły mi sennki hd438 i słuchawki biorę na dniach, ale na testy gear recka mi podpowiedziała, że właśnie Mój link by uszło. Ktoś, coś? Używek niet.

 

Dobra zmiana planów - słuchawki zamówione, za czas jakiś dokupię źródło. Pytanie czy z prodigy cube black zagra w miarę? Ktoś na forum pisał, że może być problem z górą przy tym combo (bodaj w 2014), ale chyba odnosiło się to do poprzedniego modelu cube. Może tym razem ktoś, coś :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem dla odświeżenia, proszę nie łączyć.

 

Słuchawki do mnie dotarły i niestety idą na zwrot - są o wiele dla mnie za małe - dużo za małe + mocno uciskające głowę :kwasny:. Czy może ktoś doradzić w kwestii innego modelu - miałem na oku jeszcze otwarte somic v2 - czy będą większe? W tych cloudach nie pasował mi jeszcze dudniący dół i jakaś przytłumiona góra i wokale. Będzie z tym lepiej w somicach? Nadal mam w planach cube black, jak z tym ewentualnie by było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć sporą głowę jeżeli HyperX były zdecydowanie zbyt małe

może wybierz się do jakiegoś salonu i sprawdź np AKG K240 lub inne z dużymi muszlami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszle były w miarę ok, ucho się mieściło, ale reszta przy pełnym otwarciu pałąka już nie - nacisk na boki był taki, że nie wytrzymałem nawet kilku minut za pierwszym razem. Stare sennki hd438 bez problemu mi wchodziły na głowę i to przy nieco mniejszym niż maksymalnym rozstawieniu. Bez ucisków, nic. Somicki będą większe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, w HyperX jest mały zakres regulacji i delikatnie mnie uciskały, sprzedałem. Obecnie mam Sennheiser G4ME-ZERO i jest wygodniej, większy zakres regulacji plus duże nausznice. Wada to cena. Próbowałem kupić dokanałowe z mikrofonem ale po Soundblaster-ach P5 już sobie odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak ponad mój budżet. Somici widzę mogą być nieodpowiednie, bo raz, że ciężkie, a dwa, że podobny typ budowy jak te cloudy. Obawiam się, że też może być kicha pod względem nacisku i wygody na makówce. Gdyby nie te kosmiczne podwyżki cen sennek dokonane kilka lat temu, brałbym pewnie HD 558, albo i 598, a tak, to sam już nie wiem :kwasny:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ISK HD9999 dałyby radę na Twojej głowie, przyjrzyj się im.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, moje stare sennki uratowane :thumbup:. To była drobnostka z kablem, którą kumpel mi ogarnął dziś w południe. Nadal rozpatruje cuble black, ale znalażłem reckę takiego modła Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...