Skocz do zawartości
azgan

Star Wars: Battlefront 2

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer niezły, ale jakiś większych emocji nie wzbudził. Singiel na pewno in plus, o ile faktycznie się do tego przyłożą. Multi w jedynce mi całkiem odpowiadało, więc wersja na sterydach w zupełności mi wystarczy.

Wyjaśnię: nie lubię kiedy w FPSie wciska się dodatkowo sterowanie pojazdami czy samolotami/statkami.

Tyle tylko, że akurat w tym wypadku ciężko tego uniknąć, patrząc na uniwersum. Tradycyjnie też nie chodzi o sam fakt wykorzystania pojazdów, a sposób w jaki zostanie to zaimplementowane. Można to zrobić źle, można to zrobić dobrze.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię: nie lubię kiedy w FPSie wciska się dodatkowo sterowanie pojazdami czy samolotami/statkami.

Coś jak w Battlefield 3 - ani z tego dobry FPS nie wychodzi, ani symulator lotu.

Wolę, że tak się wyrażę, czystość gatunkową w grze, o co ostatnio coraz trudniej.

No ale nie musisz się ze mną zgadzać, ja mówię tylko co ja bym chciał i czego ja się obawiam.

Nie masz widzę pojęcia ani o battlefieldzie, ani o battlefroncie. Poza tym battlefront to prędzej TPS niż FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz widzę pojęcia ani o battlefieldzie, ani o battlefroncie. Poza tym battlefront to prędzej TPS niż FPS.

 

Ee tam na mapkach z krzakami nie da rady grać TPS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to zrobić źle, można to zrobić dobrze.

 

Jak i całą grę.

Ja wciąż dobrze pamiętam jak się świetnie bawiłem dwoma pierwszymi Jedi Knightami i tego samego chciałbym, tylko więcej.

Pomysł na grę po ciemnej stronie jest fajny, niech tylko z tego zrobią klasycznego FPSa, bez udziwnień mechaniki rozgrywki: samo strzelanie do tych rebelianckich terrorystów jest wystarczająco atrakcyjne. :)

Edytowane przez Ofilmowy Solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endor? Battlefronta powinno się grać w widoku 3os, daje to po prostu przewagę i jest znaczącym ułatwieniem w stosunku do FPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się śmiać czy płakać... Kobieta-komandos jako protagonista to źle, ale już jako antagonista jest ok? :lol2: W uniwersum Star Wars sporo było wyrazistych postaci kobiecych: wspomniana wcześniej Mara Jade, Jane Orso, Padme, Jaina Solo, Vergere, Tenel-Ka, admirał Daala...pół nocy można wymieniać. Pomijam już, że nikt nie zmusza do grania singla, a nawet jeśli to penis od tego nikomu nie odpadnie (chyba).

 

Z innej beczki: wiadomo czy będą mapy dla 64 graczy, czy znów zostajemy z limitem 40?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze od Ostatni Jedi :thumbup:

 

"Ostatniego Jedi", jeśli już - niedawno reżyser potwierdził że chodzi o jednego, nie kilku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się śmiać czy płakać... Kobieta-komandos jako protagonista to źle, ale już jako antagonista jest ok? :lol2: W uniwersum Star Wars sporo było wyrazistych postaci kobiecych: wspomniana wcześniej Mara Jade, Jane Orso, Padme, Jaina Solo, Vergere, Tenel-Ka, admirał Daala...pół nocy można wymieniać. Pomijam już, że nikt nie zmusza do grania singla, a nawet jeśli to penis od tego nikomu nie odpadnie (chyba).

 

Z innej beczki: wiadomo czy będą mapy dla 64 graczy, czy znów zostajemy z limitem 40?

W grach też jest pełno, to wina scenarzystów, że nie potrafią nic zrobić z tematem, Aloy w Horizionie jest genialna, ale to dlatego że została napisana jako człowiek najpierw, a kobieta później, to samo Ciri w Wiedźminie, nie wspominając o Triss i Yen, nowa Lara Croft. Generalnie polecam wywiad z twórcą Horiziona, w którym porusza tą kwestię

już nie wspomnę o obsadzie żeńskiej Uncharted. Zły scenariusz boli całe życie. Niestetety niektórzy by chcieli gry na jedno kopyto, no ale tą polemikę już w temacie o ME: Andromeda męczyliśmy z niektórymi. Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na grę po ciemnej stronie jest fajny, niech tylko z tego zrobią klasycznego FPSa, bez udziwnień mechaniki rozgrywki: samo strzelanie do tych rebelianckich terrorystów jest wystarczająco atrakcyjne. :)

O czym my dokładnie rozmawiamy? Bo jeśli także o mutli, to Twoje oczekiwania są niepoważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OBY wreszcie pojawiła się gra z klasycznych Gwiezdnych Wojen z normalną kampanią fabularną w singlu, multi zupełnie mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer bomba, strasznie czekam na to, co przyniesie singiel. Od razu w głowie pojawiły się skojarzenia z Republic Commando:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to szkoda że nie pokazali nawet odrobiny gameplaya.

No ale jeśli przerywniki filmowe będą na poziomie tego co pokazali w trailerze, to byłoby miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się interesująco a graficznie momentami urywa łeb, nawet biorąc pod uwagę, że to jest na silniku gry. Tryb fabularny na poziomie Jedi Academy, graficznie ten poziom, 4K, OLED, HDR i ah...rozmarzyłem się :) Niestety, widząc co EA zrobiło z Andromedą podejrzewam, że i tu cały potencjał zostanie zaprzepaszczony.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endor? Battlefronta powinno się grać w widoku 3os, daje to po prostu przewagę i jest znaczącym ułatwieniem w stosunku do FPP

 

Oczywiście że lepiej z widokiem 3os ale miałem na myśli tropikalną mapkę z DLC Łotr1 gdzie albo się blokujesz w krzakach albo Ci wszystko zasłaniają w TPS. Bardzo dobrze, że ma nie być jak teraz z DLC szczerze to mapy z dodatków było widać że są gorsze, chyba tylko gwiazda śmierci jest OK bo wprowadza coś na kształt mapek z DoomIII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupili mnie tym Trailerem :E. Biorę w ciemno.

 

Klimat aż wylewa się z ekranu. Oby fabuła dawała radę i MP był bardziej urozmaicony od poprzedniej części ;).

 

PS. Nie bijcie za PreOrdera :D.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dorośli ludzie, a wystarczy pokazać ładne rendery niekoniecznie mające cokolwiek wspólnego z grą, a już rzucają pieniędzmi w ekran. Dlatego tak gównianie potem wygląda rynek.

 

Na dodatek jeszcze chwalić się tym, to już kompletna patologia. Chwalić się, że wydało się ponad 200 zł na kota w worku.

 

Respekt wśród gimbazy, nie ma co.

 

Sam jestem fanem SW, ale są jakieś granice przyzwoitości.

 

EDIT

 

 

Przypomnę tylko, też wyglądało pięknie i wspaniale. Teraz przynajmniej wiadomo czemu sceny walk bohaterów są tak okrutnie pocięte.

Edytowane przez Avalanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że mam ogromną słabość do Star Wars i brakuje mi bardzo dobrych gier w tym uniwersum :P. Battlefield 1 jest udany więc liczę na to że po krytyce fanów poprzedniego Battlefronta tym razem DICE nie zawiedzie ;). Kampania fabularna + rozbudowany MP, Darth Maul i Yoda trudno się nie skusić po obejrzeniu tego Trailera :E.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że mam ogromną słabość do Star Wars i brakuje mi bardzo dobrych gier w tym uniwersum :P. Battlefield 1 jest udany więc liczę na to że po krytyce fanów poprzedniego Battlefronta tym razem DICE nie zawiedzie ;). Kampania fabularna + rozbudowany MP, Darth Maul i Yoda trudno się nie skusić po obejrzeniu tego Trailera :E.

Są dobre gry w tym uniwersum, nie koniecznie nowe z wypasioną grafiką ale są, ja mam wszystkie X-Wingi, Tie-Fightery, Jedi Outcast, Academy, Empire At War, KOTOR 1 i 2, SW: Racer.

 

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy już zakładacie najgorszy i wiecie że SW:BF2 będzie złą grą ;)?. Możecie mnie batożyć za PreOrdera ale dopiero jak okaże się że Battlefront 2 nie spełnia pokładanych w nim nadziej i jest słabą grą :E. Ja liczę na wielki powrót tej marki i co najmniej tak samo udaną produkcję jak Battlefield 1 czego z głębi serca życzę sobie i Wam.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że mam ogromną słabość do Star Wars i brakuje mi bardzo dobrych gier w tym uniwersum :P. Battlefield 1 jest udany więc liczę na to że po krytyce fanów poprzedniego Battlefronta tym razem DICE nie zawiedzie ;). Kampania fabularna + rozbudowany MP, Darth Maul i Yoda trudno się nie skusić po obejrzeniu tego Trailera :E.

To Twoje pieniądze i robisz z nimi co tylko chcesz. Choć ja osobiście w życiu bym ich w taki sposób nie wydał :E

 

Trailer jest bardzo fajny, rozbudza nadzieje, działa na emocje, ale, no... Takie są wszystkie zwiastuny przecież :E Bardzo lubię uniwersum Star Wars, ale od razu wylałem sobie na głowę kubeł zimnej wody kiedy sięgnąłem pamięcią, jak sytuacja wyglądała z pierwszym Battlefrontem. Też wszystko super, czego tam nie będzie i w ogóle, a koniec końców dostaliśmy grę dość ubogą w zawartość, która sprawiała wrażenie tworzonej trochę naprędce, aby tylko wydać ją przed premierą "Przebudzenia mocy". DLC trochę rotowały sytuację, ale był cholernie drogie IMO. Na pewno cieszy kampania dla jednego gracza z prawdziwego zdarzenia, to jest ogromny plus i coś, czego strasznie brakowało poprzednikowi :thumbup: Jaram się mimo wszystko, ale tak nieśmiało :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA: "Liczba preorder'ów jest na tyle satysfakcjonująca, że możemy przenieść 90% środków z produkcji gry na marketing".

 

Będziecie wiedzieli komu podziękować, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefront (poprzednia część) nie jest i nie był złą grą. Największym problemem okazała się mocno okrojona zawartość i zbyt mała ilość map oraz trybów rozgrywki co przy jednocześnie wysokiej cenie Premium oraz braku kampanii fabularnej mocno zaniżało wartość tej gry.

 

https://www.youtube.com/watch?v=uOYo4KoYSnE

 

UWAGA! Ważne info - Twórcy zapowiedzieli że nie będzie Season Pass'a by nie dzielić społeczności na tych lepszych (z premium) i gorszych (bez premium). Przedstawiciel studia DICE poinformował o tym oficjalnie na panelu http://mashable.com/2017/04/15/star-wars-battlefront-2-season-pass-no-more/#OTVWATiLtgqy :cool:.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy już zakładacie najgorszy i wiecie że BF2 będzie złą grą ;)?

Takie wnioski po prostu nasuwają się same. Nikt nie mówi, że to będzie zła gra. Mnie się bardzo dobrze strzelało w poprzedniej części i to dla mnie jedna z fajniejszych produkcji w tym uniwersum, serio (do tego świetnie wygląda). Ale po prostu człowiek nie dostał tego, co oczekiwał i co mu obiecywano. No i bandyckie praktyki cenowe EA zrobiły swoje. W takim wypadku chyba takie "chłodne" podejście do tematu kontynuacji nie jest jakieś dziwne, nie? ;)

 

Battlefront (poprzednia część) nie jest i nie był złą grą. Największym problemem okazała się mocno okrojona zawartość i zbyt mała ilość map oraz trybów rozgrywki co przy jednocześnie wysokiej cenie Premium oraz braku kampanii fabularnej mocno zaniżało wartość tej gry.

No ale to chyba wiedzą wszyscy, jeśli nie większość osób tutaj i o to się właśnie rozchodzi. Nie odkrywasz Ameryki :E Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...